Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #376
 
zaga92 napisał(a):Gornik wygral z Cracovia 1:0

To jest według mnie,sensacja kolejki.Cracovia miała walczyć o ścisłą czołówke,a tu proszę,przegrywają z Polonią Bytom i Górnikiem Zabrze.Jak na razie,to "Pasy" są najwiekszym rozczarowaniem ligi według mnie.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-09-2007 08:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PawlaQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #377
 
To co robił wczoraj Dolha nie jest do pojęcia (przynajmniej dla mojego łba), on chyba specjalnie puszczał te piłki...
02-09-2007 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #378
 
PawlaQ napisał(a):on chyba specjalnie puszczał te piłki...

Taaa Big Grin chcial jakos odpokutowac swoje zachowanie wzgeldem kibicow Wisly, chyba mu wyszlo :wink:

Ogolnie byl to bardzo efektowny mecz, zal mi troche Lecha, z ktorego udzialem mecze sa zawsze bardzo ladne, ale dosyc czesto traci w nich punkty, szczegolnie z mocniejszymi rywalami.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
02-09-2007 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #379
 
ziomo napisał(a):
zaga92 napisał(a):Gornik wygral z Cracovia 1:0

To jest według mnie,sensacja kolejki.Cracovia miała walczyć o ścisłą czołówke,a tu proszę,przegrywają z Polonią Bytom i Górnikiem Zabrze.Jak na razie,to "Pasy" są najwiekszym rozczarowaniem ligi według mnie.

Cracovia w Zabrzu w swojej historii zdobyła zaledwie punkt, a Górnik mimo słabego początku nie jest zespołem po którym drużyny typu Cracovia mogą przejechać się jak chcą.

Górnik, mimo, że bramkę strzelił kuriozalną to wygrał zasłużenie.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
03-09-2007 12:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #380
 
Tak jak Gollaz uwazam, ze Gornik byl w tym meczu faworytem. Odwortnie byłoby gdyby mecz odbył sie w Krakowie.

Najgorszy gracz na swiecie? Emilian Dolha. To jego wina, ze Lech stracił 3 gole. SŁOWNIE: TRZY !! Jak mozna dac sie dac tak latwo przelobowac i to 2 razy.... Po 45' wszedł Krzysztof Kotorowki i obronil 2 sytuacje 'sam na sam'. Juz wiem kto bedzie bronil w meczu Kolejorza z Bełchatowem w Poznaniu.

amor patriae nostra lex
03-09-2007 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #381
 
Heh, mógł być remis w meczu Górnik-Cracovia, ale nie popisał się bramkarz "Pasów" Marcin Cabaj, który w sobie wiadomy sposób skierował piłkę lecącą wprost na niego do własnej bramki.

Zachwyca mnie w tej rundzie Paweł Brożek, który strzela gola za golem i pewnie przewodzi w tabeli strzelców. Być może trzeba było do przebudzenia "Brozia" tego, o czym mówiłem- konkurencji.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
03-09-2007 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #382
 
Michał Probierz nie jest już trenerem Łódzkiego Widzewa.Zarząd klubu z Łodzi podziękował Probierzowi za jego prace dla Widzewa.Póki nie przyjdzie inny trener, szkoleniowcem klubu z Łodzi będzie były aststent Pana Michała,Zbigniew(chyba)Stefaniak.Nieoficjalnie mówi się o tym,że nowym trenerem Wizdewa ma być Dariusz Wdowczyk lub Jerzy Engel.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
04-09-2007 11:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #383
 
ziomo napisał(a):Dariusz Wdowczyk

Watpie, aby byly trener Poloni i Legii Warszawa wrocil do Polski. Jesli sie nie myle, to on teraz jest trenerem na Wyspach Brytyjskich, chyba w Szkocji, ale nie jest do konca pewnien. Wydaje mi sie,ze raczej nie bedzie nowym szkoleniowcem Widzewa, ale moge sie oczywiscie mylic :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
04-09-2007 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #384
 
Trwa 7 kolejka OE. Legia odniosla 7 zwyciestwo z rzedu, co jest ich najlepszym startem w historii. Ale Jan Mucha w koncu skapitulowal. Pokonal go pomoxnik Widzewa Piotr Kuklis.
Gornik Zabrze rozgromil Polnie Bytom 4:0, a hat-trickiem popisal sie Dawid Jarka.
LKS oddala sie do strefy spadkowej, wczoraj wygral 3:0 z Zaglebiem Sosnowiec.
Wisla Krakow znowu stracila punkty. Tym razem zremisowala 2:2 z Odra Wodzislaw, a Pawel Brozek tym razem nie strzelil gola.
Ruch zremisowal 2:2 z Zaglebiem, a Jagielonia z Korona 0:0.
Dzisiaj mecz Lech- GKS na ktorym bede Big Grin Do skladu Lecha wraca Piotr Reiss, dzieki czemu gra Kolejorza powinna stac sie skuteczniejsza.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
16-09-2007 10:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #385
 
zaga92 napisał(a):Ruch zremisowal 2:2 z Zaglebiem

Byl to bardzo ciekawy, ale i ostry pojedynek. Sedzia pokazal w nim tylko 2 zolte kartki, jesli sie nie myle, a spokojnie mogl pokazac ich dwa razy wiecej i jedna czerwien. Beniaminek z Chorzowa zagral jak rowny z rownym z Mistrzem Polski.

Dzis mam nadzieje na wielki spektakl w meczu Lech - GKS :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
16-09-2007 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #386
 
zaga92 napisał(a):Dzisiaj mecz Lech- GKS na ktorym bede

Noo to może się spotkamy Big Grin :lol:.


Grzeho napisał(a):Dzis mam nadzieje na wielki spektakl w meczu Lech - GKS


Ja również.Myślę,że w tym meczu padnie ogrom bramek z korzyścią dla Kolejorza oczywiście.Dużym wzmocnieniem dla Lechitów będzie powrót "Reksia" po kontuzji,a dużym oslabieniem brak do końca rundy Macieja Scherfena,który nieszczęśliwie upadł w domu na obojczyk.Szkoda "Szeryfa",bo miał dobrą formę.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
16-09-2007 11:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #387
 
Na zakonczenie 7 koeljki Lech zremisowal 1:1 z GKSem. W 10 minucie prowadzenie dla kolejorza zdobyl Marcin Zajac. Wyrownal 10 minut pozniej Janusz Dziedzic strzalem po rykorzecie, ktory kompletnie zmylil Krzysztofa Kotorowskiego. W 35 minucie wszyscy opuscili stadion spiewajac: PZNP PZPN jeb** jeb** PZPN Big Grin W 51 minucie druga zolta, a w konsekwencji czerwona kartke ujrzal Mariusz Ujek, ale gra Lecha w przewadze sie nie zmienila. Nadal grali slabo, a grozniejsze szanse na strzelenie gola mieli goscie, ale uratowal nas Krzysztof Kotorowski. Wyrazny brak formy po kontuzji u kapitana Piotra Reissa, ale trzeba byc dobrej mysli przed kolejnymi meczami Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
16-09-2007 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #388
 
Apropo meczu LEch-GKS zdegustowal mnie jeden fakt.Mianowicie,kibice Lecha,ktorzy uwazaja sie za najlepsza publicznosc w Polsce ,wywilesili na jedenej trybunie duza flage z napisem "Biała Gwardia".Chyba nawet dziecko sie domysli o co chodzi...Takie zachowanie powinno byc tepione z stadionow.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
16-09-2007 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #389
 
Sesnsacją koeljki według mnie jest remis Wisły z Odrą.Ekipa z Wodzisławia może i miała trochę szczęścia,bo dostała karnego,ale Drużyna z Krakowa powinna mimo wszystko wygrać to spotkanie.Górnik Zabrze rozgromił Polonie Bytom aż 4-0,a Hat-trickiem popisał się Dawid Jarka.

Cytat: W 35 minucie wszyscy opuscili stadion spiewajac: PZNP PZPN jeb** jeb** PZPN


Dodam jeszcze,że "kocioł"wywieśił podczas tego protestu transparent: Czy tego chcecie??? Big Grin

Chorzowski Ruch zremisował 2-2 z mistrzem kraju z Lubina.Oglądałem większa cześć tego meczu,i musze przyznać,że gracze w niebieskich koszulkach pokazali się z bardzo dobrej strony.Mecz był zacięty i wyrównany.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
17-09-2007 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #390
 
Kiedys mało sledzilem losy Polskiej piłki,ale chyba domyslacie sie dlaczego (zreszta pisalem o tym) ale ostatnio gra sie poprawila i nawet ciekawie jest.
Wielki podziw dla Legii Ktora jest liderem z kompletem pkt i z meczu na mecz gra coraz lepiej! Swietne spotkanie!
Rowniez swietny poziom mozna bylo zobaczyc w spotkaniach Odry z Wisłą i Lech-GKS !
18-09-2007 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości