Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #616
 
Cytat:A co na to głodna sukcesów Warszawka

Wlasciwie to nic. Z tego co slyszalem mieli kupic jakiegos mlodego Afrykanczyka, ale ten mial nieco wieksze ambicje niz gra w Legii. U nich wlasciwie wzmocnien zadnych. A Wisla juz ma 2 klasowych napastnikow. Matusiak jest trzeci. A jak zyje Niedzielan? Zdrowy? Big Grin

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
08-02-2008 17:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #617
 
zaga92 napisał(a):A jak zyje Niedzielan? Zdrowy? Big Grin

Jeszcze nie całkiem,ale jest już na dobrej drodze do powrotu.Wznowił treningi i to chyba bardzo wszystkich cieszy wszystkich sympatyków Wisły Big Grin

http://wislakrakow.com/www/showarticle. ... leid=17047

A jestem ciekaw jaką minę będzie miał Kosowski jak zobaczy skład Wisły Big Grin ale co tam lepsze drugoligowe Cadiz.

A Panowie Lechici,Kolejorz coś poczynił w celu wzmocnienia drużyny ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
08-02-2008 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #618
 
WoLaK napisał(a):A Panowie Lechici,Kolejorz coś poczynił w celu wzmocnienia drużyny ?

No wlansie nie za bardzo. Wypozyczylismy z Cottbusa Tomasza Bandrowskiego. Jest uzgodnione wszystko ze Slawomirem Peszko i Arboleda ale to dopiero po sezonie. Wczoraj jeszcze kontuzje zlapal Maciej Scherfen i nie zagra do konca sezonu :cry:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
08-02-2008 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #619
 
http://i30.tinypic.com/2h4hqmw.jpg

pelna mobilizacja zapraszam wszystkich ! 8)

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
20-02-2008 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #620
 
woyteq napisał(a):http://i30.tinypic.com/2h4hqmw.jpg

pelna mobilizacja zapraszam wszystkich ! 8)

Wiadomo. Największe mecze w lidze są pomiedzy największa trójcą, tą trójcą, która zajmuje podium po pierwszej czesci sezonu. I kurde, chyba tak zostanie....

amor patriae nostra lex
20-02-2008 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #621
 
Największy mecz (liczba pojedyncza) w sezonie odbędzie się pomiędzy drużynami, które są daleko od podium, a jednak na Old Trafford pojawi się czterdzieści tysięcy sympatyków śląskich klubów
20-02-2008 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #622
 
Maciek napisał(a):Największy mecz (liczba pojedyncza) w sezonie odbędzie się pomiędzy drużynami, które są daleko od podium, a jednak na Old Trafford pojawi się czterdzieści tysięcy sympatyków śląskich klubów

echhh musze Ci przyznac, ze to uporczywe ;P u mnie w miescie juz od miesiaca chyba 'swiruja pawiana' - pelno plakatow vlep, no ale w koncu cos sie zaczyna dziac 40 000 na stadionie - kiedy bylo tyle ludzi ostatnio na lidze polskiej?

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
20-02-2008 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #623
 
Napisałem, teraz widzę, oczywistą bzdurę, nikt mnie nie poprawił (pewnie z tych samych względów, z których ja ten błąd popełniłem) Wink
Oczywiście na Stadionie Śląskim, a nie na Old Trafford 8)


Red napisał(a):echhh musze Ci przyznac, ze to uporczywe ;P u mnie w miescie juz od miesiaca chyba 'swiruja pawiana' - pelno plakatow vlep, no ale w koncu cos sie zaczyna dziac 40 000 na stadionie
A w Nienacku to za kim jesteście?


Red napisał(a):kiedy bylo tyle ludzi ostatnio na lidze polskiej?
Jakbym dostał takie pytanie w 1z10 z marginesem błędu 5 lat, to rzekłbym... 26 lat chyba :roll:

Jeszcze wcale nie tak dawno, to na całą kolejkę przychodziło te 40 tysięcy (i to nie zawsze, to był dobry wynik), a teraz Legia, Wisła i Lech trocha nabijają licznik. Kibice Korony to tam od czasu do czasu pójdą w prawie komplecie (tacy kibice)
22-02-2008 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #624
 
Dziś po 2,5 miesiąca przerwy rozgrywki wznawia nasza Orange Ekstraklasa i od razu na początku bardzo emocjonująco zapowiadający się mecz pomiędzy Koroną a Wisłą jeśli na stadionie w Kielcach będzie dziś komplet to pewnie jak zwykle zobaczymy świetne widowisko warto tutaj dodać że pod koniec jesieni kibice słoto-krwistych trochę zawodzili frekwencja nie była zadowalająca więc miejmy że głodni futbolu kieleccy kibice dziś wypełnią stadion niemal do ostatniego miejsca wracając do samego meczu jestem bardzo ciekawy tego jak dziś zaprezentuje się Wisła jak wiadomo krakowski klub wykonał ciekawe ruchy transferowe w postaci wykupienia z Zagłębia Wojciecha Łobodzińskiego i wypożyczenia z Herenveen Radosława Matusiaka po za tym Krakowianie będą chcieli wykonać kolejny wielki krok do tytułu mistrzowskiego a gzie jak nie w Kielcach mają tracić punkty?więc zwycięstwo w dzisiejszym meczu już raczej na dobrą sprawę niemal zapewni Wiśle tytuł z kolei walcząca o europejskie puchary Korona również będzie chciała w dobrym stylu rozpocząć ligową wiosnę więc zapowiada się do prawdy znakomite widowisko.

CONCILIO ET LABORE
22-02-2008 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #625
 
Ja jestem najbardziej ciekawy jak ta runde zainauguruje Kolejorz. Czeka ich ciezki wyjazd do Gornika i raczej biorac pod uwage bilans Lecha na wyjazdach z poprzedniej rundy trudno oczekiwac cudow. Jednak juz remis bardzo by mnie zadowolil.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
22-02-2008 15:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #626
 
Zobaczyłem 20 minut meczu Korona - Wisła i jestem zdruzgotany. Wiem, wiem pierwszy mecz sezonu, należy poczekać. Jednak to, co pokazuje dzisiaj drużyna, która przejawia aspiracje na Lige Mistrzów to są jakieś kpiny. Drużyna, której większość zawodników otarła się, bądź była ważnym elementem reprezentacji nie potrafi wymienić kilku/kilkunastu podań. Wystarczy, że przedstawię sytuację, w której po faulu na swojej połowie, Wisła wrzucała piłkę w pole karne Korony. Strasznie chwalony trener Skorża powinien coś zrobić z grą "przyszłego" mistrza Polski, bo to co dzisiaj widzimy jest gorsze od gry amatorskiej drużyny angielskiej.

O Koronie pisać nie muszę, jeśli powiem, że jeśli któraś ze stron dominuje, to jest to Wisła :?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
22-02-2008 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #627
 
Przykro to mówić, szczególnie mnie, ale to już pewne.
Ruch Chorzów jest zamieszany w aferę korupcyjną w polskiej piłce

W żaden sposób nie pociesza mnie to, że praktycznie cała reszta również w tym procederze brała udział.

Teraz tylko pozostaje pytanie, czy zostanie to udowodnione, czy nie. Moja wiedza jest pewna
22-02-2008 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #628
 
KanTona napisał(a):Zobaczyłem 20 minut meczu Korona - Wisła i jestem zdruzgotany. Wiem, wiem pierwszy mecz sezonu, należy poczekać. Jednak to, co pokazuje dzisiaj drużyna, która przejawia aspiracje na Lige Mistrzów to są jakieś kpiny. Drużyna, której większość zawodników otarła się, bądź była ważnym elementem reprezentacji nie potrafi wymienić kilku/kilkunastu podań. Wystarczy, że przedstawię sytuację, w której po faulu na swojej połowie, Wisła wrzucała piłkę w pole karne Korony. Strasznie chwalony trener Skorża powinien coś zrobić z grą "przyszłego" mistrza Polski, bo to co dzisiaj widzimy jest gorsze od gry amatorskiej drużyny angielskiej.

O Koronie pisać nie muszę, jeśli powiem, że jeśli któraś ze stron dominuje, to jest to Wisła :?

Ja oglądałem cały mecz.Co prawda dokładanie go nie opiszę,bo trochę się kropnęło,ale...Pierwsza połowa faktycznie bardzo słaba,ale w drugiej można było już czym oczy nacieszyć.Strzał Kokoszki był naprawdę przedniej urody.
KanT,jeszcze nie ma co tak pochopnych wniosków wysnuwać,chłopaki nie grają ze sobą jakiś długi czas więc nie ma co od razu spodziewać sie cudów.

Chill i poczekajmy trochę i wtedy ujrzymy potęgę białej gwiazdy w całej okazałości !

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-02-2008 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #629
 
No trzeba przyznać że pierwszy mecz tej wiosny rozczarował i rzeczywiście jeśli Wisła marzy o Lidze Mistrzów to musi znacznie poprawić swoją grę bo z tym co dziś zaprezentowała to nie ma co marzyć o upragnionej fazie grupowej Champions League,no ale to dopiero początek dlatego nie ma co oceniać niczego ani nikogo po jednym meczu, jeszcze musi minąć trochę czasu zanim Matusiak i Łobodziński wkomponują się do drużyny,natomiast gdybym miał się doszukiwać pozytywów w drużynie białej gwiazdy to wskazałbym Adama Kokoszkę co prawda zawalił przy golu dla Korony ale po za tym grał bardzo solidnie był niezwykle aktywny,jego zaangażowanie w akcje ofensywne Wisły naprawdę mogło się podobać a do tego jeszcze piękna bramka którą po części odkupił swoje winy przy straconym golu.No cóż niektórzy będą lamentować że poziom spotkania niezbyt wysoki,że Wisła która ma walczyć o LM zaprezentowała się mocno średnio,że również Kolporter który ma aspiracje pucharowe nic wielkiego nie pokazał ale w sumie nie ma co tak narzekać bo dla atrakcyjności ligi to dobry wynik jeśli Legia jutro upora się z Groclinem to na 12 kolejek przed końcem będzie miała 8 punktów straty do krakowskiego zespołu i w zanadrzu mecz u siebie z białą gwiazdą więc może jeszcze dostarczy nam ta nasza liga jakichś emocji.

CONCILIO ET LABORE
22-02-2008 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #630
 
Maciek napisał(a):Przykro to mówić, szczególnie mnie, ale to już pewne.
Ruch Chorzów jest zamieszany w aferę korupcyjną w polskiej piłce

W żaden sposób nie pociesza mnie to, że praktycznie cała reszta również w tym procederze brała udział.

Teraz tylko pozostaje pytanie, czy zostanie to udowodnione, czy nie. Moja wiedza jest pewna

Zamieszani są wszyscy i co do tego nie ma żadnych wątpliwości, pozostaje kwestia jak dobrze ślady są zatarte

Widzę że wszyscy oczekiwali od Wisły jakiegoś niewiadomo jakiego widowiska grając z wiceliderem tabeli i to na jego terenie - dziwi mnie to. Matusiak widać że nie zapomniał jak się w piłkę gra, ale jest totalnie bez formy i rytmu meczowego, widać że czas jaki spędził za granicą fatalnie na niego wpływnął. Łobodziński jest baaaaaaaaardzo chimeryczny i to wiadomo nie od dziś, gość potrafi zagrać cudowny mecz po czym dobry miesiąc dołować... Nie należy oczywiscie skreślać Wisły w jakikolwiek sposób, ale ja swoje zdanie podtrzymuje - czyli że mistrza zdobędą i odpadną w eliminacjach do LM z jakąś tuzą np Neftczi Baku.

Ponadto mam wrażenie że w polskiej myśli szkoleniowej występuje mankament przemęczenia okresem przygotowawczym, wiele zespołów z czołówki często w pierwszych kolejkach jest ospała i powolna, dopiero po jakimś czasie zaczyna to wyglądać tak by sobie tego trener życzy - możliwe że gdyby eliminacje do europejskich pucharów odbywały się w okresie powiedzmy kiedy liga ruszyła już na dobre wyglądałoby to inaczej, ale to tylko taka moja dywagacja Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
23-02-2008 00:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości