Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #196
 
Pejter napisał(a):Ja może nie uważam powstania FC United za niedorzeczność, ale też nie jestem wielkim zwolennikiem tego klubu i idei jego powstania. I wcale z tego powodu nie czuję się gorszym fanem Man United, niż ty czy Eric. I Wolak mnie nie obraził.
No i właśnie o to mi chodziło...dobrze może użyłem nieodpowiedniego słowa.Jak tak Ciebie to uraziło to Cię przepraszam.
Wojtek3 napisał(a):To wiedzcie, ze kazdy fanatyk / kibic / fan FC UNITED of Manchester jest 100% kibicem / fanatykiem/ fanem MANCHESTER UNITED FOOTBALL CLUB
Ok,cieszę się bardzo z tego.
Nie oznacza to jednak tego,że skoro jestem kibicem United muszę być kibicem Fc United.
Mam takie samo zdanie jak Pejter.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
30-01-2008 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #197
 
Wojtek3 napisał(a):To wiedzcie, ze kazdy fanatyk / kibic / fan FC UNITED of Manchester jest 100% kibicem / fanatykiem/ fanem MANCHESTER UNITED FOOTBALL CLUB, nie ma podzialow ludzie!

Czy ja temu kiedykolwiek zaprzeczyłem? Nie oznacza to jednak, że każdy fan Manchesteru United jest fanem FC United.

Wojtek3 napisał(a):ale jak dla Wolaka to niedorzecznosc to obraza takze i Ciebie

Nie, może jedynie obrażać fanów FC United.

Wojtek3 napisał(a):bo obraza fanow UNITED

Zapomniałeś dopisać: "którzy kibicują także FC United".

Wojtek3 napisał(a):No, i kibice UNITED zbytnio nie moga powiedziec mufc my passion, bo w united pasja to glazer i jego pieniadze

Jak najbardziej mogę powiedzieć: MUFC MY PASSION i Glazer mi w tym nie przeszkodzi. Skoro dla ciebie poprzez obecność Glazera w klubie Manchester United przestał być pasją to chyba coś jest z tobą nie tak.

WoLaK napisał(a):dobrze może użyłem nieodpowiedniego słowa

Wcale nie. Użyłeś odpowiedniego słowa, skoro tak uważasz. I nawet zmiana tego słowa nie zmieni stosunku Wojtka do ciebie 8)
30-01-2008 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #198
 
Niestety dla duzej ilosci fanów w Polsce klub MUFC to tylko mecze i glownie ich wyniki, a reszta nic dla nich nie znaczy. Nie chce tu nikogo obrazac (i nie chodzi mi tu o konkretny osoby) ale niestety dla niektorych prawie nic nie znaczy: historia/tradycje/suwerennosc UNITED i walka kibicow o to by MUFC byl klubem rozpoznawalnym na świecie właśnie od tej strony.
Szkoda gadać...

P.S. Pejter, napewno czytałem jego wypowiedz na manchesteronline, ale nie chce mi sie teraz tego szukac.
30-01-2008 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #199
 
WoLaK napisał(a):No po prostu nie mogę ! To by uczciło pamięć zmarłych tragicznie w katastrofie piłkarzy ?!

Z dwojga złego lepszy taki wariant, nie chodziło mi o uczczenie pamięci zmarłych, tylko rozładowanie emocji w kwestii samego AIG.

Wojtek3 napisał(a):Paranoja poprostu,

Rozwiń tą myśl. Jeśli, do KURWY NÊDZY, nie podoba mi się piekarnia X, to uderzam prosto na nią, a nie na stadion, gdzie widnieje jeden PIERDOLONY napis z faktu jej sponsoringu. Taki banalny przykład, ale zasada jest identyczna w naszym przypadku.

EricRyan napisał(a):Ciampel chyba masz troche odmienne rozumienie pojęcia "uczcić pamięć", "złożyć hołd".
Przeciez nie po to byla walka o to by podczas derbów obie ekipy graly w koszulkach bez sponsorow, zeby teraz nagle AIG małym logiem wszystko niweczyła :/

Fakt, potraktowanie wielkiego afiszu niczym gówna jest rzeczywiście idealnym przykładem oddania hołdu zmarłym zawodnikom Wink

Edit: Generalnie artykuł z BBC zwiastuje jakieś "potężne" szkody na tym afiszu, przynajmniej tak wnioskuje. I moje posty odnoszą się jedynie do takiego obrotu sytuacji, nie zaś zerwanego "strzępka".

capo di tutti capi

MUSC PL
30-01-2008 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #200
 
Pejter żal mnie bierze jak czytam Twoje odpowiedzi naprawde, to tylko oznacza jak bardzo daleko jestes od calej strony kibicowskiej UNITED i jak mala jest Twoja wiedza na ten temat, żal aż bierze jak czytam wypowiedzi, jak ktos dzieli kibicow UNITED na MUFC i FC United Sad

http://youtube.com/watch?v=PczHseE97Ws

His name is Malcolm Glazer, he thinks he's rather flash
he tried to buy a football team but didn't have the cash
he borrowed lots of money, he made the fans distraught
but we're FC United and we won't be fuckin bought...

Under The Boardwalk - United Warriors
30-01-2008 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #201
 
Dyskusja z tobą jednak nie ma żadnego sensu,bo nijak idzie Tobie wytłumaczyć o co chodzi.Człowieku Ty z nas robisz jakiś wyznawców Glazera.

Czy ktoś tu napisał,że dzieli kibiców United.Po prostu żal mi dupę ściska jak patrze na to co piszesz.To,że jestem kibicem United nie oznacza,że jestem kibicem FC United.Już wyżej to napisałem.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
30-01-2008 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #202
 
Ciampel napisał(a):Gilla nie ma co w to mieszać, Bogu ducha winny chłopak. Już lepiej było zdewastować dom Kenyonowi. Poczuł grubsze pieniądze na Stamford Bridge i od razu zmienił pracodawcę, szkoda gadać.

Prosze, wyjasaniam.

A kilka postow wyzej piszesz by zdewastowac budynek albo cos w stylu. Gdzie tu sens albo logika ?

Zobacz co zostalo obrzucone farba, znak AIG, dwie plamki czarnej farby. Nawet kolejnosc slow piesni zostaly zmienione. Eh...

Under The Boardwalk - United Warriors
30-01-2008 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #203
 
EricRyan napisał(a):P.S. Pejter, napewno czytałem jego wypowiedz na manchesteronline, ale nie chce mi sie teraz tego szukac.

http://www.manchestereveningnews.co.uk/ ... e_attacked - jest tylko to. Żadnej wypowiedzi nie ma. Zresztą, rzecznik powiedział, że Gill nie będzie komentował.

EricRyan napisał(a):Niestety dla duzej ilosci fanów w Polsce

Wystarczy zajrzeć na kilka forów angielskich, żeby zobaczyć, że w Anglii też są tacy fani, więc proszę nie zaznaczaj tak tego, że w Polsce, bo wszędzie.

EricRyan napisał(a):klub MUFC to tylko mecze i glownie ich wyniki, a reszta nic dla nich nie znaczy. Nie chce tu nikogo obrazac (i nie chodzi mi tu o konkretny osoby) ale niestety dla niektorych prawie nic nie znaczy: historia/tradycje/suwerennosc UNITED i walka kibicow o to by MUFC byl klubem rozpoznawalnym na świecie właśnie od tej strony.

Dla mnie znaczy i oczywiście, że wolałbym, żeby United był suwerenny i żeby nie było w nim Glazera. Świat się jednak trochę zmienił od czasów zakładania klubu. Na pewno nie będę pochwalał takich form "walki" z Glazerem, bo one są bezsensowne, a wy się tym podniecacie jak dzieci z piaskownicy.

Ciampel napisał(a):Fakt, potraktowanie wielkiego afiszu niczym gówna jest rzeczywiście idealnym przykładem oddania hołdu zmarłym zawodnikom

OK, dla mnie to zachowanie jest gorsze niż umieszczenie tego loga, ale nie możesz zaprzeczyć, że zostało umieszczone w celach marketingowych.

Wojtek3 napisał(a):Pejter żal mnie bierze jak czytam Twoje odpowiedzi naprawde, to tylko oznacza jak bardzo daleko jestes od calej strony kibicowskiej UNITED i jak mala jest Twoja wiedza na ten temat

Za to ty jesteś najbliżej z wszystkich. Przecież doskonale znam motywy zagorzałych przeciwników Glazera i podzielam po części ich poglądy. Nie podoba mi się jednak większość ich działań, bo są po prostu bezsensowne.

Wojtek3 napisał(a):żal aż bierze jak czytam wypowiedzi, jak ktos dzieli kibicow UNITED na MUFC i FC United

Ci, którzy kibicują FC United są fanami MUFC i o tym przecież pisałem - nie dzielę ich. Wielu jednak, w tym ja, kibicuje tylko MUFC, i nie widzę w tym nic złego.
30-01-2008 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #204
 
Wojtek3 napisał(a):A kilka postow wyzej piszesz by zdewastowac budynek albo cos w stylu. Gdzie tu sens albo logika ?

Właśnie logiki nie mogę doszukać się w tym przypadku, cytujesz mój post n/t Gilla i mówisz coś odnośnie dewastowania budynku. To się nie trzyma kupy ;>

Wojtek3 napisał(a):Zobacz co zostalo obrzucone farba, znak AIG, dwie plamki czarnej farby. Nawet kolejnosc slow piesni zostaly zmienione. Eh...

Kod:
The billboard poster features an image of the 1958 Manchester United team which lost eight players in the crash.

A Manchester United spokesman condemned the attack and said the paint had now been removed and the poster restored.

Nacisk wyraźnie położony na obecność na plakacie Busby Babes, potem zdanie dotyczące odnowienia całego billboardu. Dopiero w następnym akapicie jakieś wtrącenie n/t AIG. Dlatego nie dziw się, że taka była moja pierwsza reakcja Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
30-01-2008 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #205
 
Pejter napisał(a):Wystarczy zajrzeć na kilka forów angielskich, żeby zobaczyć, że w Anglii też są tacy fani, więc proszę nie zaznaczaj tak tego, że w Polsce, bo wszędzie.
Jeśli dla Ciebie wykładnikiem fanów UNITED na Wyspach/Big Manchester są Ci którzy piszą na forach to sorry...

Ja nigdy nikogo nie przekonywałem i nie bede przekonywał do kibicowania FC UNITED. Zreszta jesli dla kogos UNITED to tylko wygrywane tytuly, to chyba jest mozliwoscia przekonania go do nowej druzyny ktora zaczyna od ostatniej ligi. Kazdy ma prawo miec wlasne zdanie, ale z drugiej strony jakie ktos ma prawo do krytykowania fanow ktorym odebrano suwerennosc klubu ktory kochaja?
30-01-2008 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #206
 
Ciampel napisał(a):Właśnie logiki nie mogę doszukać się w tym przypadku, cytujesz mój post n/t Gilla i mówisz coś odnośnie dewastowania budynku. To się nie trzyma kupy ;>

Pisales co Bogu Ducha winnego jest Gill temu wszystkiemu czyli automatycznie sprzeciwiales sie calej akcje Gl**** a pozniej piszesz, ze zamiast mazac znaczek AIG to rozjebac budynek, zero logiki.

[Obrazek: i85141989745285xj5.th.jpg]

Under The Boardwalk - United Warriors
30-01-2008 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #207
 
Wojtek3 napisał(a):Pisales co Bogu Ducha winnego jest Gill temu wszystkiemu czyli automatycznie sprzeciwiales sie calej akcje Gl**** a pozniej piszesz, ze zamiast mazac znaczek AIG to rozjebac budynek, zero logiki.

Nie pisałem o znaczku AIG, tylko całym elemencie oprawy związanej z obchodami rocznicy. Nie dysponowałem obrazkami tego objawu "wandalizmu", a zasugerowałem się artykułem z BBC, który był napisany w taki sposób, że człowieka od razu nachodziły najgorsze myśli. Nie odnośnie tych trzech literek, tylko całego afiszu. Czy wystarczająco jasno to sprecyzowałem?

Ciampel napisał(a):Oczywiście wrzód na dupie w postaci Amerykanów nam potrzebny nie jest i czym prędzej wolałbym się go pozbyć, bo o ile teraz wiele złego w kwestiach sportowych nam nie robią, o tyle w przyszłości może to ulec zmianie.

capo di tutti capi

MUSC PL
30-01-2008 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #208
 
Ciampel napisał(a):Nie pisałem o znaczku AIG, tylko całym elemencie oprawy związanej z obchodami rocznicy. Nie dysponowałem obrazkami tego objawu "wandalizmu", a zasugerowałem się artykułem z BBC, który był napisany w taki sposób, że człowieka od razu nachodziły najgorsze myśli. Nie odnośnie tych trzech literek, tylko całego afiszu. Czy wystarczająco jasno to sprecyzowałem?

Tak. Rozumiem. Czyli kiedy nie zostaly zdewastowane obrazki pilkarzy a AIG to dla Ciebie juz jest wszystko ok w sprawach Glazerowych ? Szybka reaktywacj ? Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
30-01-2008 23:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #209
 
Wojtek3 napisał(a):Szybka reaktywacj ?

Żadna reaktywacja. Za panem ze Stanów nigdy nie byłem i nie będę. Fakt, nie manifestuję tego sprzeciwu w taki sposób jak chociażby Ty, ale nie widzę w tym zupełnie nic złego Wink

Wojtek3 napisał(a):Tak. Rozumiem. Czyli kiedy nie zostaly zdewastowane obrazki pilkarzy a AIG to dla Ciebie juz jest wszystko ok w sprawach Glazerowych ?

G**** a AIG to chyba dwie inne sprawy, przynajmniej na papierze. Dzisiaj rozmawiamy tylko o tym drugim i wzburzył mnie artykuł BBC, w którym sugerowano o wymianie całego plakatu (nie widzialem związku pomiędzy sprzeciwem wobec umieszczenia logo firmy, a niszczeniem całego plakatu). Sprawa wyjaśniona, wiele nie zmasakrowali, nie ma o czym gadać.

capo di tutti capi

MUSC PL
30-01-2008 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #210
 
EricRyan napisał(a):Jeśli dla Ciebie wykładnikiem fanów UNITED na Wyspach/Big Manchester są Ci którzy piszą na forach to sorry...

A ty skąd znasz polskich fanów? Wiem, że dużo znasz osobiście, ale pewnie większość z nich ma podobne poglądy co ty. Dlatego swoje opinie też wygłaszasz na podstawie tego, co przeczytałeś w internecie.

I nie są wykładnikiem tylko udowadniam, że duża część tych fanów ma podobne poglądy co duża część polskich fanów. I nieważne, czy znam ich opinie z forów czy z Old Trafford.

I tak mi się nasunęło na myśl podczas oglądania dzisiejszego meczu: myślicie, że ci wszyscy kibice, którzy dopingują zespół, śpiewając, skandując, itd. są równocześnie kibicami FC United?

EricRyan napisał(a):Zreszta jesli dla kogos UNITED to tylko wygrywane tytuly, to chyba jest mozliwoscia przekonania go do nowej druzyny ktora zaczyna od ostatniej ligi.

Akurat to w jakiej są lidze nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Po prostu nie czuję się związany z tym klubem i mam do tego prawo. A jeśli sugerujesz, że dla mnie United to tylko tytuły to sorry...

EricRyan napisał(a):ale z drugiej strony jakie ktos ma prawo do krytykowania fanow ktorym odebrano suwerennosc klubu ktory kochaja?

A jakie ktoś ma prawo (w tym przypadku Wojtek) krytykowania fanów Manchesteru United, którzy jednocześnie nie czują się zbytnio związani z FC United?
Ja też kocham MUFC i sugerowanie, że jestem kibicem City czy jakiegoś innego klubu tylko dlatego, że nie kibicuję FC United jest po prostu żałosne.
30-01-2008 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości