Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #466
 
Pejter napisał(a):Chyba nie zaprzeczysz, że jego pozycja w United jest kolosalnie różna od pozycji Dudki w Wiśle? A ton twojej wypowiedzi "brzmiał" tak, jakby bez Dariusza koncepcja gry w Wiśle upadała Smile


Oczywiscie,ze nie zaprzecze.
Nie mialem tego na mysli.To nie jest przeciez jakis podworkowy zespol,ktory bez jednego zawodnika nie umie grac dobrze w pilke.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
12-11-2007 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #467
 
A w Poznaniu na meczu Lecha z Polonią na stadionie było kilka ciekawych flag. Najlepsza:
Reiss był, jest i będzie Lechitą. Smuda - niekoniecznie.
Wiadomo - Piotrek. Nikt z zarzadu go nie tknie. Ale Smude.. Z drugiej strony kibice za szybko oczekują efektow. Tutaj raczej brak wyników w meczach na wyjazdach nie jest winą Franka, a zarzadu bo nie dali kasy na transfery. A w meczu z Polonią Franz miał duzy problem z wyborem pierwszej 11. Ehh...

amor patriae nostra lex
12-11-2007 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #468
 
Ja bym na razie Smudy nie ruszal. Zobaczyl jak z zimowymi transferami. Mowi sie o Arboledzie i Iwanskim :roll: (To drugie raczej malo prawdobodobne). I wtedy po poczatkowych wiosennych meczach moznaby ewentualnie go zwalniac. Ja jestem za tym zeby jednak zostal bo to naprawde dobry trener.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
12-11-2007 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #469
 
Nie ma watpliwosci,ze Lech potrafi grac tylko u siebie,a na wyjazdach slabo.Zmiana trenera niczego dobrego nie przyniesie.Po pierwsze trzeba sobie postawic realne cele albo zamierzone juz zweryfikowac.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
12-11-2007 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #470
 
zaga92 napisał(a):I wtedy po poczatkowych wiosennych meczach moznaby ewentualnie go zwalniac.

Na prezesa się nie nadajesz. Fergusona też trzeba było zwolnić po słabym początku sezonu? Zaraz pewnie wyskoczysz z argumentem, że on jest nie do ruszenia. A dlaczego jest nie do ruszenia? Bo nawet po słabych początkach dano mu szansę i widać tego efekty.

Jeśli już tak bardzo chcecie zwalniać Smudę to po całej rundzie, a nie w jej środku. To głupota przecież jest.
12-11-2007 23:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #471
 
Pejter napisał(a):Jeśli już tak bardzo chcecie zwalniać Smudę to po całej rundzie, a nie w jej środku. To głupota przecież jest.

Niezaprzeczalna prawda.Przestrogą dla ludzi,którzy chcą zwalniać trenera w środku sezonu powinna być Wisła w poprzednim sezonie,kiedy to trener zmienial sie 4 albo 5 razy.Efekty tego bylo widac w koncowej tabeli,8 miejsce.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
13-11-2007 00:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #472
 
Cytat:Na prezesa się nie nadajesz. Fergusona też trzeba było zwolnić po słabym początku sezonu? Zaraz pewnie wyskoczysz z argumentem, że on jest nie do ruszenia. A dlaczego jest nie do ruszenia? Bo nawet po słabych początkach dano mu szansę i widać tego efekty.

Jeśli już tak bardzo chcecie zwalniać Smudę to po całej rundzie, a nie w jej środku. To głupota przecież jest.

Ja dopisalem przeciez, ze i tak nie jestem za zwalnianiem go. Pracuje tu trzeci rok i widac efekty bo Lech co sezon jest w tabeli wyzej.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
13-11-2007 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #473
 
Wiem, że nie jesteś za zwalnianiem, ale dopuszczasz taką możliwość, a dla mnie można to zrobić tylko w skrajnych przypadkach (jakieś konflikty itp.).
13-11-2007 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #474
 
Wisla Krakow jest zainteresowana kupnem skrzydlowego reprezentacji Polski - Jacka Krzynowka. Do transferu moze dojsc w zimowym okienku trasferowym. Jacek sam mowi o mozliwosci powrotu do Polski. W Wolfsburgu gra coraz mniej, a Polakowi zalezy na regularnej grze. Sam manager VFL mowil, ze mozliwa jest sprzedarz Krzynowka. Jesli doszlo by do transferu bylby to z pewnoscia hit, ale jeszcze dluga droga i duzo moze sie zmienic.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
17-11-2007 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #475
 
Ja nie za bardzo wierze w wiadomosci z wp.pl Wolfsburg na pewno zarzada za Krzynowka pieniadze, ktorych Wisla nie wylozy. Z drugiej strony po co Wisle kolejny wysokiej klasy skrzydlowy?
Maja Kosowskiego i Zienczuka.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-11-2007 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #476
 
Tej informacji nie wyczytalem z wp.pl tylko z wislakrakow.com :wink:
Cytat:http://www.wislakrakow.com/www/showartic...leid=16366
Tez sie nad tym zastanawialem, po co im skrzydlowy, ale przeciez Jacek moze zagrac jako ofensywny pomocnik, tak jak w reprezentacji.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
17-11-2007 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #477
 
Muszę się zgodzić z wami Jacek napewno lepiej sprawdził by się w Wiśle jako ofensywny pomocnik, niż skrzydłowy, ale przecież Wolfsburg za psie grosze go nie puści, przecież dobrze gra, zdobywa bramki Wolfsburg zarząda około 3-4 mln euro. Jacek przydał by się Krakowianom w kontekście awansu do Champions League, bo przecież raczej nie ma wątpliwości, że Wisła zdobędzie w tym sezonie tytuł.
17-11-2007 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #478
 
No to by bylo mocne wzmcnienie.Tylko nasuwa sie pytanie czy czasem Czy Krzynówka nie kupia za pieniadze,za ktore sprzedaliby Brozka ? Oczywiscie tylko moje spekulacje,ale na oficjalnej stronie Wisly nic nie ma na ten temat.

EDIT:

Jednak juz jest onfo na stronie,ze doszlo do wstepnych rozmow.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-11-2007 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #479
 
WoLaK napisał(a):Tylko nasuwa sie pytanie czy czasem Czy Krzynówka nie kupia za pieniadze,za ktore sprzedaliby Brozka ?

To by bylo bez sensu. Mi sie wydaje, ze jesli Wisla chce kupic Jacka, to po to, aby wzmocnic sie na europejskie puchary, a sprzedasz Pawla Brozka, byla by ogromnym oslabieniem i nie wiem, czy zakup Krzynowka by wypelnil ta luke.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
17-11-2007 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #480
 
Ale kase na ulicy nie lezy.Byc moze sponsorzy chca zainwestowac gruba kase i zbudowac zespol do eurpejskich pucharow.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-11-2007 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości