Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne Ligi Piłkarskie
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #46
 
Hearts 1 : 0 Kilmarnock h2h
Aberdeen 2 : 4 Dundee U.
Celtic 1 : 0 Motherwell
Inverness 1 : 1 Falkirk
Dunfermline 1 : 0 Hibernian

Bez większej niespodzianki w Scottish Premier League, wygrana Celticu i praktycznie juz mistrzostwo Szkocjii w kieszeni, kolejny gol w tym sezonie Derka Riordana.

Heerenveen 1 : 1 ADO Den Haag
Roda 2 : 0 Excelsior
NEC 2 : 1 PSV

Niespodzianki w lidze holenderskiej. PSV po wysokiej porażce z Ajaxem ciągle nie potrafi sie podnieść i doznaje kolejnej porażki, tym razem z NEC. Heerenven też słabo, remis z słabiutkim i przedostatnim w tabeli ADO Den Haag.

Under The Boardwalk - United Warriors
08-04-2007 07:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #47
 
Saganowski to ma szczescie. Kiedy jego druzyna wkracza w decydujacy etap walki o braze do Premiership on na treningu doznaje kontuzji pachwiny, ktora moze go wylaczyc z gry do konca sezonu. Do konca zostaly Swietym 3 mecze, 3 ze slabymi druzynami. Moze to bedzie szansa na to, aby Rasiak w wielkim stylu powrocił...

amor patriae nostra lex
21-04-2007 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Zashi napisał(a):Moze to bedzie szansa na to, aby Rasiak w wielkim stylu powrocił...

Rasiak ostatnio nie jest sobą, nie gra już tak jak kiedyś, kiedy to był bardzo skuteczny i prowadził w klasyfikacji strzelców. Szkoda Sagana, bo dobrze się spisywał, mam nadzieję, że Southampton zdecyduje się go kupić na stałe, bo na pewno byłby to dobry krok dla Polaka.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
21-04-2007 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #49
 
Birmingham City i Sunderland zapewniły sobie bezposredni awans do Premiership. Uwazam, ze 2 czołowie miejsca zajeły druzyny, ktore sa najsilniejsze w Championship. ..i znowu Roy Keane zawita na Old Trafford - w nowej roli Smile

amor patriae nostra lex
29-04-2007 18:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Mistrzem Holandii po raz kolejny PSV. Swój ostatni mecz zdecydowanie wygrali 5:1 z Vitesse i pomimo tego, że jeszcze przed tą ostatnią kolejką Ajax, PSV i Alkmaar mieli tyle samo punktów zdołali wygrać ligę. PSV w rezultacie bramek było tylko o jedną bramkę lepszy od Ajaxu. Szkoda, bo ekipa z Amsterdamu jest moją ulubioną w Holandii i zawsze liczyłem na nich. AZ przegrało niespodziewani na wyjeździe z Excelsiorem 3:2...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
29-04-2007 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Dzisiaj miały miejsce jeszcze inne derby, prócz tych w Manchesterze. W Szkocji Glasgow Rangers podejmowało na własnym stadionie Celtic, czyli "święta wojna". Gospodarze wygrali pojedynek 2:0, po bramkach Boyda i Adama. Trochę oglądałem patrząc na ten mecz i jednocześnie oglądałem City - United (oczywiście więcej Tongue ). Adam popisał się sprytnym strzałem z rzutu wolnego, gdy mur podskoczył zawodnik uderzył piłkę pod skaczącymi piłkarzami Celticu no i piłka wpadła do siatki. Pierwszego gola nie widziałem.

Trochę dziwi mnie postawa Celticu, rozumiem, że zdobyli już tytuł, ale moim zdaniem mogliby coś jescze pokazać. Zresztą gdy zapewnili sobie mistrzostwo z Kilmarnock (1:2) to również mieli troszkę szczęści, gdy Nakamura strzelił w 90 min.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-05-2007 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Spodziewałem się zwycięstwa Rangersów, bo Celtic od dłuższego czasu niczego ciekawego nie pokazuje. Mają zapewnione mistrzostwo i się nie przejmują, grają kompletnie na luzie.

A trenerem Feyenoordu został... Leo Beenhakker. Poprowadzi ten zespół w jakichś barażach o grę w Pucharze UEFA. Później odejdzie. Jestem ciekawy, czy mu się uda...
06-05-2007 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Pejter napisał(a):A trenerem Feyenoordu został... Leo Beenhakker. Poprowadzi ten zespół w jakichś barażach o grę w Pucharze UEFA. Później odejdzie. Jestem ciekawy, czy mu się uda...

Ciekawe rozwiązanie, Feyenoord pod koniec sezonu grał bardzo słabo, a taki ktoś jak Beenhakker powinien poprawić formę zespołu. Jestem tylko ciekaw kto zastąpi na stanowisku trenera Leo, po tym jak odejdzie. No i też pytanie, czy takie częste zmiany szkoleniowców nie wpłyną źle na zespół... O Feyenoord się nie martwię, nic do tego klubu nie mam, ale interesuje się Eredivisie i jestem ciekaw jak to wszystko się potoczy.

Dzisiaj finał pucharu Holandii pomiędzy AZ Alkmaar a Ajaxem. Rzecz jasna stawiam na tych drugich 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-05-2007 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #54
 
Houllierd opuszcza Olympique Lyon!





Francuski trener piłkarski Gerard Houllierd odchodzi z klubu Olympique Lyon. Były szkoleniowiec m.in. Liverpoolu chce odpocząć od pracy trenerskiej.

"Houllier poprosił mnie o rozwiązanie umowy. Chce odpocząć po bardzo ciężkim sezonie. Zgodziłem się na to" - poinformował prezydent Olympique Lyon Jean-Michel Aulas.




Houllier pracował w Lyonie dwa sezony, w których dwukrotnie doprowadził ten klub do tytułu mistrza Francji. Nie odniósł jednak większych sukcesów w Lidze Mistrzów, bowiem pod jego wodzą piłkarze Olympique odpadli w ćwierćfinale i w 1/8 finału tych rozgrywek.

No zaskoczyła mnie ta informacja.Któż by się spodziewał że Gerard opuści OL.Aż dech mi zaparł w piersiach.Co o tym sadzicie??[/code]

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
25-05-2007 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Co w tym dziwnego? Uznał, że wystarczy i już. Przecież aż tak bardzo z tym klubem związany nie był.

A Beenhakerowi nie udało się doprowadzić Feyenoordu do triumfu. Szkoda...
31-05-2007 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Trener jest osobą która odpowiada za wyniki zespołu. Kiedy nie ma wyników nie ma prawa bytu trener który jest za nie odpowiedzialny. Tak już poprostu jest i chyba fakt ze Sir Alex od tylu lat piastuje urząd trenera Manchesteru nas odzwyczaił od tego, że trenerów się zmienia...

Co do Beenhakera, to jestem bardzo pozytywnie nastawiony do jego dwóch etatów. To przyniesie korzyśc naszej reprezentacji, ponieważ nabyte doświadczenie na piłkarzach Feyenordu i metody trenowania można skutecznie przenieśc na naszą kadrę...

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-06-2007 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Stojkovic napisał(a):Co do Beenhakera, to jestem bardzo pozytywnie nastawiony do jego dwóch etatów. To przyniesie korzyśc naszej reprezentacji, ponieważ nabyte doświadczenie na piłkarzach Feyenordu i metody trenowania można skutecznie przenieśc na naszą kadrę...

No nie wiem, bo Beenhaker pracował tam raptem kilka dni, więc przenosić raczej nie ma czego :lol: Prędzej jakieś swoje taktyki wprowadził do Feyenoordu, ale nie poskutkowało.
01-06-2007 18:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Nie wiem jak ty, ale ja widze ogromny postęp w grze i systemie powoływania reprezentantów. Kiedyś grał kto miał plecy, teraz trzeba coś jeszcze potrafić.

Pejter -> Wiem, że zmiana w powoływaniu jest duża, ale chodziło mi o to, że z Feyenoordu do reprezentacji nic nie przeniesie, bo tam pracował dosłownie kilka dni. Ale koniec offtopa. To temat o innych ligach :wink:

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-06-2007 22:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Kod:
W inauguracyjnym spotkaniu belgijskiej ekstraklasy Anderlecht Bruksela pokonał na wyjeździe Mechelen 1:0 (0:0). Jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił polski obrońca Marcin Wasilewski.
Polak przesądził o losach tego spotkania w 90. minucie, kiedy wydawało się już, że mistrz kraju zaliczy falstart na rozpoczęciu nowego sezonu.

To pierwsza bramka w nowym sezonie belgijskiej ekstraklasy.

Cieszy mnie to, ze Wasyl gra tam w pierwszym skladzie, a nie jak wiekszosc polskich zawodnikow, ktorzy wyjezdzaja za granice grzeja lawe. Moge sie zalozyc, ze zdobyl tego gola glowa :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
04-08-2007 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #60
 
Grzeho napisał(a):Moge sie zalozyc, ze zdobyl tego gola glowa Wink

W OE jeszcze za czasów gry w Lechu dużo strzelał głową i z tego słynął w Polskiej Ekstraklasie.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
04-08-2007 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości