Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 Queens Park Rangers (14.09.2014)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #16
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014)
Zarówno Shaw jak i Rafael wrócili do treningów i będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z QPR. Na chwilę obecną wychodzi na to, że LVG będzie miał dostępnych prawie cały skład. Kontuzjowani są jeszcze tylko Carrick i Fellaini, a do nich możliwe, że dołączy Jones.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-09-2014 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #17
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014)
Czemu piszecie Roho a nie Rojo? Rojo sie typ nazywa,4 litery łatwo zapamiętać . A mecz należy z tych co juz naprawdę trzeba wygrać , qpr to największe lamusy w Anglii ze starymi przeplaconymi angolami zbierajacymi baty od każdego w dodatku ponoć dostali karę za ffp i jeśli nie zapłacą 40 mln e to mogą zostać zdegradowani do league two
10-09-2014 09:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #18
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014)
Foster napisał(a):Zarówno Shaw jak i Rafael wrócili do treningów i będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z QPR.

Słyszałem coś, że Shaw wrócił ponoć do treningów, ale sądziłem że jeszcze trochę minie zanim będzie mógł grać, w końcu miał miesiąc przerwy, a wahadło to pozycja na której zawodnik powinien być w 100% sprawny.

samcro napisał(a):Czemu piszecie Roho a nie Rojo? Rojo sie typ nazywa,4 litery łatwo zapamiętać

Zwykła literówka z rozpędu, skoro tak Cię to razi Panie nieomylny to już poprawione.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
10-09-2014 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #19
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014)
Silvan napisał(a):Zwykła literówka z rozpędu, skoro tak Cię to razi Panie nieomylny to już poprawione.

Nie razi lecz dziwi bo skoro kibicujemy to znamy własnych piłkarzy a jak któryś post z rzędu widzę na forum Roho to sie zastanawiam o co chodzi .Ot ciekawostka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2014 11:32 przez samcro.)
10-09-2014 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #20
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014)
Szczerze to wolałbym oglądać Younga na wahadle niż Fletchera w środku. Szkot w ostatnich meczach wydawał mi się kompletnie nieprzygotowany fizycznie do gry. Być może coś się zmieniło po meczach reprezentacyjnych, ale na chwilę obecną byłbym spokojniejszy gdyby w środku zagrał Blind.

Wydaje mnie się, że LvG nie zrezygnuje póki co z 352 i z QPR ponownie zobaczymy United grające w tej formacji.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-09-2014 15:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #21
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014)
A tyle pisałeś, że Fletch taki super na tournee i na pewno będzie dobrze grał w sezonie.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
10-09-2014 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #22
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014)
Jak Ty się czegoś uczepisz... kto i w którym miejscu pisał, że Fletcher na pewno będzie w sezonie grał dobrze? Proszę wskaż mi, bo w tym momencie wciskasz słowa, które w ogóle nie padły. A to że go chwaliliśmy? Ciężko nie chwalić zawodnika, który gra dobrze a jest po ciężkiej chorobie.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-09-2014 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #23
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014)
Ja czytałem same wpisy, że super tournee i po co kupować defmida skoro Fletcher gra tak super. A ja tłumaczyłem, że super może sobie grać w sparingach które nie mają wiele wspólnego z ligą. Mówiłem, że mecze wygrane z RM czy L'poolem nie mają znaczenia i co... okazało się, że znowu miałem rację Tongue .

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
10-09-2014 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #24
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014)
I po raz kolejny wciskasz słowa które nie padły. Czekam na cytat, w którym ktoś pisał, że nie potrzebujemy defensywnego pomocnika bo mamy Fletchera. Czekam, tak samo jak czekam na na cytat, że Fletcher na pewno będzie grał dobrze w Premier League. Albo cytat, albo skończ kłamać i wciskać komuś słowa, które nie padły.

I czy ktoś mówił, że w lidze będzie super? Nie, po prostu chwaliliśmy grę zespołu na tournee, bo grali naprawdę dobrze. Przestań wreszcie na siłę wciskać coś co nie miało miejsca, bo to już naprawdę staje się denerwujące.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2014 20:09 przez Foster.)
10-09-2014 20:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #25
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014)
Foster, dobrze wiesz, że ponad połowa dyskusji na tym forum prowadzona jest na shoucie. Nie mam co robić tylko grzebać w archiwum?
Widzę z Michałem bawicie się w tej samej piaskownicy.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
10-09-2014 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #26
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014)
W takim razie przestań kłamać i wciskać komuś słowa, których ktoś nigdy nie powiedział/napisał. I jeśli ktoś się w coś bawi to tylko, w rzucanie kłamstwami. Koniec tematu.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-09-2014 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #27
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014)
Ja tylko jeszcze wtrącę trzy grosze. To, że Under w którymś poście napisałeś, żebyśmy przestali rozpływać się nad grą zespołu na tournee, bo w lidze będzie chujówka, to nie znaczy, że my fapowaliśmy nad zespołem i mówiliśmy, że w lidze rozpierdolimy wszystkich. Umiarkowany fap był, nikt nie mówił, że idziemy na mistrza - choć sama gra była na poziomie światowym - bo każdy zdawał sobie sprawę, że nie zawsze tournee przekłada się na ligę. Naprawdę nie tylko Ty byłeś tak genialny.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-09-2014 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #28
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014)
Chodź ostatnimi dniami żyję siatkówką, to nie mogę się już doczekać spotkania United. Jestem bardzo ciekawy jak to wszystko ułoży LVG i jakim składem wyjdziemy na niedzielne spotkanie. Możliwości mamy wiele, bo praktycznie wszyscy są już zdrowi. Jedyne Fellaini, Lingard i niestety Jones, który wyleciał na trzy tygodnie, nie będą mogli zagrać w tym spotkaniu.

Bardzo cieszy mnie fakt, że do treningów wrócił już Carrick. Ogromnie jestem ciekaw jak wypadłby duet Carrick - Herrera. I jeśli jestem już przy temacie Michael, to fajnie byłoby zobaczyć kiedyś ustawienie 4-3-3 środkiem Di Maria - Carrick - Herrera. Michael zawsze znakomicie wypadał w tym ustawieniu - nieco schowany za plecami ofensywnej dwójki, świetnie asekurował tyły i rozprowadzał piłkę.

Mam nadzieję, że zarówno Shaw jak i Rafael są w 100% gotowi do gry i będą mogli zagrać na pozycji wahadłowego. Young i Valencia, nie dość, że popełniają proste błędy w obronie, to jeszcze są anemiczni w ataku. Powrót Herrery to zbawienie do naszego środka - mam nadzieję, że chłopak będzie w stanie udźwignąć ogromną presję jaka na nim ciąży. Liczę mocno, że LVG zrezygnuje z naszego statycznego trio Rooney, Mata, van Persie. Obawiam się, że Hiszpan poleci jako pierwszy z tej trójki, jednak to mnie nie zadowoli. Czas w końcu rozbić ten fatalny duet Rooney - van Persie!

Nie wyobrażam sobie byśmy nie wygrali tego spotkania. Nie oczekuję, że nagle zaczniemy grać znakomicie jednak trzy punktu to mus w tym spotkaniu. Czas zacząć budować twierdzę na Old Trafford, bo w ostatnich miesiącach rywale przyjeżdżają tutaj jak po swoje.


DDG
Evans - Rojo - Balckett
Rafael - Herrera - Fletcher - Di Maria- Blind
Rooney/van Persie - Falcao


E: LVG powiedział, że Shaw jest gotów do gry, jednak nie jest gotowy by rozegrać całe spotkanie. Zatem z całą pewnością Blind zagra na wahadle, a w środku ujrzymy Fletchera.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2014 15:57 przez Foster.)
12-09-2014 14:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #29
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014)
Zapraszam wszystkich do udziału w nowej zabawie, którą zaczynamy od meczu z QPR.


Na czym polega ta nowa zabawa? Otóż każdy z uczestników będzie miał za zadanie wytypować skład Manchesteru United na kolejne spotkanie. Swoje składy (okraszone krótkim komentarzem na temat spotkania) będzie można wstawiać w temacie meczowym. Podawać będziemy jedynie pierwszą "11". Jak to będzie punktowane? Już tłumacze. Jeśli dany zawodnik znajdzie się wyjściowym składzie - dana osoba otrzymuje 1 pkt. Dodatkowo, jeśli osoba poda dokładną rolę danego zawodnika (np. że Di Maria będzie grał jako środkowy pomocnik, a nie skrzydłowy, Blind będzie grał jako pomocnik, a nie obrońca, czy dokładne zestawienie trójki obrońców - kto z prawej, kto w środku, a kto z lewej) to otrzyma dodatkowy punkt. Podsumowując, jeśli podany przez nas zawodnik znajdzie w "11" i dodatkowo będzie pełnił rolę przez nas wyznaczoną - otrzymamy 2 punkty. Jeśli uda nie uda nam się trafić na jakiej pozycji dany zawodnik będzie grał, a znajdzie się on w wyjściowej "11" to otrzymamy 1 punkt. Wyjątkiem jest tutaj pozycja bramkarza - za trafienie nazwiska na bramce otrzymamy tylko jeden punkty. Składy które zostaną podane później niż 1,5h przed spotkaniem nie będą brały udziału w zabawie. Stąd jeśli United w niedziele gra o 17:00, składy wytypować można do godziny 15:30.

Mam nadzieję, że udało mi się wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczyć. Jeśli będą jakieś pytania to proszę pisać. Mam nadzieję, że znajdą się chętni do tej zabawy Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
12-09-2014 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #30
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014; 17:00)
Świetnie, brawo za pomysł! Wink

De Gea - Rafael, Evans, Rojo, Shaw - Di Maria, Blind, Herrera - Rooney - Van Persie, Falcao

Komentarz: nie mam pomysłu, jak to wszystko ułożyć. Wyszło coś bardzo niekonwencjonalnego, również bardzo bezsensownego, dużo osób niezgranych [4 debiuty!], jakieś nowe ustawienie, brak Maty, a nóż coś trafię. Pewnie wyjdzie jakieś 4-3-3, who knows.
12-09-2014 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości