Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY from POLAND - wyjazdy...
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
MUSC PL napisał(a):No właśnie. Kopenhaga, piękne miasto.
Stadion też niczego sobie, ponad 40.000.

Coś czuję, że jakiś busik wchodziw rachubę.

Ja tam będę od poniedziałku do czwartku. Jeśli potrzebujecie bilety to piszcie.

United We Stand

Rozmawiałem z Marcinem on mówił, że podobnie jak Ty pisałby sie na samolot, ale nie skręsla wyjazdu samochodem bo tak planujemy i to jest najbardziej prawdopodobne, tak czy siak mam nadzieje że w Kopenhadze sie spotkamy!

Jeżeli tam będziesz w poniedziałek to rzecz jasne za jakiś czas określe sie na 100%, wiec dam Ci znać na PW albo poprzez SMS o biletach.

pozdro

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
26-08-2006 08:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
Jesli chodzi o wyjazd na Kopenhage to ja sie na nia pisze i jesli juz tworzycie ekipe to chcialbym sie w niej znalesc jesli jeszcze macie miejsce. Od dawna planuje wyjazd na United i mysle ze wyjazd do Danii jest bardzo realny. Mam nadzieje ze wyjazd wypali.

Jesli kogos jeszcze interesuje jakis wyjazd na Premiership to niech luknie tu :

<!-- w -->http://www.footballtrips.ie<!-- w -->

Duzo ludzi z IE tam jezdzi wlasnie przez to.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-08-2006 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Wojtek3 napisał(a):Jesli chodzi o wyjazd na Kopenhage to ja sie na nia pisze i jesli juz tworzycie ekipe to chcialbym sie w niej znalesc jesli jeszcze macie miejsce. Od dawna planuje wyjazd na United i mysle ze wyjazd do Danii jest bardzo realny. Mam nadzieje ze wyjazd wypali.

Troche mam teraz "burdel" w głowie, bo już sam nie wiem czym i jak mamy się wybrać do Kopenhagi na mecz UNITED, bo do dysopzycji póki co jest jeden samochód, wiec 5 osób moze jechać, a z tego co wiem to chętnych jest znacznie więcej, zresztą pierw trzeba jechać pociągiem w okolice W-wy a później samochodem do Swionusica i promem do Kopenhagi wraz z autem.

Na samochód na faze grupową LM pisaliśmy sie jeszcze przed wyjazdem na tournee do Amsterdamu i z tego co wiem to miejsca mają ja, Viktor, Dev, EricRyan i znajomy Viktora, ale jeszcze nie wiadomo czy Eric będzie jechał tym razem za nmi samochodem czy wybierze sie samolotem, ale swoje chęci wyjazdu wyrazili także Diabeł, redbox, Wojtek3, mój starszy i jeszcze kilku znajomych, wiec czy nie będzie trzeba pomyśleć nad wynajęciem busa, lub podróż autokarem :?:

WE ARE UNITED

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
28-08-2006 10:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
viktor16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #34
Wyjazd na LM -Kopenhaga-MANCHESTER UNITED
Bardzo się cieszymy z tego ze tak dużo osób jest zainteresowanych wyjazdem na mecz do kopenhagi.Jak wczesniej zapewniałem wreszcie doczekalem się upragnionego auta i zapewniłem że nie ma problemu z samochodem który napewno zabiorę na wyjzad.niestety z tego co wiem dysponujemy tylko jednym autem i 5 miejscami w nim i grupa jest już z tego co wim ustalona.Naprawdę będzie fajnie jak pojedzie na s jak najwięcej bo z chęcią poznam ludzi ktorzy są tak samo Fanami naszego Klubu.Jeżeli naprawdę byłaby tak duza grupa jaka w tej chwili deklaruje chęc wyjzadu to i ja jestem w stanie zrezygnować z auta i dojechać pociągiem do Świnoujscia a następnie Wszyscy spłyniemy Big Grin do kopenhagi.To juz zależy od tego jak wszyscy się dogadamy.Dla mnie jest to obojętne czym i jak pojedziemy zobaczyć UNITED bo ja już jestem tak napalony na ten wyjazd ze jak będzie trzeba to i rowerem pojadę ale TAM Big Grin będę.Czekamy na Ciekawe propozycje odnośnie wyjzadu ,może ktoś ma lepszy pomysł żeby Wszyscy razem pojechali.UNITED!

Jeżeli chodzi o wyjazd to sprawa wygląda naprawdę ciekawie i wychodzi na to że nie mozna było trafić lepiej.W niedzielę złapałem osobę na skype która mieszka w kopenhadze i podpowiedziala parę rzeczy.Jeżeli chodzi o stadion to jest to odległość od promu cztery przystanki lokalną kolejką(Powiedział ze podróż trwa dosłownię chwilkę) jezeli samochodem to 5-10 minut i jesteśmy na miejscu.Noclegi?? proszę bardzo-trzeba wyjechać troche z centrum i za kwotę okolo 25-40zł spokojnie znajdziemy(tak powiedział ten facet)
Zobaczcie tą stronę.
jeżeli pojedzie nas 15 osób w przypadku wyprawy bez auta to cena 116zł w jedną stronę Big Grin to nie jest naprawdę drogo i do tego trzeba doliczyć kabinę .UNITED!
28-08-2006 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Jest jeszcze szansa taka, że ja zorganizuje samochód ale to moze byc mało prawdopodobne a jezeli byłaby taka możliwosc to ja pozbierałbym ludzi tutaj ze Śląska a reszta z Tobą o ile faktycznie będzie tylu chętnych, można zrobic tez tak ze czesc pojedzie pociągiem prosto do Świonousica a czesc pod W-we i pojedzie samochodem Viktorem a po prostu na promie wszyscy sie spotkamy w nocy coś wypijemy itp a następnie udamy sie pod stadion jak iw poszukiwaniu noclegu, można zrobic tez tak ze jeden samochód będzie służył na miejscu jako pomoc czyli z portu jedna grupa pojedzie autem, kierowca wróci weźmie drugą ekipe oczywiscie musielibyscie mu zapłacić za benzyne no i za fatyge! Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
28-08-2006 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Diabeł Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Kto moze to samochodem a kto nie to pociagiem do Swinoujscia i tam zbiorka i jazda do Kopenhagi w Danii jezdzimy jakims metrem czy tramwajka nie wiem co tam maja :wink: pozniej powrot do Swinoujscia i kazdy w swoj pociag i jazda spowrotem. Ja bilet z Czewy mam od 50 do 150 zł na PKP wiec cena porownywalna z zrzuta na paliwo.
Ewentualnie jak ktos bedzie jechal przez Warszawe i Wiktor bedzie jechal fura to sie z nim zgada i go podrzuci.
Tak czy inaczej najwazniejsze zeby poplynac tym samym i jedynym tego dnia promem (godz 22:00) i dalej to juz jakos poradzimy.
Ja jeszcze nie wiem czy pojade ze wzgledu na dostepnosc urlopu i srodkow finansowych chociaz z tym pierwszym moze byc gorzej.
28-08-2006 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Fajnie, że coraz więcej osób wyraża chęć wyjazdu. Smile Czasu na organizacje troche mamy, bo mecz 1 listopada więc ponad 2 miesiace, mi chyba też sie wydaje ze pojade autobusem do CZesstowchowy a stamtąd pociągiem do Świnouscia no chyba z emam odrazu taki z Cieszyna lub z Bielska w Świnousciu sie spotkamy i razem idziemy na prom. Ja osobiscie wolałbym byś w Kopenhadze dzień przed meczem zeby spokojnie zdobyc bilety i nocleg a na drugi dzień isć na mecz, dzieki temu mozna jeszcze zobaczyc troche miasta i nie gonić jak pojeb***, a lepiej zapłącić za dwie noce a mieć pewny bilet na mecz i pozwiedzać coś przy okazji Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
28-08-2006 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
viktor16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Myślę ze powinniśmy ustalic konkretną datę kiedy trzeba jasno stwierdzić czy sie jedzie czy nie i wtedy postanowimy jak i czy jedziemy.Proponuje do konca wrzesnia i zamykamy temat wyjazdu.Przez miesiąc powinien każdy zorientować się czy jest w stanie pojechać na mecz i wtedy zobaczymy jaka będzie grupa i jak bedzie wyglądał wyjazd.Ja jak już pisałem mogę jechać i autem i pociągiem -dostosuję sie do Wszystkich.UNITED!

Po raz kolejny złapałem faceta na Skype -tym razem gość który mieszka od 20lat w Kopenhadze i co najlepsze Big Grin zapalony kibic Kopenhagi który również jak i MY czeka na ten mecz i mówi że szczególnie jest właśnie głośno o tym meczu i już teraz Duńczycy żyją właśnie spotkaniem z UNITED :wink: .Podpowiedział że możemy znaleść Hostele nawet 8-12 osobowe co wtedy wyjdzie Nas w miarę tanio.Nie ma co liczyć na to że bedzie to blisko koło stadionu ze względu na ceny podczas imprez sportowych a szczególnie meczu z Naszą drużyną.W Kopenhadze jest bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska i poruszanie się po mieście nie stanowi problemu (nawet bez auta)! Co dzień możemy się dowiedzieć paru kolejnych i ciekawych rzeczy odnośnie wyjazdu na meczyk.UNITED!
29-08-2006 10:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
viktor16 napisał(a):Po raz kolejny złapałem faceta na Skype -tym razem gość który mieszka od 20lat w Kopenhadze i co najlepsze Big Grin zapalony kibic Kopenhagi który również jak i MY czeka na ten mecz i mówi że szczególnie jest właśnie głośno o tym meczu i już teraz Duńczycy żyją właśnie spotkaniem z UNITED :wink:

No tego można było sie spodziewac i tak jak mówiłem o bilety wcale nie będzie łatwo, dlatego dobrz eby było gdybysmy byli w Kopenhadze dzień przed meczem no chyba ze MUSC PL ktory bedzie tam już w pniedzialek załatwi nam bilety.

Cytat:Podpowiedział że możemy znaleść Hostele nawet 8-12 osobowe co wtedy wyjdzie Nas w miarę tanio.
Nas właśnie interesują Hostele lub Schroniska których w Danii jest bardzo dużo a noclegi tam są za grosze Wink

Cytat:Nie ma co liczyć na to że bedzie to blisko koło stadionu ze względu na ceny podczas imprez sportowych a szczególnie meczu z Naszą drużyną.W Kopenhadze jest bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska i poruszanie się po mieście nie stanowi problemu (nawet bez auta)!

Czyli tak jak w każdym wiekszym europejskim mieście.. Tongue[/quote]

Moja już raczej taka ostateczna propozycja wyjazdu wygląda mniej więcej tak:

Jade autobusem ( 05:50 )do Gliwic stamtąd pociągiem ( 7:53 ) do Świnouścia gdzie jestem o 16:41, na miejscu spotykamy sie z ekipą i o 22:00 wsiadamy na prom, w Kopenhadze jesteśmy 8:30 znajdujemy nocleg, bilety na mecz, a na drugi dzień FC Copenhagen vs. MANCHESTER UNITED Smile

Pasuje ?

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
29-08-2006 15:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
viktor16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Wcale się nie dziwie że Manchesterowiec znalazł takie rozwiązanie bo do Puław niestety ale nie ma po drodze i wydac kaskę na zbędną podróż jest naprawdę bezsensowne!Będziemy szukali odpowiedniego rozwiązania które Nam Wszystkim podpasi.Jeżeli będzie trzeba to pojedziemy pociągiem do Świnoujścia i wtedy Razem promem do Kopenhagi.Chyba że znajdą się ludzie ktorym bedzie po drodze jechać z okolic Puław to wtedy zabiorę auto a jak nie to koszt paliwa bedę miał za duży bo jedzie nas (z Puław) tylko dwóch?!.Narazie poczekamy na propozycje!
Jakas babka Big Grin znowu za skype obiecala mi dac namiar(czyt.stronkę www albo tel.)na Tani nocleg.Czy pomoże to się zobaczy.Jak coś będę pisał.UNITED!

Big Grin coś nowego więc dla zainteresowanych bardzo Proszę ! Dała mi stronki www Pani która tak za ich pomocą znajdowała bez problemu noclegi i to za male pieniądze.Wystarczy znac język i bez problemu mamy nocleg http://studentnews.pl/serwis.php?s=65&pok=1607
ale z tego co sie orientuję trzeba będzie się chyba pospieszyć bo już kolejna osoba na skype potwierdziła to ze zainteresowanie meczem z UNITED jest naprawdę duże! :twisted:
na tej stronie można zobaczyć przykładowe ceny kempingów ale nie wiem jak będzie z pogodą i czy to jest to czego szukamy ale ceny są super Big Grin
Zobaczcie to -kobitka pochwaliła i sama osobiście tam przebywała i POLECA
http://www.naukajezyka.pl/hostel/201-Mi ... s_Inn.html
ten natomiast jest z opisem co ,gdzie i jak daleko jest oddalone od miejsca pobytu
http://www.danhostel.dk/vandrerhjem.asp?lan=uk&id=92
Jak coś nowego napewno dam znać.UNITED!
29-08-2006 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
1-2 noce mozemy spać w takim campingu czy też schronisku najważniejsze żeby było gdzie przenocować i zeby była łazienka bo to jest niezbędne do przeżycia! Tongue

Ja do końć września chce miec mniej, więcej zorganizowany nocleg, zarezerwowany prom i pewny pociąg a takze najlepiej ustalone ceny biletów na mecz Smile

We are UNITED

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
29-08-2006 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #42
 
Poinformowalem sie ze niektore bilety beda kosztowac 400 koron dunskich czyli okolo 200zł. Tylko ciekawe jakie miejsca.

amor patriae nostra lex
29-08-2006 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #43
 
Wszystkie bilety dla Duńczyków sprzedane w piątek w 30 minut. Cena ok 200 PLN.
Chciałbym że byście mieli świadomość,że prawdopodobnie bilety u koników będą o wiele droższe.
Z tego co wiem z United też wybiera się spora grupa więc o bilety ZA ROZSĄDNĄ CENÊ może być naprawdę ciężko.

United We Stand
03-09-2006 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Wszystkich zainteresowanych prosze o szybką decyzje co chcą robić, ja chyba decyduje sie na samolot z racji tego ze będzie to znacznie wygodniejsza i przyjemniejsza podróz, tylko z by to miało jakikolwiek sens trzebaby już zamawiac te bilety najpóźniej za 2-3 dni.

Druga sprawa to bilety ktorych juz nie ma... jedyna opcja u koników pewnie tak jak pisze MUSC PL ze 100 Euro jak nie więcej :?

Przy samolocie w gre wchodzą tez trzy noclegi.

Więc wcale to tak tanio nie wychodzi mozna liczyc nawet do 1800 zł.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
03-09-2006 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #45
 
Mysle ze jesli znajdziemy bilet do 80 euro to bedzie okej moze sie jednak uda, ja sie boje o cos innego, nie chcialbym wydac na ten wyjazd ok 1500 - 1800 zl bo doloze troche wiecej i jade na Old Trafford za ta kase chcialbym ze 2x sie przejechac nie ma co ukrywac. Gadalem z Sekim na GG i mowi ze samolot do Kopenhagi 160 zl ( nie jest pewny czy w obydwie strony ) ale jakby nawet w jedna to i tak spoko bo prom i pociag to ok 550. Noclegi spokojna glowa, znajdzie sie jakis tani hostel, szukam czegos wlasnie na necie, jak znajde linki to zarzuce. Ja bym jednak pisal sie na ten samolot jesli jest tak tanio. Co myslicie ?

Under The Boardwalk - United Warriors
03-09-2006 14:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości