Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4441
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Thiago był bliski dołączenia do Manchesteru United. Tego lata, jeszcze przed Euro U-21, prowadzone były rozmowy.
Thiago czuje się szczęśliwy. Chciał odejść, a Barcelona to zaakceptowała. Kluczowym okazał się Pep Guardiola, który w życiu Thiago odgrywa bardzo ważną rolę.
Wrzucam celowo by nikt później nie próbował zarzucać, że United odpuściło zawodnika. Wybrał drużynę, gdzie jest Pep - trzeba to zaakceptować. Cytowane słowa wypowiedział rzecz jasna Mazinho.

Hubson napisał(a):No Verratti to klasa. Dziwne, że Juve go odpuściło i trafił ostatecznie do PSG. Jak dla mnie to zawodnik którego śmiało będzie można stawiać obok Xaviego, Xabiego Alonso, Pirlo czy Scholesa.
:o pojechałeś po bandzie i to bardzo ostro. Marco jest wielkim talentem i choć już teraz gra bardzo dobrze to daleko mu jeszcze by ustawiać go przy takich nazwiskach. Jeśli Włoch rzeczywiście chce odejść z PSG to powinniśmy o niego powalczyć.

@down: Fakt, mój błąd źle przeczytałem. Wybacz Hubert Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2013 23:02 przez Foster.)
24-07-2013 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #4442
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a)::o pojechałeś po bandzie i to bardzo ostro. Marco jest wielkim talentem i choć już teraz gra bardzo dobrze to daleko mu jeszcze by ustawiać go przy takich nazwiskach.
Napisał że będzie można, nie że terazWink. Teraz można go postawić obok talentów jak Thiago.Jak zrobi postęp do do lepszych. Talent ma nie mniejszy wiec potencjalnie jak się rozwinie to kto wie, może tak będzie.Już w meczu z Barcą był świetny na przeciwko Xaviego
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2013 21:26 przez samcro.)
24-07-2013 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #4443
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tak sracie, a jak Gibson odchodził w glorii i chwale naczelnego drewna Old Trafford to wszyscy się cieszyli. Potem został filarem pomocy Evertonu. Także to wcale nie jest tak, że byle kolo z Pcimia jest lepszy od takiego Andersona. A Anderson przynajmniej jest swojski, nasz.

Jestem pierwszym zwolennikiem transferu pomocnika, ale takiego, który jest zdecydowanie lepszy od naszych. Jak nie to już wolę dać szansę Powellowi. Albo Jonesa tam wystawiać.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
24-07-2013 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #4444
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nam dobrych pomocników, czy wielkich talentów nie brakuje, ale na tą chwilę potrzebujemy w drugiej linii gościa, który zrobi różnicę. Mamy przykład Robina. Wydawałoby się, że w ataku mieliśmy same koxy, a przychodzi napastnik, który przenosi grę w tej formacji na wyższy level. To samo potrzebujemy w pomocy. Czasy Scholesa i Giggsa minęły, a sam Carrick to mało. Zresztą jestem przekonany, że Michaelowi nawet lepiej się gra obok jakiegoś geniusza, wtedy robi swoje, nie będąc na świeczniku.
Nie oszukujmy się. Zdobyliśmy tytuł, ale trzy razy z rzędu tak jak Bayern, Barcy Ando czy Clevem nie pokonamy.


Fan United od 1992 roku
25-07-2013 06:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #4445
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):A ja jestem z Garym

Cytat:For united fans I do think a top CM would be a good addition however if the right one can't be bought,stick with what's in the current squad

Nasze opcje do środka: Carrick, Clev, Ando, Giggs, Powell. Jak na najbardziej utytułowany klub w Anglii i drużynę, która ma się bić na wszystkich frontach no to sztos. Odpukać Carras wypada przez kontuzję albo ma zniżkę formy,to nie dość że w Europie to jeszcze poł ligi robi nam gangband w środkowej strefie boiska. Pewnie, że bez kupna kogoś do środka damy radę, pytanie co tym samym osiągniemy i co komu przez to udowodnimy?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
25-07-2013 15:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #4446
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lepiej nakupmy najemników i olemy naszych zasluzonych grajkow. Olejmy tez wychowankow, po co nam oni. Stanmy sie typowym klubem kupujacym sobie trofea - jakich wiele.
25-07-2013 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #4447
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Eee? Rzeczywiście kupno 2 zawodników byłoby całkowitym wysprzedaniem się i wyparciem idei jakie towarzyszyły United przez tyle lat, skurwimy się tym całkowicie, a wychowankowie widząc jaka jest sytuacja poproszą hurtem o transfer requesty albo po prostu bez pytania odejdą. Ja jebie ale pierdolenie!

Mając na myśli te wiele klubów to jakbyś mógł skonkretyzować kto i w jaki sposób kupił je sobie, bo ja poza jednym mistrzostwem city i PSG nie przypominam sobie więcej, ale jeśli jest ich tak wiele to nie powinno to stanowić dla Ciebie problemu.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2013 15:39 przez daniel.)
25-07-2013 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #4448
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
duskhorizon napisał(a):Lepiej nakupmy najemników
Bo w zespole u nas wszyscy grają z miłości dla klubu Wink
25-07-2013 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4449
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(25-07-2013 15:04)daniel napisał(a):  
michal85 napisał(a):A ja jestem z Garym

Cytat:For united fans I do think a top CM would be a good addition however if the right one can't be bought,stick with what's in the current squad

Nasze opcje do środka: Carrick, Clev, Ando, Giggs, Powell. Jak na najbardziej utytułowany klub w Anglii i drużynę, która ma się bić na wszystkich frontach no to sztos. Odpukać Carras wypada przez kontuzję albo ma zniżkę formy,to nie dość że w Europie to jeszcze poł ligi robi nam gangband w środkowej strefie boiska. Pewnie, że bez kupna kogoś do środka damy radę, pytanie co tym samym osiągniemy i co komu przez to udowodnimy?

Sytuacja nie jest idealna, to oczywiste. Niezaprzeczalny jest fakt, że brakuje nam zastepcy za Carricka i o tym jesteśmy wszyscy przekonani. Poza tym jednak dramatu nie ma, powiedziałbym że jest co najmniej dobrze i nie robiłbym tragedii gdybyśmy nikogo nie pozyskali.

Historia również pokazała, że w razie w, Ando z Clevem radzą sobie dobrze i wcale nie są gorsi niż pół ligi.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-07-2013 16:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #4450
Odp: RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(25-07-2013 16:31)michal85 napisał(a):  
(25-07-2013 15:04)daniel napisał(a):  
michal85 napisał(a):A ja jestem z Garym

Cytat:For united fans I do think a top CM would be a good addition however if the right one can't be bought,stick with what's in the current squad

Nasze opcje do środka: Carrick, Clev, Ando, Giggs, Powell. Jak na najbardziej utytułowany klub w Anglii i drużynę, która ma się bić na wszystkich frontach no to sztos. Odpukać Carras wypada przez kontuzję albo ma zniżkę formy,to nie dość że w Europie to jeszcze poł ligi robi nam gangband w środkowej strefie boiska. Pewnie, że bez kupna kogoś do środka damy radę, pytanie co tym samym osiągniemy i co komu przez to udowodnimy?

Sytuacja nie jest idealna, to oczywiste. Niezaprzeczalny jest fakt, że brakuje nam zastepcy za Carricka i o tym jesteśmy wszyscy przekonani. Poza tym jednak dramatu nie ma, powiedziałbym że jest co najmniej dobrze i nie robiłbym tragedii gdybyśmy nikogo nie pozyskali.

Historia również pokazała, że w razie w, Ando z Clevem radzą sobie dobrze i wcale nie są gorsi niż pół ligi.

Dokladnie wlasnie o to mi chodzi. Niektorzy robia atmosfere jakbysmy byli bog wie w jakiej rozsypce i tylko zdecydowane, drogie transfery mogly nas uratowac. A tym czasem to wciaz ta sama druzyna ktora zdobyla mistrza Anglii i walczyla jak rowny z rownym z Realem w Lm. Plus Zacha i paru pukajacych do skladu mlodych kotow. A ze rywale sie wzmacniają? Cóż. Bardzo latwo przedobrzyc, to nie cm. Swoja droga jaka satysfakcja by byla jakby znowu zloic im dupska z obecnym stanem posiadania. Tak rodza sie właśnie legendy, co juz nie raz udowadnialismy.
25-07-2013 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4451
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Póki co nie ma się czym za bardzo podniecać, jednak koleś, który w zeszłym roku pierwszy napisał o transferze van Persiego do United podał, że istnieje silna plotka o możliwości przeprowadzenia transferu Fellainiego i Cesca w przyszłym tygodniu.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-07-2013 22:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #4452
Odp: RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(25-07-2013 22:04)Foster napisał(a):  Póki co nie ma się czym za bardzo podniecać, jednak koleś, który w zeszłym roku pierwszy napisał o transferze van Persiego do United podał, że istnieje silna plotka o możliwości przeprowadzenia transferu Fellainiego i Cesca w przyszłym tygodniu.

Wcale bym sie nie podniecal. Nie widze sensu sprowadzania obu z nich na OT. Przeciez zaden z nich nie przyszedl by zeby siedziec na lawie. Ja caly czas licze ze ten sezon bedzie sezonem Cleva :-)
25-07-2013 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4453
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
To byłaby istna bomba ze strony Moyesa, ale poczekajmy Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
25-07-2013 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4454
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
duskhorizon napisał(a):Wcale bym sie nie podniecal. Nie widze sensu sprowadzania obu z nich na OT. Przeciez zaden z nich nie przyszedl by zeby siedziec na lawie. Ja caly czas licze ze ten sezon bedzie sezonem Cleva :-)
W przeciągu całego sezonu mamy mnóstwo spotkań do rozegrania. Często zdarza się że gramy dwa razy w tygodniu, także nie ma się co martwić - każdy z nich będzie zadowolony. Tym bardziej, że w przypadku Carrick'a nie mamy żadnej alternatywy.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-07-2013 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #4455
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No a ja widze sens i to spory. Np. nie byloby potrzeby transferu osoby do luzowania Carricka, bo Fabregas moglby smialo wystepowac obok Belga. Wink
25-07-2013 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości