Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #241
 
Bardzo dobrze że wygrali ten mecz,ponieważ podniesie to ich morale przed meczem z Chinkami i przy odrobinie szczęścia mogą go wygrać.Bądźmy w dobrej myśli :wink:.





Polska Biało-Czerwoni!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
11-08-2007 09:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Joanna Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #242
 
ziomo napisał(a):Bardzo dobrze że wygrali ten mecz,ponieważ podniesie to ich morale przed meczem z Chinkami i przy odrobinie szczęścia mogą go wygrać.

Chiny 2-3 Polska :!: To nie była odrobina szczęścia :!: To były ogromne umiejętności. Od trzeciego seta po prostu rozwalaliśmy rywala, a to co pokazała Ania Podolec to coś pięknego. Smaczku dodaje to, że jest to historyczne zwycięstwo nad Chinkami, po raz pierwszy udało nam się je pokonać.

Słowa komentującego po nieudanym ataku Anny Podolec:
"no cóż, nawet takim Aniom czasem nie wychodzi" :lol:
11-08-2007 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #243
 
Ja ogladalem tylko tie-break, wiec zbytnio nie moge sie wypowiedziec na temat calego meczu. Z tego co widzialem, to nasza reprezentacja prezentowala sie bardzo dobrze. Jednak musze przyznac,ze damska siatkowka jest nie dla mnie. Jest zbyt prosta, oczywista i do tego wolna. Nie ma co porownywac z meska.

W srode o gdzinie 17.00 mecz Polska - Wielka Brytania w SIATKOWKE! Wynik inny niz 3-0 nie wchodzi w rachube.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
11-08-2007 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #244
 
Grzeho napisał(a):W srode o gdzinie 17.00 mecz Polska - Wielka Brytania w SIATKOWKE! Wynik inny niz 3-0 nie wchodzi w rachube.

Ale to meska?

A co do kobiet:
Pierwsze dwa sety srednie, ale potem cos zaskoczylo. Ten mecz mozna porownac do meczu Polska - Rosja na MŚ mezczyzn :wink:

amor patriae nostra lex
11-08-2007 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #245
 
Jetsem pod wrazeniem gry naszych. Zagraly fenomenalne spotkanie, i to co bylo blisko przed tygodniem czyli pokonanie Chinek nastapilo dzisiaj. Widac juz powoli chyba efekty pracy nowego trenera. Jutro inny wynik niz 3:0 nie wchodzi w gre.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
11-08-2007 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #246
 
Zashi napisał(a):Ale to meska?

Yes :wink:


Zashi napisał(a):Ten mecz mozna porownac do meczu Polska - Rosja na MŚ mezczyzn

Siatkowki meskiej nie ma co porownywac do damskiej, ale wiem, ze chodzilo Ci tu o dramaturgie meczu i zmiane oblicza gry druzyny.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
11-08-2007 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #247
 
Dzisiaj Polki rozgromily 3:0 Dominikane nie dajac im ugrac w rzadnym secie 20 punktow. Tym samym wygraly turniej w Hong- Kongu i zachowaly szanse na awans do turnieju finalowego. W nastepnym turnieju, w ktorym zagraja z Japonia, Kazachstanem i Rosja musza wygrac 2 mecze, co sa w stanie zrobic i pierwszy awans do turnieju finalowego World GP jest na wyciagniecie reki.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
12-08-2007 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #248
 
Kod:
Chciałbym zostać dłużej niż do 2008 roku, ale nikt z PZPS ze mną w tej sprawie nie rozmawia. Na razie odrzucam ciekawe propozycje pracy, ale jeśli polski związek nie wykaże inicjatywy, to dam wolną rękę mojemu menedżerowi - mówi szkoleniowiec reprezentacji Polski Raul Lozano.

Jesli Lozano mowi prawde, to ja nie roumiem PZPS. Z takim trenerem powinnismy zwiazac sie jak najdluzej. On sam chce, a te urzędasy nic nie robia.To jest chore. Pozniej sie obudza, jak podpisze kontrakt z jakas inna druzyna.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
14-08-2007 10:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #249
 
Sa glosy z PZPS, ze chca negocjowac z nim, ale dopiero po ME, bo teraz nie maja zbytnio czasu. Ciekawe dlaczego. Mowia, ze przez Lige Swiatowo i sprawy zwiazane z Grand Prix ora Memoriałem Huberta Wagnera..

...apropo memoriału. Zaczynamy jutro. Na poczatek Słowacja na rozgrzewke. 3-0 Inny wynik = niespodzianka. W czwartek z Anglikami --> patrzy wyzej. W piatek czeka nas mecz z Holendrami. Wygramy. W sobote spotkanie z Niemcami. To musimy wygrac, bo to Niemcy... I w niedziele jedyny trudny mecz w tym turnieju: z Serbią.

amor patriae nostra lex
14-08-2007 12:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #250
 
Zashi napisał(a):I w niedziele jedyny trudny mecz w tym turnieju: z Serbią.
Ja wiem czy trudny? Serbia jest obecnie w trakcie przebudowy, w LŚ ze starej druzyny w pierwszej 7 grał chyba tylko Geric i ta gra jest na bardzo przeciętnym poziomie. Pewnie nie zagra Miljkovic, który ma wrócić na ME choć pewny nie jestem.
14-08-2007 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #251
 
Dla mnie ciekawa druzyna jest reprezentacja Holandii. Ogldalem chyba z miesiac temu mecz Ligi Europejskiej Holandia vs Niemcy. Nie pamietam juz wyniku, ale jedyne co mi utkwilo w pamieci, to to, ze Oranje bardzo dobrze serwowali i zdobywali punkty seriami z zagrywki. Jednak, kiedy mieli juz przeprowadzic jakas akcje byli juz gorzej.

Jestem i tak pewien,ze ich pokonamy bez straty seta, bo dobrych przyjumujacych u nas nie brakuje. Mam nadzieje,ze w memoriale wiecej szans dostana mlodsi zawodnicy, tacy jak np. Kurek.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
14-08-2007 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #252
 
Zashi napisał(a):W sobote spotkanie z Niemcami. To musimy wygrac, bo to Niemcy...

Do takich ludzi, jak ty to rzeczywiście trzeba byłoby sprowadzić jakiegoś Hitlerowca (nie Niemca!), żeby cię rozstrzelał... Nienawidzę takiego podejścia.

Memoriał, jak memoriał. Widać, że ekipy słabe. Po ubiegłorocznym występie mieli chyba Brazylijczycy znowu się pojawić, nie?
14-08-2007 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #253
 
Pejter napisał(a):Po ubiegłorocznym występie mieli chyba Brazylijczycy znowu się pojawić, nie?

Mieli, ale sa po Igrzyskach Panamerykanskich i nie przyjechali. Miała tez byc Kuba, ale ma taki sam powod absencji jak mistrzowie swiata.

amor patriae nostra lex
14-08-2007 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #254
 
Za nami pierwszy mecz Polaków w Memoriale, w którym nie było niespodzianki i wygraliśmy ze Słowacją 3:2. Jednak mogło do tej niespodzianki dojść za sprawą dobrej gry Słowaków na czele z Martinem Sopko. Gra Polaków nie zachwycała, sporo nieskończonych ataków i reszta elementów gry też poniżej optymalnego poziomu.
Za dobrą grę można pochwalić Możdzonka - nieźle w ataku i kilka bloków, Gacka za obrony i zawodników, którzy weszli do gry w 2 secie - Bąkiewicza i Szymańskiego. To co mieli zrobić zrobili.
Wlazły w ataku nie najgorzej, ale wciąż nie ma regularnej zagrywki.

Dobrze, że wszystko się skończyło naszym zwycięstwem, bo porażka w pierwszym meczu turnieju z wiele niżej notowanym zespołem byłaby sporym ciosem dla kibiców i samych zawodników.

Jeszcze małe sprostowanie co do Serbów. Zagrają jednak mocnym składem i jeżeli spotkamy się z nimi w finale to mecz będzie jeszcze ciekawszy Wink
15-08-2007 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #255
 
Wymeczone zwyciestwo na poczatek memorialu. Fragmenty meczu, ktore ogladalem to byla raczej slaba gra Polakow, a Slowacy gdy mieli juz szanse nam odskoczyc to popelniali bledy.

Thevil napisał(a):Dobrze, że wszystko się skończyło naszym zwycięstwem, bo porażka w pierwszym meczu turnieju z wiele niżej notowanym zespołem byłaby sporym ciosem dla kibiców i samych zawodników.

To tylko turniej towarzyski, takze zwyciestwo nie ma za bardzo znaczenia. Glownym celem jest przygotowanie sie do Mistrzostw Europy.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
15-08-2007 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości