Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #511
 
Oczywiscie,ze nie ma co wyrokowac na przyszlosc.Ale patrzac po meczach,ktore byly rozgrane to chyba jednak trudno sie ze mna nie zgodzic ? Bardzo dobra gra tylko na wlasnym boisku nie wystarczy na gre w europejskich pucharach.Zobaczymy jak to bedzie wygladac po zimowym okienku transferowym,al ja jednak watpie zeby Lech diametralnie zmienil swoje oblicze na wyjazdach.wiil see

[Obrazek: sorryvk6.gif]
02-12-2007 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #512
 
zaga92 napisał(a):Mamy 5 milionow na transfery

5 milonów czego?! Chyba Koron czeskich! Remis z Sosnowcem to najwieksza porazka ostatnimi czasy. Na koniec sezonu liczyłem na podium, ale po takim meczu zaczynam wątpić.

amor patriae nostra lex
02-12-2007 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #513
 
Szkoda ze na tym forum nie ma shoutboxa bo wychodzi na to ze ordynarnie nabijam posta ale coz - tylko tyle mam do powiedzenia: kap kap plyna lzy panie Morganie. Gornik marzacy o pucharach a jadacy na fejmie wlasnego stadionu zostal sprowadzona na... hmmm murawe.

PS - Am Adolf Hitler STadium :lol:

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
03-12-2007 00:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
red dev. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #514
 
woyteq napisał(a):Szkoda ze na tym forum nie ma shoutboxa bo wychodzi na to ze ordynarnie nabijam posta ale coz - tylko tyle mam do powiedzenia: kap kap plyna lzy panie Morganie. Gornik marzacy o pucharach a jadacy na fejmie wlasnego stadionu zostal sprowadzona na... hmmm murawe.

PS - Am Adolf Hitler STadium :lol:


Zgadzam sie z wojtkiem, i nie ma co sie dziwic, bo gornik moze i ma dobry sklad ale za slaby zdecydowanie na LEGIe czy wisle.
03-12-2007 02:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #515
 
Szczerze mowiac to sie obawialem troche tego meczu,bo Gornik calkiem niezle sie w tym sezonie prezentowal.No ale Wiselka potwierdzila swoja wielka klase i umocnila sie na pozycji lidera.10 punktow ma nad legła a 12 Korona

[Obrazek: sorryvk6.gif]
03-12-2007 07:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #516
 
woyteq napisał(a):Szkoda ze na tym forum nie ma shoutboxa bo wychodzi na to ze ordynarnie nabijam posta ale coz - tylko tyle mam do powiedzenia: kap kap plyna lzy panie Morganie. Gornik marzacy o pucharach a jadacy na fejmie wlasnego stadionu zostal sprowadzona na... hmmm murawe.

PS - Am Adolf Hitler STadium :lol:

a ten dalej swoje ze stadionem Smile

jakie puchary wojtku ? :lol: puchary to sobie prasa "dorobiła", zespół ma postawiony cel zajęcia miejsca powyżej ósmego Smile na marzenia o pucharach przyjdzie jeszcze czas Smile
Cytat:Zgadzam sie z wojtkiem, i nie ma co sie dziwic, bo gornik moze i ma dobry sklad ale za slaby zdecydowanie na LEGIe czy wisle.

tu się zgadzamy, aczkolwiek z tą Legią bym poczekał jeszcze do końca meczu na Łazienkowskiej, bo ów zespół też specjalnie nie zachwyca ostatnimi czasy

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
03-12-2007 11:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #517
 
Liga Mistrzów do roku 2012 - to są cele Górnika Zabrze, który myśli o LM, a wygrywa derby u siebie po wymyślonych rzutach karnych itd.


Wisła mistrz, przyjdzie Krzynówek, dokupią jeszcze ze dwóch dobrych zawodników i będzie LM przy dobrym losowaniu Wink W każdym razie ta Wisła z Krzynówkiem byłaby w stanie tak Steauę naprawdę wyeliminować Wink
03-12-2007 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #518
 
Maciek napisał(a):W każdym razie ta Wisła z Krzynówkiem byłaby w stanie tak Steauę naprawdę wyeliminować

Nie mowmy co by bylo gdyby. Wisla w ostatnich latach powinna awansowac co najmniej raz. W pojedynku z Panathinakosem we frajerski troche sposob odpadli majac niezla zaliczke po pierwszym meczu.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
03-12-2007 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #519
 
Maciek napisał(a):Wisła mistrz, przyjdzie Krzynówek, dokupią jeszcze ze dwóch dobrych zawodników i będzie LM przy dobrym losowaniu Wink W każdym razie ta Wisła z Krzynówkiem byłaby w stanie tak Steauę naprawdę wyeliminować Wink
Moim zdaniem Wisla bez Krzynia wyeliminowalaby Steaue bez problemu.Wisla ma naprawde bardzo silna ekipe juz teraz,ale zeby myslec powaznie o LM trzeba ja jeszcze wzmocnic.Jak juz kiedys pisalem potrzeba ofensywnego srodkowego pomocnika.Ale oprocz wzmocnien trzeba takze nie pozwolic na odejscie obecnych graczy np.Clebera,Glowackiego czy Brozka.

A plany dzialczy Gornika na temat gry w lidze mistrzow do 2012 roku pozostawie bez komentarza :lol:

[Obrazek: sorryvk6.gif]
03-12-2007 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
red dev. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #520
 
Morgan napisał(a):
woyteq napisał(a):Szkoda ze na tym forum nie ma shoutboxa bo wychodzi na to ze ordynarnie nabijam posta ale coz - tylko tyle mam do powiedzenia: kap kap plyna lzy panie Morganie. Gornik marzacy o pucharach a jadacy na fejmie wlasnego stadionu zostal sprowadzona na... hmmm murawe.

PS - Am Adolf Hitler STadium :lol:

a ten dalej swoje ze stadionem Smile

jakie puchary wojtku ? :lol: puchary to sobie prasa "dorobiła", zespół ma postawiony cel zajęcia miejsca powyżej ósmego Smile na marzenia o pucharach przyjdzie jeszcze czas Smile
Cytat:Zgadzam sie z wojtkiem, i nie ma co sie dziwic, bo gornik moze i ma dobry sklad ale za slaby zdecydowanie na LEGIe czy wisle.

tu się zgadzamy, aczkolwiek z tą Legią bym poczekał jeszcze do końca meczu na Łazienkowskiej, bo ów zespół też specjalnie nie zachwyca ostatnimi czasy


Wisla w koncu zlabie zadyszke, mam nadzieje i codziennie sie modle ze odejdzie zienczuk, moze ktos z obrony Smile.

Legia miala pecha, i brak skutecznosci bo kazdym meczu maja po 3-4 setki, ale niestety ani Gizmo ani Tejkszur mie potrafia wykorzystac swoich dogodnych okazji.

P.S W zabrzu bylo ... 0:3. Smile Big Grin
03-12-2007 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #521
 
Cytat:Liga Mistrzów do roku 2012 - to są cele Górnika Zabrze, który myśli o LM, a wygrywa derby u siebie po wymyślonych rzutach karnych itd.

No trochę czasu do tego jest Smile Mnie cieszy fakt że przynajmniej ambicje są Smile oby to ostatecznie miało jakieś przełożenie na rzeczywistość Smile co do karnego z Ruchem - no cóż, takie jest życie, tylko że ręki Barana w polu karnym pod koniec spotkania dziwnym trafem nikt nie zauważył Smile Tak więc suma szczęscia standardowo wyniosła zero Smile

Cytat: jakoś nie widzę tego z wiadomych powodów

Cytat:A plany dzialczy Gornika na temat gry w lidze mistrzow do 2012 roku pozostawie bez komentarza
może to i lepiej Smile życzyłbym sobie aby przed Górnikiem jakaś inna polska drużyna zagrała jeszcze w tejże LM Tongue

Cytat:P.S W zabrzu bylo ... 0:3. Smile Very Happy

ano było, ale wystarczy troszkę siedzieć w temacie żeby wiedzieć w jakich okolicznościach Smile żeby nie było to broń Panie Boże nie mam na myśli poziomu sędziowania Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
03-12-2007 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #522
 
Morgan napisał(a):Tak więc suma szczęscia standardowo wyniosła zero
w tym wypadku wyniosla jeden zero


red dev. napisał(a):Wisla w koncu zlabie zadyszke, mam nadzieje i codziennie sie modle ze odejdzie zienczuk, moze ktos z obrony
tak, jak zapewni sobie mistrzostwo i da pograć zawodnikom typu Małecki w 10 meczach po 90 minut każdy z rzędu, z czego strzeli on w tym czasie 6 bramek a w jednym meczu zagra słabo, wtedy może jakiś remis się Wiśle przytrafi, tzw. zadyszka
05-12-2007 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
red dev. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #523
 
Maciek napisał(a):
Morgan napisał(a):Tak więc suma szczęscia standardowo wyniosła zero
w tym wypadku wyniosla jeden zero


red dev. napisał(a):Wisla w koncu zlabie zadyszke, mam nadzieje i codziennie sie modle ze odejdzie zienczuk, moze ktos z obrony
tak, jak zapewni sobie mistrzostwo i da pograć zawodnikom typu Małecki w 10 meczach po 90 minut każdy z rzędu, z czego strzeli on w tym czasie 6 bramek a w jednym meczu zagra słabo, wtedy może jakiś remis się Wiśle przytrafi, tzw. zadyszka


Maleci czy Burns to zabardzo nie ma znaczenia. Po 12 wygranych, mam duza nadzieje ze wisla mowiac prosciej przegra kilka meczy, a pozniej .... sam zobaczysz, moj sen sie spelni .... jak sie wszyscy ciesza 10 maja w stolicy Smile

pozdrawiam Smile
05-12-2007 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #524
 
Cytat:Piotr Reiss był już bardzo blisko podjęcia decyzji o zakończeniu po tym sezonie kariery. Ostatnie dni zmieniły jednak jego plany. – Będę nadal grał. W Lechu, albo gdzie indziej – wyznaje kapitan Kolejorza.

Myślę, że jesli Lech straci Reissa to będzie o 2, 3 klasy gorszym zespołem. Piotr jest filarem zespołu i jednym z najskuteczniejszych piłkarzy OE. Tymbardziej jesli miałby grać w Wiśle lub Legii (bo chyba do gorszego niż Lech klubu w OE się nie przeprowadzi) to byłoby to sporą niespodzianką. Dodatkowo mówi się, że Legia szuka napastnika no i niebardzo chce im się wydawać duże sumy np. na Saganowskiego.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-12-2007 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #525
 
Stojkovic napisał(a):[

Myślę, że jesli Lech straci Reissa to będzie o 2, 3 klasy gorszym zespołem. Piotr jest filarem zespołu i jednym z najskuteczniejszych piłkarzy OE.

No bez przesad.Reiss byl takim zawodnikiem w tamtym sezonie.Teraz jest cieniem tamtego zawodnika.Na dodatek popadl teraz w konflikt ze Smuda.

Moim zdaniem teraz glownymi motorami napedowym Lecha sa Zajac i Murawski.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
06-12-2007 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości