Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedstaw się!
Crock Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Przedstaw się!
O proszę, ile znajomych "twarzy" Smile
Nazywam się Nikodem mam 15, w zasadzie 14 lat. W internecie rozpoznawalny bardziej jestem pod nickiem: Crock ew. Croczasty. Jestem fanem Manchesteru United oraz porządnego gitarowego grania. Poza muzyką oraz piłką nożną lubię nowinki komputerowe oraz grafiką.
Na forum redloga przybyłem z nadzieją, przeczytania kilku ciekawych dyskusji o futbolu... Nie obiecuję, że będę brał w nich udział, gdyż ja osobiście wolę czytać niż się wypowiadać, ale może od czasu do czasu, coś napiszę.

Pozdrawiam, Crock.
28-01-2008 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Freds Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Przedstaw się!
Woohoo! Używam 3 imion, Krzysiek, Fred i Wacek, gram na gitarze i to mi sprawia największą radość. Lubię też bardzo piłkę nożną, więc tu jestem. Mam nadzieję, że tu będzie fajnie.
28-01-2008 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pcheła Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Przedstaw się!
Elo! Niektórzy może kojarzą mój nick z manusite. Nie lubię pisać o sobie więc tylko napisałem, aby się przywitać Wink
29-01-2008 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
likamari Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Przedstaw się!
psedudonim: Likamari
nazywam się Kamila
lat: 19
studiuje Informatyke, jeszczeSmile
kocham sport i muzykę i Manchester United oczywiscieSmile
Miejsce : Lublin
29-01-2008 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Przedstaw się!
likamari, witaj :*

Wybaczcie, ale to wyjątkowa osoba i musiałam ją osobiście powitać :mrgreen:

//skoro mój rocznik, studiuje informatykę, jest kobietą, kibicuje United to ja sam jeszcze od siebie witam, sorry nie mogłem się powstrzymać :oops: - radzio

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
29-01-2008 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Przedstaw się!
imię: Paweł
pseudonim: pablo
ulubiony piłkarz MU: Giggs
miejscowość: Skierniewice
zainteresowania: Manchester United, języki (francuski i angielski Tongue), Toulouse, muzyka (reggae i rock), The Beatles (jestem świadomy tego, że są z L'poolu), perkusja, niedługo harmonijka, dziewczyny, dart, tennis.
Aktualnie uczęszczam do I klasy LO im. B.Prusa w Skierniewicach, o profilu biologiczno-chemicznym.

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
30-01-2008 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lulek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Przedstaw się!
No to i ja, choć pewnie mało znany jestem, mimo bycia redaktorem na manusite Wink

Imię: Igor
Pseudonim: Lulek
Ulubiony piłkarz United: Gary Neville, Peter Schmeichel
Miejscowość: Szczecin
klub: Eko-Serwis Szczecin! xD
31-01-2008 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Przedstaw się!
Lepiej późno niż wcale Big Grin
Imię : Adam
Pseudo : Czaplak
Ulubiony piłkarz: Sporo by się znalazło, zapomnę i będę żalował jak nie wypiszę :lol:

Kojarzycie Big Grin
31-01-2008 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #39
Re: Przedstaw się!
Imię: Arek
Pseudo: Mucha, muszek Smile
Interesuję się przede wszystkim piłką nożną, ale ogólnie też wszystkim po trochu. Mogę sprawiać wrażenie spiętego, zasadniczego moderatora, jednak 'na żywo' jestem zupełnie inną osobą. Roześmianą, żartującą i często śmiejącą się.
To tyle, bo nie lubię o sobie pisać Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
01-02-2008 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Przedstaw się!
Piotr, kojarzony przez użytkowników FDP jako zdzichu, już bez jemioły Wink Ulubiony piłkarz Solskjaer a obecnie Giggs i Anderson, obok United kibicuje Sturmowi Graz, Chievo Verona, Wiśle Kraków i Koronie Kielce. To tyle.
01-02-2008 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #41
Re: Przedstaw się!
BEST IN THE WORLD ;]
i wszystko
01-02-2008 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Griever Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Przedstaw się!
Imie: wiktor
pseudo: na forum (i na dp) griever, w szkole roznie: viki, wikuś, księciunio. Na wielu portalach sweeet.k8 (taaak, podszywam sie pod laske! a co! Tongue)
Mieszkam i ucze sie w poznaniu, 2lo. Na weekendy czasami jestem we Wrzesni (50km od poznania), gdzie mieszkaja moi rodzice (:*).

Własnie słucham dziewczyny bez zeba na przedzie, mam psa a chce kota, mieszkam w pokoju nr 37, nie zaplacilem rachunku za styczeń, uwielbiam salatke z czarnymi oliwkami, tunczykiem, salata lodowa, pomidorem, ogorkiem i cebula (opcjonalnie), ciagle gubie klucze, przeczytalem wszystkie czesci Harrego Pottera, spijam litry herbaty, kupilem buty w londynie w wolnocłowym, zdałem prawko za pierwszym razem, po czym po 2 miesiacach spowodowalem wypadek samochodowy (bez ofiar niestety), nie przepadam za Nirvaną, bylem u fryzjera 3 dni temu, mam 2 segregatory z wally zwiedza swiat, hoduje zdechlego swierszcza w sloiku, lubie matowe blekitne skarpetki, spie dzisiaj na żółtym przescieradle, nigdy nie nosze kapci, chce poleciec na ksiezyc, mlodszy o 2 lata kolega tlumaczy mi matme, podobno zmieniam dziewczyny jak rekawiczki, podobno nie lubie chodzic do szkoly, Agata z 17stki powiedziala, ze jestem pojebany, jakaś laska na sylwestra powiedziala po 2 min rozmowy ze mna, ze mam wygorowane mniemanie o sobie, ale pocieszam sie tym, ze Zuza powiedziala 4 lata temu, ze jestem najinteligentniejszą osobą, jaka poznała, wszyscy nauczyciele mowia "zdolny, ale leniwy" z czego polowa mowi "urodzony kombinator", uzywam winampa 5.21, rzadko miewam temperatury, moj tata ma na imie Krzysiek, moj pradziadek byl rolnikiem, jak mialem 9 lat to spadlem z drzewa, nie cierpie lekarzy, moj sasiad nie ma 1/3 palca (ucial sobie pila mechaniczna), we wrocławskim zoo z powodu przedrzezniania szympansa zostalem obrzucony gownem przez niego (..chybił) nie lubie w kondomach. Podobno wariat jestem


Jakies pytania? Smile
01-02-2008 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
koincydencja Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Przedstaw się!
Mam na imię Kaja, lat 18, już wkrótce (o zgrozo!) 19. Chodzę do klasy maturalnej, V LO w Krakowie, profil emmm... tak zwany pół-human.Zajmuję się robieniem kroniki bieżących wydarzeń na wos (to bardzo czasochłonne zajęcie) oraz poznawaniem szczegółów z życia Józefa Piłsudskiego (wiecie, że jego ulubionym kwiatem były sasanki i że nie lubił bigosu?) Ostatnimi czasy bawię się w radio w profesjonalnym otoczeniu. Nałogowo słucham muzyki oraz szukam straconego czasu. A gdy już znajdę, z największą przyjemnością go marnuję Smile Ulubiony piłkarz? Neville. Gary Neville Smile
01-02-2008 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NiLok Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Przedstaw się!
To ja w takim razie też się przedstawię.

Mam na imię Kornel, jestem 22-letnim kibicem Manchesteru United [zdziwieni, co? Wink]. Pochodzę z Tychów [znane przede wszytkim z pewnego browaru Wink], ale obecnie mieszkam we Wrocławiu, gdzie studiuję zaocznie dziennikarstwo sportowe. Nick widać, więc nie będę pisał jakiego używam, a kojarzyć mnie możecie z MUFC.pl, gdzie "robię" jako newsman już ze 2-3 lata. Smile No i oczywiście od czasu do czasu coś skrobnę na Redloga.

Mój ulubiony piłkarz "Czerwonych Diabłów"? Ciężka sprawa, nie chce mi się wymieniać całej podstawowej jedenastki i tych kilku rezerwowych. Najbardziej lubię Rooneya, Ferdinanda, Vidica, Evrę i oczywiście Kryśkę - chłopak jest kosmitą i oby takim pozostał Wink No i zapomniałbym - JOHN O'SHEA! :mrgreen:

Z tego miejsca chciałem pozdrowić Vtg za uwielbienie dla kreskówek pokroju Dexter's Laboratory [tytuł w oryginale, bo przy dubbingu wiele traci], a także pozdro dla Crocka [mój brat ma na imię Nikodem Big Grin]. I to chyba wszystko na razie.
02-02-2008 03:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sonny Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Przedstaw się!
Witam wszystkich Big Grin

Imię: Michał
Nick: Sonny - nie kojarzyć z dziewczyną Big Grin
Ulubiony piłkarz: Best, Cantona i Giggs
Miejscowość: Pionki, niedaleko Radomia
02-02-2008 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości