Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #376
RE: Nani
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Poza tym na początku sezonu jak już grał to był najsłabszy na boisku, gwizdy przy schodzeniu z murawy to nie był przypadek
Mijasz się trochę z prawdą. Gwizdy były tylko po meczu ze Stoke, a wcześniej Nani grał przyzwoicie. W meczu z Southampton na Old Trafford był naszym najlepszym zawodnikiem.

Mam mieszane uczucia w jego przypadku. Poprzedni sezon był dla niego kompletnie nieudany. Brak formy, długa kontuzja, do tego doszły rzekome bójki z innymi zawodnikami. Gdy przedłużył kontrakt miałem nadzieję, że wróci na dobre tory. I na początku obecnego sezonu było nieźle. Nie grał porywająco, ale grał przyzwoicie. Nie wdawał się w głupie dryblingi, nie tracił piłek, a co najważniejsze jak na niego grał bardzo mądrze. Najpierw szukał partnera a dopiero potem ewentualnie dryblował.
Potem przyszedł wyżej wspominany mecz ze Stoke, w którym Nani zaprezentował się słabo i nagle został odsunięty od zespołu... jak wcześniej grał w miarę regularnie, tak po tym spotkaniu występował już sporadycznie. Grał słabiej, ale potrafił też zagrać dobrze jak chociażby w Lidze Mistrzów.

Teraz znów przeszkadzają mu kontuzje... szkoda. Ciekaw jestem co zrobi Moyes. Teraz jest Januzaj i Mata (będzie grał na prawej stronie, w środku miejsca dla niego nie ma...), więc jak Nani wróci do zdrowia to ciężko będzie o regularną grę dla niego. A tego mu właśnie najbardziej potrzeba, regularnej gry i wiary trenera - wtedy wciąż może naprawdę dobrym grajkiem.



Mój Blog: Pod presją czasu
05-02-2014 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #377
RE: Nani
Ok, zgoda, wiadomo, nie zawsze był najsłabszy. Na początku sezonu też nie grał dużo i przez to początkowo chciałem żeby Moyes bardziej z niego korzystał. Tylko czym częściej Nani pojawiał się na boisku tym ja mniej dopominałem się jego wyjścia na murawę, aż w końcu doszedłem do wniosku, że w tym akurat Moyes może mieć rację Big Grin Widział go na treningach, a jak decydował się na niego postawić to ten nic nie pokazywał. Oczywiście pamiętam mecz z Leverkusen, ale to trochę mało. Nawet nie trochę, bo to nie pierwszy taki sezon Portugalczyka.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
05-02-2014 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #378
RE: Nani
Zgadzam się, że nie grał porywająco, ale on miał za sobą ciężki sezon. Nie dość, że był przez większość czasu kontuzjowany to jak już wrócił do zdrowia to Ferguson odstawił go na boczny tor. Po prostu potrzebował trochę czasu, a przede wszystkim regularnej gry, żeby wróciła pewność siebie, której wyraźnie mu brakowało.
Od meczu z Liverpoolem (25.09) do meczu ze Stoke (26.10) wychodził w pierwszym składzie i grał coraz lepiej. Trafił mu się słaby mecz ze Stoke i został odsunięty na boczny tor.

I patrząc na to co w tym sezonie wyprawiali Young i Valencia, z całą pewnością stwierdzam, że gorzej już być nie mogło. Mógłby frustrować, jednak to jest zawodnik, który w przeciwieństwie do ww dwójki jedną akcją może odmienić losy spotkania.

Z ciekawości spojrzałem na statystyki. Nani to jest zawodnik, który w każdym sezonie (z wyjątkiem ostatniego) gwarantował przynajmniej 20 bramek (liczę bramki i asysty). To nie jest zły wynik.



Mój Blog: Pod presją czasu
05-02-2014 17:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #379
RE: Nani
Media rozpisują się, że transfer Naniego do Juventusu jest już przesądzony. Kwota śmieszna - 5 mln euro. Mimo wielu problemów to uważam, że jest to kwota zdecydowanie za niska, ale cóż... Mam tylko nadzieję, że odejście Portugalczyka nie powstrzyma włodarzy zespołu od sprzedaży Younga, bo takiego obrotu spraw bym nie zdzierżył.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-05-2014 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #380
RE: Nani
Nie potrafiliśmy wykorzystać tego grajka, wielka szkoda Sad

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
04-05-2014 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #381
RE: Nani
Raczej on nie potrafił wykorzystać swojego sporego potencjału.
Osobiście bardzo żałuję, że ostatnie dwa lata praktycznie stracił przez kontuzje. W tych pojedynczych spotkaniach, w który występował w tych dwóch ostatnich sezonu prezentował się przyzwoicie i widać było, że zaczyna myśleć, jednak brakowało rytmu.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-05-2014 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #382
RE: Nani
Bliżej mu niestety do Quaresmy niż Ronaldo. Aczkolwiek kwota stanowczo za niska...
Inna sprawa, na jakiej on ma grać pozycji w Juve?

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
04-05-2014 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #383
RE: Nani
Juventus w przyszłym sezonie będzie grał 4-3-3, ponieważ ich obecne ustawienie 3-5-2 nie sprawdza się w Europie. Conte szybko zrozumiał co trzeba i w kolejnych sezonach Juve będzie coraz silniejsze. Stąd transfer Naniego i pewnie jeszcze Sancheza.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-05-2014 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #384
RE: Nani
Przyszło mi coś właśnie do głowy. Czy decyzji o pozostaniu/oddaniu Naniego nie powinien podjąć nowy trener...?

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
05-05-2014 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #385
RE: Nani
No właśnie... Dzisiaj Di Marzio podał, że wszystko jest już praktycznie dograne i teraz wszystko zależy od trenera United. Za van Gaala notowania Portugalczyk mogą podskoczyć, bo on lubi skrzydłowych o podobnej charakterystyce.



Mój Blog: Pod presją czasu
05-05-2014 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #386
RE: Nani
Bardziej lubi skrzydłowych minimalnie zaangażowanych w defensywe.
05-05-2014 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #387
RE: Nani
Dlatego wstrzymałbym się ze wszystkimi ruchami do przyjścia Van Gaala. Nawet z wywaleniem Cleverley'a i Valenci.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
05-05-2014 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #388
RE: Nani
Ale Younga sprzedać można Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-05-2014 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #389
RE: Nani
Sprzedać? Ja się obawiam czy nie będzie trzeba jeszcze dopłacić. Chociaż, może West Ham go weźmie. Dołączy do Carolla i Downinga.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
05-05-2014 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #390
RE: Nani
Przecież bardziej opłaca sie zatrzymać Antka niż Naniego który w sumie już nie pamietam kiedy zrobił coś dobrego ostatnio. Gdzie Antek jest fajnym rezerwowym potrafiacym pare rzeczy i zdyscyplionowanym taktycznie.

W obliczu braku Europejskich pucharow kadre trzeba odchudzic, nawet z nimi jest odrobine zbyt szeroka. Na 1 nowego odejdzie pewnie 2 innych. Naniego łatwo sie pozbyć a i prawdopodobienstwo ze u nas aie odbuduje jest marne.
05-05-2014 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości