Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #286
 
Byc moze moze mial ogrmny udzial przy obu bramkach, ale jak juz mowilem sama gra mnie nie zachwycil, bo byli na tym boisku dziisaj lepsi do niego jak chocby Anderson.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
03-11-2007 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #287
 
zaga92 napisał(a):Byc moze moze mial ogrmny udzial przy obu bramkach, ale jak juz mowilem sama gra mnie nie zachwycil, bo byli na tym boisku dziisaj lepsi do niego jak chocby Anderson.

Dlatego dostal ode mnie 5 w skali do 10, to bardzo surowa ocena, Anderson by ode mnie otrzymal 6 i bylby najlepszy w calej ekipie a za nim wlasnie Ronaldo w dalszym ciagu nie wiem do czego zmierzasz, chyba, ze uwazasz, ze 5 w skali do 10 w ocenie pilkarskiej to duzo.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-11-2007 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #288
 
Czyli wyglada na to, ze nieco zle zinterpretowalem to jak to napisales :oops: 5/10 to ocena adekwatna do dzisiejszego wystepu.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
03-11-2007 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #289
 
zaga92 napisał(a):Czyli wyglada na to, ze nieco zle zinterpretowalem to jak to napisales :oops: 5/10 to ocena adekwatna do dzisiejszego wystepu.

Boisz sie mnie, ze nagle zmieniles zdanie ? Nie ma czas czego, czekam na jakies Twoje argumenty, po to jest forum.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-11-2007 00:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #290
 
Wojtek3 napisał(a):Ocena ode mnie za mecz z Arsenalem w skali 10 / 5.

Nie no skadze znowu, ale widzac 10/5 i jak piszesz tylko o dobrych rzeczach pomyslalem sobie, ze ocebiles go naprawde ponad skale czyli, ze byl po prostu zajebisty i jeszcze bardziej, a obaj wiemy ze tak nie bylo. Co zreszta piszesz pozniej.

Wojtek3 -> no, ale nie ma skali 10/5, dalem w skali 10 -> / 5 Wink

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
04-11-2007 00:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #291
 
Ronaldo znowu atakuje w 20 goli tak jak sezon temu, przed meczem powiedzialem, ze strzeli bramke i strzelil Seki to potwierdzi.

Jak na zachodniej poszlo po drugiej bramce THAT BOY RONALDO to slychac nas bylo az w TV!

[Obrazek: 77845478jn7.jpg]

[Obrazek: 77845490wz9.jpg]

Under The Boardwalk - United Warriors
12-11-2007 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #292
 
Wojtek3 napisał(a):Jak na zachodniej poszlo po drugiej bramce THAT BOY RONALDO to slychac nas bylo az w TV!

To chyba nie jest dziwne, bo tę piosenkę zawsze słychać w TV po golu strzelonym przez Crisa Tongue Wasze kilka gardeł na pewno nie zadecydowało o przedostaniu się dźwięku do transmisji Big Grin
12-11-2007 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #293
 
Pejter napisał(a):To chyba nie jest dziwne, bo tę piosenkę zawsze słychać w TV po golu strzelonym przez Crisa Wasze kilka gardeł na pewno nie zadecydowało o przedostaniu się dźwięku do transmisji

No i tu sie mylisz bo West Stand to czysta piknikownia ktora wlaczyla swoje gardla niespodziewanie w tym meczu, zasiadl tam rowniez Peter Boyle moze i dzieki temu.

Pejter nie wyczules ironii.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-11-2007 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #294
 
Kurde już ta godzina a ja dalej siedze i sie zastanawiam co Cristiano odpier**la na tym zdjeciu ? :lol:

[Obrazek: ronaldo_najlepsze.jpg]
22-11-2007 04:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #295
 
Skull napisał(a):Kurde już ta godzina a ja dalej siedze i sie zastanawiam co Cristiano odpier**la na tym zdjeciu ?


Kokietuje pewnie maskotke, albo chce byc smieszny :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
22-11-2007 17:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #296
 
Grzeho napisał(a):Kokietuje pewnie maskotke, albo chce byc smieszny

Tak tu zdecydowanie Ronaldo zajety jest rwaniem maskotki. Widac, ze jest zupelnie niezainteresowany SAF, Nevillem i He*****.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
22-11-2007 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #297
 
Skull napisał(a):Kurde już ta godzina a ja dalej siedze i sie zastanawiam co Cristiano odpier**la na tym zdjeciu ? Laughing

Pamiętny mecz XI Europy kontra UNITED, choć na wspominanie zasługuje nie tyle mina Ronaldo, co jego fantastyczny strzał i bezradność Canizaresa. A czy taka poza na Broadwayu zrobiłaby furorę? Bardziej przypomina mi tutaj jakiegoś kolesia z zakładu psychiatrycznego, ale biorąc pod uwagę charytatywność tamtego spotkania, można Ronniemu wybaczyć ten mały grymas Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
22-11-2007 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #298
 
Nastepny gol Ronaldo dla UNITED, dzis byl jego 200 wystep dla ekipy z Manchesteru. Co najwazniejsze, strzelil z wolnego, co za czesto sie nie zdarza w jego wykonaniu, ostatni raz strzelil z Europa w kwietniu o ile sie nie myle ? Anyway, znowu sie dzieje gdy wraca Ronaldo.

THAT BOY RONALDO MAKES ENGLAD LOOK SHITE!

[Obrazek: 78111087on1.jpg]

Under The Boardwalk - United Warriors
27-11-2007 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #299
 
W sumie się cieszę, bo oprócz tej bramki, nic przydatnego w poczynaniach Portugalczyka nie zauważyłem. Owszem może miał parę dobrych zagrań, ale przez większość czasu jego gra była raczej bardziej efektowna, niż efektywna. Po prostu dryblował, popisywał sie tymi wszystkimi swoimi sztuczkami, ale jakoś nic to nie zniosło, oprócz niewykorzystanych sytuacji i strat. Poza tym znowu grał za bardzo samolubnie.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
28-11-2007 07:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #300
 
marcelo napisał(a):Poza tym znowu grał za bardzo samolubnie.

A to moze przez, ze gdy przegrywalismy chcial wziasc ciezar gry na siebie dryblowal i niestety nie wychodzilo, jednak trzeba mu oddac, ze mial spory udzial w zwyciestwie. Najpierw kopiac w Teveza, a potam kapitanie uderzajac z wolnego.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-11-2007 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości