Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jonny Evans
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #121
Re: Jonny Evans
Prawda jest taka, że ma charakter. Chciałbym, żeby wrócił na właściwą ścieżkę.


Fan United od 1992 roku
22-12-2011 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #122
Re: Jonny Evans
W 60-ciu % spotkań, w których zagrał Jonny United zachowało czyste konto. Najlepszy wynik pośród wszystkich naszych zawodników.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
15-01-2012 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #123
Re: Jonny Evans
Najlepszy jego sezon w karierze i...chyba nasz najlepszy obrońca w tym sezonie. Do niedawna jeszcze można było mówić, że jego słabszą stroną są pojedynki fizyczne, gra w powietrzu ale w ostatnich miesiącach i w tych elementach znacznie się poprawił.

Jak to we futbolu wszystko może się nagle zmienić. Jeszcze do niedawna niejden oddałby za dopłatą Evansa do Barcy za Pique, a teraz? Hiszpan kaleczy raz za razem a Jonny wyrasta na postać kluczową w naszej drużynie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-02-2012 13:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #124
Re: Jonny Evans
To co mi się najbardziej podoba u Jonnego to chyba jego umiejętność dawania długich piłek i robi to i lewą i prawą nogą.
27-02-2012 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #125
Re: Jonny Evans
Tak naprawdę jedynym takim poważnym mankamentem Irlandczyka jest fakt, że potrzebuje mieć koło siebie kogoś z większym bagażem doświadczenia, kogoś przy którym czuje się pewnie. Jednak z czasem i to przyjdzie, bo tak naprawdę to tylko kwestia doświadczenia, czyli w tym przypadku czasu.

Jestem bardzo zadowolony, że Evans się pozbierał. Chłopak pokazał, że ma charakter, a tego się wyuczyć nie da. Wszystko to co go spotkało w ostatnim czasie pozwoliło mu dojść tam gdzie jest teraz, a jestem pewien, że za jakiś czas będzie jeszcze wyżej. Duża też w tym zasługa Fergusona, który konsekwentnie stawiał na Irlandczyka, pokazując tym samym, że ciągle w niego wierzy.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-02-2012 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #126
Re: Jonny Evans
Jonny przebojem wdarł się do naszego składu i prezentował niesamowity poziom, później nadeszła obniżka formy i głupie, proste błędy. Wiadomo było że Evans ma odpowiednie umiejętności by gościć w pierwszym składzie United, bo przecież nie zapomniał jak się dobrze gra, potrzeba mu było więcej pracy i sumienności. Teraz widzimy owoc ciężkiej pracy Irlandczyka i z wielką przyjemnością patrzy się na jego grę. Oby tak dalej.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
27-02-2012 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #127
Thumbs Down RE: Jonny Evans
Evans już narzeka na kostkę...Sad

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
09-09-2012 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #128
RE: Jonny Evans
Dla mnie to jest chore. Wiadomo jaką mamy sytuację w defensywie, Evans w klubie nie gra, jedzie na reprezentację, nie jest w pełni sprawny i gra tam pełne 90minut. Znając życie zaraz się okaże, że wyleci znowu na 2 miesiące, po prostu cudownie.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
09-09-2012 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #129
RE: Jonny Evans
Jak się okazuje Jonny jednak zagra z Luksemburgiem. Ale Adis ma rację. Nie miał poprawnego sezonu przygotowawczego, jedzie na zgrupowanie kadry i gra pełne 90 minut. Miejmy nadzieję, że Luksemburg nawet faulować nie potrafi..
10-09-2012 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #130
RE: Jonny Evans
allfanmu napisał(a):Jak się okazuje Jonny jednak zagra z Luksemburgiem

Właśnie sam miałem o tym wspomnieć, całe szczęście, że nie złapał kontuzji... Dwa występy dla kadry w krótkim czasie na chwilę obecną to nie problem, mam wrażenie, że i tak z Wigan zagra Rio i Vidić, a Johnny sobie odpocznie.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
10-09-2012 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #131
RE: Jonny Evans
Strasznie przykro patrzy się na tak grającego Evansa, który jeszcze nie tak dawno by naszym najlepszy stoperem. Strasznie go te ostatnie kontuzje zniszczyły... widać u niego kompletny brak pewności siebie. Popełnia proste, czasem wręcz dziecinne błędy. Z Kogutami zagrał trochę lepiej i myślałem, że teraz już będzie lepiej.

Wydaje mi się też, że Evans nie odnajduje się w ustawieniu trójką obrońców. Ogólnie widać, że cała nasza trójka stoperów nie czuje się pewnie w tym ustawieniu. Teraz, gdy kontuzjowany jest Young i Valencia to może w końcu wrócimy do gry czwórką z tyłu.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-01-2015 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #132
RE: Jonny Evans
A może on jest po prostu za słabym piłkarzem na United? Może to, że grał dobrze 3 lata temu w sezonie 11/12 to zasługa tego, że miał koło siebie Ferdinanda?

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
01-01-2015 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #133
RE: Jonny Evans
Evansa grał dobrze i bardzo bardzo w niemal każdym sezonie za Fergusona - wyjątkiem był jego drugi sezon na Old Trafford. Także pisanie ze jest za słaby na United jest po prostu niedorzeczne.
A to że ktoś potrzebuje mieć koło siebie lidera nie czyni z niego słabego zawodnika.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-01-2015 23:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #134
RE: Jonny Evans
Ale do poziomu Vidica czy Ferdinanda nawet przez chwilę się nie zbliżył.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
02-01-2015 03:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #135
RE: Jonny Evans
Do najlepszego poziomu Rio mało kto się zbliża.
Jednak Evans nie dostawał mocno zarówno od Ferdinanda jak i Vidica. Gdy jeden z nich pauzował on wchodzi w jego miejsce i nie było widać różnicy. W ostatnich dwóch sezonach za SAF'a Evans był naszym najlepszym stoperem.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-01-2015 08:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości