Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #451
 
WISŁA KRAKÓW

Wiseła odprawiła Legie z kwitkiem pokonujac ja w Krakowie 1:0.Pewnym krokiem zmierzamy po mistrzostwo.Biala gwiazda powiekszyla swoja przewage na d warszawiakami do 8 punktow.

Pierwsza polowa byla zacieta i bylo malo akcji,ale bramke zdolala strzelic Wiselka.Oczywiscie zdobyl ja nikt inny jak Marek Zienczuk.Wspaniala passa tego zawodnika 6 meczow 9 bramek.W drugiej polowie Wisla zdominowala sytuacje na boisku.Miala mnostwo okazji,ale niesty niczego nie wykorzystala.Dobrze w bramce Legii spisywal sie Jan Mucha.Niegorzej bronil Mariusz Pawelek,ktory popisal sie swietna robinsonada po strzale Rogera.
Wisla wygrala zasluzenie i pokazala kto rzadzi w polskiej pilce.Biala Gwiazda jest niepokonana w tym sezonie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-10-2007 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #452
 
Wisla pokonala Legie 1:0, po szczegolnie w drugiej polowie ladnym widowisku. Na poczatku mecz byl malo ciekawy, malo dobrych sytuacji zarowno dla jednych, jak i dla drugich. Zmienilo sie to w 19 minucie, kiedy to Choto dal sie przepchnac Brozkowi, a ten wylozyl pilke do Zienczuka, ktory precyzyjnym strzalem umiescil pilke w prawym rogu bramki Muchy. Potem gra sie nieco wyrownala i tak sie utrzymywalo do konca pierwszej czesci. W drugiej polowie Legia ruszyla do przodu, a Wisla kontrowala. Mieli chyba z 5 sytuacji do podwyszenia rezultatu, jednak marnowali je to Brozek, to Boguski. W koncowce Legia powalczyla jeszcze o gola, ale Wisla dobrze sie bronila.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-10-2007 21:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #453
 
WoLaK napisał(a):Wspaniala passa tego zawodnika 6 meczow 9 bramek

Nie przypadkiem 6 meczy i 8 goli? :wink:

To i tak nie wazne, wazniejszy jest oczywiscie wynik 1-0 dla Bialej Gwiazdy. Byl to mecz walki i mogl sie podobac ogladajacym. Rowniez kibice zadbali o ladna oprawe. Z taka gra Wisla bedzie mistrzem.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
28-10-2007 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #454
 
Grzeho napisał(a):
WoLaK napisał(a):Wspaniala passa tego zawodnika 6 meczow 9 bramek

Nie przypadkiem 6 meczy i 8 goli? :wink:

Zieniu mam 9 goli.8 ma Pawel Brozek.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-10-2007 07:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #455
 
WoLaK napisał(a):Zieniu mam 9 goli

No tak, ale passa jest chyba 8 goli w 6 meczach z rzedu, a ta 9 wczesniej strzelil, tak mi sie przynajmniej wydaje :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
29-10-2007 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #456
 
Niewazne.Faktem jest ze jest w swietnej formie o strzela duzo i ladnie.Moim zdaniem pilkarz jesieni Orange Ekstraklasy.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-10-2007 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #457
 
WoLaK napisał(a):Moim zdaniem pilkarz jesieni Orange Ekstraklasy.

Wedlug mnie rowniez. Zieniu jest obecnie chyba w zyciowej formie i mam nadzieje, ze ta dyspozycje utrzyma jak najdluzej.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
29-10-2007 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #458
 
A wczoraj na boiska Ekstraklasy zawitala zima. Jako pierwszi musieli sie z nia zmierzyc pilkarze Lecha, ktorzy podejmowali u siebie Polonie. Pierwsza polowa przebiegala spokojnie z przewaga Lecha. No i w 41 minucie w koncu mamy gola, strzelcem Piotr Reiss. W przerwie zaczal dosyc mocno sypac snieg. Co odbilo sie znacznie na grze w drugiej polowie. Zawodnicy bardzo slizgali sie po murawie co uniemozliwialo normalna gre i wynik utrzymal sie do konca Lech- Polonia 1:0.
Natomiast Wisla podejmowala u siebie Groclin. Wislakom zalezalo na zrewanzowaniu sie za zeszloroczna porazke az 0:4. Pierwsza polowa mimo przewagi Wisly bez goli. W drugiej polowie pada pierwsza bramka dla Wisly, a zdobywa ja nie kto inny jak Marek Zienczuk. W polu karnym blokowany Brozek i pilka trafia na noge Zienczukowi, ktory silnym strzalem pokonuje Przyrowskiego. Pare minut pozniej bylo 2:0. Po podaniu Paulisty pilke w siatce umiesca Pawel Brozek. Jeszcze w doliczonym czasie pada trzecia bramka. Po strzale Paulisty pilke do wlasnej bramki wbija Kumbev. Wisla juz praktycznie po jesieni jest mistrzem Polski, a Lech jezeli poprawi na wiosne gre na wyjazdych ma szanse walczyc o puchary.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
11-11-2007 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #459
 
Wisla wypracowala sobie bardzo dobra przewage punktowa.Od Legii dzieli ja az 10 punktow.Wczoraj Wislacu zagrali bardzo dobry mecz i to bez Darka Dudki.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
11-11-2007 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #460
 
WoLaK napisał(a):i to bez Darka Dudki.

Wiesz, jak dla mnie to nie jest on jakimś liderem drużyny. Porządny zawodnik podstawowego składu, nic więcej. Jego obecność w składzie Wisły na pewno nie ma aż tak dużego wpływu na grę tej drużyny.
11-11-2007 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #461
 
Ja sie z toba nie zgodze.Dudka jest bardzo wartosciowym zawodnikiem dla Wisly.Fakt,ze jego absencji nie bylo az tak wiadac wczoraj.Ale fakt,ze Don Leo regularnie go powoluje do kadry mowi cos o jego umiejetnosciach.Zreszta przed sezonem byl wyceniany(wartosc rynkowa) najwyzej sposrod Wislakow.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
11-11-2007 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #462
 
Jest bardzo wartościowym, ale jego absencja nie odbija się szczególnie na grze Wiślaków. Ewentualnie może im iść trochę gorzej w defensywie, ale Dudka nie jest takim zawodnikiem dla Wisły, jak chociażby Rooney dla MU.
11-11-2007 19:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #463
 
W koncu jest to defensywny pomocnik i trudno zeby mogl w znaczacy sposob wplywac na losy spotkania.A akorat bez Rooneya dalismy dzisiaj rade Smile

[Obrazek: sorryvk6.gif]
11-11-2007 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #464
 
WoLaK napisał(a):W koncu jest to defensywny pomocnik i trudno zeby mogl w znaczacy sposob wplywac na losy spotkania.

No i dlatego napisałem, że jego utrata nie jest aż tak poważna dla Wisły :wink:

WoLaK napisał(a):A akorat bez Rooneya dalismy dzisiaj rade

Chyba nie zaprzeczysz, że jego pozycja w United jest kolosalnie różna od pozycji Dudki w Wiśle? A ton twojej wypowiedzi "brzmiał" tak, jakby bez Dariusza koncepcja gry w Wiśle upadała Smile
12-11-2007 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #465
 
Wedlug mnie to brak Dudki nie robi Wisle zbyt duzego problemu. Zamiast Dudki na obronie moze grac Zienczuk lub Piotr Brozek. Wiekszym problemem bylby brak Zienczuka, Kosowskiego, czy Brozka, bo to oni stanowia aktualnie o sile Bialej Gwiazdy.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
12-11-2007 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości