Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #106
 
Pejter napisał(a):
Zashi napisał(a):A wiec 1 miejsce w grupie nasze

Super. Jesteś jasnowidzem, czy co?

Z Japonia w ostatniej LŚ wygralismy, jednak z problemami. Lozano mowil ze zabardzo wyluzowani podeszlismy do tego meczu. Teraz napewno sie skupia. Co do Argentyny to pisalem ze z nimi bedzie najtrudniej, ale powinnismy wygrac. Wygralismy w zeszlym roku to teraz tez wygramy (mam takową nadzieje) 8)

amor patriae nostra lex
15-11-2006 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #107
 
Zashi napisał(a):Niedlugo MS w Japonii ale mezczyzn. Jestesmy w grupie A razem z Japonią, Argentyna, Chinami, Egiptem oraz Portoryko. Najtrudniej bedzie z Argentyna, ale bewnie bedzie faworytami, mimo iz sa o 1 miejsce wyzej w rankingu FIVB. A wiec 1 miejsce w grupie nasze, ale potem trafimy na Serbia i Czarnogore lub Rosje. Do tych spotkan trzeba sie przygotowac bardzo dobrze.

Dziwisz sie, że wszyscy na Ciebie wjeżdżają jak piszesz takie głupoty ..

Mówie już w ciemno, że Argentyna łoi nas aż w Polsce bedzie słychac. Mecze z Brazylią sparingowe pokazały ile nam brakuje do druzyn swiatowej klasy, Brazylia regularnie łoi Argentyne, wiec bedzie z nimi problem. Chyba już zapomnieliscie mecze z Bydgoszczy gdzie Japonczycy złoili nas 2-3 czy tam 1-3 nieważne, mysle, że bedzie bardzo ciężko, bo mamy dwie bardzo dobre druzyny do ogrania bo nie ma co ukrywać, Portoryko ma dobry zespół, ale pań, mężczyźni raczej tyłują.

POLSKA :!:

Under The Boardwalk - United Warriors
15-11-2006 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #108
 
Wojtek3 napisał(a):Mówie już w ciemno, że Argentyna łoi nas aż w Polsce bedzie słychac. Mecze z Brazylią sparingowe pokazały ile nam brakuje do druzyn swiatowej klasy, Brazylia regularnie łoi Argentyne, wiec bedzie z nimi problem. Chyba już zapomnieliscie mecze z Bydgoszczy gdzie Japonczycy złoili nas 2-3 czy tam 1-3 nieważne, mysle, że bedzie bardzo ciężko, bo mamy dwie bardzo dobre druzyny do ogrania bo nie ma co ukrywać, Portoryko ma dobry zespół, ale pań, mężczyźni raczej tyłują.

Trochę logiki mi tu brakuje Wink Mówisz, że Brazylia nas łoi i łoi Argentynę. Pomijając już nawet to, że takie porównania - oni wygrali z X a przegrali z Y, to na pewno Y wygra z X - a tym bardziej odnoszące się do Brazylii nie mają sensu - nie są w żadnym stopniu miarodajne. Wracając do Argentyny - jak to się stało, że Argentyna jest w meczu z Polską faworytem? Skoro obie przegrywają z Kanarkami, to mecz może okazać się wyrównany, co nie? Argentyna potęgą siatkarską nie jest i do Mistrzostw niewiele się zmieni. W LŚ często z nimi wygrywaliśmy, dlatego nie widzę powodów, żeby teraz było inaczej Wink

Japonia może okazać się bardzo groźna, wiadomo, grają na własnych śmieciach. Mimo tego Polacy są faworytami, podobnie jak w pozostałych meczach. Nie chcę tutaj zbyt pewnie się poczuć, ale nie widzę innej opcji aniżeli wyjście z grupy z pierwszego miejsca.
15-11-2006 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #109
 
Valverde napisał(a):Trochę logiki mi tu brakuje Mówisz, że Brazylia nas łoi i łoi Argentynę. Pomijając już nawet to, że takie porównania - oni wygrali z X a przegrali z Y, to na pewno Y wygra z X - a tym bardziej odnoszące się do Brazylii nie mają sensu - nie są w żadnym stopniu miarodajne. Wracając do Argentyny - jak to się stało, że Argentyna jest w meczu z Polską faworytem? Skoro obie przegrywają z Kanarkami, to mecz może okazać się wyrównany, co nie? Argentyna potęgą siatkarską nie jest i do Mistrzostw niewiele się zmieni. W LŚ często z nimi wygrywaliśmy, dlatego nie widzę powodów, żeby teraz było inaczej

Ja poprostu staram sie nie zapeszać, bo jak sam widziałeś Zashi już ustalił, że jestesmy faworytami. Dla mnie nie, często oglądam siatkówke i jak dla mnie Argentyna jest lepszym zespołem od nas, tak samo jak Brazyliua, która już nie raz z nimi wygrała, wiec dla mnie faworyt to Argeryna tego meczu, choć gorąco bede kibicował Polsce.

Under The Boardwalk - United Warriors
16-11-2006 10:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #110
 
To jeszcze kawałek czasu, a moim zdaniem największe kłopoty mogą być z Japonią, z którą tak się meczyliśmy w LŚ. Napewno najciekawiej będzie pomiędzy tymi 3 reprezentacjami: Polska, Argentyna, Japonia, reszta się nie liczy.

A co do MŚ siatkarek- w finale Rosjanki pokonały Brazylię 3:2 (15:25, 25:23, 25:18, 20:25, 15:13).
Wcześniej w pojedynku tych drużyn w grupie lepsze okazały się zawodniczki z Ameryki Południowej, ale w finale to Rosja okazała się lepsza. Wszędzie czytam, że spotkanie było zacięte i bardzo dobre, ale nigdzie nie mogę znaleść retransmisji :? Spotkanie było na Polsacie bodajże o 6 30 więc nawet nie miałem zamiaru wstawać, tym bardziej, że jestem chory. Co jak co ale finał powinni powtórzyć o jakiejś normalnej porze :roll:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
16-11-2006 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #111
 
Wojtek3 napisał(a):Argentyna jest lepszym zespołem od nas, tak samo jak Brazyliua, która już nie raz z nimi wygrała, wiec dla mnie faworyt to Argeryna tego meczu, choć gorąco bede kibicował Polsce.

No ale co to za porównanie Brazylii do Argentyny? Kanarki wygrywają od 3 lat z rzędu wszystko co można, niezależnie z kim grają, więc porównywanie przeciętnej Argentyny do nich nie ma sensu. Jasne, na Mistrzostwach nie ma słabych drużyn i niespodzianki mogą się zdarzyć, ale uważam, że możemy wygrać z każdym, z Argentyną też.
16-11-2006 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #112
 
Valverde napisał(a):No ale co to za porównanie Brazylii do Argentyny? Kanarki wygrywają od 3 lat z rzędu wszystko co można, niezależnie z kim grają, więc porównywanie przeciętnej Argentyny do nich nie ma sensu. Jasne, na Mistrzostwach nie ma słabych drużyn i niespodzianki mogą się zdarzyć, ale uważam, że możemy wygrać z każdym, z Argentyną też.

Ja uważam, że dobre porównanie, na pewno lepsze niż Polska do Brazylii. Obydwa zespoły są z Ameryki Płd. i prezentują bardzo dobrą siatkówke, stąd to porównanie. Uważam, że są lepszym zespołem od nas i bedzie nam ciężko Wink Nie rozumiem Twoje frustacji Valverde Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
16-11-2006 16:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #113
 
A ja popieram zdanie Valverde i uważam, że Argentyny nie ma nawet co porównywać z Brazylią. Uważam, że Argentyńczycy prezentują zbliżony poziom do nas (a nas również nie można równać z Canarinhos, więc tak samo Argentyny) i to spotkanie będzie najtrudniejsze w grupie. Japonia też może nam napsuć sporo krwi, bo pokazali już w LŚ swoje umiejętności, ale wtedy Polacy nie grali na swoim normalnym poziomie, prezentowali się trochę słabiej, a mam nadzieję, że na MŚ będą dobrze przygotowani, więc mimo wszystko liczę na zwycięstwo.
16-11-2006 19:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #114
 
Wojtek3 napisał(a):Obydwa zespoły są z Ameryki Płd. i prezentują bardzo dobrą siatkówke, stąd to porównanie. Uważam, że są lepszym zespołem od nas i bedzie nam ciężko Wink Nie rozumiem Twoje frustacji Valverde Wink
Brazylia prezentuje wręcz zajebistą siatkówkę, ale Argentyna już dłuższy czas nic nie osiągnęła. Na jakiej podstawie uważasz, że Argentyna jest od nas lepsza? Ostatnie mecze z nami przegrywali i to regularnie. W znaczących turniejach osiągamy bardzo podobne pozycje, także nie wiem dlaczego tak faworyzujesz Argentynę Wink
Aha, nie jestem w żadnym stopniu sfrustrowany Wink
16-11-2006 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #115
 
3-1 Wojtek Tongue Przegrales 8)

Takze nie rozumiem Twojego porownania Brazli, Argentyny i Polski....Brazylia przewaznie tnie wszystkich. My znajdujemy sie pomiedzy Brazylia a Argentyna. To ze Argentyna jest wyzej w rank. mozna uzasadnic tym ze w Ameryce Płd. jest troche bardzo przecietnych druzyn wiec Argentyna zajmuje dosyc wysokie miejsca, a w Europie? Włochy, Rosja, Serbia, Francja...to nasi głowni konkurencji na Starym Kontynencie. Wiec nam trudniej zajac wysoka pozycje.
Z Argentyna 2x wygrana, a jak nie to bedzie mala niespodzianka...

amor patriae nostra lex
16-11-2006 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #116
 
Ja mam swoje zdanie i uważam, że można te dwie drużyny porównać choćby całe forum było by przeciwko mnie. I wcale nie jestem uparty, mam swoje wyrobione zdanie na temat siatkówki. To, że nas kilka razy złoili nic nie znaczy, a to Zashi ze Ty napisałes ze jestemy pomiędzy Brazylią a Argentyną to wiesz. Pewnie nie widziałem tych siatkarzy wogole na oczy Wink Uważam, że Argentyna jest lepszym zespołem od naszego i udowodnią to na MŚ choć chciałbym sie mylić.

Under The Boardwalk - United Warriors
16-11-2006 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #117
 
Wspanialy poczatek nasych siatkarzy. 3-0 z Chinami. W calym meczu bylo widac przewage naszych siatkarzy!!

Wojtek a co powiesz na to:

Argentyna 2-3 Portoryko
Szok!! Outsider wygrywa z wg. Wojtka najsilniejsza druzyna w naszej grupie. Jest Portoryko wygrywa z nimi to my powinnismy pojechac ich tak ze to szok...

Ale Argentyna nie moze dzielic kibicow! Najwazniejsze aby Polska wygrala!

amor patriae nostra lex
17-11-2006 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #118
 
Zashi napisał(a):Jest Portoryko wygrywa z nimi to my powinnismy pojechac ich tak ze to szok...

No, nie ma to jak zdrowe podejście. Aż kipi respektem :lol:
Przypadkowa porażka, sądzę, że mimo tego Argentyna wyjdzie z grupy.

Polacy zaczęli w imponującym stylu, bardzo pewne 3-0 musiało zrobić wrażenie na grupowych ( i nie tylko) rywalach.
Oglądał ktoś z was mecz? Smile

Jutro rano o 5.00 gramy z Argentyną. Hit grupy, jeśli pokonamy ekipę z Ameryki to awans stanie przed nami dużym otworem Smile Polska!
17-11-2006 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #119
 
Valverde napisał(a):Oglądał ktoś z was mecz? Smile

:lol: o 5.00 rano w piatek, gdy potem musze do szkoly isc a szedlem spac o polnocy? No co ty Tongue

Ale ten mecz z Argentyna na bank bede ogladał! Licze na 3-1 dla naszych! Przesunieta ktorka, blok i dobra zagrywka! Argentyna na kolana!

Oby 8)

amor patriae nostra lex
17-11-2006 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #120
 
Nie bylbym taki pewny naszej wygranej z Argentyna.Przegrali sensacyjnie z Puerto Rico i napewno beda chcieli sie zrewanzowac za swoja wpadke na najblizszych rywalach, czyli na nas.

Mysle jednak, ze damy rade i wygramy 3:1.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
17-11-2006 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości