Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #541
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Michał, ale tak szczerze kto lepszy go może chcieć? Skoro nawet Martinez, który tak dobrze go zna nie jest nim zainteresowany to o czymś świadczy. Skoro klub dał cynk, że go nie chce to nie ma już o co walczyć. Miał dość czasu by pokazać charakter... teraz już mu pozostaje tylko wybór kolejnego zespołu. A w mojej opinii lepiej odejść do trochę słabszego zespołu, tam się odbudować i ewentualnie wybić troszkę wyżej (Everton, Tottenham), niż przesiedzieć rok na ławce i później szukać angażu gdzie popadnie.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-09-2014 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #542
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Zamiencie toma na roo a Michał zmieni posta o 180 stopni . Bronić toma w tej sytuacji to naprawdę trzeba sie mocno jakiejś propagandy naczytac . Ma jaja bo chce zarabiać 2 razy więcej niż zarabia a 6 razy więcej niż jest wart. Otóż tom to slabiak bez ambicji i w dodatku przekonany o swojej wielkości, nie wiem na jakiej podstawie myśli ze jest dobrym piłkarzem
01-09-2014 17:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #543
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:Michał, ale tak szczerze kto lepszy go może chcieć? Skoro nawet Martinez, który tak dobrze go zna nie jest nim zainteresowany to o czymś świadczy.
A skąd info, że nie jest zainteresowany? Wiele źródeł donosi, że jest zainteresowany.

Nie rozumiem co ma ROoney do Cleva. Pierwszy należy do najlepiej zarabiających, drugi do najgorzej. Pierwszy ma wyjebane w którym klubie gra, byle kasa się zgadzała, dla drugiego reprezentowanie United było od dzieciaka marzeniem. Pierwszy chciał 2 razy odejść, drugi wprost przeciwnie.

Nie chce iść do średniaków bez ambicji ? Czeka na lepszy zespół (może jest po słowie z Martinezem?)? Co w tym złego?
Sam jestem zdania, że powinien odejść dla własnego dobra, ale nie do pierwszego lepszego zespołu.

No tak, ale zapomniałem, że to samcro i jak jest okazja, aby pojechać po wychowanku to jej nie przepuści.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2014 18:07 przez michal85.)
01-09-2014 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #544
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Uwielbiam jak Michał nagina rzeczywistość.
Jestem pewien, że zły Samcro jedzie Cleva tylko dlatego, że jest wychowankiem. Co Ty masz w głowie...

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
01-09-2014 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #545
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Undermine napisał(a):Uwielbiam jak Michał nagina rzeczywistość.Jestem pewien, że zły Samcro jedzie Cleva tylko dlatego, że jest wychowankiem. Co Ty masz w głowie...
Jakbyś trochę poczytał forum i czata, to byś zauważył, że samcro niejednokrotnie krytykował wychowanków (Welbeck, Cleverley), często mocno przesadzając.

samcro napisał(a):Zamiencie toma na roo a Michał zmieni posta o 180 stopni . Bronić toma w tej sytuacji to naprawdę trzeba sie mocno jakiejś propagandy naczytac . Ma jaja bo chce zarabiać 2 razy więcej niż zarabia a 6 razy więcej niż jest wart. Otóż tom to slabiak bez ambicji i w dodatku przekonany o swojej wielkości, nie wiem na jakiej podstawie myśli ze jest dobrym piłkarzem
Doprawdy nie rozumiem co jest złego w bronieniu wychowanka, dla którego United to marzenie? To, że jest za słaby na ten klub to inna bajka. Robienie z niego zawodnika kalekę jest mocno niesprawiedliwie. Gdyby był taki fatalny, to nikt z początku nie wiązałby z nim ogromnych nadziei po jego bardzo dobrym starcie w United. Zniszczyły go kontuzje i presja. W takim Evertonie będzie solidnym grajkiem. Bez ambicji? Gdyby był bez ambicji nie odchodziłby teraz z United, tylko siedział do końca kontraktu na ławce.

To, że dla niektórych nie ma znaczenia czy wychowanek czy zawodnik kupiony to tylko wybór danej osoby. Jednak zupełnie nie rozumiem pretensji, że ktoś ma więcej cierpliwości dla swojego zawodnika, niż do zawodnika który dwukrotnie wypiął się na klub i szantażem wynegocjował nowy kontrakt.

michal85 napisał(a):A skąd info, że nie jest zainteresowany? Wiele źródeł donosi, że jest zainteresowany.
Cóż, wcześniej media informowały, że Everton nie ma pieniędzy na transfer Toma. W takim wypadku nie dziwię się, że Anglik odrzucił ofertę AV i woli przejść do lepszego Evertonu i do trenera który go zna i potrafi z niego wycisnąć to co najlepsze. Pytanie, tylko czy Cleverley jeszcze ma coś dobrego w sobie. Ja mu życzę żeby się odbudował.

P.S. Widzę, że wcześniejsze błędne doniesienia doprowadziły mnie wygłoszenia złej opinii na temat Cleverley'a z której się wycofuję.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-09-2014 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #546
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
(01-09-2014 20:17)Foster napisał(a):  Bez ambicji? Gdyby był bez ambicji nie odchodziłby teraz z United, tylko siedział do końca kontraktu na ławce.


A oficjalnie juz przeszedl do evertonu? bo jesli nie to odrzucanie AV oferty nie jest madre
01-09-2014 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #547
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Na razie nie ma żadnego potwierdzenia. Tak samo niemądre będzie odrzucenie oferty Aston Villi w przypadku braku możliwości transferu do Evertonu, jak były Twoje oskarżanie zawodnika o brak ambicji.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-09-2014 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #548
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Jeśli przejdzie do AV, to może zapomnieć o transferze do Evertonu. Pytanie tylko czy lepiej teraz pójść do średniaków bez ambicji, czy jeszcze przemęczyć się rok, może pół (cena na zimę pewnie będzie jeszcze niższa niż obecnie) i trafić do klubu, w którym wszystko Ci odpowiada (manager, styl gry).

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-09-2014 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #549
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
To lepiej poczekajmy do jutra, jeśli oferta evertonu sie nie pojawi wyszło na moje a jeśli sie pojawi to na wasze
01-09-2014 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #550
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:Jakbyś trochę poczytał forum i czata, to byś zauważył, że samcro niejednokrotnie krytykował wychowanków (Welbeck, Cleverley), często mocno przesadzając.
Ale czy krytykuje ich akurat dlatego, że są wychowankami, czy może dlatego, że słabo grają? Ja krytykowałem Naniego i Andersona, czyżbym nie lubił czarnych? Bo to jest taki poziom logiki.

Szacun Tom, że zostałeś. Chce Cię w klubie aż dwóch kibiców, z pewnością zasługujesz żeby rok płacić Ci tygodniówkę!

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
02-09-2014 01:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #551
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Czy Ty czytasz co piszą inni? Napisałem o przesadnej krytyce. A Twoje odniesienie do Naniego, Andersona i nie lubienia czarny jest po prostu żałosne...

Chciałem tylko zauważyć, że głównym powodem dla którego Cleverley nie odszedł z United było brak porozumienia między klubami, a nie kwestia zarobków Anglika w Evertonie.

Tylko tyle.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-09-2014 07:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #552
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cóż Wam powiem? Ano to, że daje czas do końca sezonu takim ludziom, jak Jones, Smalling, Evans. Mam naprawdę serdecznie dość ich niekończących się kontuzji. Niedawno przyszedł do nas człowiek od przygotowania fizycznego, który ponoć jest absolutnym specem w swojej dziedzinie. Dlatego jeśli on nie pomoże im do końca sezonu, to znaczy, że problem nie leży w klubie, a w tych zawodnikach.

Pomijam kwestie czysto piłkarskie. Bo Jones gdyby nie kontuzje byłby obecnie szefem linii obrony, do tego kocham jego mentalność i jest to jeden z moich ulubionych zawodników w United. Smoła i Evans to czysto piłkarsko również bardzo dobrzy zawodnicy. Ale tak po prostu być nie może. I z tej trójki tak naprawdę gotów byłbym dać szansę tylko Philowi. Bo jest to gość naprawdę nieprzeciętny i ze świetnym charakterem.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-11-2014 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #553
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Ja wiem, czy Smalling taki bardzo dobry? Naprawdę, gdyby wrzucić go do średniej ekipy to nie byłoby widać różnicy między nim a np. Shawcrossem czy innym Caulkerem.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
03-11-2014 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #554
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Under napisał(a):Ja wiem, czy Smalling taki bardzo dobry? Naprawdę, gdyby wrzucić go do średniej ekipy to nie byłoby widać różnicy między nim a np. Shawcrossem czy innym Caulkerem.
Smalling? Przeceniany na tym forum niesamowicie, hubsony robią z niego kozaka a typ jest przeciętny .
04-11-2014 07:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #555
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Tobie nigdy nic nie pasuje. Byc moze nie pamietasz pierwszego sezonu gdy Smalling mial bardzo udane mecze z np City. Szkoda ze musial grac na boku obrony bo to mu na pewno nie pomoglo. Kontuzje tez nie. Taki Vlaar gdyby nie udane MS gdzie nie bylo lepszych stoperow i cala Holandia sie dobrze bronila w zyciu nie bylby brany pod uuwage jako gracz naszej ekipy. Z reszta Vlaar w meczach z czolowka np z nami regularnie daje dupy a Smalling niejednokrotnie gral kapitalne spotkania o jakich ten kozak Vlaar moze pomarzyc.. ale mow sobie co chcesz.. i tak jest to malo warte.. szkoda ze ban niczego cie nie nauczyl
04-11-2014 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości