Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #181
 
Wojtek3 napisał(a):
Anonim napisał(a):No własnie Robinsonem,ja chciałbym aby zagrał Carson,naprawde solidny zawodnik(chyba najlepszy bramkarz jakiego maja),ile kolejnych szans ma dostawac Robinson?,rozumiem gdyby był niepodważalnym numerem jeden,jako pewny,najlepszy bramkarz...ale zdecydowanie tak nie jest(pozatym po eliminachjach powinni sprawdzic takze innych jak Green itp i wybrac najlepszego).

Bzdury od gory do dolu.

COM'ON ENGLAND!

To ja skomentuje za Wojtka :wink: Anglicy nie maja problemów z piłkarzami. Trener? Raczej nie - kolejna zmiana na pewno nie pomoże. Ten juz poznał ekipe i powinien z nimi być. Jeśli pomiedzy słupkami stanie pożądny bramkarz, to ich gra powinna byc dużo lepsza. Foster? Może, może. Musi tylko grać, a w MU ma duża konkurencje. Chciałbym, aby Foster grał, ale nie w United, bo wole Tomka. Coś za coś...

amor patriae nostra lex
21-11-2007 18:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #182
 
Mozliwe Wojtek,nie ma jedynie słusznej prawdy(na szczescie juz nie),a ta zapewne lezy gdzies posrodku,mimo to twierdze iz trzeba postawic na Carsona i zobaczyc c z tego wyniknie,jezeli nie bedzie walił baboli,to niech on zostanie poniewaz jest rownie dobry,a dla mnie sobiscie ztego co obserwuje nawet nieco bardziej ...rokujacy nadzieje
21-11-2007 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #183
 
Anonim napisał(a):Mozliwe Wojtek,nie ma jedynie słusznej prawdy(na szczescie juz nie),a ta zapewne lezy gdzies posrodku,mimo to twierdze iz trzeba postawic na Carsona i zobaczyc c z tego wyniknie,jezeli nie bedzie walił baboli,to niech on zostanie poniewaz jest rownie dobry,a dla mnie sobiscie ztego co obserwuje nawet nieco bardziej ...rokujacy nadzieje

Nie mozliwe tylko na pewno, Anglia bedzie grala dzis jeden z najwazenijeszych mecz w ostatnich latach, a Ty chcesz by Scott Carson ktory ma jeden niepelny wystep w rep A zagral mecz. Coz za glupota. Paul Robinson spisuje sie na tyle dobrze by Robert Green, David James, Scott Carson, Ben Foster nie poczuli samku slupka przez najblizsze 2 lata.

Under The Boardwalk - United Warriors
21-11-2007 19:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #184
 
Akurat to ty walnołes przed chwila totalna głupote,odnosnie tych przykładowych lat i spisywania sie w bramce Robinsona,przyznam iz jestem rozbawiony...doprawdy.
Niemniej argument o randze meczu i doswiadczeniu moze przewazyc w obsadzie bramki,bo pozatym to nie ma zadnych innych.
21-11-2007 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #185
 
Wojtek3 napisał(a):Paul Robinson spisuje sie na tyle dobrze by Robert Green, David James, Scott Carson, Ben Foster nie poczuli samku slupka przez najblizsze 2 lata.

Nie no troche przesadziles,w tej chwili nie widze nikogo innego w bramce niz Robinson,ale aż tak swietnie to on sie nie spisuje! James śmiało mogłby go wybic ze składu,Green gra w słabym klubie ,a to za mało ,Carson i Foster na chwile obecną niewiem co prezentują. Jesli Robinson bedzie w pełni zdrowy to napewno bedzie strzegł bramki.
21-11-2007 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #186
 
Szczerze powiedziawszy to naprawde tylko na szkode Anglii jest,na Euro znowu zostana pojechani(moze nawet jeszcze szybciej) i tyle z ich "potegi" :lol: ,nie wazne jest kto ma ile czego na papierze(według mnie np.Włosi maja wiecej talentow)tylko liczy sie czy potrafia cos z tego stworzyc.
Kazdego powaznego fanatycznego fascynata futbolu tylko smiesza i wkurzaja teksty ze Anglia to potega, i ciagle tego nie udowadniaja,ja rozumiem jakby jeszcze nic nie gadali o swojej sile i wyjatkowosci,ale własnie chodzi o to ze pier*ola gdzie sie tylko da i tymsamym sie osmieszaja potem
Tak samo byłoby z Hiszpanami czy Argentynczykami jakby bez przerwy pier*olili o swojej sile,a ze tego nie robia to nikt tak strasznie nie patrzy na to iz odpadaja ostatnio na cwiercfinał tak samo jak Anglia

Wypowiadamy się kulturalnie... Cenzurujemy niektóre słowa. // Pejter
21-11-2007 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #187
 
Skull napisał(a):Nie no troche przesadziles,w tej chwili nie widze nikogo innego w bramce niz Robinson,ale aż tak swietnie to on sie nie spisuje! James śmiało mogłby go wybic ze składu,Green gra w słabym klubie ,a to za mało ,Carson i Foster na chwile obecną niewiem co prezentują. Jesli Robinson bedzie w pełni zdrowy to napewno bedzie strzegł bramki.

David James juz konczy powoli kariere, juz predzej bede sie spodziewal kolejnego powolania Heaton'a do mlodziezowki, Robinson jeszcze w kadrze na moje ok 2-3 lata przynamamnije, chyba, ze Foster szybko wroci do zdrowia Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
21-11-2007 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #188
 
Na chwilę obecną jesteśmy po prostu w dupie, Chorwaci w siedem minut rozpracowali Anglię i będzie niezwykle ciężko to odrobić. Gospodarzy rajcuje remis, ale czy "Synowie Albionu" są w stanie strzelić dwie bramki?

Ktoś wyżej się kłócił o obsadzenie pozycji golkipera. Carson jak dotąd gracz meczu w negatywnym tego słowa znaczeniu, fantastyczna interwencja przy pierwszym trafieniu i brak reakcji przy akcji na 2-0. Nic tylko pogratulować McClarenowi wyczucia...

capo di tutti capi

MUSC PL
21-11-2007 22:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #189
 
Wojtek3 napisał(a):David James juz konczy powoli kariere

Tak samo jak Edwin i co z tego? :wink:


No Anglia faktycznie jest w kiepskiej sytuacji,do przerwy 0:2 ,ale systemem 4-5-1 z osamotnionym dryblasem nic nie ugrają.
21-11-2007 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #190
 
Skull napisał(a):Tak samo jak Edwin i co z tego?

To oznacza, ze za niedlugo zawiesi buty na kolku i nie oplaca sie z niego robic podstawowego bramkarza, z tego co sie orientuje to nawet nie miesci sie w pierwszej dwojce bramkarzy ( jak sie myle poprawcie ), a nawet jakby z niego zrobiono, to po jakims czasie wrocilby i tak Robinson bo nie ma na razie zadnego, godnego kandydata do gry w kadrze.

Co do gry Anglii to mowilem, Chorwacja jest silna i w tym meczu to pokazuje, przypadkiem nie tlumaczcie Angoli kontuzjami, bo podobno maja jedna z najlepszych kadr na swiecie.

Nie rozumiem zniechecenia do osoby Paul'a R. Gdzie on jakies bledy popelnia ?

COME ON ENGLAND, SONS OF ALBION!

Under The Boardwalk - United Warriors
21-11-2007 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #191
 
hehehehehehehehe go go england :lol:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
21-11-2007 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #192
 
no i stało się tak jak mówiłem, wszyscy po porażce Rosji krzyczeli że Anglicy jadą na Euro, a tymczasem Synowie Albionu po raz kolejny udowodnili że na ten turniej nie zasługują Smile od MŚ po dziś dzień grają totalny piach, i mimo całej mojej sympatii do nich żałować ich nie będę Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
21-11-2007 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #193
 
Doszly mnie sluchy,ze jutro z jakiegos salonu Mercedesa ubeda cztery samochody :twisted:

Spojrzmy prawdzie w oczy.Z taka gra nie zaslugiwali na awans.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
21-11-2007 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #194
 
Morgan napisał(a):no i stało się tak jak mówiłem, wszyscy po porażce Rosji krzyczeli że Anglicy jadą na Euro, a tymczasem Synowie Albionu po raz kolejny udowodnili że na ten turniej nie zasługują Smile od MŚ po dziś dzień grają totalny piach, i mimo całej mojej sympatii do nich żałować ich nie będę Smile

Uwazam dokladnie to samo, pisalem przed meczem, ze Chorwacji zlekcewazyc nie bedzie mozna bo potrafia ukasic, moim zdaniem taktyczny blad McClaren'a ktory postawil na jednego napastnika majac innego na lawce. Sam sie zwolni albo go zwolnia jedno z nich.

Nie zagral Paul Robinson z powodu kontuzji, zagral natomiast Carson, komentarz do jego gry - > :lol: :lol: :lol:

Tyle w temacie, Anglicy nie zasluzyli na EURO.

Under The Boardwalk - United Warriors
21-11-2007 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #195
 
Zasłużony awans Rosji do ME, naprawdę należało im się, Anglia natomiast po tym jak dostała ogromną szansę ją nie wykorzystuje... Brawo przede wszystkim dla pana Carsona, który chyba zapomniał jak się broni, gratulacje też należą się Bridge'owi, który nic pożytecznego w dzisiejszym spotkaniu nie zrobił. Żenada jak nic, dobrze, że na tych Euro mamy Polskę :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
21-11-2007 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 55 gości