Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #151
 
Więc i ja napisze pare zdań z finału...

Jak dla mnie pierwszy podstawowy błąd to wystawienie Gacka, ta kostka go dalej bolała, brazylijczycy o tym wiedzieli i konsekwentnie serwowali na niego. A przecierz Bąkowiecz, który go zastąpił zagrał dobrze, bez zastrzerzeń...

Ja wiedziałem, że Brazylia nie da nam spokoju od początku i chyba nasi siatkrze też to wiedzieli, wyszli bardzo spięci w pierwszym secie. Nic im nie wychodził, atak, zagrywka, w konsekwnecji 12 pkt na naszym koncie z czego połowa to błedy Canarinhos...

W drugim secie jednak reaktywacja i zaczęslimy grac tak jak w poprzednich meczach, choć dalej szwankowała zagrywka co jak sie okazało, do konca meczu była zła, już przez jakis czas grożniejsze były zagrywki Zagumnego niz Świderskiego który lekko zagrywał ... w drugim secie walczylismy jak równy z równym ale w koncówce brakło szczescia i przegralismy do 22.

w trzecim secie raczej zabrakło nam już motywacji bo Brazylia zdobywała seriami po 3 pkt i odjechali nam, naprawde już ciężko było coś ugrać. Jak dla mnie błedem tez nie było wystawienie w drugim secie Szymanskiego albo Gruszki. Gruszka grał chyba przez chwilke. Tak czy siak, Brazylia a my to duza przepaść, ale jestem dumny z tego i ciesze sie ze may złoto. Zagralismy fanatyscznie mistrzostwa. Lozano dokonał cudu. Dziekuje!

PS. Sedziowie to była jedna wielka kpina...

Under The Boardwalk - United Warriors
03-12-2006 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #152
 
Wojtek3 napisał(a):Jak dla mnie pierwszy podstawowy błąd to wystawienie Gacka, ta kostka go dalej bolała, brazylijczycy o tym wiedzieli i konsekwentnie serwowali na niego. A przecierz Bąkowiecz, który go zastąpił zagrał dobrze, bez zastrzerzeń...

To było ryzyko, które trener i Piotrek razem podjęli. Mogło się to obrócić w dwie strony. Albo tak jak było, albo tak, że Gackowi nie przeszkodzi zbytnio ta kontuzja i nadal będzie prezentował się wyśmienicie. Wyszło źle, ale nie będę nikogo osądzał. Ryzyko to ryzyko. Tym razem się nie opłaciło.

Wojtek3 napisał(a):PS. Sedziowie to była jedna wielka kpina...

Zgadzam się. W finale tacy sędziowie to skandal. Przy zmianie naszego libero przeszli już sami siebie...
03-12-2006 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #153
 
Cytat:Zgadzam się. W finale tacy sędziowie to skandal. Przy zmianie naszego libero przeszli już sami siebie...

I po za tym obydwoje byli z Ameryki Płd także gdzie tu sprawiedliwość, tylko na bokach stali Japonczycy, którzy chyba nigdy nie mieli problemów w siatkówce, a jak wczoraj takie naszły, to odrazu nie wiedzili co robić i wciskali naszemu lastik. Dajcie spokoj jedna wielka kpina...

Under The Boardwalk - United Warriors
04-12-2006 09:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #154
 
W Luksemburdu odbylo sie losowanie drugiej rundy Ligi Mistrzow siatkarzy. Skra Bełchatów zagra w dwumeczu z Portol Drac Palma Mallorca. Pierwsze spotkania w Hiszpani 14 lutego, a rewanz w Bełchatowie 21 lutego. Powodzenia!

amor patriae nostra lex
02-02-2007 12:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #155
 
Liga Światowa ma nowe logo:
[Obrazek: logo_ligi_swiatowej_130.jpeg]

Dzisiaj takze ogloszono sklad na LŚ 2007.

przyjmujący:
Sebastian Świderski (RPA-LuigiBacchi.it Perugia)
Michał Winiarski (Itas Diatec Trentino)
Piotr Gruszka (BOT Skra Bełchatów)
Michał Bąkiewicz (PZU AZS Olsztyn)
Bartosz Kurek (Mostostalu-Azotów Kędzierzyn-Koźle)
Jakub Jarosz (Mostostalu-Azotów Kędzierzyn-Koźle)
Zbigniew Bartman (Marmi Lanza Werona)

środkowi:
Łukasz Kadziewicz (Jastrzębski Węgiel)
Daniel Pliński (Jastrzębski Węgiel)
Wojciech Grzyb (PZU AZS Olsztyn)
Marcin Możdżonek (PZU AZS Olsztyn)
Łukasz Perłowski (Resovia Rzeszów)
Patryk Czarnowski (PZU AZS Olsztyn)

atakujący:
Mariusz Wlazły (BOT Skra Bełchatów)
Grzegorz Szymański (Jastrzębski Węgiel)
Robert Prygiel (Gazprom Surgut)
Marcel Gromadowski (Mostostalu-Azotów Kędzierzyn-Koźle)

libero:
Piotr Gacek (Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa)
Krzysztof Ignaczak (BOT Skra Bełchatów)

rozgrywający:
Paweł Zagumny (PZU AZS Olsztyn)
Łukasz Żygadło (Dynamo Jantar Kaliningrad)
Grzegorz Pilarz (Resovia Rzeszów)

Jest kilku nowych zawodnikow ale wiekszosc znamy. Grać pewnie bedzie podobnym skladem jak na MŚ.

amor patriae nostra lex
09-02-2007 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #156
 
Nie widze Dawida Murka.Czy nie przytrafila mu sie jakas kontuzja, bo nie jestem zorietowany :?:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
09-02-2007 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #157
 
Zashi napisał(a):Bartosz Kurek (Mostostalu-Azotów Kędzierzyn-Koźle)
Jakub Jarosz (Mostostalu-Azotów Kędzierzyn-Koźle)
Marcel Gromadowski (Mostostalu-Azotów Kędzierzyn-Koźle)

Te nazwiska mnie cieszą, choć trudno im będzie wystąpić w jakimkolwiek meczu LŚ, gdyż to dopiero szeroki skład. Niemniej jednak Mostostal "zgromadził" kilku młodych zawodnik u siebie, a jako że jest to jedyny zespół z mojego województwa, który dla w pierwszej lidze, trochę się nim interesuję. Cieszę się, że ci trzej młodzi zawodnicy ponownie znaleźli uznanie w oczach Lozano. Liczę, że będą się nadal rozwijać i w przyszłości stanowić o sile naszej kadry.
09-02-2007 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #158
 
Grzeho napisał(a):Nie widze Dawida Murka.Czy nie przytrafila mu sie jakas kontuzja, bo nie jestem zorietowany :?:

Murek zrezygnował z gry na MŚ, gdyż miał kontuzję. Teraz podobno zrezygnował z gry w kadrze, zresztą pewnie i tak Lozano by go nie powołał. Powód? Gra słabą siatkówkę.
10-02-2007 00:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #159
 
Podobno z gry w Lidze Światowej chce zrezygnowac jeden z naszych najlepszych atakujacych-Mariusz Wlazly.Zawodnik swoja decyzje tlumaczy tym,ze juz o ponad 3 lat nie mial wakacji i jest przemeczony.(biedaczek Smile )Wlazly zagrozil nawet, ze jezeli nie dostanie upragninego urlopu, to nawet moze zrezygnowac z gry w kadrze :roll:
13-02-2007 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #160
 
Moim zdaniem Mariusz ma rację i należy mu się odpoczynek, ale zachował się trochę niekulturalnie. Na pewno można tą sprawę załatwić bardziej dyplomatycznie. Myślę, że Lozano i Świderek mogliby dać mu odpoczynek, przecież LŚ taka ważna nie jest, poza tym Szymański i Gromadowski dostaliby swoje szanse.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
13-02-2007 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #161
 
Zgadzam się, Wlazłemu napewno należy się wypoczynek, no ale prosić o to w taki sposób,, odrazu stawiając jakieś ultimatum, grozić odejściem z kadry ? Troszkę nie na miejscu. Ja jakimś wielkim fanem talentu Mariusza nie jestem, więc nie będę płakać jak go nie będzie na LŚ, mamy innych zawodników o dobrych umiejętnościach Smile

Z racji tego, że jakieś spotkanie/spotkania odbędą się w Bydgoszczy powoli myślę nad pójściem na jakieś spotkanie :twisted:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
13-02-2007 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #162
 
Wracamy! Tongue

Dzisiaj Polska rozegrała swoje pierwsze spotkanie w Lidze Światowej. W hali MOSiR w Łodzi podejmowali Chiny. Polacy wygrali pewnie 3:0, w pierwszym i w drugim secie gra była kontrolowana, nie było jakiś większych problemów, jednak w trzecim secie Chińczycy trochę przydusili, mieli 3 punktową przewagę, ale siatkarzom Lozano udało się odrobić stratę i ostatecznie wygrać bez straty seta. Ogólnie na luzie, bez nerwów, dopiero w końcówce musili troszkę przydusić Smile Chiny bardzo słabo serwowały i tym samym robiły prezenty oddawając łatwo punkty Polakom Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
25-05-2007 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #163
 
Mozna rzecz: mecz rozgrzewka. Chinczycy stawiali bardzo mały opor. Nasi grali dobrze, a w niektorzych momentach fenomenalnie. Zadziwia mnie Zagumny. Jesli chodzi o jego poziom wystawek to jest kosmos (czyt. wystawki Brazylijczykow). Potrafi juz zagrac cos w stylu: podwojna krotka przesunieta 4 metry dalej. Wiem wiem, glupio to brzmi, ale zagrac z siebie, tak ze pilka leci tuz nad siatku po lini prostej bardzo szybko to mistrzostwo swiata. Atakujacy wystarczy ze trafi w pilke. 8)

W grupie mamy jeszcze Argentyne, z ktorą powinno byc 3-0, eventualnie 3-1. Ciezej bedzie z Bulgaria jednak obstawiam nasza wygrana. Wiadomo, mozna odpoczac, wystawic mlodszych bo i tak gramy w Play-offach, ale nasi siatkarze sa cos winni kibicom - najlepszym na swiecie... Smile

amor patriae nostra lex
25-05-2007 21:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #164
 
Tym razem z Chinami poszło znacznie trudniej, przeciwnicy zagrali o wiele lepiej, w każdym elemenci gry byli lepsi niż wczoraj, szczególnie z zagrywce. Jednak Polsce udało się wygrać 3:2, choć nie zmienia to faktu, że Polacy mogli wygrać 3:1, ponieważ w trzecim secie mieli już chyba przewagę 4 punktów i ją zaprzepaścili. Wydawało się, że łatwy przeciwnik, lecz powtarza się stare powiedzenia w sporcie, że "żadnego rywala nie można zlekceważyć" Wink Pomimo to brawo Polska Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-05-2007 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #165
 
No jak na razie Polakom idzie całkiem nieźle. Dwa zwycięska, choć to drugie troche po męczarniach. Nie zapominajmy jednak, że dla naszych zawodników jest to raczej próba sprawdzenia się i próby nowych założeń taktycznych, wszelkich poprawek i nowości. W końcu nasza pozycja tak czy siak jest niezagrożona, bo jako gospodarz turnieju finałowego mamy awans zapewniony, a eliminacje są pewną formą treningu. Oczywiście nic by sie nie stało, gdyby zajęli w grupie pierwsze miejsce Smile

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
29-05-2007 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości