Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-2 Swansea City (16.08.2014)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #16
RE: PL: Manchester United 1-2 Swansea City (16.08.2014)
A co udowodnił we wczorajszym meczu Mata? A co udowodnił we wczorajszym meczu Fletcher czy Rooney?

Blackett faktycznie postąpił bardzo naiwnie oddając szybko piłkę, ale ogólnie nie grał źle. Powiedziałbym, że jak na debiut było całkiem ok. Jak dla mnie jeśli szukać na siłę pozytywów to właśnie jednym z nielicznych byłby Tyler. Oczywiście, to jeszcze nie zawodnik na pierwszą 11stkę, ale IMO na kolejne szanse sobie zasłużył.

Ogólnie to koszmar. Byłem i nadal jestem w szoku. Wprawdzie dużo lepiej potrafiliśmy się utrzymać przy piłce, ale nasza gra była za wolna, za schematyczna. Tego się obawiałem jak wypadł Welbz - nie będzie w przodzie kogoś potrafiącego zagrać kombinacyjnie, nieschamatycznie. Rooney wczoraj miał problem z klepką w najprostszych sytuacjach. O Hernandezie nawet nie ma co wspominać, bo chyba każdy spodziewał się takiego bezbarwnego występu.

Środek pomocy również zawiódł. Fletcher był fatalny, a Ander chyba tylko odrobinę lepszy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2014 12:22 przez michal85.)
17-08-2014 12:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #17
RE: PL: Manchester United 1-2 Swansea City (16.08.2014)
michal85 napisał(a):Oczywiście, to jeszcze nie zawodnik na pierwszą 11stkę, ale IMO na kolejne szanse sobie zasłużył.

To zdanie bardzo dobrze podsumowuje Blacketta w chwili obecnej. Solidny zawodnik do ogrywania, ale nie powinien jeszcze wychodzić w podstawie. Puchar ligi zaczynamy od dosyć wczesnej rundy, optymalnie byłoby ogrywać Blacketa, Jamesa, może Keane'a, Wilsona i innych w takich właśnie meczach. Moim zdaniem karygodne jest, że na starcie ligi mamy takie braki, że Tyler MUSI zaczynać mecze o punkty, bo wypadł nam JEDEN stoper!. Louis van Gaal powinien zadać sobie pytanie jak mogli z Woodwardem do tego dopuścić?! To nie jedyny przykład wąskiego składu, co by było jakby tak teraz wypadł nasz jedyny DM czyli Fletcher? powinno być jasne, że w jednej chwili jest w drugiej może go nie być, nie wiem jak można nie być na to przygotowanym... LvG mówi, że skład jest niezbalansowany, a czas mija i sytuacja wcale nie ulega poprawie.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
17-08-2014 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #18
RE: PL: Manchester United 1-2 Swansea City (16.08.2014)
Braki są, każdy widzi. Być może problemem jest nieodpowiedni człowiek na stanowisku odpowiedzialnym na transfery? Wywiad Moyesa moim zdaniem daje trochę do myślenia.

Zgadzam się z tym co napisał Michał. Nie ma co krytykować młodego Tylera, który popełnił kilka mniejszych błędów. O wiele gorzej zaprezentowali się ci, którzy powinni stanowić o sile tego zespołu Rooney, Mata, Herrera, Hernandez.



Mój Blog: Pod presją czasu
17-08-2014 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #19
RE: PL: Manchester United 1-2 Swansea City (16.08.2014)
No to chyba mamy odpowiedź ile znaczą sparingowe zwycięstwa z Realem i L'poolem co? Michał, masz mi coś do powiedzenia?

Cóż, takim składem ciężko było wygrać nawet ze Swansea. Słaby Groszek, śmiesznie słaby Young, Blackett wrzucony na niezłego konia tym meczem. Rooney, DDG w porządku a reszta karny jeżyk.

Dawać wing-backa, stopera i defmida!

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
17-08-2014 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #20
RE: PL: Manchester United 1-2 Swansea City (16.08.2014)
a Jones?
17-08-2014 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #21
RE: PL: Manchester United 1-2 Swansea City (16.08.2014)
@Undermine

Wysuwasz takie wnioski po jednym nieudanym spotkaniu, w który 95% zagrało poniżej swoich możliwości?
Zamiast czepiać się Younga, który przez część meczu z konieczności grał lewego obrońcę, napisałbyś coś o zawodnikach, którzy mają ciągnąć ten zespół? Rooney poza jednym błyskiem grał bardzo słabo i po raz kolejny nie pociągnął drużyny w momencie gdy tego potrzebowała. Zawiódł Herrera, zawiódł Groszek (o nim wspomniałeś), zawiódł także Fletcher a czepiasz się zawodnika, który nie dość że nie był najgorszy to jeszcze jak już pisałem musiał grać na nie swojej pozycji.



Mój Blog: Pod presją czasu
18-08-2014 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #22
RE: PL: Manchester United 1-2 Swansea City (16.08.2014)
@Foster Herrera ma u mnie króciutki okres ochronny przed waleniem w niego.
A co do Flecza to pisałem, że nie wydaje mi się aby po takich problemach miał być czołowym defmidem ligi.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
19-08-2014 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości