Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #271
 
ziomo napisał(a):I kolejna sensacja w Polsce

Jaka sensacja? Co z tego, że Kałużny przeszedł do Jagielloni? Ich wybawicielem nie będzie, a na grę w czołowych klubach ekstraklasy to już się chyba nie nadaje. 34 lata to już dość dużo.
30-06-2007 10:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #272
 
Ale Kałużny ma spore doświadczenie i oczywiście grę reprezentacyjną za sobą. Myślę, ze jedyne co wniesie to doświadczenie do zespołu no i może spędzi tam sezon lub dwa do emerytury.

[Obrazek: Ole201.jpg]
30-06-2007 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #273
 
Kałużny najlepsze lata ma już dawno za sobą, ale na pewno w wielu elementach swoim doświadczeniem(bo tego nie da sie utracić, w przeciwieństwie do wysokiej formy) na pewno będzie dobrym duchem drużyny z Białegostoku. Pewnie, ze nie będzie brał na siebie ciężaru gry, ale z pewnością będzie wiedział jak podnieść na duchu drużynę w krytycznym momencie.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
30-06-2007 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #274
 
W sumie to mądrze zrobił, bo po co siedzieć w słabej niemieckiej druzynie 2 - 3 ligowej jak w Polsce ma szacunek i jakiś porządny klub go przygarnie. Fajnie ze wybrał nasz kraj a nie Katar lub Liberię. "Tato" może pokaże że wie jak się kopie te piłkę Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-07-2007 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #275
 
Nie wiem czy wiecie ale Piotr Włodarczyk przeszedł z Legii Warszawa do Zagłębia Lubin.Do Zagłębia przeszedł za 200 tysięcy euro.Podpisał dwuletni kontrakt.Dla mnie dobre posunięcie ze strony działaczy Zagłębia.Włodarczyk,mimo 30latek na karku nadal umie strzelac bramki.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-07-2007 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #276
 
ziomo napisał(a):,mimo 30latek na karku nadal umie strzelac bramki.
Może i umie, ale ostatnio tego nie pokazywał. Rażaca nieskuteczność i wogóle Włodarczyk jak dla mnie dziwnym jest piłkarzem. Zagłebie się wzmacnia przed nowym sezonem... zobaczymy jak to będzie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
02-07-2007 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #277
 
Kałużny to jednak spore wzmocnienie Jagi. Takiego kopyta jak Radek to w polskiej lidze z świeczką szukać.
http://www.youtube.com/watch?v=05tPcRynk0o

Górnik sprowadza też paru "emerytów" by trochę doświadczenia nabrała zabrzańska jedenastka. Wpierw przyszedł Tomek Hajto, a wiele mówi się o powrocie do Zabrza także Jerzego Brzęczka, już 36 letniego pomocnika. Wprawdzie na wikipedii piszę, że już podpisał z Górnikiem kontrakt, ale czekam jeszcze na potwierdzenie ze strony oficjalnej.

Piotr Celeban o którym wcześniej pisałem w Zabrzu grać nie chcę, bo ... nie odpowiada mu Śląski klimat. Takimi wypowiedziami się chłopaczyna ośmiesza strasznie. Ciekawe co zrobi gdy przyjdzie mu grać na Polonii, Ruchu, Górniku czy Zagłębiu, które wprawdzie nie śląskie, ale klimat podobny. Może mu dać taką maskę, w jakiej śmigał Jackson.

[Obrazek: mask.jpg]

:twisted:

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
02-07-2007 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #278
 
gollaz napisał(a):Wpierw przyszedł Tomek Hajto, a wiele mówi się o powrocie do Zabrza także Jerzego Brzęczka
Ciezko znaleźć lepszych. Tani są bo wiekowi, sprawni i bardzo doswiadczeni. Moim zdaniem doskonała polityka dla średnich i małych klubów.

[Obrazek: Ole201.jpg]
02-07-2007 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #279
 
Kolejny kluby zamieszane w afere korupcyjna. Pdobno dowody przeciw Cracovii, Zaglebiu Sosnowiec, Zaglebiu Lubin i Pogonii sa mocne i zostana zdegradowane do nizszej klasy rozgrywek. Jednak papierkowa robota troche trwa i maja nie zdarzyc przed rozpoczeciem ligi, wiec jej rozpoczecie miałoby sie opoźnic. Jesli polska liga miałaby byc 'czysta' to ja jestem za.

amor patriae nostra lex
04-07-2007 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #280
 
Cytat:Nikt nie może ustalić, gdzie podziewa się piłkarz Korony Kielce Veselin Djoković. Szuka go klub, a koledzy z polskiej ligi nie mogą się z nim skontaktować telefonicznie. Podobno przebywa w Czarnogórze i trenuje młodzież. Do Polski nie ma zamiaru wrócić. Ale w naszym kraju zostawił swoje rzeczy osobiste i... długi.

Czarnogórca poszukuje Korona, z którą wiąże go kontrakt. Jednak wysyłane na jego adres listy, wracają do klubu. Numeru telefonu do niego też nie sposób ustalić. Zrezygnowani kielczanie złożyli do PZPN wniosek o rozwiązanie kontraktu z Djokoviciem.

No,no no ciekawie się robi w OE.Najpierw korupcja,teraz ucieka zawodnik.Dla mnie paranoja,jak już uciekał to mógł wziąć rzeczy osobiste.CZyli Djoković będzie miał rozwiązany kontrakt a Kolporterem Koroną Kielce.

Ciampel -> Słowa nieswojego autorstwa cytujemy!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
13-07-2007 08:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #281
 
Sorry że dwa posty pod rząd ale od tamtego już kilka dni minęło.Andrzej Niedzielan w Wiśle Kraków :!: Ceny i długości kontraktu nie wiem,ale jak sie dowiem to zedytuje chyba ze ktos inny już napiszę.Dla mnie dobre posunięcie.Andrzej w Nijmegen wielkiej kariery nie zrobił,a we Wiśle sobie pogra chociaż.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
17-07-2007 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #282
 
To wielkie wzmocnienie dla krakowskiej Wisły. Może w końcu będzie jakiś napastnik godny miana następcy Żurawskiego w ekipie "Białej Gwiazdy".

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
17-07-2007 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #283
 
Albo wielkie wzmocnienie, albo totalna klapa, zobaczymy w trakcie sezonu, czy będą płacić kontuzjowanemu Wtorkowi, czy też odbuduje się on w Wiśle, czego mu życzę.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
18-07-2007 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #284
 
No prawda jest taka, że choćby Niedzielan nie prezentował tego, co przed wyjazdem do Holandii, to i tak ma dużą szansę na grę w pierwszej jedenastce Wisły. Nie ma co ukrywać, że Paweł Brożek cały czas nie może dojść do optymalnej formy, więc kto wie czy to właśnie Brożka nie wygryzie Wtorek. Jest jeszcze młody Patryk Małecki, który był z kadrą na MŚ U-20, w którym Wisła (jak widać i kadra) pokłada wielkie nadzieje. Z drugiej strony może "Brozio" w końcu zacznie coś grać jak zauważy, że jest konkurencja i miejsce w składzie niepewne. Do tej pory nie musiał się o to martwić.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
19-07-2007 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #285
 
Jeśli Niedzielan choć trochę zbliży się do formy, jaką prezentował w Groclinie to Wisła będzie miała z niego duży pożytek.

A w lidze kolejna niespodzianka. Ruchowi Chorzów nie przyznano licencji na grę w Orange Ekstraklasie! Jest to decyzja już po odwołaniu. Na jego miejsce ma wejść Wisła Płock, ale podobno mają być jeszcze jakieś dodatkowe odwołania "Niebieskich". Zobaczymy, co z tego wyjdzie...
19-07-2007 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości