Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #106
 
Holandia - Anglia 1-1.
Meczu niestety nie widziałem, ale po wyniku można być nieco rozczarowanym. Plama po meczach el. ME nie została zmazana - słabo grająca Holandia w samej końcówce zdobyła gola. Warto podkreślić, że Roo strzelił gola dla Anglii. Eh, szmat czasu minął od jego ostatniego trafienia w repzie... Mnie ten remis martwi, bo Anglia zagrała podstawą - Holendrzy nie całkiem Wink
15-11-2006 23:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #107
 
Anglicy od meczu z Macedonią grają strasznie niemrawo. 2 remisy i porażka. Narazie McClaren stracił 3 bramki Wink

Co do meczu to najbardziej cieszy trafienie Rooney'a i wystepy Carricka, Ferdinanda i ... Richardsona, ktorego miało nie byc. Chyba Steve chciał dać jeszcze jedną szanse Kieranowi pokazania się.

Mecz był bardzo wyrównany choć Holadnia miała 2-3 zawodników mniej doświadczonych pod względem gier w rep. Ronney trafił w 38 min po asyscie Joe Cole'a. Potem jeszcze podwyższyć mogli Andy i Gerrard, ale się nie udało a Holandia wyrównanała 2 minuty przed koncem za sprawą van der Varta. Szkoda, że nie wygrali, narazie przerwa od gier wiec McClaren bedzie miał nad czym myśleć.

Under The Boardwalk - United Warriors
16-11-2006 10:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gutek15 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #108
 
Mecze z udziałem reprezentacji Anglii na Old Trafford zawsze ogląda sie z przyjemnością. Fantastyczna atmosfera a na boisku same wyśmienite nazwiska. Szkoda tylko ze Anglicy tak zawodzą. Bo jeśli przeczytamy skład w odniesieniu do osiągnięć to troche blado to wygląda.
23-12-2006 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #109
 
Zgadzam sie z przedmówca. Synowie Albionu naprawde zawodza. Nie rozumiem moim zdaniem maja najlepsza obrone w Europie ( no oczywiscie zaraz po polsce, hehe :wink: ) Pomoc tez bardzo dobra, noi atak niczego sobie a tu od tawna nie moga zdobyc jakiegos waznego trofeum. Tak jak Gary mowil, to jest dziwne !!

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
24-12-2006 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #110
 
No to Anglia się nie popisała w meczu towarzyskim z Hiszpanią. Przegrali 0:1 po pięknej wręcz bramce Iniesty w 63 minucie spotkania. Ściągnęłem tą bramkę z neta, ale chyba mam coś z kodekami, albo jakaś naprawdę słaba jakość, trochę widziałem i trzeba przyznać, że Iniesta uderzył nie do obrony... Spotkania nie oglądałem, więc nie wiem jak przebiegał mecz. Pomimo tego, że to był sparing liczyłem na coś więcej od ekipy Steve'a McCaren'a.

http://www.mediafire.com/?5wyyimwrnrt - link do tej bramki, ale nie zapewniem, że będzie dobra jakość, bo jak wcześniej pisałem, nie wiem od czego to zależy w moim przypadku...

EDIT: Kodeki jednak... Sad
EDIT 2: Przez WMP poszło...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
07-02-2007 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #111
 
Ja się jednak spodziewałem, że mogą przegrać (w typerze dałem 1-2). Niestety, McClaren na razie nie notuje oczekiwanych rezultatów. Wyniki są słabe, podobnie jak gra, choć nie widziałem dzisiejszego spotkania. Liczę, że Synowie Albionu wreszcie się przebudzą. Tylko kiedy?
07-02-2007 23:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #112
 
Tez nie oczekiwalem sukcesu. Synowie Albionu zawodza, mialem okazje ogladac ten mecz i praktycznie zadnej okazji na zdobycie gola. Dobrze prezentował sie Carrick, Rio i Gary tez niczego sobie :wink: .

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
08-02-2007 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #113
 
To, co pokazują Anglicy to jest żenada. Crouch po raz kolejny udowadnia, że głową grać nie potrafi - co to ma być: dwumetrowiec opiera się na 20-25 cm niższym rywalu? Confused Za każdym razem jest faul, a on zupełnie nie wyciąga z tego wniosku. Philips beznadziejnie, głowa w dół i popier**** byle do przodu. Chyba najgorszy na boisku. Słabo Gerrard i Lampard - niewidoczni, a gdy byli przy piłce nic z tego nie wynikało. Carrick też cienko, o tempo za wolno, niedokładnie. Bracia Neville`owie też nie najlepiej, Silva kręcił Garym niemiłosiernie... Ferdek chyba nie czuł się pewnie obok Woodgate`a, bo zagrał słabiej ni zwykle. Jedynie Foster zanotował 2-3 interwencje godne uwagi, przy bramce nie miał nic do gadania. Ogółem gra Anglików tragiczna, totalny piach. Aż pisać się nie chce...

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
08-02-2007 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #114
 
Anglicy zawsze grali dziwnie w kratke. Raz grali beznadziejnie raz dobrze. Teraz idzie im fatalnie. Jak na zawodników, których, rozwój piłkarzy na wyspach, patrzeć jeszcze na to, że każdy reprezentant gra w świetnym klubie jest to po prostu wstyd.

GLORY GLORY MAN UNITED
08-02-2007 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #115
 
Andre770 napisał(a):Jak na zawodników, których, rozwój piłkarzy na wyspach, patrzeć jeszcze na to, że każdy reprezentant gra w świetnym klubie jest to po prostu wstyd.

Nic nie rozumiem z tego zdania :? Mógłbyś napisać jeszcze raz, po Polsku ?

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
08-02-2007 17:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #116
 
Andre770 napisał(a):Anglicy zawsze grali dziwnie w kratke. Raz grali beznadziejnie raz dobrze. Teraz idzie im fatalnie. Jak na zawodników, których, rozwój piłkarzy na wyspach, patrzeć jeszcze na to, że każdy reprezentant gra w świetnym klubie jest to po prostu wstyd.

Chyba Ci chodzi oto że Anglicy mają taką bazę szkoleniową i oto że każdy z Reprezentantów gra w świetnym klubie z Premiership lub innych lig, a jednak przegrywają. Pamiętaj o tym że klub a gra dla swojego kraju to co innego. W klubie jest zderzenie wielo narodowości i piłkarze którzy grają ze sobą od paru ładnych lat wiedzą że mogą na sobie polegać i są zgrani. Nie mówię że tak nie jest w Reprezentacji chodzi mi oto zgranie ale trzeba pamiętać że oni nie widzą się tak często jak piłkarze w klubach.

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
09-02-2007 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #117
 
Jak pięknie.
Poświęciłam bezbarwny mecz Polaków, dla meczu Hiszpanii. Nie ma o nich tematu, to tutaj napiszę.
W sumie to Hiszpania gra beznadziejnie ostatnio. Wszyscy o tym wiemy. Piąte miejsce grupie i wszystko jasne. Wy się spodziewaliście, że Anglia nie wygra, ja się liczyłam z myślą, że Hiszpania nie wygra. Powinien być remis chyba. :wink: . No ale na wasze nieszczęści, a moje nieskończone szczęście, to wy mieliście rację i Hiszpania wygrała 1:0. Nie powiem żeby mecz trzymał w napięciu, no ale wiadomo - mecz towarzyski.
Na początku Anglia nie grała tak źle. Potem dopiero Hiszpania weszła w swój rytm (jeżeli można mówić obecnie o jakimkolwiek rytmie reprezenatcji Hiszpanii). Morientes zmarnował stuprocentową okazję.
Oczywiście los musiał sie okazać przewrotny i akurat kiedy bramke Iniesta strzelił, przełączyłam (o ja nieszczęsna!) na mecz Polski, ale ostatecznie nie był to czas stracony, bo widziałam przepiękną bramke Matusiaka.

[Obrazek: garfield2222er0.gif]
09-02-2007 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #118
 
Przyznam się,że nie lubię Angli bo grają Futbol po prostu załamujący po prostu forma słaba słaba i jeszcze raz słaba jedynie jak grała na mistrzostwach świata z Portugalią to im kibicowałem bo wkurzyłem się jak zagrali z Holandią bo ciągle ich faulowali ale przyznam nigdy nie lubiłem Angli(bez obrazy dla tych kturzy ją lubią.

Znaki I-N-T-E-R-P-U-N-K-C-Y-J-N-E... Wiesz, co to takiego? "Którzy" piszemy przez ó, a nie przez u. Ponadto słownictwo mógłbyś trochę bardziej wzbogacić, to już kolejny post, którego nie mogę rozczytać...// Valverde

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
16-03-2007 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #119
 
Kadra na mecze eliminacyjne Euro 2008 z Izraelem i Andorrą:

Kod:
Bramkarze: Paul Robinson (Tottenham Hotspur), Ben Foster (Watford), Scott Carson (Charlton Athletic)

Obrońcy: Rio Ferdinand, Gary Neville (obaj Manchester United), Micah Richards (Manchester City), Ashley Cole, John Terry (obaj Chelsea), Jonathan Woodgate (Middlesbrough), Jamie Carragher (Liverpool), Phil Neville (Everton)

Pomocnicy: Steven Gerrard (Liverpool), Owen Hargreaves (Bayern Monachium), Frank Lampard (Chelsea), Aaron Lennon (Tottenham Hotspur), Scott Parker, Kieron Dyer (obaj Newcastle United), Michael Carrick (Manchester United), Stuart Downing (Middlesbrough)

Napastnicy: Andrew Johnson (Everton), Wayne Rooney (Manchester United), Jermaina Defoe (Tottenham Hotspur), Darren Bent (Charlton Athletic)

Żadnych niespodzianek w braku i w byciu w kadrze moim zdaniem nie ma, są tu wszyscy, których chętnie widzę w składzie Anglii. No i mamy oczywiście 5 piłkarzy United, licząc Fostera także. Nie ma jednak takich piłkarzy jak Gareth Barry czy też Shaun Wright-Phillips, co może być małym, ale nie aż tak wielkim zaskoczeniem. Mam nadzieję, że wreszcie Anglia pokaże, że jest silną drużyną i wygra w tych dwóch spotkaniach.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
16-03-2007 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #120
 
Anglicy dali ciała z Izraelem i stracili kolejne punkty. Znowu mogliśmy sie rozkoszowac pojdynkiem Ben Haim vs Rooney, tak jak to bywa zawsze w meczu przeciwko Kłusakom.

Z Andorrą przez długi czas zanosiło sie na remis, na szczęscie 2 bramki Gerrarda i jedna Defoe / Nugenta debiutanta z Preston dały rep Albionu 3 bardzo ważne punkty.

Gonić czołówke, COME ON ENGLAND...

Under The Boardwalk - United Warriors
30-03-2007 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości