Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY from POLAND - wyjazdy...
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #226
 
Chodziło mi o to ile osob siedzialo na sektorze Barcelony i widze, ze 3. Respect dla Was za doping i wspieranie druzyny, nie jedni by siedzieli cicho. Nie ma co sie dziwic, im dalej w rozgrywkach, tym ciezej o wejsciowki ktore kasuja karnetowcy.

UNITED WE STAND

Under The Boardwalk - United Warriors
27-04-2008 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #227
 
No nareszcie Maciek coś napisałeś konkretnego, bo po "krótkich kilku spostrzeżeniach na gorąco" byłem cholernie zniesmaczony. Gdybym nie wiedział to bym pomyślał, ze jestes fanem Barcy bo więcej miałes do napisania o Hiszpanach na gorąco...

Cieszy bardzo, że w Barcelonie byliśmy reprezentowani Smile
Szkoda tylko, ze tylko Prezesowi udało się dostac na sektor UNITED. Lipa straszna siedzieć z kmiotami z Barcelony... :/
28-04-2008 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #228
 
Jeśli miałbym porównać ten wyjazd ( nie mówię o meczach na OT ) z innymi to tylko finał LM w 99 ten przebija.

Przede wszystkim stadion, chociaż " is never full until there play Man Utd " Smile
Jak wiecie na meczu było 98tys, z czego oficjalnie 4800 Red Army.Po meczu okazało się, że było nas pewnie ponad 10tys bo po meczu jak zwykle zostaliśmy przytrzymani na sektorze a nasi z sektorów Barcy cześciowo z nami zostali i darli gardła razem z nami.

Po drugie samo miasto i pogoda towarzysząca wyjazdowi ( tylko w Republic of Mancunia jest cieplej w dniu meczu Smile )
Rambla i Olympic Beach opanowana w dniu meczu całkowicie. Wszyscy z browarami przed knajpami ze śpiewem na ustach.

Ale do rzeczy.
Po wielu chwilach niepweności związanych z organizacją biletów ( kibice z wysp którzy zazwyczaj mi pomagają tym razem rozłożyli ręce mówiąc, że nawet ich bliscy znajomi jadą bez i biletów albo rezygnują z wyjazdu ) zdecydowaliśmy się pojechać prawie w ciemno ( miałem zaklepany tylko jeden bilet na sektor Barcy dla Maćka ).

Pierwszy postój na śniadanko w CZ.
Jajecznica i oczywiście obowiązkowy Pilsner. Na lotnisku w Brnie znowu browary. Krusovice rules! Już było ciepło Smile Na szczęscie za chwilę byliśmy już na pokładzie i postanowiłem zregenerować siły puszką........... Bavari.

Lądowanie w Gironie.
Ledwo wysiadłem z samolotu i........dostałem Ske ze mam juz następny bilet. Więc długo sie nie zastanawuając, kompletnie zrelaksowany w autokarze wiozącym nas do stolicy Kataloni zrobilem kolejne 2 sztuki browca.

Hotel wypas.
Babka z recepcji prawie nas błagała żebyśmy po meczu byli cicho bo prawie wszystkie pokoje zajęli nasi i poprzedniej nocy było zbyt głośno.

Pub BAYO pod stadionem.
Tak się zapełnił, że w pewnym momęcie nasi stali już na całym pasie ulicy zdecydowanie utrudniając przejazd miejscowym. Rozgrzewka gardeł na całego. Nikt nie opylał. Szcególnie gdy w stronę stadionu jechały autokary z Red Army prosto ze lotniska. Oni walili w szyby autokarów a my darliśmy się w ich stronę. Przebojem była przyspiewka " oh Risse, I wanna know how you scored that goal " Lanie z chłopa na całego Smile. " Viva John O'Shea " też było smieszne.

Jako,że do meczu zostało jakoś 30min postanowiłem ruszyć na stadion. Aż mnie ciarki brały jak szedłem w koszulcan CANTONA'66 i co chwile z tyły słyszałem grupy Red Army drące sie w moją stronę " What a frien we have in Jesus ....". Oczywiście nie byłem dłużny krzycząc " and his name is Cantona "

Sektor United.
Lokalizacja na koronie stadionu. Do oglądania super jednak byliśmy zbyt bardzo rozciagnięci i w trakcie meczu tylko dzieki "Viva Roanaldo" mogliśmy się zjadnoczyć. Inna sprawa, że słoneczko niektórym z a bardzo przygrzało i nie bardzo byli w stanie coś z siebie wykrzesać, tym bardziej że mecz z minuty na minute w naszy wykonaniu nie wyglądał zbytciekawo ( przynajmniej ja to tak widziałem z tamtej perspektywy )a piwo w puszkach było bez ograniczeń.
Po meczu tradycyjne naśmiewanie sie z dowolnie wybranej strony. Tym razem z prawej która najbardziej opylała podczas meczu ( chociaż oni pewnie tak myśleli o naszej lewej stronie ).
Po meczu nie schodziliśmy po cholernie dłygich i stromych schodach tylko puscili nas tyralierą po ogromnym tunalu ewakuacyjnym. Tam dopiero usłyszałem naszą całą siłę. Echo podobno było słychać w dość dużej odległości.

Po meczu kolacja na RAMBLA. Litrowe browce i paella " cause United are going to Moscow "

Reszta wyjazdu typowo turystyczna. Nie ma o czym pisać Smile

UNITED WE STAND
Prezes

P.S. Pozdro dla Macka, który szykuje nam sie na niezłego wyjazdowicza.
28-04-2008 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #229
 
Widze łoiliście browary w iście angielskich ilościach Big Grin

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
28-04-2008 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #230
 
MUSC PL napisał(a):Po wielu chwilach niepweności związanych z organizacją biletów ( kibice z wysp którzy zazwyczaj mi pomagają tym razem rozłożyli ręce mówiąc, że nawet ich bliscy znajomi jadą bez i biletów albo rezygnują z wyjazdu ) zdecydowaliśmy się pojechać prawie w ciemno ( miałem zaklepany tylko jeden bilet na sektor Barcy dla Maćka ).
A nie wiesz może czy Angole którzy pojechali na mecz bez biletów weszli jakoś na stadion ??

we're FC United - we're going up
28-04-2008 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #231
 
roo1410 napisał(a):A nie wiesz może czy Angole którzy pojechali na mecz bez biletów weszli jakoś na stadion ??
Pisałem o tym w którymś z poprzednich (tych dłuższych) postów, że bardzo wielu z nich nie weszło - pewnie z tego względu, że Camp Nou ma około 100 000 miejsc, a nie 1 000 000 Wink

Red napisał(a):Widze łoiliście browary w iście angielskich ilościach
a Sangrie lepiej niż Hiszpanie


MUSC PL napisał(a):Tam dopiero usłyszałem naszą całą siłę. Echo podobno było słychać w dość dużej odległości.
Jakie tam "podobno" 8) na pewno bo słyszałem/słyszeliśmy


MUSC PL napisał(a):( miałem zaklepany tylko jeden bilet na sektor Barcy dla Maćka ).
O czym powiedziałeś gdzieś nad Szwajcarią dopiero gdy kończyłem swoje winko zabijające stres Tongue


MUSC PL napisał(a):Aż mnie ciarki brały jak szedłem w koszulcan CANTONA'66 i co chwile z tyły słyszałem grupy Red Army drące sie w moją stronę " What a frien we have in Jesus ....". Oczywiście nie byłem dłużny krzycząc " and his name is Cantona "
Fakt faktem, że miałeś jedną z najlepszych koszulek w całym mieście Smile Jednym z tych, którzy mogli z tobą konkurować był ten koleś w pubie (nazwy jakoś nie zapamiętałem :lol: w każdym razie w tym pubie w którym przez godzine zastanawialiście sie czy te hinduski to kurwy czy nie), który miał absolutnie genialną koszulkę z roku 1999 Wink
Biała, ze znaczkami Umbro, na przodzie z tego co pamiętam herb UNITED i coś jeszcze, a z tyłu wszystkie wyniki UNITED w LM w sezonie w którym zdobyliśmy Europę


EricRyan napisał(a):Gdybym nie wiedział to bym pomyślał, ze jestes fanem Barcy
Spojrzałem na to jeszcze raz i faktycznie to tak dziwnie wygląda, ale wolałem konkretniej napisać coś później, a nie tak po łebkach 8)
UNITED :!:
28-04-2008 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #232
 
Jako, że juz sie czuje lepiej, postaram sie cos szkrobnąc.

Jechalem do Manchesteru z zamiarem obejrzenia i wejscia na Gigg Lane na final barazy przeciwko Skelmersdale. No i udalo sie, ale ... od poczatku.

Jechalem tradycjnie autobusem i promem, meczace strasznie, ale tanie no i czego sie nie robi dla UNITED, zreszta caly prom czerwony i bylo ciekawie, piwa i te sprawy Smile w Manchester bylem o 5 rano i myslalem, jak tu skrecic powrot, bo nie bylo powrotnego tego dnia, myslalem o pociagu do Chester z przesiadka do Holhyead i prom, ale zlapalem inny autobus i jazda.

Dobra, 9 rano wychodze do Wheeterson House na angielskie sniadanko i Pedigree 8) Dostaje sms, ze czeka na mnie bilet na UNITED i jesli chce, moge podjechac pod OT, a, ze UNITED gral o 12:45 a FC UNITED game zaczynalo sie o 15:05 postanowilem skorzystac Smile Collect ticket i jazda do Bishop ( bez biletu na mecz nie wejdziesz ) jednak Boyle sie szybko zmyl i zrobilo sie dretwo, ruszylem do Trafford Pub gdzie bylo ciekawie jak przed meczem z Blackburn, Viva i Park danie glowne, 2,5 godz picia i spiewu z RED ARMY, momentami nie chcialo mi sie nawet ruszac na stadion. Okazalo sie tez, ze w kasach jest 60 biletow na mecz z WHU w przedziale 40 - 60 funtow.

12:20 jestem pod West Stand W16 i nagle z tlumu wylania sie 20LEGEND i idzie w moja strone a obok fajni sciskajacy jego dlon, skorzystalem i ja of course.

12:45 siedze na Stretford i jedziemy z dopingiem, Viva, Park, UNITED are going to Moscov. Dania glowne, gardlo zdarte po 30 minutach, Ronaldo show i tyle w temacie. STANDS UP FOR THE CHAMPIONS!

Po mecz szybki atak na FCUM i dalej doping z RED ARMY.

Jedynymi minusami to to, ze bylem znowu sam i to, ze byla meczaca podroz, zobaczyc UNITED, bezcenne.

PS. Wojtek3, Skull i Seki prawdopodobnie jada na mecz Testiminoal Ole Gunnar 2 sierpnia, kto chce niech sie dolacza.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-05-2008 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #233
 
Wojtek3 napisał(a):Okazalo sie tez, ze w kasach jest 60 biletow na mecz z WHU w przedziale 40 - 60 funtow.
czyli jakby ktoś pojechał bez biletu do manchester to by się na bilet załapał.

we're FC United - we're going up
04-05-2008 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #234
 
roo napisał(a):czyli jakby ktoś pojechał bez biletu do manchester to by się na bilet załapał.

I to spora ilosc osob, na pewno nie jest tak za kazdym razem, aczkolwiek bylem zdziwiony bo koniki lataly jak oszalale obok pubow a w kasach wejsciowki za 30 funtow, fakt, ze pewnie na kiczowate NS albo ST ale mimo wszystko. U konika bilet 100 funtow czyli calkiem przyzwoicie.

Planowany jest teraz wyjazd na mecz 2 sierpnia, pozegnanie Ole Solskjaer'a, ja powinienem byc tam na 99 %, Skull sie tez pewnie zabierze, Seki mi cos tam pisal, dlaczego, jest tez pare chetnych osob z manusite. Łapcie teraz samoloty bo pozniej bedzie drogo a jest szansa zobaczyc UNITED za nieduze pieniadze.

Tutaj loty Wizzarem z Wawy do Liverpoolu

http://book.wizzair.com/skylights/cgi-b ... cgi?step=1

Z Liverpoolu jest tani powrot 3 sierpnia za 150 zl

http://www.bookryanair.com/skysales/FRSelect.aspx

Nie patrzcie na CentralWings bo firma podupada i anauluja 60 % bukowanych lotow.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-05-2008 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #235
 
Very interesting.

Linki Ci i tak nie działają, zrób screena albo wypisz jak wolisz :wink: Wymarzony mecz to to nie jest, ale Ole się należy i jest możliwość taniego wyjazdu na OT. Nie wiadomo, o której godzinie rozgrywany będzie ten mecz. Strzelam, że popołudniowe 14-16. Pech taki, że autobusy są też tylko 01 i 03 sierpnia. Ja nawet mam połączenia z Gdańska. Jeśli to wypali to z chęcią bym się na to pisał :wink:

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
04-05-2008 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #236
 
Oczywiscie jak komus pasuje to niech tez łapie autobus nie ma problemu, mysle, jednak, ze nia ma co oszczedzac 200 zl na samolot bukujac teraz, w takiej sytuacji mozna umowic sie, ze zostajemy 1 noc w Manchester i zabukuje sie jakis nocleg w centrum nie ma problemu.

Dla mnie to tez nie jest jakis wymarzony mecz, ale Skull juz w tym sezonie spalił 3 wyjazdy wiec chlopakowi cos sie nalezy od zycia 8) Zreszta moze to byc taka mala rozgrzewka przed nowym sezonem no i poznac pare osob z forum jak sie wybiora.

Szukajcie lotow na Wizzair, Ryanair, Aerlingus na pewno cos jest taniego.

Nia zapominacjeo o MUSC bo trawaja zapisy, tylko, z One United mozecie wyjechac w sezonie na mecz z ekipa, zapisy do 31 maja pozniej we wrzesniu

Na mecz Ole nie trzeba byc w One United.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-05-2008 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #237
 
Ja sie okresle za kilka dni, bo z jednej strony spoko sie przejechac, ale ten mecz i ta atmosfera az mnie zatrzymuje w domu 8) A hajsiwo sie przyda na jesien na jakis wyjazd w Lidze Mistrzów i w lidze Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
05-05-2008 07:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #238
 
Wojtek3 napisał(a):Oczywiscie jak komus pasuje to niech tez łapie autobus nie ma problemu

samoloot ,taki ze skrzydlami. Nie wiem skąd się wziął autobus tam...

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
05-05-2008 12:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #239
 
No ja też bym wyrażał chęć.Odlot do Anglii byłby w piątek mniej więcej w jakich godzinach,bo na wakacje będę miał robotę i wątpliwa sprawa żeby ktoś mnie na dzień puścił.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
05-05-2008 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #240
 
Tylko Ci co sie piszą na ten piknik niech liczą sie z faktem ze na jesien jest przewidziany wyjazd dużą ekipą na Old Trafford bądź jakis wyjazdowy mecz Wink Wiec zeby kasy nie brakło i równiez dołączajcie do MUSC.pl bo bez One United ciezko Wam bedzie Wink

EricRyan napisał(a):Szkoda tylko, ze tylko Prezesowi udało się dostac na sektor UNITED. Lipa straszna siedzieć z kmiotami z Barcelony... :/

Oj tego to nie wiedziałem :/ Czyli jednak aż tak duzo nie starciłem ze nie pojechałem

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
05-05-2008 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości