Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Seki napisał(a):No i po raz kolejny doszło do zamieszek z udziałem RED ARMY

Wiesz może, co było konkretnie przyczyną tej interwencji policji?

Seki napisał(a):ahhh sie nam robi ekipa

Ja akurat nie jestem zadowolony, że jakieś zamieszki z udziałem Red Army mają miejsce...
04-04-2007 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisiel Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
Red Army nigdy nie zawodzi. Jak i dopingiem jak i nienawiścią do obcej nam rasy.

Swoją drogą to w pewnym (gdzieś na początku meczu) momencie na stadionie przy zbliżeniu zauważyłam gościa wyglądającego normalnie jak ty, Seki :lol: Się zastanawiam, czy Red Army from Poland jechało na wyprawę do Rzymu, ale z tego co widzę, to chyba Cie tam nie było.
04-04-2007 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Cytat:Red Army nigdy nie zawodzi. Jak i dopingiem jak i nienawiścią do obcej nam rasy.


Mogłabyś to jakoś rozwinać? Szczególnie stwierdzenie "Nienawisć do obcej nam rasy"...
Bo niebardzo rozumiem do czego ono się odnosiło?

[Obrazek: Ole201.jpg]
04-04-2007 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
RED ARMY wczoraj nieźle dało popalić włoskim policjantom, zadyma w przerwie meczu zrobiła swoje, anglicy zaatakowani przez policje stali sie jeszcze " zywsi " i doping był kilka razy głośniejszy.
Zapewne poszło o to samo co w Lens. Kilku kibiców sprowokowało policje i sie zaczęło Wink

[Obrazek: beztytuust0.png]

[Obrazek: tukuc8.png]

[Obrazek: 57ivq1.png]

Under The Boardwalk - United Warriors
05-04-2007 07:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
W Rzymie z udziałem RED ARMY udbyła sie konketna akcja, głównie doszło do starć z policją ale rownież z fanamy Romy. Jak tak dalej pójdzie to RED ARMY znów będzie postrachem Europy Tongue

Bójki trwały juz podobno przed meczem, a na meczu zaczeły sie w przerwie i podczas drugiej połowy.
Pejter napisał(a):Ja akurat nie jestem zadowolony, że jakieś zamieszki z udziałem Red Army mają miejsce...

Ja tam sie ciesze, bo to swiadczy ze nasi kibice znów będa mocni Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
05-04-2007 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #36
 
Ten film, a zwłaszcza zachowanie policji mi się ... podoba. U nas zaraz walili by gładkolufowymi, armatki, gaz czy co tam jeszcze, a włoscy policjanci w starym hardcorowym stylu wpadają w tłum tylko z pałkami :wink:

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
05-04-2007 09:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #37
 
http://link.brightcove.com/services/pla ... =716123703

4 minuty zadymy na stadionie, jeśli ktoś chce 1 min film do sciągniecia wbijać na priv.

Naprawde warto zobaczyć RED ARMY w akcji Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
05-04-2007 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Seki napisał(a):Ja tam sie ciesze, bo to swiadczy ze nasi kibice znów będa mocni

Ale w jakim sensie mocni? Czy to, że się biją czy tam prowokują policję lub fanów przeciwnej drużyny jest powodem do dumy?

Moim zdaniem "siła" kibiców powinna być wyrażana poprzez doping, a nie poprzez takie sytuacje.
05-04-2007 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Pejter napisał(a):Moim zdaniem "siła" kibiców powinna być wyrażana poprzez doping, a nie poprzez takie sytuacje.

Święta prawda. Te sytuacje wyglądały naprawdę groźnie i ucierpieli niewinni ludzie. Sam miałem na ten mecz jechać i jak pokazałem tacie, co tam się działo, to mało co się nie przewrócił Wink Nie wnikam w przyczyny tych zajść, ale po meczu fanatacy powinni mieć raczej zdarte gardłe, a nie kolana, łokcie czy poobijane twarze. Oczywiście niekiedy trzeba komuś przyłożyć, ale sam wyjazd na mecz w celu skopania innych kibiców/policji oraz narażanie zdrowia innych osób dla mnie mija się z celem.

capo di tutti capi

MUSC PL
05-04-2007 15:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
Kiedyś RED ARMY z Manchesteru siało postrach w Europie i żadne ekipy nie mogły sie z nimi równać, na początku XX w sie jakoś uspokoiło, ale juz w Lens dali niezły popis demolując praktycznie każde wyjscie z naszego sektora, siatki ochronne oraz plując i rzucając w czym popadnie w policjantów o zdemolowanych autobusach kibiców Lille nie mówiąc Wink Nie mówie, że to dobre co oni robią, ale każdy zespół ma swoją ekipę fanatyczną, które robią zadyme i nikt tego nie zmieni. Szkoda tylko, że w Rzymie Włosi atakowali nożami..

Under The Boardwalk - United Warriors
05-04-2007 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #41
 
Wydaje mi sie, za przeproszeniem, glupie, ze cieszycie sie z tego, ze kibice United robia zadyme. Jesli chca pokazac jakimi sa kibicami to niech dopinguje Red Devils w normalny sposob. Pisaliscie gdzies o antykibicach w Polsce i ze Wam sie to nie podoba, a teraz podobnie zachowuja sie kibice Manchesteru i mowicie ze Wam sie podoba, eh...

amor patriae nostra lex
05-04-2007 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
Zashi napisał(a):Wydaje mi sie, za przeproszeniem, glupie, ze cieszycie sie z tego, ze kibice United robia zadyme. Jesli chca pokazac jakimi sa kibicami to niech dopinguje Red Devils w normalny sposob. Pisaliscie gdzies o antykibicach w Polsce i ze Wam sie to nie podoba, a teraz podobnie zachowuja sie kibice Manchesteru i mowicie ze Wam sie podoba, eh...

Tylko, że kibice UNITED nie rzucają cegłówkami w kibiców ekipy przeciwnej tylko sie leją, a jeśli mam iść na mecz Orange Ekstraklasy i dostać tasak / siekiere / nóż / ostry kij / w plecy to pier*** taki interes. Wole porzucać policje na meczu UNITED kubkiem z colą 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
05-04-2007 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #43
 
Wojtek3 napisał(a):a jeśli mam iść na mecz Orange Ekstraklasy i dostać tasak / siekiere / nóż / ostry kij / w plecy to pier*** taki interes.

Oczywiście podsumowujesz polskie mecze na własnych doświadczeniach ?

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
05-04-2007 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
gollaz napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):a jeśli mam iść na mecz Orange Ekstraklasy i dostać tasak / siekiere / nóż / ostry kij / w plecy to pier*** taki interes.

Oczywiście podsumowujesz polskie mecze na własnych doświadczeniach ?

Nie, na doświadczeniach kibiców którzy ida na mecz Orange Ekstraklasy, bo tak jest, że idąc na mecz musisz mieć oczy dookoła głowy.

Zresztą sam Seki pisał rok temu po meczu Górnik - Legia, że nie wiele brakowało a dostały cegłą w głowę..

Under The Boardwalk - United Warriors
05-04-2007 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #45
 
OT. Ale o kibicach, więc częściowy.

Wojtek3 napisał(a):Zresztą sam Seki pisał rok temu po meczu Górnik - Legia, że nie wiele brakowało a dostały cegłą w głowę..

Ja na tym samym meczu nie czułem się nawet przez chwilę zagrożony. Byłem na kilkudziesięciu meczach ligi polskiej, na wielu spotkaniach lig niższych i poza paroma uderzeniami pałą na Górnik - Ruch nie stało mi się nigdy nic złego. Sytuacji naprawdę groźnych przeżyłem może 3, raz gdy pacyfikowali nasz sektor w Radzionkowie, 2 gdy strzelali z gładkolufowej do nas na Batorym przed derbami z Ruchem, a trzeci raz i tylko raz z powodu o którym piszesz, gdy Lechia nam próbowała wjechać do pociągu po meczu w Gdyni. Nie liczę drobnych incydentów w Wodzisławiu Śl. czy na Cracovii gdzie latały niezidentyfikowane przedmioty, tak jak to miało miejsce właśnie wczoraj na meczu w Rzymie.

Więc z mojego 10 letniego doświadczenia związanego z polską ligą, piszę, że jest równie (nie)groźnie (zależy, jak kto na to patrzy) jak na meczu z Romą. Oczywiście przez ten czas zdarzały się awantury na meczach, na których byłem (Górnik - Legia, Górnik - Widzew nawet z 2 razy, Unia T. - Pogoń R.Śl.), ale jak wiesz jak się zachować i gdzie być to nic ci się nie stanie.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
05-04-2007 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości