Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rio Ferdinand
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #31
 
Rio dzis zawody na poziomie, jednak dal ciala przy golu Maloud'y w 100 %, dal sie odepchnac rekoma malutkiemy Francuzowi, fakt, Rio byl lekko odepchniety, mozna powiedziec w sposob nieprawidlowy, jednak to Wyspy, Rio jest silniejszy i wiekszy od Florenta, mimo wszystko gol na jego konto.

Under The Boardwalk - United Warriors
05-08-2007 19:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Wojtek3 napisał(a):mimo wszystko gol na jego konto.

Zgadzam sie w 100%. Jak juz pisalem w temacie o dzisiejszym meczu Ferdinand mogl od razu jak dobiegl do Francuskiego skrzydlowego wybic mu pilke glowa, lecz tego nie uczynil. Nie wiem czy to byl jego blad, czy "pomogl" mu jakos zawodnik Chelsea. Oprocz tego bledu nie gral chyba najgorzej.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
05-08-2007 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #33
 
Wojtek3 napisał(a):mimo wszystko gol na jego konto.
To prawda powinien wybic ta pilke, a nie zrobil tego i bardzo latwo dal sie ograc Maloudzie, ale Rio zrehabilitowal sie strzelajac 11-stke.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
05-08-2007 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Dał ciała i to ostro, ale na szczęście dobrze rozpoczął serię jedenastek, która ostatecznie poprowadziła UNITED do zwycięstwa. Malouda nie wyróżniał się ani wzrostem, ani posturą i jakoś poradził sobie z naszym defensorem. Jedynym usprawiedliwieniem dla Rio może być fakt, że Florent kręcił mu się praktycznie "pod jajami", a z takimi mimo wszystko najciężej walczyć Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
06-08-2007 08:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
N3M3SIS Offline
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
może trochę z innej beczki, ale szukając ładnego zdjęcia Old Trafford, znalazłem foto, jak to SAF stoi obok Ferdinanda i coś tam mu pokazuje, a Rio stał w koszulce bramkarskiej... z tego, co wywnioskowałem z artykułu obok zdjęcia, zarówno Ferdinand, jak i O'Shea założyli zieloną koszulkę w poprzednim sezonie, jak podejrzewam, bo można poznać po logo na koszulce; link: <!-- w -->http://www.whoateallthepies.tv/2007/05/t..._sh_2.html<!-- w --> ktoś może wie, jakie to były mecze i dlaczego tak się stało?

"Kiedy mê¿czyzna jest sam na sam z kobiet±, budzi siê napiêcie z którym nie mo¿na walczyæ..."
11-12-2007 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
N3M3SIS, był to mecz Tottenham - UNITED wygrany 0:4, Van der Sar doznał kontuzji, miał coś z nosem, a że zmian już nie było trzeba było kogoś wstawić z pola. Najpierw miał być to Rio, jednak później koszulkę założył O'Shea i to on ostatecznie bronił te parę minut w tym spotkaniu Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-12-2007 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
N3M3SIS Offline
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
aha... to przynajmniej odświeżyłem Ci pamięć i poszerszyłem swoją wiedzę :wink: i odświeżyłem też temat o naszym super-defensorze Smile zauważyłem, że jest to temat od wytykania błędów Rio... bo zwykle gra świetnie, więc nie ma po co pisać, bo to każdy wie... oby tak dalej!

"Kiedy mê¿czyzna jest sam na sam z kobiet±, budzi siê napiêcie z którym nie mo¿na walczyæ..."
11-12-2007 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
nalezy dodac ze Rio chciał sprawdzic forme bramkarska OShea i wypuscił w uliczke keana ktory przegral sam na sam pojedynek z naszym bramkarzem, było 4-0 a co tam :lol:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
11-12-2007 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #39
 
Dawno temat nie był poruszany :roll: Chyba dlatego że Rio grał równo i bez strzeżen. Teraz doznał kontuzji,a to krzyżuje nasze plany jak cholera ,Nemanja również wypadł ze składu a obaj tworzyli twardy duet i to własnie dzieki nim traciliśmy tak mało bramek ,co teraz? :?

Wiadomo już cos na temat Rio?
07-04-2008 09:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Skull napisał(a):Wiadomo już cos na temat Rio?
Sir Alex mówił,że na szczęście nie jest to poważna kontuzja
Dzisiaj rano Rio miał przejść badania,które wyjaśnią jego stan.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
07-04-2008 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Rio nie złamał kości stopy - to najważniejsze. Nie powiedzieli jednak na razie, ile będzie pauzował. Może Alex coś więcej jutro zdradzi...
07-04-2008 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Oby był sprawny na Arsenal. Będzie ciężko jeśli się na niedzielę nie wykuruje, ale jestem dobrej myśli. Jeśli zagra z Romą to super, jeśli nie, trudno. Na mecz ligowy z "Gunners" musi wrócic.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
07-04-2008 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wendland Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #43
 
Moim zdaniem powinien odpuścić Sobie mecz z Romą. Nawet jeśli dojdzie do sił to nei powinien Ferguson Go wystawiac i oszczędzić na mecz z Arsenalem, według Mnie nic się nie stanie jak odpuści mecz z Romą.
07-04-2008 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
Jagac z pracy myślalem co zastane jak wejde na serwis,czy sa jakies wyniki czy cos mu sie stalo? Ulżyło mi troche jak przeczytalem że nie ma złamania! Pewnie to jakies stłuczenie albo coś,mam nadzieje że na Arsenal bedzie gotowy!
08-04-2008 00:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #45
 
Rio nie chcial pic wodki z Rooneyem na slubie, nieladnie doprawdy powiadam przyjaciol sie tak nie traktuje.
Wszystko za manusite.pl oj oj oj

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
24-06-2008 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości