Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar UEFA
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Pejter napisał(a):Następny mecz z tymi Ukraińcami wygrają to będziecie mówić, że GKS jest niezły jak na nasze ligowe warunki... Trochę wiary, chłopaki.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Wiara i nadzieja się skończyła w meczu z Ameri... im może pomóc w awansie tylko korupcja albo mecz życia. Dla mnie to poprostu się skompromitowali na tyle, by życzyć im szybkiego odpadnięcia.


Cytat:Ja podziwiam klasę trenerską Oresta Lenczyka i nie skreślam po jednym złym meczu Bełchatowa
No ma klasę... stracić 2 bramki w tak głupi sposób i ledwo utrzymywac się przy piłce... napewno to były takie założenia taktyczne :lol: :lol: :lol:

[Obrazek: Ole201.jpg]
04-08-2007 08:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Stojko, oceniasz Bełchatów na podstawie jednego meczu. Zobacz, co Lenczyk potrafił zrobić z zespołem de facto bez gwiazd w ubiegłym sezonie w polskiej lidze.

P.S. Ogranicz trochę te emotikonki - jedna nie wystarczy?
04-08-2007 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #78
 
Własnie Pejter - w lidze, gdzie inne zespoly sa na podobnych lub gorszym poziomie. Europa nie jest dla nas jesli nie bedziemy mieli lepszych baz treningowych itp. itd. oraz, co najwazniejsze, nie bedziemy zatrzymywac u siebie gwiazd oraz kupowac takowe.

amor patriae nostra lex
04-08-2007 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #79
 
Nadspodziewanie dobrze zakonczyly sie pierwsze mecze II rundy eliminacji Pucharu UEFA. Groclin wygral z kazachskim Tobolem, a GKS Belchatow po dobrym meczu zremisowal z Dnipro. Po strzelonym golu sie bronilismy, ale pechowo pod koniec stracilismy bramke. Rewanze za dwa tygonie w Polsce. Wyniki te napawaja mnie optymizmem przed rewanzem i jest szansa, ze udzial Polskich zespolow w pucharach nie zakonczy sie kolejna klapa :wink:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
16-08-2007 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
zaga92 napisał(a):a GKS Belchatow po dobrym meczu zremisowal z Dnipro
Niespodziewanie dobrze zagrali... może przed meczem popili?
Cytat:P.S. Ogranicz trochę te emotikonki - jedna nie wystarczy?
Jedna jak na to co pokazali to za mało...
Pejter napisał(a):Stojko, oceniasz Bełchatów na podstawie jednego meczu. Zobacz, co Lenczyk potrafił zrobić z zespołem de facto bez gwiazd w ubiegłym sezonie w polskiej lidze.
Zagrali padlinę i żenadę... cokolwiek osiągnęli, bo Legia i Wisła miały słabsze sezony. Teraz w lidze już tak kolorowo nie jest. Bełchatów na 8 pozycji... Groclin na 11. Cuż więcej mówić... nie ma to jak mocne Polskie zespoły. Tabelę otwiera Legia, Wisła i Lech. Legia i Wisła nie straciły jeszcze żadnej bramki w lidze, a rozegrano jak dotąd 4 spotkania...

[Obrazek: Ole201.jpg]
18-08-2007 10:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
Stojkovic napisał(a):Niespodziewanie dobrze zagrali... może przed meczem popili?

No i widzisz - jak zaprezentowali się źle to krytykowałeś ich niemiłosiernie, a jak zagrali bardzo dobre spotkanie to sugerujesz alkohol. Przy całym szacunku dla ciebie, ale w tej sytuacji jesteś po prostu śmieszny...

Stojkovic napisał(a):Jedna jak na to co pokazali to za mało...

Nie jest to jednak forum 10-latków i powinieneś o tym pamiętać...

Stojkovic napisał(a):Zagrali padlinę i żenadę...

Może mi powiesz, że w lidze w tamtym sezonie grali źle?

Stojkovic napisał(a):cokolwiek osiągnęli, bo Legia i Wisła miały słabsze sezony.

I to właśnie Legia i Wisła "grały padlinę i żenadę".
18-08-2007 11:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
Pejter prawda jest taka, ze bronisz ich chcocby grali nie wiem z Herthą Berlin a tak naprawde grają z nic nie znaczącymi noname'ami zza wschodniej granicy, dla mnie nie ma dla nich usprawiedliwienia, poziom poslkiej ligi jest żenujacy ot i cała filozofia

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
18-08-2007 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
Red napisał(a):a tak naprawde grają z nic nie znaczącymi noname'ami zza wschodniej granicy, dla mnie nie ma dla nich usprawiedliwienia

Nie powiesz mi, że Ukraińcy nie są lepsi od Polaków? I reprezentacja i liga są silniejsze, a Dnipro to nie jest żaden noname tylko jeden z liczących się tam zespołów. Trzeba przyznać, że oni mają kasę, my nie i należy się jakiś szacunek dla GKS za ten występ. Ja nie mówię, że oni są jakimiś mistrzami, ale cholernie wkurza mnie, jak ktoś jest taki nieobiektywny i tylko najeżdża na polska piłkę, a zalet już nie widzi i głupie żarty sobie stroi (chyba się napili to dobrze zagrali...).
18-08-2007 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
no bo ja nie widze zalet polskiej piłki, ostatnią drużyną na poziomie była Wisła Kraków H.Kasperczaka w ktorej grali Zurawski, Frankowski, Kosowski, Szymkowiak itd. ale to prezesi robia dno z polskiej piłki bo zwalniaja trenera za byle gówno (tak jak w przypadku Kasperczaka) wiec dopoki nie zmieni sie podejscie do sprawy doputy polska piłka bedzie gdzies na dnie europy - takie moje zdanie

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
18-08-2007 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #85
 
Red napisał(a):ale to prezesi robia dno z polskiej piłki bo zwalniaja trenera za byle gówno (tak jak w przypadku Kasperczaka) wiec dopoki nie zmieni sie podejscie do sprawy doputy polska piłka bedzie gdzies na dnie europy

Wlasnie o to chodzi, bo kiedy np. w Anglii SAF jest w Manchesterze wiele lat. Odnosi z tym zespolem sukcesy i porazki. I nie zostanie zwolniony za nie wygranie ligi czy pucharu, a w Polsce potrafia zmienic trenera 3 razy w ciagu sezonu za to, ze nie wygral czegos itp.

Pejter napisał(a):I reprezentacja i liga są silniejsze

Liga owszem, ale reprezentacja nie. Szczegolnie teraz gdy praca Leo daje efekty i Polska reprezentacja jest dobrym zespolem

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-08-2007 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
zaga92 napisał(a):Liga owszem, ale reprezentacja nie. Szczegolnie teraz gdy praca Leo daje efekty i Polska reprezentacja jest dobrym zespolem

No to przypomnij mi wyniki ubiegłorocznych MŚ...

Red napisał(a):no bo ja nie widze zalet polskiej piłki

Ale nie można nie docenić remisu i bardzo dobrej gry z silniejszym rywalem. Tym bardziej jeśli wcześniej najeżdżało się po całej linii po zespole i skazywało na porażkę.

Co do trenerów się zgadzam.
18-08-2007 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #87
 
Pejter napisał(a):zaga92 napisał:
Liga owszem, ale reprezentacja nie. Szczegolnie teraz gdy praca Leo daje efekty i Polska reprezentacja jest dobrym zespolem



No to przypomnij mi wyniki ubiegłorocznych MŚ...

Nie chce off-topica robić,ale na tamtych MŚ trenerem naszej reprezentacji był Paweł Janas,a Zadze chodzi o reprezentacje którą trenuje Leo.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
18-08-2007 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
Pejter napisał(a):No i widzisz - jak zaprezentowali się źle to krytykowałeś ich niemiłosiernie, a jak zagrali bardzo dobre spotkanie to sugerujesz alkohol. Przy całym szacunku dla ciebie, ale w tej sytuacji jesteś po prostu śmieszny...
Pejter przejżyj na oczy oni nie zagrali żadnego "bardzo dobrego" spotkania! Bardzo dobre to by było, jak by wygrali 8:0 i przerwżali posiadając 80% piłki a nie to co pokazali.
Cytat:Nie jest to jednak forum 10-latków i powinieneś o tym pamiętać...
A co mają emoty do forum mi wytłumacz, bo moim zdaniem w tym momencie się czepiasz zupełnie bez przyczyny, nikomu prócz ciebie nie przeszkadzało tyle szyderczych emotek...


Pejter napisał(a):Może mi powiesz, że w lidze w tamtym sezonie grali źle?
A kogo obchodzi tamten sezon? Może mi powiesz, że Legia w 1970 grała źle? Liczy się to co pokazują teraz a teraz grają dno...


Cytat:I to właśnie Legia i Wisła "grały padlinę i żenadę".
A w tym sezonie co grają? No własnie i to się liczy, fakty które są teraz a nie to co było...


Pejter napisał(a):a zalet już nie widzi i głupie żarty sobie stroi (chyba się napili to dobrze zagrali...).
A jakie TY widzisz zalety? Dać du*y za przeproszeniem i ledwo co uratować się w karnych? Czy może zaletą jest to, że od 11 lat żaden Polski zespół nie był w LM? A może zaletą jest Korupcja lub stadiony? Przyzwyczailiśmy się już do takiego bagna jakie mamy i nie wolno już nam krytykowac czegoś co jest patologią...


Cytat:No to przypomnij mi wyniki ubiegłorocznych MŚ...
Znowu powrót do przeszłości... co ci dają wyniki zeszłych MŚ? Stanowi to o sile reprezentacji Ukrainy na dziś dzień? To przypomnij mi wyniki Polski z 1978 roku, wychodzi na to, że jesteśmy potęgą...


Pejter napisał(a):Ale nie można nie docenić remisu i bardzo dobrej gry z silniejszym rywalem.
Jakiej bardzo dobrej grze? Wicemistrz Polski ma być słabszym przeciwnikiem od Ukraińskiego zespołu? A może to ten Ukraiński zespół to drugi Real Madryt? Pamiętasz mecze Wisły i Realu? Wisły i Parmy? Lazio i Wisła? To byli silni przeciwnicy a nie banda kałmuków zza Buga. (nie chce tu umniejszać ich umiejętnościom ani ich obrażać) ale taka tendencja jest, że teraz to uważamy za potęgi Ukraińskie, Gruźińskie, Mołdawiańskie i Macedońskie zespoły... nie ma co.. niedługo jak drużyna z San Marino i Luxemburga nas będzie cisnęła to w Europie skończą się słabsi od nas... Będziemy równać do reprezentacji Omanu czy Gwadelupy?

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-08-2007 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #89
 
Stojkovic napisał(a):Bardzo dobre to by było, jak by wygrali 8:0 i przerwżali posiadając 80% piłki a nie to co pokazali.

No jasne, to tak samo jakby MU miał dzisiaj wygrać z MC 8-0... Jak wygrają 3-0 to nie będzie to bardzo dobra gra?

Stojkovic napisał(a):A co mają emoty do forum mi wytłumacz, bo moim zdaniem w tym momencie się czepiasz zupełnie bez przyczyny, nikomu prócz ciebie nie przeszkadzało tyle szyderczych emotek...

Jasne, co mają emoty do forum? A gdzie je używasz? Na czacie?

Nie czepiam się bez przyczyny. Emotikonki są tylko dodatkiem i nie powinny stanowić inegralnych części postów.

Stojkovic napisał(a):A jakie TY widzisz zalety? Dać du*y za przeproszeniem i ledwo co uratować się w karnych?

Przecież nie mówię, że w tamtym meczu zagrali dobrze. Mówię, że zaletą jest to, że zagrali dobre (niech ci będzie, że nie bardzo dobre) spotkanie z silniejszym rywalem i je zremisowali. A ty coś tu o piciu sugerujesz...

Stojkovic napisał(a):i nie wolno już nam krytykowac czegoś co jest patologią...

Wolno krytykować, ale to nie wyklucza chyba także pochwał, prawda? Nie można być nastawionym tylko od tej negatywnej strony.

Stojkovic napisał(a):co ci dają wyniki zeszłych MŚ? Stanowi to o sile reprezentacji Ukrainy na dziś dzień? To przypomnij mi wyniki Polski z 1978 roku, wychodzi na to, że jesteśmy potęgą...

Teraz to już zrobiłeś porównanie... Odnosić rok 1978 to 2006... Chcesz wyników? To proszę:
Ukraina - Gruzja 3:2
Włochy - Ukraina 2:0
Ukraina - Szkocja 2:0
Wyspy Owcze - Ukraina 0:2
Ukraina - Litwa 1:0
Francja - Ukraina 2:0

4 zwycięstwa, dwie porażki (z Włochami i Francją, co nie jest chyba zaskoczeniem. Tymczasem my przegrywamy z Armenią (choć nie można oczywiście nie pochwalić bardzo dobrych spotkań z Portugalią i Belgią, co uczyniłem). To jest teraźniejszość, której się tak bardzo domagasz. I co? Ukraina jest lepsza, mają pieniądze i trzeba się z tym pogodzić.

Stojkovic napisał(a):Jakiej bardzo dobrej grze? Wicemistrz Polski ma być słabszym przeciwnikiem od Ukraińskiego zespołu?

Takie są realia. Oni mają wielkie pieniądze, my nie.

Tak na marginesie to oglądałeś w ogóle ten mecz?
19-08-2007 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #90
 
I mamy rozstrzygniecia w Pucharze UEFA Groclin gra dalej po zwyciestwie 2:0 nad Tobolem Konstanaj. Dwie bramki Adrina Sikory i bardzo dobra gra w pierwszej polowie. W drugiej polowie atakowali Kazachowie, ale bezskutecznie.
A GKS Belchatow niestety przegral 2:4 z Dnipro i odpadl z dalszej rywalizacji. Mecz zaczal sie zle juz w 7 minucie goscie zdobyli bramke. Jedmak mastepne dwa gole zdobyli gracze Belchatowa(najpierw Stolarczyk z karnego, a potem Dawid Nowak) To prowadzenie napawalo optymizmem, jednak cala reszte zjeb** bramkarz Piotr Lech. Najpierw po dosrodkowaniu z rzutu roznego wypuscil pilke z rak i ktorys z rywali wbil ja do pustej bramki. Minute pozniej bylo 2:3 i wylaczylem telewizor. A z tego co mi tata powiedzial 4 bramke tez zawalil Lech.
Awans Groclinu nie jest jakas niespodzianka. Nie ma co liczyc raczej na awans do pierwszej rundy, ale poczekajmy do losowania.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
30-08-2007 22:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości