Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY from POLAND - wyjazdy...
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Ja moze udostępnie jakieś fotki, które będzie mozna wrzucić na forum, więc spokojnie. :wink:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
08-08-2006 10:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
Chyba zweryfikuje swoje plany związane z wyjazdem na kolejny mecz MUFC, bo po transferze Kuszczaka przydałoby się go powitać jak najszybciej w klubie...
Jeśli nie któryś meczy w Premiership, to pierwszy (12/13.09 lub 26/27.09) wyjazdowy w Champions League bez wzgledu gdzie beda grali!
10-08-2006 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #18
 
EricRyan napisał(a):Jeśli nie któryś meczy w Premiership, to pierwszy (12/13.09 lub 26/27.09) wyjazdowy w Champions League bez wzgledu gdzie beda grali!

Najlepiej awans Legii i z nimi w grupie Smile Ciekawa sytuacja: sektor przyjezdnych a tam Polacy z nazwiskami zawodnikow United na ustaw Smile

amor patriae nostra lex
10-08-2006 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
Zashi napisał(a):
EricRyan napisał(a):Jeśli nie któryś meczy w Premiership, to pierwszy (12/13.09 lub 26/27.09) wyjazdowy w Champions League bez wzgledu gdzie beda grali!

Najlepiej awans Legii i z nimi w grupie Smile Ciekawa sytuacja: sektor przyjezdnych a tam Polacy z nazwiskami zawodnikow United na ustaw Smile
Jak dla mnie to by była najgorsza opcja. Zresztą nie ma tematu, bo to Ukraińcy awansuja dalej... Ewentualne koszty wyjazdu do Doniecka i tak moglyby sie okazać porównywalne do Warszawa...
10-08-2006 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Ja jade na faze grupową, ale na pewno odpada Hispzania czy tez Portugalia, reszta wchodzi w gre jak najbardziej. :wink:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
11-08-2006 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #21
 
Chetnie tez bym pojechal. Ciekawe czy kasa bedzie (czytaj: rodzice daja). Jesli by nie bylo daleko i grupa by byla to mozna razem jakos...

amor patriae nostra lex
11-08-2006 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Zashi napisał(a):Chetnie tez bym pojechal. Ciekawe czy kasa bedzie (czytaj: rodzice daja). Jesli by nie bylo daleko i grupa by byla to mozna razem jakos...

A jak nie dają to co odrazu odpuscisz ? Przecież zawsze mozna gdzieś popracować, coś sprzedać itp. np. Amsterdam kosztował mnie ok. 1500 zl to bardzo przyzwoita cena jak na dwa mecze UNITED i trzydniowy pobyt w Holandii Smile Teraz na pewno nie dam rady tyle wydać i wiecej bo wyjazd do Valencii za pewne by przekroczył 2000 - 2500 zł ale jak trafimy na jakiegoś przystępnego w kosztach rywala raczej pojade. :wink:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
12-08-2006 08:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #23
 
Popracowac mowisz? Jakos nie wiem gdzie...Ale zawsze mozna grac w zakladach bukmaherskich. Po jakis czasie sie uzbiera Smile

amor patriae nostra lex
12-08-2006 11:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Obysmy trafili na jakos druzyne zza miedzy typu Czechy, Slowacja, Niemcy, Austria, Wegry, Ukraina, Rosja to bedzie gitowo na pewno taniej niz Wlochy, Hiszpania, Francja, a przy okazji mozna by pojechac 2x Wink

No popracowac Zashi, nie wiem ile masz lat ale jak masz juz 17 to za granica niezla kase mozna zbic na pracy, a wtedy na United spokojnie sie mozna wybrac.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-08-2006 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #25
 
Wojtek3 napisał(a):No popracowac Zashi, nie wiem ile masz lat ale jak masz juz 17

Mam 15 lat, wiec raczej w gre by wchodzilo roznoszenie ulotek w miescie, ale sęk (pisownia?) w tym, ze nawet tego nie ma w wakacje juz, a w czasie roku szkolnego nie bedzie kiedy.

amor patriae nostra lex
12-08-2006 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Wojtek3 napisał(a):Obysmy trafili na jakos druzyne zza miedzy typu Czechy, Slowacja, Niemcy, Austria, Wegry, Ukraina, Rosja to bedzie gitowo na pewno taniej niz Wlochy, Hiszpania, Francja, a przy okazji mozna by pojechac 2x Wink

Ja właśnie bardzo licze na wyjazd na mecz UNITED w tym kierunku, Rosja by mnie teraz chyba najabrdziej satysfakcjonowała oprócz Francji. :wink: Moze coś z Moskwy nam sie trafi ?

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
13-08-2006 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #27
 
Podczas pobytu w Amsterdamie bardzo zaimponowali mi fani Ajax'u wywieszajac taka flage/transparent:

http://img235.imageshack.us/img235/1677/...tegpw5.jpg

Ten transparent zawisł na płocie kilkanaście minut przed pierwszym meczem Amsterdam Tournament, jednak po około 10 minutach jeden z ochroniarzy nakazał ściągnąć owy transparent (czyzby G***** wykonał telefon do Amsterdamu w stanie przedzawałowym? :lol: ). W Amsterdamie jest grupa fanów Ajax'u którzy sympatyzują z FC UNITED i napewno to oni wykazali się taką inicjatywą, za co DUŻY RESPECT :!:

Po meczu MUFC-Fc Porto na sektorze Red Army zawisła flaga:
http://img152.imageshack.us/img152/2633/hategpq6.jpg
i wisiała przez cały mecz Ajax-Inter Smile Wkleiłem te zdjęcia na forum dla tych co uwierzyli w informacje (wysyłane z klubu) że kibice MUFC pogodzili się z przejeciem UNITED przez G****** :!: Oprócz tego wokół stadionu wyklejono dość dużo wlepek "Love UNITED, hate Glazer" :!: To dowodzi że prawidziwi fanatycy MUFC nigdy nie pogodzą się z tym że ich ukochany klub jest we władaniu przybysza z za Oceanu...
13-08-2006 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
musc Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Cieszę sie że wiara w narodzie nie ginie.

Co do nowego forum to myślę, że szkoda byłoby stracić tyle cennego czasu który co aktywniejsi już ty zostawili. Myślę, że za kilkalat jak ekipa podrośnie i zacznie pracować stworzymy w końcu oficjaly MU Supporters Club.

Jutro losowanie więc napewno jakiś ciekawy kierunek sie trafi.

Ja ostatnio byłem w kwietniu na Chelski. Niestety 0-3 i kontuzja Ronneya. Ale 3000 Red Army darły gardła:

WE WON IT TWO TIMES YOU HAVEN'T WON ANYONE ( 2 wygrane puchary europy przez nas )

HAVE YOU EVER WON THE TREBLE ONCE BEFORE (potójna korona z 1999 .

Trochę kopary opadły ruskom przy świętowaniu mistrzostwa.

Jak bedą bilety to jadę na wyjazd do Reading we wrześniu i na OT w listopadzie na mecz z Chelski.

United We Stand
23-08-2006 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Reading wyjazd ? Fajna opcja ale pewnie drogo, szkoda ze to we wrześniu bo nie wiem czy będe miał do tej pory tyle pieniędzy, ale mecz w listopadzie z Chelsea wychodzi jeszcze drożej, a w tym sezonie chcialbym zaliczyć mecz Premiership Tongue Jak sie nie uda jechać na Premiership na jesień to na fae grupową przynajmniej na jeden mecz trzeba jechać, jutro losowanie!

RED ARMY FROM POLAND!

Do Kopenhagi byc moze wybierze sie sporo grupa fanów UNITED, jak widać RED ARMY from POLAND rośnie w siłe Smile

Podczas powrotu z Amsterdamu myslelismy z EricRyan'em aby zrobić dość sporą flage noś w stylu "RED ARMY from POLAND" oczywiscie w barwach MAN UNITED, koszty takiej flagi dość spore, ale z czasem mozna o tym pomyslec... Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
23-08-2006 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #30
 
No właśnie. Kopenhaga, piękne miasto.
Stadion też niczego sobie, ponad 40.000.

Coś czuję, że jakiś busik wchodziw rachubę.

Ja tam będę od poniedziałku do czwartku. Jeśli potrzebujecie bilety to piszcie.

United We Stand
25-08-2006 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości