Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #691
 
spalacz napisał(a):Ciekaw tylko jestem jaki będzie poziom tej naszej osławionej Ekstraklasy w przyszłym sezonie.

Wolisz, żeby był taki, jak w okresie, gdy wiele spotkań było ustawianych?

Cytat:Taki apel do działaczy naszego związku: zdegradujcie jeszcze parę klubów żeby było śmieszniej...

Jestem za, ale żeby było sprawiedliwie, a nie śmiesznie.
05-03-2008 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #692
 
Pozdrawiam serdecznie z tego miejsca Dawida Jarke i skladam gratulacje na rece Morgana.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
05-03-2008 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #693
 
woyteq napisał(a):Pozdrawiam serdecznie z tego miejsca Dawida Jarke i skladam gratulacje na rece Morgana.

kiedyś ta nienawiść przyprawi Cię o przedwczesną hercklekotę Wink

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
06-03-2008 17:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #694
 
No to chłopaki z Warszawki przekroczyli moje najśmielsze oczekiwania.Przegrana z ostatnim i już zdegradowanym Zagłębiem Sosnowiec jest po prostu śmiech warta.Cóż mi przynajmniej na płacz się nie zbiera...tak samo jak w przypadku straty punktów Lecha w meczu z Widzewem 8)

Dzisiaj rano na C+ zobaczyłem faul Ivana Djurdjević a na jednym z graczy Widzewa.Oczywiście otrzymał za to czerwoną kartkę,ale wyglądało to strasznie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
08-03-2008 00:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #695
 
Legioniści się nie popisali we wczorajszym meczu. Oglądałem pierwszą połowę no i nie zachwycali. A jeśli chodzi o Sosnowiczan to... no najlepszy mecz w tym sezonie.
W tym sezonie w Zagłębiu zagrało już blisko 40 zawodników. Chyba znaleźli już ten optymalny skład jeżeli udało im się pokonać Legię. Fakt, że Warszawiacy byli mocno osłabieni, ale jednak wynik mów za siebie. Drużyny z dwóch różnych końców tabeli, Legia 2., Zagłębie ostatnie, a jednak udało się wygrać słabszemu zespołowi...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
08-03-2008 16:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #696
 
Widzew Łódź 1-1 LECH POZNAŃ

Niestety Lech remisuje,choć wygrywali po bramce Rengifo.Szkoda,że nie udało się utrzymać prowadzenia.Pociesza porażka Legii.Niestety na dobrej drodze do wygranej jest Groclin.Ale tak i tak Wisła jutro przegra z GKS-em( 8))
08-03-2008 17:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #697
 
ziomo napisał(a):Ale tak i tak Wisła jutro przegra z GKS-em
Sugeruję zmianę nicka na Nostradamus

Dzisiaj Wisła wygrała z GKS em 2:0.Styl gry już znacznie lepszy niż w poprzednich dwóch meczach i to na pewno cieszy.Przewaga nad drugim Groclinem wynosi aż 13 punktów

A w następną sobotę Biała Gwiazda sprawi tęgie lanie Lechowi.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
09-03-2008 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #698
 
WoLaK napisał(a):Sugeruję zmianę nicka na Nostradamus
:lol: :lol:.Myślałem,że będziesz wiedział,że to tylko ironia,ale niestety się przeliczyłem.


Cytat:A w następną sobotę Biała Gwiazda sprawi tęgie lanie Lechowi.

tego taki pewny nie bądź.Gramy u Siebie.A na dodatek bronić będzie Kotorowski.Wraca Tanevski.To będzie mecz jednej bramki,i liczę na to,ze będzie to Lech po strzale obojętnie kogo. :lol:.


KOLEJORZ!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
09-03-2008 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #699
 
We wczorajszych spotkaniach Odra pokonala GKS 1:0. Odra gra na wiosne naprawde bardzo dobrze i ucieka od strefy spadkowej. Natomiest Belchatow nie strzelil w tej rundzie jeszcze gola. Graja strasznie slabo.
A ja wlasnie za 30 minut wyjezdzam do Poznania w wiadomym celu Big Grin

KOLEJORZ!

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
15-03-2008 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #700
 
Jak tam pogoda w Poznaniu Kolejarze :lol: ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
15-03-2008 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #701
 
WoLaK napisał(a):Kolejarze

Kolejorze.

Tylko drużyna, która zdobyła twierdze w Poznaniu ma prawo być Mistrzem Polski. Gratuluje i powodzenia w Lidze Mistrzów.

amor patriae nostra lex
15-03-2008 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #702
 
WoLak Ty taki za cwany nie bądź. 8)

Niestety twierdza Bułgarska zdobyta.Lechici wreszcie pokazali ofensywną piłkę.Mieli dużo sytuacji podbramkowych,ale jak się nie strzela na pustą bramkę to peszek.Gdyby Kikut wtedy strzelił,Wisłą nie strzeliła by nam 1 gola,i mecz potoczył by się inaczej,całkiem inaczej...Wisł miała szczęście i tyle.

Za tydzień Lech wyjeżdża do Bełchatowa,i mam nadzieję,że w tym meczu GKS nie poprawi swojego bilansu punktowego. 8)

zaga92 napisał(a):A ja wlasnie za 30 minut wyjezdzam do Poznania w wiadomym celu Very Happy


Sprawdzali Cię alkomatem? :lol:
16-03-2008 08:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #703
 
ziomo napisał(a):Gdyby Kikut wtedy strzelił,Wisłą nie strzeliła by nam 1 gola,i mecz potoczył by się inaczej,całkiem inaczej...Wisł miała szczęście i tyle.
Gdyby baba miała jaja to by była facetem

ziomo napisał(a):Wisła miała szczęście i tyle.
A kto bramkę dla Lecha strzelił ? Szczęściem bym tego nie nazwał.Każdy kto widział mecz powie,że Wisła była lepszą drużyną.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
16-03-2008 09:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #704
 
ziomo napisał(a):Gdyby Kikut wtedy strzelił,Wisłą nie strzeliła by nam 1 gola,i mecz potoczył by się inaczej,całkiem inaczej...Wisł miała szczęście i tyle.
Taka sugestia, dobra rada ode mnie - jak chcesz być traktowany poważnie, to nigdy nie wypisuj takich rzeczy Smile Nawet, jeśli tak uważasz w głębi serca, to lepiej to tam zostaw, żeby się nie potrzebnie nie wystawiać, bo Wolak i tak podsumował to twoje zdanie delikatnie
16-03-2008 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #705
 
WoLaK napisał(a):Każdy kto widział mecz powie,że Wisła była lepszą drużyną.

Szczerze? Z mojej perspektywy trybun. W pierwszej polowie sytuacji bylo pratycznie po rowno. Po 3: pudlo Kikuta, strzal Heriqueza i bramka Brozka. Wisla miala bramke, strzal Brozka kiedy trafil w Kotora i kiedy Brozek zle przylaj pilke w polu karnym. Natomiast w drugiej czesci Wisal naprawde miala przewage. Zamknela nas na wlasej polowie. Prakycznie nie moglismy z niej wyjsc, jak juz sie udalo to znowu szanse mial Kikut. Potem jednak dobra kontra, nie upilnowanie Brozka i w koncu mu sie udalo trafic. po bramce gra wygladala juz chaotycznie. Szkoda tego posrdeniego w ostatniej minucie bo mozna bylo wymyslic cos innego niz strzal w trybuny.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
16-03-2008 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości