Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #2881
Kółko wzajemnej adoracji
(08-08-2013 16:41)michal85 napisał(a):  I jeszcze jedno - były tutaj zawsze osoby, które miały odmienne zdanie do mojego. Potrafiliśmy jednak w zdecydowanej większości przypadki prowadzić dyskusje na poziomie. Mam wrażenie, że nowa fala użytkowników próbuje tutaj wprowadzić nowe "zasady". Szkoda forum na dyskusje rodem z onetu.

No niestety, pojawili się "młodzi gniewni" (bez aluzji do niczyjego wieku), którzy próbują udowodnić, że pozjadali wszystkie rozumy i są mądrzejsi nie tylko od każdego użytkownika tego forum, ale nawet od całego sztabu i trenera United. Efekt jest taki, ze z całkiem fajnego forum zrobiło nam się devilpage Sad

Zwykle staram się nie wdawać w tego typu pyskówki, ale jak widzę, że taki Pcheła zarzuca Michałowi, że ten nie zna się na piłce to po prostu zaczynam się bać o moje zgrzytające zęby.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
08-08-2013 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #2882
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(08-08-2013 19:08)Lasq napisał(a):  Zwykle staram się nie wdawać w tego typu pyskówki, ale jak widzę, że taki Pcheła zarzuca Michałowi, że ten nie zna się na piłce to po prostu zaczynam się bać o moje zgrzytające zęby.
No nawet nie wiem co ci odpisać. Przepraszam, że skrytykowałem wiedze o futbolu twojego autorytetu, która jest po prostu zerowa [a przynajmniej ten wpis to pokazał]. Spojrz na futbol troche bardziej szerzej, a nie zgadzasz się ze wszystkim co napisał użytkownik Michał85. Rozumu nie zjadłem, swoje po prostu wiem, wiedze o futbolu "nabyłem". Jeżeli uważasz, że Michał ma racje, co do tego, co napisał - gratuluje, również się nie znasz. Nie odpisuj "tak, a ty wiesz najlepiej!", bo tak nie jest. Przynajmniej nie wypisuje głupot na temat na który nie mam pojęcia, tyle.
08-08-2013 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2883
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(08-08-2013 19:08)Lasq napisał(a):  
(08-08-2013 16:41)michal85 napisał(a):  I jeszcze jedno - były tutaj zawsze osoby, które miały odmienne zdanie do mojego. Potrafiliśmy jednak w zdecydowanej większości przypadki prowadzić dyskusje na poziomie. Mam wrażenie, że nowa fala użytkowników próbuje tutaj wprowadzić nowe "zasady". Szkoda forum na dyskusje rodem z onetu.

No niestety, pojawili się "młodzi gniewni" (bez aluzji do niczyjego wieku), którzy próbują udowodnić, że pozjadali wszystkie rozumy i są mądrzejsi nie tylko od każdego użytkownika tego forum, ale nawet od całego sztabu i trenera United. Efekt jest taki, ze z całkiem fajnego forum zrobiło nam się devilpage Sad

+100000000

(08-08-2013 19:28)Pchela napisał(a):  No nawet nie wiem co ci odpisać. Przepraszam, że skrytykowałem wiedze o futbolu twojego autorytetu, która jest po prostu zerowa [a przynajmniej ten wpis to pokazał]. Spojrz na futbol troche bardziej szerzej, a nie zgadzasz się ze wszystkim co napisał użytkownik Michał85. Rozumu nie zjadłem, swoje po prostu wiem, wiedze o futbolu "nabyłem". Jeżeli uważasz, że Michał ma racje, co do tego, co napisał - gratuluje, również się nie znasz. Nie odpisuj "tak, a ty wiesz najlepiej!", bo tak nie jest. Przynajmniej nie wypisuje głupot na temat na który nie mam pojęcia, tyle.

Ale tu naprawdę kurwa nie chodzi o to, czy Michał ma 100% racji, czy nie ma jej w ogóle! Chodzi o to, jak prowadzicie dyskusje. Nigdy w życiu nie widziałem na tym forum takiego naskakiwania na drugiego człowieka, jakby Ci matkę obraził, tylko dlatego, że nie zgadzasz się z jego zdaniem. Nie wiem, nie zgadzam się np z tym, że Fellaini jest surowy technicznie itd. Ale spójrz jak odniósł się do tego matys, a jak Ty. To jest to, o co większości tego forum chodzi w głównie Twoim i Undera zachowaniu. Łapiesz, czy dalej nie?

Żeby nie robić offtopu, to Wiliam to nie jest przypadkiem pozycja Kagawy?

Dalej, napiszę to co pisałem któregoś razu na SB, może nie wszyscy widzieli. Od kilku sezonów problemem naszym w środku pola był brak jakości, jednak w chwili obecnej jest jeszcze gorzej - nie mamy nawet ilości! Mamy trzech nominalnych zawodników do tej newralgicznej strefy boiska, z czego tylko jeden to najwyższa półka. Przyjście Fellainiego rozwiązałoby nam problem ilości, ale nie do końca jakości i nie zdziwię się jeśli na tym się skończy.

Niestety, w chwili obecnej nie widzę grajka z najwyższej półki, potrafiącego prowadzić grę zespołu, który byłby do wyjęcia. Co robić? IMO sprowadzić Belga i poszukać ryzyka, nic innego nam nie zostało. Jakieś nazwiska pewnie figurują w notesach naszych skautów i trzeba z którejś tej perełki skorzystać i liczyć, że się uda tak jak to już wiele razy się działo. Można też dać szansę Powellowi, albo Petrucciemu który teraz ponoć gra głębiej. Jednak pierwszy jakoś mnie jeszcze nie przekonał do siebie, a na drugiego swojego czasu bardzo mocno liczyłem, ale trochę wyhamował jego rozwój.

Jeszcze jedna rzecz, nie oceniajmy póki co Moyesa. Też mi się jak na razie nie podoba, to co się dzieje, ale czas na oceny jeszcze będzie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-08-2013 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #2884
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(08-08-2013 19:46)RedLucas napisał(a):  Ale tu naprawdę kurwa nie chodzi o to, czy Michał ma 100% racji, czy nie ma jej w ogóle! Chodzi o to, jak prowadzicie dyskusje. Nigdy w życiu nie widziałem na tym forum takiego naskakiwania na drugiego człowieka, jakby Ci matkę obraził, tylko dlatego, że nie zgadzasz się z jego zdaniem. Nie wiem, nie zgadzam się np z tym, że Fellaini jest surowy technicznie itd. Ale spójrz jak odniósł się do tego matys, a jak Ty. To jest to, o co większości tego forum chodzi w głównie Twoim i Undera zachowaniu. Łapiesz, czy dalej nie?

Żeby nie robić offtopu, to Wiliam to nie jest przypadkiem pozycja Kagawy?
Mi też nie chodzi czy ma racje, czy nie [a jej nie ma]. Po prostu mi chodzi o głupotę i braku znajomości tematu [w tym cały problem forum - wypowiadanie się na temat, na który się nie ma pojęcia]. Ja np. jak nie mam zdania/nie znam się na jakimś temacie to się odcinam od dyskusji i nic nie piszę. Wymieniłem wszystkie cechy, jakie może mieć środkowy pomocnik, a Michał chyba zrozumiał to tak, że Fellaini nic z tego nie ma, co jest kompletną bzdurą [wyżej co napisał jeszcze większa, złapałem się za głowę i nie wiedziałem co się do jasnej cholery dzieje]. Wiele razy odpisywałem normalnie, nikogo nie obrażałem [mimo, że ja jestem obrażany, czasem nie bezpośrednio], do wszystkiego się odnosiłem i tłumaczyłem. Po wpisie Michała mi tego, tak w zwyczajnie w świecie, zabrakło. Nie miałem siły. Walka z wiatrakami, pisanie prostych rzeczy, które można skumać - nie, nie mogłem. To przerosło moje oczekiwania. Nawet gdybym odpisał ładnie - byłoby to bez sensu, kompletnie.

Okej, odpisywałem jak matys w temacie o polskich ekipach w europucharach - źle, Hubson miał coś przeciw. Odpisałem inaczej - również źle, bo o to chodzi forum, że...źle dyskutuje?

Ruuuuuuuuuud napisał(a):A jak Michał ją prowadzi? Przedstawia swoje zdanie jako fakt, koniec, aż się odechciewa jakiejkolwiek dyskusji.Przy okazji dyskredytując osobę z którą się nie zgadza.
+milion. Dodam, że niektórzy, nie wiem, boją się dyskusji z Michałem, jest tu jakąś alfa i omegą, autorytetem, przez co niektórzy odlatują i szybują ponad ziemią. Takie mam odczucie, jakby niektórzy bali się wprowadzić swoje zdanie stając się obserwatorami i myśląc "kurde, Michał jednak ma racje, prawie jak zawsze". Nie wiem, nie rozgryzłem tego forum, na pewno to nie zachęca do pisania, a jestem jednym z niewielu, który się nie boi czegoś zarzucić. Podkreślę: takie mam odczucie. Bywa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2013 21:30 przez Intel.)
08-08-2013 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2885
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(08-08-2013 19:59)Ruuuuuuuuuud napisał(a):  
RedLucas napisał(a):Ale tu naprawdę kurwa nie chodzi o to, czy Michał ma 100% racji, czy nie ma jej w ogóle! Chodzi o to, jak prowadzicie dyskusje. Nigdy w życiu nie widziałem na tym forum takiego naskakiwania na drugiego człowieka, jakby Ci matkę obraził, tylko dlatego, że nie zgadzasz się z jego zdaniem.


A jak Michał ją prowadzi? Przedstawia swoje zdanie jako fakt, koniec, aż się odechciewa jakiejkolwiek dyskusji.Przy okazji dyskredytując osobę z którą się nie zgadza.

Od zawsze w taki sposób się wypowiadał i jakoś nikt nigdy z tego dymu nie robił. Taki ma styl, nie dodaje co chwile IMO itd.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2013 21:27 przez Intel.)
08-08-2013 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #2886
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie raz, nie dwa nie zgadzałem się z Michałem w wielu kwestiach, więc znowu trafiasz kulą w płot (jak zwykle zresztą). Napisałem tu jeszcze długi post, ale potem stwierdziłem, że nie ma się co wdawać w idiotyczne dyskusje i go skasowałem. Żyj dalej w swoim świecie, w którym jesteś największym ekspertem od piłki nożnej na całym świecie Smile Z mojej strony to ostatni post w tej dyskusji, bo w sumie nie ma ona sensu.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2013 21:27 przez Intel.)
08-08-2013 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #2887
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(08-08-2013 20:51)Lasq napisał(a):  Nie raz, nie dwa nie zgadzałem się z Michałem w wielu kwestiach, więc znowu trafiasz kulą w płot (jak zwykle zresztą). Napisałem tu jeszcze długi post, ale potem stwierdziłem, że nie ma się co wdawać w idiotyczne dyskusje i go skasowałem.
Wybacz, nie śledzę tego forum dokładnie, wszystkich dyskusji nie czytam, długo na forum też nie jestem, o trafianiu kuli w płot też w sumie z dupy, bo niby kiedy tak trafiam? Big Grin Do czegoś się nie odnoszę, bądź robię to źle? Nikt tego nie wypomina. Wink
Lasq napisał(a):Żyj dalej w swoim świecie, w którym jesteś największym ekspertem od piłki nożnej na całym świecie Smile
(08-08-2013 19:28)Pchela napisał(a):  Nie odpisuj "tak, a ty wiesz najlepiej!", bo tak nie jest. Przynajmniej nie wypisuje głupot na temat na który nie mam pojęcia, tyle.
Patrz jak cię wyczaiłem! ;>

Może nie tyle, że Michał ma zerowe pojęcie o futbolu, ale jest na prawdę znikome. Do tego źle używa/użył terminologii - ale to wychodzi z braku znajomości tematu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2013 21:28 przez Intel.)
08-08-2013 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2888
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Wydzieliłem posty, które niewiele wspólnego miały z transferami, natomiast w samym temacie transferowym pozwoliłem sobie na pewien retusz celem zachowania zrozumiałości. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś problemy do wyjaśnienia - zapraszam do rozmowy tutaj albo na PW.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
08-08-2013 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2889
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Musisz trollować. Po prostu - musisz. Nie jest to możliwe, aby pisać takie głupoty, no po prostu na to nie ma skali. Odkryj się, błagam, powiedz że twoja twórczość jest trollingiem. Jeżeli to nie jest trolling, to nie masz bladego pojęcia o piłce nożnej, albo nie widziałeś ich w akcji. Nie wiem, po prostu nie ma ratunku na takie coś. Coś niemożliwego, przepraszam [wszystkich, Ciebie też], że to napisałem - musiałem. Nigdy w życiu nie wejdę z Tobą w żadną dyskusje dotyczącą piłki nożnej.
Chłopie, spuść w końcu te ciśnienie. NIe wiem jak, nie wiem gdzie, ale dobrze radzę. Zrobisz sobie i wszystkim pzysługę - tak myślę!

Ikonki/emoty na forum i w komunikatorach są nie od parady. Mają coś oznaczać, a Ty wróć proszę jeszcze raz do fragmentu o Fellainim i Jonesie i skup się na emocie. Może coś zrozumiesz. Było to bardzo luźne nawiązanie do przeciwników talentu Belga(a ja jako jeden z pierwszych tutaj byłem jego fanem), którzy wysuwają podobne argumenty.

Wybacz tą prowokoację, ale chciałem się upewnić czy mam doczynienia z rozwydrzonym bachorem, czy człowiekiem potrafiącym prowadzisz dyskusje na poziomie. Wystarczy porównać ta wypowiedź do wypowiedzi matysa, z którym zresztą niejeden raz się nie zgadzałem, a zawsze potrafiliśmy prowadzić dialog w rzeczowy sposób, a nie "poza kontrolo" "pitu-pitu". Cokolwiek to oznacza Big Grin

O moją (nie)znajomość piłki się nie martw. Są udokumentowane w necie przypadki moich wypocin i w większości przypadków to co wymodziłem - miało pokrycie w faktach. Przeczytaj, może się czegoś nauczysz.

A o tym, że wszystkim nie pasuję to wiem i lata mi to koło nosa. Wszystkim nie dogodzisz, takie życie. Najważniejsze chyba, że pasuje dużej większości o czym świadczą chociażby forumowe plebiscyty, gdzie kilka razy został wyróżniony za co zresztą jeszcze raz dziękuję głosującym SmileCool

PS Trzymam za słowo odnośnie tego, że nigdy nie wejdziesz w dyskusję. Naprawdę!

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2013 22:27 przez michal85.)
08-08-2013 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #2890
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Cytat:Wybacz tą prowokoację, ale chciałem się upewnić czy mam doczynienia z rozwydrzonym bachorem, czy człowiekiem potrafiącym prowadzisz dyskusje na poziomie.
Prowokowanie rozmówcy to faktycznie dyskusja na poziomie, szacun Michał. Wink Big Grin Tongue Sad xD ^^ ;_; -_-
08-08-2013 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #2891
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(08-08-2013 19:59)Ruuuuuuuuuud napisał(a):  A jak Michał ją prowadzi? Przedstawia swoje zdanie jako fakt, koniec, aż się odechciewa jakiejkolwiek dyskusji.Przy okazji dyskredytując osobę z którą się nie zgadza.

Absolutnie normalne jest wyrazanie swojego zdania bez pisania IMO albo moim zdaniem caly czas. Ba, pisanie takich rzeczy przed swoja wypowiedzia (szczegolnie w jezyku angielskim) jest niewskazane, bo pokazuje to niepewnosc w swoim zdaniu. Ale to taka dygresja.

Pchela napisał(a):Może nie tyle, że Michał ma zerowe pojęcie o futbolu, ale jest na prawdę znikome. Do tego źle używa/użył terminologii - ale to wychodzi z braku znajomości tematu.

:o duzo bzdur czasami tu widuje, ale to chyba najwieksza EVER. BTW, zapomniales IMO dodac bo wyglada to jak fakt i zamkniecie tematu...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2013 01:30 przez Minh.)
09-08-2013 01:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2892
RE: Kółko wzajemnej adoracji
(08-08-2013 23:40)Undermine napisał(a):  
Cytat:Wybacz tą prowokoację, ale chciałem się upewnić czy mam doczynienia z rozwydrzonym bachorem, czy człowiekiem potrafiącym prowadzisz dyskusje na poziomie.
Prowokowanie rozmówcy to faktycznie dyskusja na poziomie, szacun Michał. Wink Big Grin Tongue Sad xD ^^ ;_; -_-
Myślę, że gdybyś w ten sposób "prowokował", a nie obrażał ludzi mało wyszukanymi epitetami, to nikt by nie narzekał. Z pozdrowieniamiHeart!

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2013 07:22 przez michal85.)
09-08-2013 07:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2893
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Tak mało tego?
Popcorn nie zdążył się zrobić.
Swoją drogą kto teraz na mnie zagłosuje w kategorii najbardziej wkurzający user poza Krzysiem Sad?
10-08-2013 08:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2894
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Może jako ten trzeci się złapiesz Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-08-2013 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2895
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Mimo wszystko chyba moje 5 minut już minęło Sad
10-08-2013 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości