Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #286
 
Wracając do Wisły - krakowski klub kłóci się z Ekstraklasą. Powód? Towarzyski turniej w USA. Mianowicie Wisła podpisała już umowę, dlatego jechać musi. Pojedzie też dlatego, bo dostanie za turniej milion złotych. Kłopot w tym, że termin turnieju nakłada się na termin meczu ligowego z Górnikiem Zabrze(?). Liga grozi walkowerem i 100 tysiącami złotych kary.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
22-07-2007 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #287
 
Już chyba wszystko jest wyjaśnione i mecz będzie przełożony, zresztą Górnik nie robił od początku żadnych problemów.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
22-07-2007 18:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #288
 
I jednak Ruch Chorzow zagra w ekstraklasie. Po ponownym rozpatrzniu ich wniosku licencyjnego PZPN zgodzil sie na gre Ruchu w OE

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
23-07-2007 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #289
 
Nie tylko Ruch, ale także Polonia Bytom dostała zgodę, więc mamy komplet. Łęczna coś sie odwołuje, że Zagłębie Sosnowiec za korupcję powinno wylecieć, ale chyba wszystko pozostanie tak, jak jest. No i bardzo dobrze, bo to już się cyrk robił, a nie liga piłkarska.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
24-07-2007 09:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #290
 
Zaglebie Sosnowiec pewnie dostanie ujemne pkt. bo klubowi zarzucono bodajze 30 zarzutów...ja jestem w Kołobrzegu i niestety nie pojade na inauguracje wlasnie ze Sosnowcem :/ Tzn. myslalem, ze wrocic do Poznania i potem znowu nad morze, ale raczej nie..

amor patriae nostra lex
24-07-2007 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #291
 
Wlasciwie decyzja w sprawie Zaglebia ma zapasc w cwartek i mowi sie ze moga zostac zdegradowani.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
24-07-2007 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #292
 
Lepiej nie - znowu bedzie zamieszanie :/ Niech im odejma pkt. kara pieniezna i jedziemy dalej normalnie. Tzn. do czasu gdy znajdą nastepne przekrety.

amor patriae nostra lex
25-07-2007 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #293
 
W zasadzie to ja bym im nawet punktów nie odbierał, po co mają kończyć z minusowym dorobkiem. Mam nadzieję, że ich nie zdegradują, bo całe kibicowskie życie czekam na mecz Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze i gdy już jest to prawie spełnione to mi mają Zagłębie wyrzucić.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
25-07-2007 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #294
 
Niech robią co chcą byle tylko Zagłebie zostało w OE,bo jadę na mecz Ikolejki Orange pomiędzy Lechem Poznańa właśnie Zagłębiem a po drugie wystarczy te minus 10 punktów.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
25-07-2007 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #295
 
ziomo napisał(a):Niech robią co chcą byle tylko Zagłebie zostało w OE,bo jadę na mecz Ikolejki Orange pomiędzy Lechem Poznańa właśnie Zagłębiem

To sobie pojedziesz na inny mecz, co za problem?

gollaz napisał(a):W zasadzie to ja bym im nawet punktów nie odbierał, po co mają kończyć z minusowym dorobkiem. Mam nadzieję, że ich nie zdegradują,

Ja też bym im punktów nie odbierał, tylko zdegradował... Zależy, jak poważne zarzuty mają. Jeśli podobne do Arki i Łęcznej to powinna być chyba jakaś sprawiedliwość, nie?

gollaz napisał(a):całe kibicowskie życie czekam na mecz Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze i gdy już jest to prawie spełnione to mi mają Zagłębie wyrzucić.

Szkoda mi cię troszkę ( Big Grin ), ale sami sobie zapracowali na taki byt.

Zashi napisał(a):Lepiej nie - znowu bedzie zamieszanie :/

Lepiej tak - lepiej zrobić to przed rozpoczęciem ligi niż w trakcie, tak jak to było w ubiegłym sezonie...

Tak, jak napisałem. Wszystko zależy od powagi zarzutów. Jeśli nadają się na degradację to degradować, a nie dawać łagodniejszej kary "żeby nie było zamieszania"...
25-07-2007 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #296
 
Cytat:To sobie pojedziesz na inny mecz, co za problem?
Taki że moi rodzice pracują w soboty,nie mówiąc o piątku a w niedziele wiadomo,odpoczywają. a w najbliższą sobote mój tata ma akurat urlop.


gollaz napisał(a):Mam nadzieję, że ich nie zdegradują, bo całe kibicowskie życie czekam na mecz Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze i gdy już jest to prawie spełnione to mi mają Zagłębie wyrzucić.


Czemu tak niecierpliwie oczekujesz tego spotkania?

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
25-07-2007 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #297
 
Rozpoczelismy kolejny sezon Orange Ekstraklasy. Na inauguracje Ruch Chorzow niespodziewanie pokonal Groclin 4:1, w drugim meczu Zaglebie pokonalo Widzew 2:1. Reszta meczow jutro albo w niedziele.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
27-07-2007 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #298
 
Ruch sprawił niespodziankę. Nie spodziewałem się zwycięstwa tego klubu, a tym bardziej w takich rozmiarach. Zagłębie zgodnie z planem.

A ja dzisiaj jadę do Wodzisławia na mecz z ŁKSem. Rok temu też byłem na inauguracji w Wodzisławiu.
28-07-2007 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #299
 
Podczas gdy w Polsce startuje ekstraklasa Wisla Krakow rozgrywa mecze na turnieju w Chicago w pierwszym meczu zremisowala z wloska Reggina 1:1. Bramke dla Wisly zdobyl Dariusz Dudka. Dzisiaj w nocy drugi mecz Wisly ze zdobywca PUEFA Fc Sewilla.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-07-2007 09:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #300
 
Z taka gra Groclin nie ma szans w pucharze UEFA...

Lech Poznań 4-2 Zagłebie Sosnowiec
W pierwszej polowie przewazał Zajac w 57' i 60' Zaglebie zabralo sie za odrabianie strat: w 58' Kmiecik trafia na 3-1, a Berensztajn trafia z karnego w 85' Wynik ustala legenda z Poznania: Reiss w 89' Smile

amor patriae nostra lex
28-07-2007 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości