Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #811
 
Wisła zdobędzie jeszcze niejedno mistrzostwo w następnych latach, a to dzięki panu Bogusiowi. Gdyby nie to, jak został on potraktowany na Cichej swego czasu, to Wisła byłaby dziś pewnie w II lidze, a Ruch miałby na koncie już 20 bądź więcej mistrzostw... Tylko, że życie było inne niż powinno, i to Ruch był w drugiej lidze, a "każdy to powie" i nie tylko w Krakowie... Wisła była mądrzejsza, a za głupote się płaci, Wisła jest wielka naprawdę, a reszta to tło,tyle
16-04-2008 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #812
 
I powiem to mi się podoba !
http://wisla.krakow.pl/art.php?news_id=3779
Jest wytyczony plan i się go ściśle trzymamy,a nie jak w przypadku stadionów,za budowę których bierze się państwo.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-04-2008 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wendland Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #813
 
Cytat:Jest wytyczony plan i się go ściśle trzymamy,a nie jak w przypadku stadionów,za budowę których bierze się państwo.

Zgodzę się z Tobą jest plan i realizacja a nie tak jak w przypadku Państwa tylko plan i dalej stoją w miejscu i czekają na cud choć i tak pewnie On by nie pomógł.
18-04-2008 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #814
 
Widzew dostaje tęgie lanie na swoim podwórku z Polonią Bytom. Budka otworzył wynik dla RTSu potem Widzewiacy jakby stanęli- w konsekwencji 4 bramki dla Poloni. Zub prawdopodobnie zostanie po meczu zdymisjonowany. Jak się ogarnę to coś napiszę o meczu, bo normalnie jestem w szoku :shock: .

Wogóle fatalnie wygląda przyszłosc Widzewa. Prawdopodobnie po sezonie zmieni się cały zarząd: Grajewski, Pawelec, Kropiwnicki, Szymański, Bakalarczyk, Cacek ustąpią ze stanowisk. Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś dobroczyńca, który przejmie klub i wyprowadzi go na odpowiednie tory. Bo na chwilę obecną Widzew Łódź to tylko nazwa.

[Obrazek: alzt5.jpg]
18-04-2008 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #815
 
http://lechpoznan.pl/art,9120,lech_pozn ... .20_00.htm

Składy na mecz Lech-Groclin.

Szczerze mówiąc obawiam się trochę tego meczu,bardziej niż obawiałem sie meczu z Legią.Dyskobolia jest w znakomitej formie.na 8 ostatnich meczy wygrała 6,i 2 zremisowała.W Lechu nie zagrają Kikut i "Kwinto"(kartki),oprócz tego leczący długie kontuzje Tanevski,Scherchfen i Dymkowski.do składu wraca natomiast Injac.W zespole Zielińskiego nie zagra Igor Kozioł,ale za to do pełni sił wraca Jodłowiec.
19-04-2008 07:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #816
 
To jest najwazniejszy mecz w tym sezonie. Mecz o wszystko dla nas. Co z tego, ze Groclin nie przegral jeszcze. My u siebie przegralismy tylko raz i to z Wisla. Co do skladu martwi mnie brak nominalnego lewego pomocnika. Gra bedzie znowu wygladac jak w Warszawie, czyli nieciekawie. Lepiej by bylo gdyby Smuda wystawil tam np. Henriqueza.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
19-04-2008 08:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #817
 
zaga92 napisał(a):To jest najwazniejszy mecz w tym sezonie. Mecz o wszystko dla nas

Święte słowa.


zaga92 napisał(a):Co z tego, ze Groclin nie przegral jeszcze.

Bardziej chodziło mi o to,że są w formie,ja na statystyki nie patrze.


zaga92 napisał(a):Co do skladu martwi mnie brak nominalnego lewego pomocnika.

Jest przecież Jakub Wilk.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
19-04-2008 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #818
 
Wisła mistrzem Polski
19-04-2008 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #819
 
Maciek napisał(a):Wisła mistrzem Polski

Zasłużenie 8) Szkoda tylko, że Cracovii spaść z ligi sie nie udało, może za rok 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
19-04-2008 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #820
 
Lech- Groclin 2:1

Najwazniejszy mecz KOLEJORZA wygrany. Jest awans na drugie miejsce w tabeli i teraz nie mozna go oddac juz do konca. Mecz zaczal sie swietnie dla Lecha dosrodkowanie z boku Zajaca i bramka Murawskiego. Gospodarze atakowali, mieli przewage i nadeszla 30 minuta, druga zolta a w konsekwencji czerwona kartke otrzymal Djurdjevic. Pierwsza kartka zupelnie niesluszna, druga juz tak, ale sedzia oslabia zespol Lecha. Tym samym zabieraac szanse na pokazanie sie 18 letniemu Andersonowi Cueto, ktory dostal dzisiaj szanse gry od poczatku. W drugiej polowie trwal coraz wiekszy napor Groclinu, ale konsekwetnie bronil sie Lech. I w koncu w 85 minucie kontra gospodarzy, zagranie Murawskiego do Bandrowskiego i bramka na 2:0. Groclin bylo stac na honorowe trafienie w 93 minuecie, ale po ewidentym bledzie Kotora. Tym meczem Lech potwierdzil, ze zasluguje na vicemistrzostwo i gre w UEFA. Patrzac na terminarz KOLEJORZ ma najlepsza ku temu droge. W dzisiajszym meczu przypomnial o sobie Rafal Murawski. Po paru gorszych meczach dzisiaj zagral tak, jak na reprezentanta Polski przystalo.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
19-04-2008 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #821
 
Wojtek3 napisał(a):Zasłużenie 8) Szkoda tylko, że Cracovii spaść z ligi sie nie udało, może za rok 8)
Z pewnością.Stefan da radę !

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-04-2008 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #822
 
LECH POZNAŃ 2-1 Grodzisk Wielkopolski !

Znakomity gol Murawskiego,który Swoim występem,znacznie przyćmił
Radosława Majewskiego.O Cueto nie będę się wypowiadał,bo nie grał za długo.Czerwona dla Djurdrevica nie słuszna.od 30minuty Groclin zaczął atakować,ale Lech skutecznie się bronił.

Nie wiem czy ktoś z Was pamięta,ale legia ma zakaz gry w pucharach na 2 lata.Wie ktoś może co w zwiazku z tym nastąpi?Chodzi o to,ze np.legia zajmie 2 miejsce a Lech 3 to Lech gra w PUEFA czy Legia?
20-04-2008 08:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #823
 
Gratulacjeee dla LEcha tyle czasu grac w oslabieniu i wygrac z mocnym ligowym zespolem to jest cos
20-04-2008 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #824
 
Nie miałem okazji oglądac Lecha, ale słyszałem, że z czerwem dla I.D. to mocno nagięta decyzja.

Zresztą:
http://youtube.com/watch?v=YCjtORjua_I

[Obrazek: alzt5.jpg]
20-04-2008 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #825
 
bela napisał(a):Gratulacjeee dla LEcha tyle czasu grac w oslabieniu i wygrac z mocnym ligowym zespolem to jest cos

To w duzej mierze zasluga dobrej gry obronnej. Ale Groclin glownie atakowal nieudolnie bez pomyslu. Raz Lech uratowalo ogromne szczescie, kiedy w 81minucie Rocki z bliska trafil w Kotora, a dobitke Muszalika z linii wybil Wojtkowiak.


Cytat:Nie miałem okazji oglądac Lecha, ale słyszałem, że z czerwem dla I.D. to mocno nagięta decyzja.

Jak juz mowilem sluszna byla tylko druga zolta. Pierwszej ewidentnie nie powinno byc.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
20-04-2008 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości