Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY from POLAND - wyjazdy...
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #166
 
Mecze 1/4finałowe 1-2.04. oraz 8-9.04.
Wsumie to losowanie nie robi dla mnie wiekszej roznicy, bo jeśli bede mial wolne i napalę się na wyjazd jak przysłowiowy "dzik na żołędzie" to mogę jechać wszędzie, a Stambuł to chyba najbardziej ekstremalny wyjazd jaki mozna sobie aktualnie wyobrazić. Smile
Jedyny problem to bilety a wszyscy pamiętamy jak było z LYON'em. Trzeba się liczyć z tym, ze gdziekolwiek UNITED bedzie grało to zainteresowanie ticketami będzie rekordowe, bo taka jest ostatnio tendencja. Niestety mamy duże szanse na trafienie na kogoś z Angoli a wtedy to już bedzie zajebiś**e cięzko o bilety.
10-03-2008 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #167
 
EricRyan napisał(a):Jedyny problem to bilety a wszyscy pamiętamy jak było z LYON'em
Właśnie z tego względu, Barcelona byłaby pod tym względem najbezpieczniejsza chyba... na Veltins Arena o bilety byłoby prawdopodobnie jeszcze trudniej, niż miałeś na Gerland

A propos słowa "bezpieczny" to nijak kojarzy mi sie z nim wyjazd do Stambułu, który jak to ładnie nazwałeś, byłby ekstremalny, ekstremalnie ekstremalny
10-03-2008 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #168
 
I jeszcze te chuje od wydarzen w romie pozmniejszali liczbe biletow dla united tak mnie sie zdaje. Na san siro ledwo 5 tysiecy na polfinale, roma w LM 1,200 lyon 2,500. COs chujem pachnie troche.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
11-03-2008 01:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #169
 
No tak jak mówilismy jest pare ciekawych rozwiązań, losowanie juz za niedługo, wiec powoli trzeba myslec nad wolnym i organizacją kasy Wink Zoabczymy co z tego będzie, szkoda ze w tym sezonie Victor odpada, ale odbijemy sobie to w przyszłym sezonie Tongue Gdy wylosujemy Schalke, byc moze pojedzie z nami na meczyk Domin, wszystko tez zalezy czy będziemy w stanie załatwic tyle biletów...

Fenerbahce - Wyjazd ekstremalny ale niezapomniany i jakże ciekawy Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
11-03-2008 09:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #170
 
k***a, ja taki pewny i w ogóle, a to z tego względu, że sobie ubzdurałem, że rewanż gramy na wyjeździe, czyli nastawiłem się że 8-9 będzie wyjazd... a dotarło do mnie, że możliwe, iż pierwszy mecz będzie na wyjeździe, co za tym idzie pierwszy u nas i w do dupy dla mnie terminie :roll:
11-03-2008 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #171
 
Maciek napisał(a):k***a, ja taki pewny i w ogóle, a to z tego względu, że sobie ubzdurałem, że rewanż gramy na wyjeździe, czyli nastawiłem się że 8-9 będzie wyjazd... a dotarło do mnie, że możliwe, iż pierwszy mecz będzie na wyjeździe, co za tym idzie pierwszy u nas i w do dupy dla mnie terminie :roll:

Tez bym wolał taki termin, ale co zrobic, musimy czekac na losowanie i wtedy szybka decyzja wszystkich zainteresowanych i śmigamy na meczyk Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
11-03-2008 15:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #172
 
To ze Barcelona ma tak pojemny stadion nie znaczy ze automatycznie bedzie łatwiej dostac bilety, wiec nie napalałbym sie, ze moze byc łatwiej o bilety. Jeśli pierwszy mecz bedziemy grali na wyjeździe to trzeba się liczyc z ogromnym zainteresowaniem.

Tymczasem chciałbym przypomniec, że poprzez stronę Uefa.com tylko do 19 marca mozna składac aplikacje na bilety finałowego meczu w Moskwie.
Do ogólnej sprzedaży przeznaczono 10500 biletów (dla finalistów przeznaczono po 21 tyś). Bilety do ogólnej sprzedaży będą rozprowadzane na zasadzie losowania a ich cena to 80, 140 i 200 euro. Finał 21 maja i kto myśli poważnie o ewentualnym kibicowaniu Naszym Diabłom na Lużnikach w przypadku awansu to radziłbym złożyć aplikacje.
Więcej na oficjalnej stronie Uefy.
11-03-2008 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #173
 
Jesli chodzi o wyjazd do Moskwy to hohoh trzeba miec portfelik gruby oj gruby, choc z Polski mozna sie pokusic na jakis pociag do Moskwy, ja to bym musial leciec z przesiadka.

Ja na pewno nie jade na Fenerbahce, Schalke, predzej mi bedzie pasowalo na wyspy bo blisko mam, nawet bilet moge brac od konia za 3x wiecej, zobaczymy jak z tym wyjdzie.

PIATEK!!! Tongue

Under The Boardwalk - United Warriors
12-03-2008 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #174
 
Lipa, dupa pod względem wyjazdu na ćwierćfinał... Raz, że taki rywal, dwa, że taki termin... Zatem pisze się na półfinał, teraz raczej odpuszczam

Znaczy się rywal ogólnie fajny, ale pod względem sportowym, a nie w tym temacie


Szkoda, ale półfinał gramy z Barceloną (jeśli awansujemy i my i oni) więc szansa dalej jest
14-03-2008 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #175
 
Roma ^^

Tak wiec losowanie było dosc dobre, rywal nie jest zbyt mocny a mamy na Niego patent Tongue A to mniej waznya spekt tego całego losowania, ewntualny wyjazd wchodzi w gre i jest to bardzo atrakcyjan podróż tym bardziej jak wiemy ostatnie wyajzdy do Rzymu kończyły sie duzymy emocjami szczególnie na trybunach jak i poza nimi Wink

Teraz kwestia organizacji i oby wypaliło bo taki wyjazd to jest to, wiec odpuszczam ewentualny piknik na OT Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
14-03-2008 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #176
 
Hmmm ja raczej odpadam, powody 2, mecz jest rewanzowy i nie pasuje mi z terminem no i pieprzona nożowniki, jakos mnie ten wyjazd nie napawa optymizmem pod wzgledem kibicowskim...ale zobaczymy jak to bedzie, ja raczej odpadam na poczatku Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
14-03-2008 17:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #177
 
Ja odebrałem losowanie bardzo pozytywnie i wstępnie z Sekim zgodziliśmy się jechać. Jedank co i jak to sprawa do obgadania a najwiekszy problem jak zawsze bilety. Mój entuzjazm ostudził "Prezes", bo stwierdził ze z biletem na włoski sektor na 100% nie uda sie wejść do UNITED. W sumie nie ma cos się dziwić Smile
14-03-2008 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #178
 
Wojtek3 napisał(a):Hmmm ja raczej odpadam, powody 2, mecz jest rewanzowy i nie pasuje mi z terminem no i pieprzona nożowniki, jakos mnie ten wyjazd nie napawa optymizmem pod wzgledem kibicowskim...ale zobaczymy jak to bedzie, ja raczej odpadam na poczatku Wink

Takie emcze przynajmniej mają swój "smaczek" no i doping na trybunach jest znacznie lepszy Wink

Jeżeli uda sie załatwic bilety na sektor UNITED to prawdopodobnie jedziemy samochodem.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
19-03-2008 08:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #179
 
Nigdzie nie napisalem Seki, ze ten mecz nie ma smaczku a kibicowsko bedzie w 100 % ogarniety nalezycie, bo RED ARMY i Roma to dobra marka, jednak jechalismy juz tam 2x w przeciagu ostatniego roku i 2x byslismy dzgani nozami, wychodzi na to, ze teraz bedzie podobnie. Chodzilo mi tylko o to, jest niebezpiecznie, wiadomo, ze wszedzie moze byc, jednak Rzym to specyficzne miasto jesli chodzi o te sprawy.

Under The Boardwalk - United Warriors
19-03-2008 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #180
 
Jeśli uda się załatwić bilety na Rome to jedziemy autem Big Grin
Lepiej byłoby polecieć do Rzymu z Katowic ale póki co nie mamy pewnych biletów i jazda autem z jednym noclegiem jest najlepszym wyjściem z sytuacji. Droga daleka ale czego nie robi się dla UNITED? Smile
19-03-2008 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości