Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #346
 
Cytat:Ja mam taka nadzieje, choc zaznczylem bardziej Stojka, bo on ma dziwna manie na narzekanie pilkarzy ktorzy spisuja sie znakomicie, wrecz wysmienicie, a on potrafi sie doczepic do byle czego

Jebnę zaraz :lol: Ja wystarczy, że napiszę, że ładną bramę z wolnego strzelił, ale w meczu kazdym z 4, 5 wolnych wykonuje a większos w mur wbija (co jest faktem) wiec tymbardziej sie cieszę, że mu w końcu wyszło.

Ja rozumiem, że "That boy Ronaldo" jest u niektórych swiętością, ale nie przesadzajmy, że kogoś chcecie ukrzyżowac za to, że nie napisze samych pochwał o nim, bo takie mam wrażenie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-12-2007 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #347
 
Stojkovic napisał(a):ale w meczu kazdym z 4, 5 wolnych wykonuje a większos w mur wbija

Czy to nie przesada? Moze jest ich kilka, ale pozycja nie ta. Mi sie wydaje, ze kazdy zawodnik ma taka swoja ulubiona pozycje wykonywania wolnych. I nie w kazdym meczu akurat ona sie trafi.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-12-2007 10:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #348
 
Stojkovic napisał(a):Ja rozumiem, że "That boy Ronaldo" jest u niektórych swiętością, ale nie przesadzajmy, że kogoś chcecie ukrzyżowac za to, że nie napisze samych pochwał o nim, bo takie mam wrażenie.

Stojkovic napisał(a):Dzisiaj napewno kluczowa rola Crisa i przepiękny gol z wolnego. Ostatnio chyba z wolnego strzelił Canizaresowi w meczu Nike XI vs MU czy jakoś tak się oni nazywali. Najlepiej chyba skomentowali jego grę dzisiaj komantatorzy C+ "Ronaldo dzisiaj jest nieosiągalny dla obrońców, strzelił gola i jest bardzo aktywny, czyli to co zawsze" Twisted Evil

Przeczytaj sam ostatniego swojego posta i powiedz czy narzekasz czy poprostu swtwierdzasz fakt, bo ja myslalem, ze jak ktos strzela gola to warto skomentowac sama bramke, a nie ostatnia strzelona, ktora i tak byla w meczu ze Sportingiem.

Under The Boardwalk - United Warriors
28-12-2007 11:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #349
 
Osobiście zgadzam się ze Stojkoviciem że te wolne Ronaldo potrafią być irytujące, bo prawda jest taka że na dzień dzisiejszy na dziesięc uderzeń, siedem zatrzymuje się na murze, dwa lecą nad bramką, a jeden wpada do siatki Smile Myślę że Cristiano powinien "mieć" w zanadrzu inny sposób wykonywania stałych fragmentów, bo czasem mam wrażenie że on zamyka oczy i tłucze piłke z całej siły przed siebie Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
28-12-2007 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #350
 
Morgan napisał(a):bo czasem mam wrażenie że on zamyka oczy i tłucze piłke z całej siły przed siebie Smile

Co prawda oczywiscie nie jest Smile Ja tam nie narzekam, jesli juz chcecie go na sile do Becks'a porowynwac to moze strzela mniej goli z wolnych, zas w zadanich ofensywnych Becks nie umywal sie do Ronaldo.

Under The Boardwalk - United Warriors
28-12-2007 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #351
 
Porównywanie go do Beckhama jest niestosowne, po pierwsze dwa różne typy piłkarzy, po drugie chyba nikt nie będzie stawiał ich na jednej półce w kategorii "Legend" Smile Beckham był jeden jedyny, ze wszystkimi swoimi wadam i zaletami - był niepowtarzalny

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
28-12-2007 12:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #352
 
Morgan napisał(a):Porównywanie go do Beckhama jest niestosowne, po pierwsze dwa różne typy piłkarzy, po drugie chyba nikt nie będzie stawiał ich na jednej półce w kategorii "Legend" Smile Beckham był jeden jedyny, ze wszystkimi swoimi wadam i zaletami - był niepowtarzalny

Mi to mowisz, ze ich porownanie jest niestosowne ? Przejedz caly temat i zobacz co pierdoly ludzie tu wypisuja. Mamy w kadrze najlepszego zawodnika swiata a 99 % ludzi piszacych w tym temacie ma jakis problem.

Under The Boardwalk - United Warriors
28-12-2007 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #353
 
Jakie tam 4-5 wolnych w meczu, matko :roll: Już nikt widze nie pamięta wolnego po którym piłke wypluł bramkarz i chwile później padł gol dla nas, a wolne Ronaldo w ostatnim czasie nie były złe, po co takie rzeczy pisać?

Już bardziej rozumiem kogoś, kto nazywa siebie kibicem i ma różowe okulary, niż jego odpowiednika, który do wszystkiego i to niesłusznie się przypieprza :roll:
Dajmy spokój Beckhamowi, to temat o Ronaldo



Jak Wam nie pasują jego rzuty wolne, to mi powiedzcie kiedy on z karnego spudłował i zachwycajcie się jego karnymi :roll:
28-12-2007 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #354
 
Morgan napisał(a):Osobiście zgadzam się ze Stojkoviciem że te wolne Ronaldo potrafią być irytujące,
Nie jestem sam Smile Wydaje mi się, że istnieje jeszcze coś takiego jak podanie z wolnego do partnera a niekoniecznie trzeba uderza bezpośrednio, ale mimo wszystko wolę jak Ronaldo próbuje strzelac.


Wojtek3 napisał(a):Przeczytaj sam ostatniego swojego posta i powiedz czy narzekasz czy poprostu swtwierdzasz fakt, bo ja myslalem, ze jak ktos strzela gola to warto skomentowac sama bramke, a nie ostatnia strzelona, ktora i tak byla w meczu ze Sportingiem.
Stwierdzam fakt. Ronaldo to nasz najlepszy zawodnik, ale swoje wady ma jak kazdy i napisanie o nich to chyba nie jest nic złego, ani czepianie się, bo sam dobrze wiesz jak u niego wyglądają wolne w większosci.
Wojtek3 napisał(a):Ja tam nie narzekam, jesli juz chcecie go na sile do Becks'a porowynwac to moze strzela mniej goli z wolnych, zas w zadanich ofensywnych Becks nie umywal sie do Ronaldo.
Wojtuś, ale my tutaj teraz o wolnych rozmawiamy, a nie o golach z akcji. Więc takie argumentowanie jest trochę bez sensu i nikt go do Becksa nie porównuje, przynajmniej ja tego nie robię. Osobiście uważam, że Giggs lepiej egzekwuje wolne niż Ronaldo i w tej płaszczyźnie oceniam. Wiadomo, że w akcjach ofensywnych nie ma sobie Ronaldo równych, ale to inna bajka już jest.


Wojtek3 napisał(a):Mamy w kadrze najlepszego zawodnika swiata a 99 % ludzi piszacych w tym temacie ma jakis problem.

Jaki problem? Wojtek weź nie przesadzaj.

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-12-2007 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #355
 
Stojkovic napisał(a):Wydaje mi się, że istnieje jeszcze coś takiego jak podanie z wolnego do partnera a niekoniecznie trzeba uderza bezpośrednio, ale mimo wszystko wolę jak Ronaldo próbuje strzelac.

Sorry, ale po raz kolejny muszę się spytać: Oglądasz mecze United? Big Grin

Ja pamiętam, że w ostatnich spotkaniach dwa razy takie coś było zagrane, a to się rzuca w oczy, bo Ronaldo wcześniej rzadko podawał przy wolnych. Raz to przecież ta sytuacja, po której Tevez najpierw nie trafił w piłkę, ale poprawka wylądowała już w siatce - to widziałeś. Drugi wolny, który pamiętam to podanie bodajże do Rooneya na strzał z dystansu, niewiele chyba zabrakło.
28-12-2007 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #356
 
Pejter napisał(a):orry, ale po raz kolejny muszę się spytać: Oglądasz mecze United?

Oglądam więc się nie martw.


Pejter napisał(a):Ja pamiętam, że w ostatnich spotkaniach dwa razy takie coś było zagrane, a to się rzuca w oczy, bo Ronaldo wcześniej rzadko podawał przy wolnych.

Ale ja nie mówię o ostatnich 2 - 3 spotkaniach. Ronaldo ogólnie raczej wali w mur niż podaje. Może teraz się to zmienia i w sumie to też dobrze, że nie będziemy tacy przewidywalni w stałych fragmentach gry.

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-12-2007 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adingh Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #357
 
Ten wolny był strzelony w stylu podobnym do Beckhama, wewnętrzną częścią stopy z dużą rotacją Smile W meczu ze Sportingiem strzelił z prostego podbicia, wtedy piłka leci zupełnie inaczej. Ogólnie nie możemy nic zarzucić Ronaldo w strzelaniu wolnych, bo ostatnio znów zaczyna strzelać bramki i miejmy nadzieję, że będzie ich coraz więcej.
28-12-2007 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #358
 
Wojtek a Ty nie probujesz na sile nam wmowic, ze krytykujemy Ronaldo ? Big Grin
Ja posty Stojkovica nie odbieram jako narzekanie na Ronaldo tylko zwykle stwierdzenie, ze duzo jego wolnych trafia w mur. A skoro ogladacie wszystkie mecze to chyba tez to zauwazyliscie Wink
I nie zauwazylem tez zeby Stojkovicowi to jakos bardzo przeszkadzalo. Ot, zwykle stwierdzenie...
Mozna to zapisac tak jak juz wczesniej napisalem... Ronaldo trafia z wolnych najczesciej w mur, ale i tak jest GENIALNYM pilkarzem Big Grin Ale czy za kazdym razem trzeba pisac w ten sposob zebyscie sie nie przyczepili ? Smile

A moze po prostu chcecie sobie posty nabijac i sie na sile przyczepiacie do ludzi Big Grin

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
28-12-2007 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #359
 
Stojkovic napisał(a):Może teraz się to zmienia i w sumie to też dobrze, że nie będziemy tacy przewidywalni w stałych fragmentach gry.

No właśnie o to mi chodziło. Odniosłem wrażenie, że Ronaldo zaczyna ostatnio bardziej myśleć przy strzelaniu. Tak samo z tą bramką, o której pisał adingh - nie uderzył tak jak zwykle, tylko podobnie do Bekchama (tak, wiem, wiem, nie porównujmy ich, ale tutaj to jest tylko w celu pokazania techniki uderzenia) i to się opłaciło.
28-12-2007 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #360
 
Fiend napisał(a):Wojtek a Ty nie probujesz na sile nam wmowic, ze krytykujemy Ronaldo ?
Dokładnie tak, przecież Ronaldo nie jest chyba u szczytu swoich możliwosci i dalej się rozwija, wiec jeśli napiszemy, że strzela z wolnych w mur to nie dla tego, by się do niego przyczepiac, ale dlatego, że uważamy ze nad tym musi jeszcze popracowa, by stac się jeszcze lepszym graczem niz jest.
Już wcześniej pisałem, że kazdy ma jakieś wady i zalety, Maradona był debeściakiem, ale był niski i to była jego wada, mimo, że radził sobie rękoma Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-12-2007 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości