Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2281
RE: Komentarze
Nie, dbając o dobrą reputację zespołu pani prezes chce uniknąć podejrzeń o nepotyzm, dlatego nie zdecydujemy się na taki krok.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
25-10-2013 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2282
RE: Komentarze
Ponieważ robaldo zmienia nazwę teamu w trakcie sezonu, to musi być kara. Krix tam już proponował. Ja bym dołożył walkower w najbliższym meczu. NIE ma znaczenia, że najbliższy mecz zespół robaldo gra ze mną. Big Grin

amor patriae nostra lex
25-10-2013 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2283
RE: Komentarze
Krix napisał(a):Komisja Kontroli Ligi Piłkarzyków Redcafe zwraca się z zapytaniem do Prezydium Ligi w kwestii formalnej o podjęte działanie w sprawie nieuzgodnionej zmiany nazwy zespołu w trakcie trwania sezonu. Komisja sugeruje karę dwóch minusów reputacji i odjęcie 6 punktów w tabeli ligi.

Zapytanie przyjęte, sugestia wzięta pod rozwagę. Efekt - kara minusa reputacji wymierzana przez Komisję Kontroli natychmiast oraz 3 ujemne punkty w tabeli w zawieszeniu w razie ponownej chęci zmiany nazwy w tym sezonie. Wyrok podlega odwołaniu.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
25-10-2013 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2284
RE: Komentarze
Dobra to się odwołuję. Argumentuję to tym, że prawo nie działa wstecz, a po drugie po starej Luroinowej znajomości nie wlepisz mi chyba Intel minusa Wink

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
25-10-2013 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2285
RE: Komentarze
Ech, upartyś. Wink Odwołanie uwzględnione, ewentualny minus ze strony Krisa nie uzyska mandatu Prezydium Ligi, ale punkty w zawieszeniu pozostają - chyba nie myślisz, że będzie mi się chciało trzeci raz zmieniać terminarz? Big Grin

A z tą starą Luroinową znajomością nie przesadzaj - ja już dobrze pamiętam, jak wypiąłeś się na mnie przed turniejem 2v2. Big Grin

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
25-10-2013 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2286
RE: Komentarze
Intel napisał(a):punkty w zawieszeniu pozostają - chyba nie myślisz, że będzie mi się chciało trzeci raz zmieniać terminarz? Big Grin

Spoko, spoko Big Grin

Intel napisał(a):A z tą starą Luroinową znajomością nie przesadzaj - ja już dobrze pamiętam, jak wypiąłeś się na mnie przed turniejem 2v2. Big Grin

W sumie to już o tym zapomniałem, ale jak teraz pomyślę na rzecz kogo, to aż mi wstyd Tongue

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
25-10-2013 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2287
RE: Komentarze
Neymar... Robin...

Gdzie jest Groszek?
26-10-2013 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2288
RE: Komentarze
Mogłeś wziąć Darka Kantora zamiast Kuyta. Big Grin

A ja dalej nie wiem, jakim cudem udało mi się wziąć Sturridge'a w ostatniej kolejce draftu. Smile

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
27-10-2013 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2289
RE: Komentarze
Nie miałem kiedy, ale miałem właśnie pisać wniosek o uznanie wykładni, iż 4 liga podkarpacka to też liga polska.

Gdzie jest Groszek?
27-10-2013 19:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2290
RE: Komentarze
Liga jest nudna, Antyfutbol zaczął orać puchar!

Gdzie jest Groszek?
03-11-2013 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2291
RE: Komentarze
Mam nadzieję, że Intel tam rozpisze kolejkę Pucharową, bo jakoś nie mam kiedy. Sad

amor patriae nostra lex
03-11-2013 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2292
RE: Komentarze
Zrobione, rozpisane - następny puchar dopiero za trzy tygodnie, do tego czasu odbędzie się ostatnie losowanie PP z udziałem dotychczasowych przegranych, organizowane, oczywiście, przez naszego Krixa. Big Grin

I w ogóle denerwuje już mnie ten Undermine i jego Lewandowski - trzeci raz przerżnąłem przez takąż żelazną trójkę od tego samego jegomościa. W związku z tym zgłaszam propozycję zmiany w regulaminie, od rundy wiosennej - w razie, gdy zawodnik jest wystawiony w składzie w obu rozgrywkach, skład jest anulowany nie tylko w pucharze, ale i w lidze.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
03-11-2013 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2293
RE: Komentarze
(03-11-2013 23:10)Intel napisał(a):  W związku z tym zgłaszam propozycję zmiany w regulaminie, od rundy wiosennej - w razie, gdy zawodnik jest wystawiony w składzie w obu rozgrywkach, skład jest anulowany nie tylko w pucharze, ale i w lidze.

Osobiście jestem w 100% na tak. Ktoś sprzeciw? :>

amor patriae nostra lex
04-11-2013 23:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2294
RE: Komentarze
Tak.

I do większości: pobudka! Patrzcie, ile osób wystawiło składy na ostatnią fazę pucharu!

Gdzie jest Groszek?
05-11-2013 00:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #2295
RE: Komentarze
Zjebałem, po raz kolejny, wiem. Tyle że mam problem, bo kolejny raz jak głupi wszedłem ślepo w ligę ze strony startowej i w komentarze. Sad

Znowu oklep w lidze, jak żyć? Huh
A, przepraszam, już wiem.

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
05-11-2013 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości