Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #511
 
Fiend napisał(a):ale Morganowi chodzi pewnie o sam styl wykonania tego rzutu wolnego. Hargo uderzyl tak pilke by po prostu poleciala w swiatlo bramki.... no i poleciala Tongue
A to Ronaldo uderzając pewnie nie chce by leciała w światło bramki Big Grin
Fiend napisał(a):Gdy pilke uderza Ronaldo, to czasami ma sie wrazenie ze on nawet nie patrzy w strone bramki Big Grin

To się tylko tak wydaje.
Moje zdanie jest takie,że sposób w jaki Ron wykonuje wolne wymaga bardzo dużych umiejętności i jest cholernie trudny do wykonania.Dlatego nie zawsze to wychodzi i można odnieść takie a nie inne wrażenie.

Przynajmniej takie jest moje zdanie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
01-03-2008 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #512
 
WoLaK napisał(a):A to Ronaldo uderzając pewnie nie chce by leciała w światło bramki Very Happy

Chce... jak najbardziej chce, tylko z pewnoscia wychodziloby mu to lepiej gdyby Ci glupi bramkarze nie ustawiali muru :lol:

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
01-03-2008 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #513
 
Kiepściutki mecz Crisa.
Portugalczyk zaliczył dzisiaj bardzo dużo strat.W pierwszej połowie grał dość samolubnie i niepotrzebnie wdawał się w dryblingi kiedy mógł podać.Najważniejsze,że to co miał do zrobienia to zrobił.Nie zawsze można grać pięknie Wink

[Obrazek: sorryvk6.gif]
04-03-2008 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #514
 
WoLaK napisał(a):Nie zawsze można grać pięknie

No nie zawsze, ale tak jak wspomniałeś - co miał zrobic to zrobił. Trzeba przyznać, że Ronaldo do spółki z kolegami z ofensywy tracił dzisiaj wiele piłek, szczególnie to podczas wyprowadzania kontr. Szkoda, bo pare razy wychodziliśmy z przewagą 3 na 2, 4 na 3, a nic nie wpadło.

Nie mniej jednak na jego konto idzie kolejne trafienie i wraz z Messim przewodzi w klasyfikacji strzelców.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
04-03-2008 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #515
 
To juz 30 gol Ronaldo w tym sezonie, 6 w LM w 7 meczu. Dzieki, tego oczekiwalem, ciekaw jestem jak dlugo jeszcze bedzie wyreczal napastnikow Teveza / Rooneya / Sahe i reszte.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-03-2008 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #516
 
Przypatrywałem się dziś wolnym Ronaldo jak tylko mogłem, pod różnymi kątami, powtórkami i innymi dziwadłami ale ciągle widzę jedno - wymierzenie piłki w okienko i posłanie jej tam z całej siły po linii prostej bez uwzględnienia faktu że tam do cholery stoi mur.

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
04-03-2008 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #517
 
Wojtek3 napisał(a):To juz 30 gol Ronaldo w tym sezonie, 6 w LM w 7 meczu. Dzieki, tego oczekiwalem, ciekaw jestem jak dlugo jeszcze bedzie wyreczal napastnikow Teveza / Rooneya / Sahe i reszte.
Pewnie tak dlugo jak bedziemy grac taktyka z jednym napastnikiem :lol:

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
05-03-2008 00:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #518
 
Morgan napisał(a):ciągle widzę jedno - wymierzenie piłki w okienko i posłanie jej tam z całej siły po linii prostej bez uwzględnienia faktu że tam do cholery stoi mur.

No raz na 20 taki strzał wejdzie i wszyscy bedą zadowoleni :? Fakrycznie rzuty wolne są jego jego pięta Achillesa :roll:

Ogólnie oprocz bramki dzisiaj nie zachwycil ,jego drybling przypominal ten z pierwszego sezonu. Sporo strat,no ale najwazniejsze ze jego trafienie daje nam awans...
05-03-2008 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #519
 
Wojtuś, skończ z tym wyręczaniem napastników już Tongue Ronaldo też jest od strzelania bramek i dobrze, że to robi.

Co do rzutów wolnych Ronaldo - no wczoraj raczej udowodnił tezę przeciwną do tej której broniłem, co nie zmienia faktu, że minki typu " :? " po jednym meczu odbieram jako żart Smile
Zobaczymy jak będzie dalej, ja zdania po jednym meczu zmieniał nie będę, bo nie po to zdołałem je zmienić w ciągu pół roku, żeby po jednym meczu wracać do poprzedniego Wink
05-03-2008 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #520
 
Maciek napisał(a):Wojtuś, skończ z tym wyręczaniem napastników już Ronaldo też jest od strzelania bramek i dobrze, że to robi.

Zlicz sobie gole Rooney'a i Tevez'a i zobaczysz co nazywam wyręczaniem. W tym sezonie nasi napastnicy jakby nie bylo tyłuja, a Ronaldo ich w pewnym sensie wyręcza.

Under The Boardwalk - United Warriors
05-03-2008 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #521
 
Wojtek3 napisał(a):
Maciek napisał(a):Wojtuś, skończ z tym wyręczaniem napastników już Ronaldo też jest od strzelania bramek i dobrze, że to robi.

Zlicz sobie gole Rooney'a i Tevez'a i zobaczysz co nazywam wyręczaniem. W tym sezonie nasi napastnicy jakby nie bylo tyłuja, a Ronaldo ich w pewnym sensie wyręcza.

I chwała mu za to - wiele zespołów odpada z rywalizacji własnie z powodu tego że w trakcie indolencji strzeleckiej napastników nie ma kto ich wyręczać - u nas robi to Ronaldo i z tego trzeba się cieszyć. Inna sprawa że nie od wczoraj wiadomo że nie mamy poza Rooneyem i Tevezem napastników - na Sahe można liczyć w 5 meczach sezonu. Sytuacja przemęczenia dwóch nono stop grających piłkarzy była do przewidzenia, ale Ferguson nie zrobił nic aby chociaż wypożyczyć do końca sezonu jakiegoś piłkarza kumatego w EPL który w tym momencie mógłby odciążyć bądź to Rooneya bądź Teveza na czas jakiego potrzebowaliby do odzyskania świeżosci

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
05-03-2008 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
C.RONALDO (7) Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #522
 
Ja myśle, ze C.Ronaldojest juz od dawna najlepszym zawodnikiem, nietylko w Premier League, ale takze na alym swiecie.
I troche mnie zdziwilo , ze zalorzyciel tej stromy" MANUTD.PL", ZE Man Utd jes polprofesjonalna druzyna!!!! :shock:
06-03-2008 09:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #523
 
No właśnie jak patrze na wyniki strzeleckie w drużynie, to mam wrażenie, że to Tevez z Roo czasem wyręczają Ronaldo, nie na odwrót Smile
W Barcelonie też większość strzela Messi, bo jak każdy skrzydłowy jest napastnikiem, a co za tym idzie jest od strzelania bramek 8) No i powiedzmy sobie szczerze, że Ronaldo wyręczany być nie chce.

Dobre ME i ma złotą piłkę w kieszeni, podobnie jak i wszystkie inne nagrody z tytułem miss Polonia włącznia
06-03-2008 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #524
 
Mówi o "zalorzycielu stromy"

Na posiadanie internetu też powinny być wydawane koncesje, od dawna to mówi... Dawniej tacy ludzie chodzili bełkocząc, śliniąc się i pstrykając sobie palcami koło ucha, a teraz piszą na forach... Nie zdziwie się jak kolega napisze w następnym temacie o szkole, że ma średnią 5,37 w 4 klasie podstawówki

Co do Ronaldo to powiem krótko, je**ć megastore nasz klubowy za szeroką game wyboru przy realizowaniu płatności za zakupione rzeczy... Spaliłem się ze wstydu niestety, a z Ronaldo ma to tyle wspólnego, że... koszulki Ronaldo też by nie dało rady kupić...
06-03-2008 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #525
 
No i wczoraj Ronaldo pokazał, jak bardzo niemądre jest wyciąganie wniosków po jednym meczu i robienie na tej podstawie podsumowań Wink Rzuty wolne wczoraj były bite nieźle, na przyzwoitym poziomie sezonowym.
Bywało lepiej, gorzej też, ale wczoraj potwierdził swoją średnią sezonową i pokazał niektórym osobom z forum środkowy palec 8)
16-03-2008 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości