Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła i praca
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #136
 
Hehe no niezle macie przygody. U nas w gimie jest taka babka sie nazywa " Rzesza " i ona jest uczulona na goroki to zamiast kredy dlaismy jej bialego ogorka :lol: . Innym razem ( w podstawowce ) wystawilem gola dupe nauczycielowi od polaka a on sie nie skapnal. Duzo tego bylo ....

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
28-01-2007 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #137
 
KanT napisał(a):Innym razem ( w podstawowce ) wystawilem gola dupe nauczycielowi od polaka a on sie nie skapnal. Duzo tego bylo ....

Że co?

Kur.wa, co to się dzieje z tą młodzieżą? :?
28-01-2007 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #138
 
Valverde napisał(a):
KanT napisał(a):Innym razem ( w podstawowce ) wystawilem gola dupe nauczycielowi od polaka a on sie nie skapnal. Duzo tego bylo ....

Że co?

Kur.wa, co to się dzieje z tą młodzieżą? :?

spoko juz wyrosłem... :roll:

Pejter -> Przypominam, że to nie jest czat!

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
29-01-2007 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #139
 
Valve, takie są realia, wiadomo, że chamstwo i totalny brak kultury trzeba tępić, ale tutaj gadamy o różnych psikusach zrobionych nauczycielom i ogólnie w szkole.

Kancik odpisuj więcej niż... 1 zdaniem ...

[Obrazek: Ole201.jpg]
30-01-2007 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #140
 
U nas też kupa takich gości, co do szkoły przychodzą, żeby popsuć nerwy belfrom, ale to już standard Wink Ja tam się cieszę, że zaledwie 5 dni nauki zostałodo upragnionych ferii. Potem tylko marzec dociągnąć do końca i zero nauki! Święta, tydzień majowy, a po testach to już właściwie i tak lajcik. Grunt to dotrwać do następnego piątku bez szwanku. Odpoczynek będzie spokojniejszy.

capo di tutti capi

MUSC PL
02-02-2007 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #141
 
PANOWIE I PANIE !!!!!!!! COŚ ESKTRA ! :twisted:

Jak co roku w naszej szkole odbylo się rozdanie nagród dla " talentów roku " - czyli ucznowie z najlepszymi osiągnieciami w danych dziedzinach otrzymaywali nagrody. Oczywiście była też część artystyczna, w której z kolegami z zespołu mieliśmy tańczyć balet. Co prawda wyszło nam to fatalnie, bo umiemy dużo lepiej ale tylko popatrzcie

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,5 ... ;ski_balet

Czy to nie jest piękne Big Grin? ( ja to ten ostatni co tańczy )

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
24-03-2007 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #142
 
Wiem ze na forum jest kilku gimnazjalistow , ktorzy beda opuszczac mury takich szkół i tu moje pytanie: Na jaki kierunek wybieracie sie dalej? Ja uwielbiam chemie i dlatego ide na bio-chem. Biologia byla mi neutralnym przedmiotem zawsze - duzo uczenianie bylo. Ostatnio zaczal sie najciekawszy dział w biologii w gimnazjum - genetyka. Zaczynam sie przykladac do nauki biologii bo na polrocze bylo tylko 3 :/ - ale teraz dobre cztery conajmniej bedzie. Z chemii zawsze 5 bylo i mam nadzieje ze bedzie nadal. A jakie sa wasze wybory??

amor patriae nostra lex
27-03-2007 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #143
 
Zashi napisał(a):A jakie sa wasze wybory??
Ja co prawda mam ten wybór za sobą, ale chwalę sobie klasę humanistyczną Smile Co prawda jest to głównie zbieranina największych głąbów, którzy regularnie nie zdają z polskiego, ale to nic Smile

Na biol-chem w życiu bym się nie zdobyła. Jak słyszę o tych wszystkich alkanach i innych tego typu, to aż mnie ciarki przechodzą Tongue Dobrze, że naukę tego przedmiotu skończyłam w drugiej klasie Smile

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
27-03-2007 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #144
 
A ja matura za pasem, a książki nawet nie ruszone 8)

W sumie z angielskiego nie musze ruszać, bo to jak ojczysty język prawie, geografie też pare dni przed rusze, no a polski, ekhmmm, cięzko będzie, praktycznie zerowa znajomość lektur, próbnej nie zdałem własnie przez tą brak wiedzy z lektur.

Na dodatek w szkole ciągły problem z matmą, nie potrafie tego prawdopodobieństwa zaliczyć :? Mam jeszcze 3 dni na zaliczenie bo 15 jedziemy ze szkoły do Francjii do Rennes, Paryża itd tak na imprezki, pozwiedzać 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
08-04-2007 07:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #145
 
No, maturka coraz blizej, ale ja bede ja zdawal za niecale 2 lata dopiero, wiec mam jeszcze sporo czasu. Ostatnio ucieszyla mnie pewna wiadomosc z Ministerstwa Edukacji. Mianowicie: Moj rocznik mial byc pierwszym, ktory bedzie musial pisac mature z matematyki obowiazkowa, ale na moje szczescie, poniewaz nie jestem geniuszem z matmy, obowiazek ten przeniesiono na rocznik nizszy. Co za ulga Smile

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-04-2007 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #146
 
Cytat:Ostatnio ucieszyla mnie pewna wiadomosc z Ministerstwa Edukacji. Mianowicie: Moj rocznik mial byc pierwszym, ktory bedzie musial pisac mature z matematyki obowiazkowa, ale na moje szczescie, poniewaz nie jestem geniuszem z matmy, obowiazek ten przeniesiono na rocznik nizszy. Co za ulga

Ja bede pierwszym rocznikiem Smile Mi tam wisi, matma nie jest zła Smile

Ja tak juz powoli mysle co bede zdawal na maturze - mysle nad ewentualnym pojsciem potem na farmacje wiec chemia i biologia by sie przydała...

amor patriae nostra lex
08-04-2007 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #147
 
Zashi napisał(a):farmacje wiec chemia i biologia by sie przydała...
Mam czterech kumpli, ktorzy wlasnie chca isc na formacje. Tak jak juz pisales wazne sa chemia i bilogia. Mozesz wziasc jeszcze fizyke, ale z tego co mowili, to zeby dostac sie na farmacje to nie trzeba zdawac chyba fizyki na maturze, chociaz nie jestem pewien. Ja osobiscie to nie lubie przedmiotow scislych, jest raczej "humanistą" Smile
08-04-2007 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #148
 
Grzeho napisał(a):e z tego co mowili, to zeby dostac sie na farmacje to nie trzeba zdawac chyba fizyki na maturze,


A tfu tfu - fizyka to najgorszy przedmiot - razem ze sztuką :wink:

Na pewno pomoze mi jakas tam znajomosc łaciny (nie podworkowej :lol: ), bo tego jezyka bede sie uczyl w liceum + angol - wiadomo + 3 jezyk: niemiecki lub rosyjki.

amor patriae nostra lex
09-04-2007 12:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #149
 
Ja znam już całą gramatykę łacińską prawie perfect 8)
U nas na naszym wydziale strasznie o to dbają.

Old Trafford mea patria est!
Manchester mea vita est!

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-04-2007 08:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #150
 
Tak wczoraj szukalem kilku rzeczy na polski na wikipedii. M.in. co to jest paradoks i byly tam podane paradoksy. Filozficzne to wszystko, ale bardzo fajne - warto rozruszac mozgownice. ( poza tym gram w szachy i warcaby, a w te drugie calkiem calkiem - 11. miejsce w Mistrzostwach Polski na pozomie Gimnazjów Wink )

Po krotce opisze wlasnymi slowami jeden paradoks:
Jeśli Bóg potrafi wszystko, co czy jest wstanie stworzyc tak ciezki kamien aby go nie byl podniesc? Z drugiej strony Bóg potrafi wszystko - czyli jedno wyklucza drugie Smile

Bezpośrednie linki do 3 ciekawych paradoksow - radze przeczytac:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Paradoks_dziadka
http://pl.wikipedia.org/wiki/Paradoks_Epimenidesa
http://pl.wikipedia.org/wiki/Paradoks_bliźniąt

amor patriae nostra lex
13-04-2007 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości