Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła i praca
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #241
 
http://i10.tinypic.com/4lni0w2.jpg - oto moje punkty do szkoły średniej wraz z osiągnięciami Smile Nie to, żebym się chwalił, ale pytam rocznika '91, jak u Was z tymi punktami? Dostaniecie się tam, gdzie chcecie iść?

Ja myślę, że się dostanę. Gadałem z kumplem z dyrektorem, jak składaliśmy kopie to powiedział, że z takimi ocenami to on nas zaprasza do szkoły ^^ w sumie dobrze Big Grin

Jeśli chodzi o pracę... Owszem - pracuję. Ulotki roznoszę. Lekka praca to to nie jest, ale 40 zł dziennie to w sumie niezły wynik Smile

Pozdrawiam!
26-06-2007 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #242
 
Ja oczywiście mam dużo mniej punktów do szkoły, bo te testy mnie zdecydowanie "osłabiły". Jutro o 12:00 dowiem się, jakie szkoly mnie przyjęły, mam nadzieję, że będzie jak najbardziej po mojej myśli. Ostatecznie zdecydowałem się jednak na LO, choć szkołę pierwszego wyboru mam tech. samochodowe i będę musiał papiery "przetransportować". Jutro jeszcze napiszę, jakie szkoły mnie przyjęły Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-06-2007 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #243
 
My niestety dowiadujemy się dopiero w czwartek, ale uruchomili nam informację sms xD Niesamowite ^^

A jutro kolejny dzień do pracy... Ehh...

Pozdrawiam!
26-06-2007 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #244
 
Masz trochę kłopot, że nie jesteś starszy, bo bym ci mógł podsunąc kilka fajnych miejsc do pracy. A z czego ulotki roznosisz?

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-06-2007 08:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #245
 
Mates napisał(a):Ulotki roznoszę. Lekka praca to to nie jest, ale 40 zł dziennie to w sumie niezły wynik

Codziennie roznosisz? Ile ci to zajmuje? Jeśli 40 zł to jest to świetny wynik, a nie niezły. Żebym tylko nie mieszkał w takiej dziurze to też bym się załapał na ulotki czy coś podobnego...

A tak to w piątek rano prawdopodobnie jadę do kuzyna pomóc mu przy budowie domu 8)
27-06-2007 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #246
 
A ja sie dostałem Smile Na oddział biologiczno-chemiczny. Policzyli mi 147 pkt. Miałem 27. (na 30 ) miejsce na liscie przyjetych Big Grin Zrobiono takze drugą klasę bio-chem, ale gorszą. Najciekawsze jest to, ze w klasie mam az ... 3 chłopaków! Łącznie ze mną Smile Czyli ciekawie będzie...

amor patriae nostra lex
27-06-2007 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #247
 
Zashi nie cieszyłbym się tak... na Biol - Chem większosć to kujony i paszczury więc zabardzo urodziwych lic nie uświadczysz :lol:

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-06-2007 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #248
 
No tak jest, ale te 4-5 moze jakies będą Smile Chociaz kilka z widzenia znam i jest dobrze Smile

amor patriae nostra lex
27-06-2007 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #249
 
E no to Zashi zapowiada się fajna szkoła Smile
Ja jestem w budynku gdzie studenci Filologii Polskiej i Angielskiej mają zajęcia... 98% to kobity Smile
Ja sam jestem na 13 osób jedynym facetem Smile Tyle tylko, że w ławce z dziewczyna moją siedzę.. hehe

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-06-2007 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #250
 
Stojkovic napisał(a):Masz trochę kłopot, że nie jesteś starszy, bo bym ci mógł podsunąc kilka fajnych miejsc do pracy. A z czego ulotki roznosisz?

Ile musiałbym mieć lat, co bym miał robić, przez jaki czas i jaki zarobek? ^^ Może za rok, dwa...

Pejter napisał(a):Codziennie roznosisz? Ile ci to zajmuje? Jeśli 40 zł to jest to świetny wynik, a nie niezły. Żebym tylko nie mieszkał w takiej dziurze to też bym się załapał na ulotki czy coś podobnego...

W zasadzie różnie jest z tym czasem. Mówi się, że od 8:00 do 16:00, ale np. dzisiaj praca skończyła się o 14:30, a właściwa praca (po dojeździe) o 9:00... Także to różnie bywa Wink

Dzisiaj RTV Euro AGD, czasem RAWA PARk, czasem coś w tylu listonosza, że dostajemy klucze do skrzynek i musimy wsadzać ludziom do skrzynek. Co roku pod koniec wakacji katalogi z Ikei, ale to jest ciężka robota...

Co do tej klasy... W sumie nie jest źle. Nie każda laska, która interesuje się biolą jest paszczurem. U mnie w szkole są całkiem przyzwoite takie, a i o anatomii możesz pogadać, a może zabawa w doktora xD

Pozdro Wink
27-06-2007 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #251
 
Mates napisał(a):a i o anatomii możesz pogadać, a może zabawa w doktora xD
Tylko żebyś potem nie musiał alimentów płacić z tych ulotek Big GrinBig GrinBig Grin

Co do miejsc, to znam kilka sklepów markowych z ciuchami, kilka cukierni w Katowicach. Jedna rada, nigdy nie idźcie pracowac dla Tele 2

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-06-2007 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #252
 
Stojkovic napisał(a):Jedna rada, nigdy nie idźcie pracowac dla Tele 2

Może mnie to nie powinno interesować,ale czemu nie mamy iść pracowac to TELE2?

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
27-06-2007 15:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #253
 
Wielu moich znajomych poszło pracowac do TELE2 i prócz 300 zł miesięcznie i skołatanych nerwów nic nie zyskali. Wyzysk i jeszcze raz Wyzysk.

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-06-2007 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #254
 
No i ja jednak się do LO nie dostałem, za mało punktów, niewiele brakowało, więc muszę iść do technikum samochodowego. Załamany jakoś aż tak nie jestem, oczywiście jest mały niedosyt, ale cóż zrobić, to tylko i wyłącznie moja wina, że napisałem tak, a nie inaczej testy :? Przynajmniej będę miał prawo jazdy za pół ceny 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-06-2007 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #255
 
W sumie będziesz miał stycznośc z motoryzacją i będziesz wiedział, jak niemieckie blachy na polskie przebijać Smile
Wogóle cię interesuje motoryzacja?

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-06-2007 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości