Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka ręczna
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Niepotrzebnie się tak przejmujecie tymi wszystkimi rewelacjami z prasy. Większość z nich jest publikowana tylko dla podsycenia atmosfery. Po prostu Polacy muszą jutro wyjść na boisko i zagrać swoje. Będzie dobrze!
03-02-2007 18:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Do boju Polsko, aż chce sie śpiewać Big Grin
Jak na razie ten weekend w Niemczech jest dla Polaków szczęśliwy. Wygrał Małysz w skokach, może jutro też cos powalczy no to może niemcy bedą tak samo upadać jak dzisiaj na skoczni. (Oczywiście jak najbardziej im współczuje). Polacy po postu muszą wygrać juto, bo chciałbym posłuchać "Mazurka...", a najlepeij dwa razy(czyli raz w skokach, a drugi w ręcznej) 8)

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
03-02-2007 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Na artykuły z onetu lekko przymykałbym oko - to typowo "brukowa" strona. Czy w rzeczywistości tak jest, okaże się jutro. I te chwyty Niemców to czysta gra psychologiczna. Też nie przywiązujmy do nich większej wagi. Wszystko zweryfikuje boisko. Jestem pewien, że będący w gazie Polacy mogą swobodnie powieźć gospodarzy. Kibice na pewno będą ustępować pod względem ilości, ale o ich doping się w ogóle nie martwię!

COME ON POLAND! 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
03-02-2007 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #34
 
Niestety niemcy zostali msitrzami swiata i trzeba powiedziec, ze to nie niemcy wygrali ten mecz a to Polacy przegrali go. Bola mnie te dwa niestrzelene gole z prawego ataku przez Jureckiego (nie wiem ktorego). ach ta nasza nieskutecznosc w ataku...

Ale coz! Jestesmy wicemistrzami swiata!!

amor patriae nostra lex
04-02-2007 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Srebro i tak jest świetnym osiągnięciem Wink Meczu nie oglądałem, bo wolałem jednak obejrzeć United, czasami zobaczyłem na wynik, ale jak przegrywaliśmy to jakoś nie byłem zniechęcony. Drugie miejsce powinno nam, Polakom, jak najbardziej pasować i powinniśmy się z tego cieszyć Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-02-2007 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
No trudno dostalismy, po najslabszym meczu na tym turnieju. Ogladaliscie Wywiady na polsacie po meczu? Winta powiedzial ze najbardziej go wkurza jakis niemiecki komentator, ktory co chwile komentujac mecz(gdzies kolo polakow mial stanowisko) co chwile nas krytykowal i mowil ze tu przypadkiem gramy w tym finale a sam pilki nie trzymal w rece :wink: . Boli mnie to o tyle ze przegralismy wlasnie z Niemcami a nie z Francja

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
04-02-2007 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Srebro oczywiście jest wspaniałym osiągnięciem, ale pozostaje jednak niedosyt, bo Niemcy wcale nie zagrali rewelacyjnie. Mieli kilka przestojów i my nawet w osłabieniu w pewnym momencie strzeliliśmy chyba 2 bramki, nie tracąc żadnej. Mecz oglądałem urywkowo, jednak podczas oglądania United miałem włączony telewizor w sąsiednim pokoju i słuchałem komentarza, więc mniej więcej wiedziałem, co się dzieje.

Trochę boli również to, że nie zdołaliśmy pokazać Niemcom, iż nie jesteśmy tym, za co oni nas uważają (czyt. zero). Te wszystkie wypowiedzi przed finałem, artykuły prasowe i sprawa z wejściówkami dla kibiców bardzo mnie podirytowały i głównie z tego powodu pragnąłem zwycięstwa Polaków. Cóż, nie udało się.
04-02-2007 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Ja oglądałem 9/10 meczu bo musiałem wyjść, ale z tego co oglądałem, to przegraliśmy na własne życzenia. Nasi zawodnicy poprostu zagrali "bez jaj". Mówię to z pełną swiadomością, bo widziałem co robili z Danią, tam grali naprawdę zaciekle i z klasą... a z niemcami poprostu wymiękli.

przy stanie 20 do 21 wszystko było otwarte, potem głupia gra i masa błędów nas wyeliminowały. Najgorsze i najbardziej irytujące było to, że nie oddawaliśmy żadnych strzałów, stało z 4 niemców na środkowej części linii przed bramką, a my zamiast jak czołgi wjeżdżac w nich, to jaj "pipy" albo rzucaliśmy niecelnie z dystansu, albo bawiliśmy się piłką aż ją traciliśmy.

Sędzia tez pewnie conieco od organizatorów dostał, bo 2 naszych wywalił z boiska niesłusznie (napewno niesłusznie tego 2) a gdy niemcy grali jeszcze ostrzej, nie robił nic...
Najbardziej jednak ze wszystkiego irytuje mnie to, że przed spotkaniem nagadali się, jak to nie powalczą z Niemcami i jak ich te gwizdy mobilizują... sory, z całym szacunkiem dla nich, ale to nie była walka... rozumiem walczyć i przegrać tak jak z Duńczykami w meczu punkt za punkt... ale 5 bramek róznicy nieraz w wyniku to poprostu obrazuje wszystko. Niemcy nie byli napewno lepsi od nas, ale popełnili mniej błędów i nie bali się wedrzeć się srodkiem. Dlatego wygrali.

Mimo wszystko patrząc z perspektywy całego turnieju, to Polacy są rewelacją, nasi odwalili wręcz fenomenalny kawał roboty i chwała im za to. Moja krytyka odnosi się tylko do finału bo chyba wszyscy oczekiwaliśmy więcej od nich... ale i tak zropbili więcej niż ktokolwiek przypuszczał. Są wielcy, bo Szczypiorniak w polsce jest tak samo (był) popularny jak piłka wodna. Może to i lepiej że przegrali, tak przez kolejne 10 lat byśmy oglądali transmisje z meczy polskiej eksytraklasy szczypiorowej, a szaranowicz z babiarzem by komentowali i zgrywali wielkich znawców. Nie znoszę tego... jeden sukces i od razu wszyscy telewizory włączają i oglądają fanatycznie i mówią że sa wielkimi kibicami... litości. Tak było z Małyszem, Kubicą, Sikorą, Siatkarzami a teraz ze szczypiornistami. No cuż taki naród...

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-02-2007 09:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Stojkovic napisał(a):Tak było z (...) Kubicą, Sikorą, Siatkarzami a teraz ze szczypiornistami. No cuż taki naród...

Mimo wielkich sukcesów wyżej wymienionych, w ogóle mnie nie ciągnie do oglądania choćby biathlonu czy siatkówki. Co innego skoki. Ale to inna bajka. Podobnie jak ręczna.

Gdyby ktoś powiedział mi przed całą imprezą, że Polacy będa w stanie coś zawojować, wyśmiałbym go. Nasi szczypiorniści właściwie nigdy nie należeli do elity. Dlatego srebro to i tak wielki sukces. Początkowo wszyscy liczyli przecież na wyjście z grupy, maksymalnie ćwierćfinał. Miła niespodzianka i nie ma sensu gadać "mogło być lepiej". Niektórzy - mam wrażenie - są z nimi, kiedy wygrywają, a po porażkach następuje "w tył zwrot" Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
06-02-2007 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
U mnie na wiosce już też się zaczęło zafascynowanie piłką ręczną. Dzisiaj dzwonią do mnie koledzy i mówią, żebym przyszedł grać w rękę na boisko. Dziwne, że akurat teraz, skoro przez ostatnie 5 lat zagraliśmy chyba tylko jeden raz. No ale tak to już jest. Reprezentacja na fali to naród też interesuje się danym sportem.
06-02-2007 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
To oczywiste, że jak jest sukces to jest popularność. Wyjątek stanowi tu piłka nożna, no ale to inna historia. Co prawda piłka ręczna nie miała wcześniej takiej popularności jak siatkówka, przynajmniej tak mi się wydaje. Wiem na ze swojego przykładu, bo ludzie, których znam już od dawno interesuowali się siatka, no a ręczna zainteresowała ich dopiero z... dwa tygodznie temu, podobnie jak mnie.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
06-02-2007 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Nikt normalny nie postawiłby na naszych przed MŚ, ale wszystkich zaskoczyli i to poprostu stało się ich najmocniejsza bronią. Zostawiając już finał w spokoju, to odwalili kawał dobrej roboty i teraz tylkko pytanie, czy staną się sezonem tylko, czy stałym hegemonem. Moim zdaniem buuuum na rękę minie za jakiś miesiąc. Głupie to w naszym, kraju, ale jak by mistrzem świata w powozeniu wielbłądem został polak i transmitowali by to, to zaraz by ludzie na psach po ogródku jeździli. Może nierealny przykład, ale jednak...

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-02-2007 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #43
 
We Francji odbywa sie jeden z najbardziej prestizowych turnieji w pilke reczna. Nasi zagrali 2 mecze, 2 wygrane mecze. Wczoraj wygralismy z Islandia a dzisiaj pokonalismy Tunezje bodajze 30-27. Na zakonczenie o zwyciestwo w turnieju zagramy z gospodarzami, Francuzami.

Jesli chodzi o sklad to jest kilka nowych twarzy, niestety nazwisk nie pamietam :/ Z tych meczy ogladalem tylko jeden z Tunezja. Byly momenty ze przegrywalismy, ale umiemy sie zmobilizowac i spokojnie wygralismy. Znowu na scene wkraczaja sedziowie, sedziowali bardziej pod Tunezje...

amor patriae nostra lex
07-04-2007 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #44
 
W ostatnim meczu turnieju w paryżu Polska przegrała z gospodarzami Francją 26 do 20 podobno początek meczu był katastrofalny w wykonaniu Polaków. Do przerwy było 16:15 dla Francji i póżniej znowu się zacieli i skończyło się przegraną.
A w meczu Islandia v Tunezja padł remis 30 do 30.

O to wyniki turnieju
1 miejsce:Francja
2 miejsce:Polska
3 miejsce:Tunezja
4 miejsce Islandia

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
09-04-2007 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
No i tak jak przewidywałem szał na piłkę ręczną minął tak szybko jak przyszedł... Wszyscy już o tym zapomnieli. W telewizji o nich już nikt nie mówi. Smutne to, ale tak to jest u nas. Są sukcesy są i kibice... nie ma sukcesów to nawet pies z kulawą nogą się nie zainteresuje...

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-04-2007 13:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości