Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #526
 
WoLaK napisał(a):Moim zdaniem teraz glownymi motorami napedowym Lecha sa Zajac i Murawski.

No i Rengifo, który wpakował 7 bramek i wygrął m.in. mecz z Legia :wink:

WoLaK napisał(a):Teraz jest cieniem tamtego zawodnika.Na dodatek popadl teraz w konflikt ze Smuda.

Możeee... Jednak warto zaznaczyć, że Smuda nie wypowie otwarcie mu wojny. Dlaczego? Odpowiem transparentem wywieszonym przez fanów Lecha na jednym z meczy:
"Reiss był, jest i będzie Lechitą - Smuda niekoniecznie."

amor patriae nostra lex
06-12-2007 16:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #527
 
Cytat:Myślę, że jesli Lech straci Reissa to będzie o 2, 3 klasy gorszym zespołem. Piotr jest filarem zespołu i jednym z najskuteczniejszych piłkarzy OE.

Jest filarem, a nawet zywa legenda, ale nie jest juz niezbedny dla kolejorza. Teraz w dobrej formie jest Rengifo. Choc gdyby Reiss mial odejsc, Kolejorz musilby pomyslec nad zakupem dobrego napatnika.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
06-12-2007 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #528
 
zaga92 napisał(a):Jest filarem, a nawet zywa legenda, ale nie jest juz niezbedny dla kolejorza. Teraz w dobrej formie jest Rengifo. Choc gdyby Reiss mial odejsc, Kolejorz musilby pomyslec nad zakupem dobrego napatnika.


Ok, ale Rengifo nie ma takiego doświadczenia no i przedewszystkim jednak Reiss jest stabilniejszy jeśli chodzi o formę.

Co do Smudy to on już w wielu klubach grzał posady i raczej w żadnym na długo.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-12-2007 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #529
 
Stojkovic napisał(a):Co do Smudy to on już w wielu klubach grzał posady i raczej w żadnym na długo.

No tak, ale Wisle i Widzew doprowadzil do mistrzostwa(chyba) i czekamy az z Lechem osiagnie to samo Smile Chociaz ciezko to zrobic przy tak grajacej Wisle. Zreszta w tym sezonie sprawa mistrza juz rozstrzygnieta.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
06-12-2007 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #530
 
zaga92 napisał(a):No tak, ale Wisle i Widzew doprowadzil do mistrzostwa(chyba)
Ale kiedy to było... gdybym ja przejął obowiązki trenera wisły na 2 kolejnki przed końcem sezonu i Wisła miałaby 9 pkt przewagi nad 2 w tabeli drużyną to też doprowadziłbym Wisłę do mistrzostwa? Smile

A tak na poważnie, to jakoś Smuda nigdy nie należał w moim mniemaniu do dobrych trenerów.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-12-2007 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #531
 
Stojkovic napisał(a):A tak na poważnie, to jakoś Smuda nigdy nie należał w moim mniemaniu do dobrych trenerów.
Podzielam twoja opinie.Smuda zawsze tulal sie od klubu do klubu i zadnych spektakularnych sukcesow z jednym klubem nie osiagnal,w sumie nigdy nie zagrzal miejsca na dlugo w jakims zespole.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
06-12-2007 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
red dev. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #532
 
Stojkovic napisał(a):
zaga92 napisał(a):No tak, ale Wisle i Widzew doprowadzil do mistrzostwa(chyba)
Ale kiedy to było... gdybym ja przejął obowiązki trenera wisły na 2 kolejnki przed końcem sezonu i Wisła miałaby 9 pkt przewagi nad 2 w tabeli drużyną to też doprowadziłbym Wisłę do mistrzostwa? Smile

A tak na poważnie, to jakoś Smuda nigdy nie należał w moim mniemaniu do dobrych trenerów.

Ja pamietam jak Smuda przejmowal zaglebie (wtedy bylo na 9 czy 10 miejscu w lidze) i kilka miesiecy pozniej Smuda po ukladal klocki w Lubinie i Zaglebie bylo w 1 czworce Smile.

A w Lechu za pere miesiecy pewnie bedzie mala rewolucja Smile.
07-12-2007 03:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #533
 
red dev. napisał(a):Ja pamietam jak Smuda przejmowal zaglebie (wtedy bylo na 9 czy 10 miejscu w lidze) i kilka miesiecy pozniej Smuda po ukladal klocki w Lubinie i Zaglebie bylo w 1 czworce .

A w Lechu za pere miesiecy pewnie bedzie mala rewolucja .

Ja tam uważam, że prawdziwą sztuką jest zrobienie czegoś nie tylko w ciągu jednego sezonu i na jeden sezon. Gdzie teraz jest zagłębie? Napewno możemy powiedzieć, że był to sezonowy wybryk z tym mistrzostwem.

Zdecydowanie popierałem pracę Henia Kasperczaka z Wisłą, długoterminowa praca przynosiła efekty... szkoda, że to potem tak się potoczyło...
Ale u nas taka tendencja, że jak kilka spotkań się przegra to leci się ze stołka...

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-12-2007 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #534
 
Stojkovic napisał(a):Gdzie teraz jest zagłębie? Napewno możemy powiedzieć, że był to sezonowy wybryk z tym mistrzostwem.

Tak, tylko że Zagłębie do mistrzostwa poprowadził Michniewicz...

red dev. napisał(a):Ja pamietam jak Smuda przejmowal zaglebie (wtedy bylo na 9 czy 10 miejscu w lidze) i kilka miesiecy pozniej Smuda po ukladal klocki w Lubinie i Zaglebie bylo w 1 czworce

Inny przykład - uratowanie Odry Wodzisław przed spadkiem bodajże dwa sezony temu. Jeśli się nie mylę, to z innym zespołem też uczynił coś podobnego, ale nie mogę sobie tego dokładnie przypomnieć.

Dla mnie to wybitny szkoleniowiec zadaniowiec Tongue W Lechu pracuje dobrze, ale wy od razu chcecie wielkich sukcesów...
07-12-2007 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #535
 
Pejter napisał(a):
Stojkovic napisał(a):Gdzie teraz jest zagłębie? Napewno możemy powiedzieć, że był to sezonowy wybryk z tym mistrzostwem.
Tak, tylko że Zagłębie do mistrzostwa poprowadził Michniewicz...
Na pewno nie byl to wybryk.W tym sezonie Zaglebie w przeciwienstwie do zespolow czolowki OE nie dokonalo zadnych powaznych wzmcnien.

Podobalo mi sie co raz napisali w Pilce Noznej."Michniewicz po prostu wyciagnal maximum z sredniej klasy klubu".

Dzisiaj czytalem,ze Krzynek wyraza zgode na przejscie do Wisly.Pozostaje jedynie kwestia pieniedzy,podobno stara sie o niego jeszcze Olimpiakos.
Skoro juz tyle sie mowi o tym na pewno nie sa to gruszki na wierzbie.Zreszta nie sa to spekulacje prasy,ale juz na ten temat wypowiadali sie dzialacze Bialej Gwiazdy oraz sam Jacek.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
07-12-2007 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #536
 
WoLaK napisał(a):Dzisiaj czytalem,ze Krzynek wyraza zgode na przejscie do Wisly.Pozostaje jedynie kwestia pieniedzy,podobno stara sie o niego jeszcze Olimpiakos.

Ja czytalem, ze jezeli Olympiakos awansuje w Champions League to Krzynowek do nich dolaczy.

Jak mi sie uda przkonac ojca to za godzine jade do Poznania w wiadomym celu Big Grin

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
07-12-2007 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #537
 
WoLaK napisał(a):Na pewno nie byl to wybryk.W tym sezonie Zaglebie w przeciwienstwie do zespolow czolowki OE nie dokonalo zadnych powaznych wzmcnien.

Mimo wszystko mam przeświadczenie, że Zagłębie zdobyło tytuł, bo główni pretendenci poprostu zawiedli: Legia, Wisła, Groclin.

[Obrazek: Ole201.jpg]
08-12-2007 08:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #538
 
Cytat:Zagłębie Lubin prawdopodobnie, a Widzew Łódź prawie na pewno będą zdegradowane z piłkarskiej ekstraklasy za udział w aferze korupcyjnej - pisze "Gazeta Wyborcza".

No to sie porobilo. Juz wiekszosc myslala, ze w polskim futbolu zaczyna sie dziac coraz lepiej, a tu prosze :roll:

Ostatnio slyszalem wypowiedz pana Listkiewicza, ktory mowil, ze chce nadal rzadzic PZPN-em, a dosyc niedawno mowil, ze na pewno nie bedzie startowal w wyborach na nowego szefa. Swoja droga zjazd zwiazku i wybory mialy byc juz kilka razy, ale zawsze jakos nie dalo sie ich zoorganizowac. Dziwne...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-12-2007 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #539
 
Grzeho napisał(a):No to sie porobilo. Juz wiekszosc myslala, ze w polskim futbolu zaczyna sie dziac coraz lepiej, a tu prosze

Przecież to jest wciąż w związku z korupcją z przeszłości, w tych samych czasach co Arka Gdynia, czy Zagłębie Sosnowiec, więc o co ci chodzi? To na pewno nie jedyne kluby, które zostaną ukarane jeszcze.
08-12-2007 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #540
 
Grzeho napisał(a):No to sie porobilo. Juz wiekszosc myslala, ze w polskim futbolu zaczyna sie dziac coraz lepiej, a tu prosze :roll:

No chyba nie większość :wink: Poza tym, tak jak Pejter napisał, to jeszcze z czasów Arki czy Zagłębia Sosnowiec.

Pejter napisał(a):To na pewno nie jedyne kluby, które zostaną ukarane jeszcze.

Za niedługo prawie napewno poleci Cracovia za przekręty jeszcze z 2(?) i 3 ligi.
08-12-2007 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości