Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1111
RE: Transfery rywali w Premier League
A ja jestem strasznie ciekawy Norwich w przyszłym sezonie. Naprawdę jestem pod wrażeniem dokonanych przez nich transferów, wyglądają na przemyślane i w dodatku nie przepłacone. Van Wolfswinkel, który od paru sezonów ma odpalić i może potrzebował właśnie zmiany klubu. Martin Olsson ograny w Premier League, wciąż młody i mogący się fajnie rozwinąć, do tego Javier Garrido który pewien poziom prezentuje, mamy jeszcze Fera, który też od paru sezonów uważany jest za talent nieprzeciętny, tylko kontuzji sporo. No i Redmond, którego nie znam, ale ponoć chłopak również ze sporym potencjałem.

Ciekawie, ciekawie, zobaczymy jak to wyjdzie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-07-2013 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #1112
RE: Transfery rywali w Premier League
Do tego bym dodał Fabio Quagliarellę [kwestia czasu Wink]. Jestem bardzo jego ciekaw, i tych jego bud z dystansu. No i miał fajną piosenke jak strzelił bramke: http://www.youtube.com/watch?v=7Q_OgMTHt9Q Smile

E: Juve odrzuciło 10 milionów za Fabio - Di Marzio.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2013 22:02 przez Pchela.)
16-07-2013 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1113
RE: Transfery rywali w Premier League
Trudnym rywalem w przyszłym sezonie na pewno będzie Southampton. Już w tym sezonie mieli fajny skład, a teraz doszedł Wanyama, Lovern i łączy się z klubem również nie byle jakich napastników np. Leonardo Dimiao.
Niewątpliwie czeka nas bardzo ciekawy sezon. Ciekawie będzie na szczycie (dużo zmian) o puchary będzie sporo klubów walczyło, a w dole jak zawsze będzie gorąco.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-07-2013 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #1114
RE: Transfery rywali w Premier League
Leandro Damiao. No i on jest bliżej Napoli. Ale fakt, był łączony z Southamptonem. Wink
16-07-2013 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #1115
RE: Transfery rywali w Premier League
Można by jeszcze dodać, że Paolo Di Canio na okres przygotowawczy zabrał siedmiu (7!) nowych zawodników. A ostatnim ich nabytkiem jest Giaccherini. Te 7 nazwisk może na kolana nie powala, ale jest wśród nich Jozy Altidore. To pokazuje, że Włoch chce zbudować coś swojego, wnieść jakiś powiew świeżości. Pod koniec sezonu Sunderland pokazał pazur utrzymując się w Premier League. Teraz liczę, że pokaże charakter i przestanie być jedną z mniej rozpoznawalnych ekip w BPL.
16-07-2013 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #1116
RE: Transfery rywali w Premier League
No, Di Canio chce jak najszybciej zbudować "swoje". Dla mnie to wygląda jak początek Lamberta w AV, oby efekt był inny. Na dzien dzisiejszy, jezeli mialbym wybierac, ktory menadzer jako pierwszy straci prace byłby wlasnie Włoch. Listopad-Grudzien - maks. Jezeli to przezyje to dociagnie do konca. Tongue
16-07-2013 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jedy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Post: #1117
RE: Transfery rywali w Premier League
No za szybko chce od razu wszystko zbudować a jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy jeśli wiecie o co mi chodzi ; )Włoch poleci ; )








Masz problemy ze snem Zajrzyj !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2013 13:49 przez Jedy.)
19-07-2013 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #1118
RE: Transfery rywali w Premier League
Psuje mi drugi ulubiony klub w epl, makaroniarz jeden. Niech leci....

Wysłane z mojego C2105 za pomocą Tapatalk 4
19-07-2013 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #1119
RE: Transfery rywali w Premier League
duskhorizon napisał(a):Psuje mi drugi ulubiony klub w epl, makaroniarz jeden. Niech leci....
niby jak ci psuje?
20-07-2013 07:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1120
RE: Transfery rywali w Premier League
(19-07-2013 21:45)duskhorizon napisał(a):  Psuje mi drugi ulubiony klub w epl, makaroniarz jeden. Niech leci....

Klub, którego kibice cieszyli się w meczu z nami z mistrzostwa City? Podziwiam.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-07-2013 08:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #1121
Odp: RE: Transfery rywali w Premier League
(20-07-2013 08:26)RedLucas napisał(a):  
(19-07-2013 21:45)duskhorizon napisał(a):  Psuje mi drugi ulubiony klub w epl, makaroniarz jeden. Niech leci....

Klub, którego kibice cieszyli się w meczu z nami z mistrzostwa City? Podziwiam.

Nie oszukujmy sie, z tego ze.my wtedy nie zdobyliśmy mistrza to sie 3/4 Anglii cieszylo. A do sunderlandu mam sentyment 'cmowy' :-) Co do psucia, coz po prostu nie podoba mi sie nadmiar potencjalnych transferow. Ale ja to dziwny jestem i sie nie znam :-)

Wysłane z mojego C2105 za pomocą Tapatalk 4
20-07-2013 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Revelation Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Post: #1122
RE: Transfery rywali w Premier League
Gary Hooper w Norwich City. Kwota transferu to 5.5 mln funtów.

Ciekaw jestem duetu Hooper-Van Wolfswinkel. Smile
26-07-2013 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #1123
RE: Transfery rywali w Premier League
Może ja tego nie ogarniam, może coś mi umyka, ale czy jest jakieś racjonalne uzasadnienie dlaczego Spurs sprzedali Caulkera do Cardiff?
01-08-2013 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #1124
RE: Transfery rywali w Premier League
Arsenal pozbywa się piłkarza z najśmieśniejszą fryzurą... Będzie nam brakować twojej nieporadności Gervinho..
08-08-2013 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #1125
RE: Transfery rywali w Premier League
To sie musiało stać - po transferach Paulinho i Capoue, do Hull City odchodzi Tom Huddlestone. Dziwię się, że żaden lepszy klub o niego nie powalczył, to naprawdę solidny gracz a Hull to główny kandydat do spadku(obok Palace).
Swoją drogą naprawdę imponująco wyglądają transfery Spurs: Soldado, Paulinho i Capoue to gracze prezentujący bardzo wysoki poziom, rzekłbym poziom Ligi Mistrzów. Do tego kolejny ciekawy Belg czyli Nacer Chadli. Na chwilę obecną kadra mocniejsza niż Arsenalu. Czyżby wreszcie Liga Mistrzów na White Hart Lane?

Jedyne co nie przekonuje to liczba stoperów. Po irracjonalnej sprzedaży Caulkera do Cardiff jest w kadrze tylko 3 środkowych obrońców - Kaboul, Verthongen i Dawson. Mało, ale z Kogutami łączony jest Bartra.

Lloris
Walker-Dawson-Verthongen-Assou Ekotto
Paulinho-Dembele
Lennon-Holtby-Chadli
Soldado

Skład bardzo mocny, do tego szeroka ławka(Sandro, Capoue, Sigurdsson, Defoe...) jeśli Bale zostanie to skład na walkę o mistrza.
15-08-2013 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości