Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #496
 
Pejter widze, ze ciagle trzymasz sie tego smiesznego argumentu przeciwstawienia sie przeciwko Glazerowi w inny sposob niz zakladanie klubu. Jak Ty bys chcial sie mu przeciwstawic ? W jaki sposob ? Wydac 10 mln funtow na transparenty na Stretford ? A moze wykupic MAN UNITED co ? :lol:

Juz sie przyzwyczailem do tego, ze nie pojmujesz calej ideii zalozenia FC UNITED, prosze Cie tylko na przyslosc nie zabieraj glosu w tej sprawie bo nie masz o tym zielonego pojecia, a to wszystkich najbardziej tu drazni.

To nazywamy pasją.

http://video.google.co.uk/videoplay?doc ... 3&hl=en-GB

Tylko obejrz od poczatku do konca, nie pierwsze 7 sekund, bo to wazne.

Under The Boardwalk - United Warriors
16-05-2008 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #497
 
Ludzie z innej beczki:

http://www.redcafe.net/f6/man-united-fan...de-202813/

Rangersi psują nam fetę :?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
16-05-2008 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #498
 
W kwestii meczu Ole i ewentualnej jego wyższej rangi to może i dobra wiadomość, choć generalnie w dupie mam czekanie trzech miesięcy na celebrację tylko ze względu na idiotów ze Szkocji, którzy nie potrafili się zachować, jak przystało :shock: Owszem, najpierw trzeba wygrać, no ale...

Kod:
As a course of action to let the city council know how the people of Manchester feel about these cancellations a petition has been created, along with a request to email Mr R Leese, the head of the City Council at [email protected] to express disappointment.

It is our plan to pass this petition to the City Council in the hope that they may reconsider.

I am a new member to this forum and have only created a profile to spread the word of this campaign. As such I have no permission to post in the Manchester United Forum. I have repeatedly asked the moderators to grant permission but disappointingly, have had no response.

To assure you of our sincerity, we have had words of encouragement from IMUSA and MUST, and the petition currently has over 1500 signatures as a result of persistent promotion in sections of the media over the course of late yesterday and today.

For this reason I am asking that you publicise the petition and email request in the "Man United Fans To Be Denied Parade" thread and make a request for the thread to become sticky.

I will send this PM to all current contributors to this thread.

Thanks.

capo di tutti capi

MUSC PL
16-05-2008 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #499
 
Ale co to wogóle ma być, kibice United to kibice miejscowi. Parada po zdobyciu finału to nie złość po przegranym finale i walka z kibicami drużyny przeciwnej. Dlaczego w ogóle to my mamy płacić za błędy organizatorów i kibiców Rangers?. Kurwa mać, to jeśli ruskie wygrają to będą fetę mogli organizować? Co za żenada, ja pi****le.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
16-05-2008 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #500
 
Pejter napisał(a):Wiem, że według statutu taka sytuacja nie jest możliwa. Dlatego też napisałem o tak małych szansach. Ale z republiki cesarstwo i odwrotnie jakoś się dało zrobić... I to miałem na myśli - więc co w takiej sytuacji byłoby zachowaniem tradycji? Założenie nowego klubu?

Skoro wiesz, ze taka sytuacja jest nie mozliwa, to po cholere zadajesz tak durne pytanie?


Pejter napisał(a):W jaki sposób prosili? Prawdopodobnie nie były to wielkie ruchy, bo byłoby o tym głośno. A tak to głośno było tylko np. o ucieczce synów Glazera pod eskortą z Old Trafford. A dlaczego Malcolm nie był w Manchesterze? Nie wiem - może boi się właśnie, że spotka go to samo co jego synów, gdy przyjechali oglądać Old Trafford?

Po pierwsze dla mnie to on moze spierdalac jak najdalej zabierajac za soba synow, cala rodzine z zarzadu i przydupasa gilla. A chocby to uciekanie z OT z eskorta, czy wizyata kibicow w hotelu. Co ja poradze, ze te pajace boja sie spojrzec fanow w oczy? Ale wg ciebie powinni go prosic na kolanach i blagac o nie wiem co dokladnie. Ale twoje rozwazania sa nielogiczne, bo juz zalozenie masz bledne. Zadnego kompromisu byc nie moze, bo osoba glazera jest przyczyna konfliktu. WIec jak maja sie z nim ukladac. Zeby ci to zobrazowac, bo ty tego za chuja nie rozumiesz i nie wazne irazy napiszesz ze jestes w temacie, ze wiesz o co chodzi, zastosuje infaltylne porownanie. Czy jak odbiore twoj dom, to ty bedziesz sie staral zawrzec ze mna kompromis, czy moze jednak odebrac mi go bo to twoj?

Jak ty sobie kompromis wyobrazasz z galzerem? I ty nie masz odmiennego zdania. Ty masz braki w wiedzy wydawaloby sie dosc podstawowej.


Pejter napisał(a):To lepiej pozwolić Chińczykom na to, żeby zajmowali miejsca prawdziwych fanów? Razz Na pewno to nie zastopuje komercjalizacji, a Manchesterowi (dopingowi na Old Trafford) też nie pomaga.
stary mnie to jebie kto na OT teraz siada. Takich chce miec kibicow, takich miec bedzie. Jezeli wg ciebie dobrym ponmyslem na prostest jest placenie coraz to wiecej kasy dla tego chuja i chodzenie na ot, to rob to. On ma w dupie czy ty spiewasz czy nie, dla niego jestes kolejnymi 50 funtami. Klub ma zapotrzebowanie na chinczykow, to prosze bardzo. Nikt tu nie odstawia cyrkow jak na legii, ze wpierdol za pojscie na mecz. CI co chca to chodza. Ci co chca sie pobawic w normalnej atmosferze ktora sobie sami stworza ida do siebie.


Pejter napisał(a):To tylko pokazuje, że to przede wszystkim Glazerowie są winni konfliktu z kibicami, ale nie można wszystkiego zrzucać na nich, bo żeby doszło do porozumienia, potrzebna jest wola z obu stron. W tym konflikcie nie ma wyraźnej woli ani z jednej ani z drugiej strony.

I po raz kolejny. Jasne ze glazerowie sa winni, bo chyba o tym tu piszemy. Ale o jakim ty kurwa porozumeiniu mowisz., BO ja juz sie zgubilem o co ci chodzi? DLa kibicow jest jasne. Glazer to chuj, co im cos odebral i jeszcze wyciaga od nich kase z roku na rok coraz wieksza. Czesc poszla za fc, reszta ma to gdzies. Ale nikt o jakimkolwiek porozumieniu nie mowi, bo jedyne porozumienie bedzie jak glazer zwyczajnie wypierdoli z manchesteru.


A jakie ty argumenty chcesz ode mnie? Masz wszystko napisane w poscie erica. Jezeli nie umiesz tego przeczytac ze zrozumieniem, to stary przysiadz troche mocniej na polskim a nie mi kazesz cos jeszcze argumentowac. Moge ci jedynie przekleic ten post jeszcze raz.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
16-05-2008 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #501
 
Inna sprawa jest taka, że nie am sie co zachwycac dopingiem an FC United, bo prawda jest taka że na małym obiekcie gdzie jest mało kibiców zrobic bardziejgłosny i wyrazny doping to nie jest problem, ja osobiscie urodziłem sie fanem MAN UNITED i tym fanem zostane a to ze ktos sie tam wyłamał nie musze naśladować :roll: Na wyajzdach MAN UNITED jest na tyle dobry doping że nie am sie czego wstydziec a na OT juz przed Glazerem była kapa a ten pajac dojebał jeszcze bardziej co nie oznacza ze zmieniam klub, z Prezesem w Manchester o tym rozmawialismy i mamy podobne zdanie.
I niech mi nikt nie pisze o sprawach kibicowskich, bo wiem na czym to polega i nie stawiam sie tutaj po stronie Pejtera, bo chłopak to ma zupełnie dziwne podejcie do futbolu Smile

FC United kibicuje ale NIGDY, NIGDY nie będzie dla mnie taką ważną czescią mojego serca jak MAN UNITED.

W tym sezonie zaliczyłem gdzieś 20-30 meczy i tak czytając to co sie w tym temacie dzieje zaczeło mnie to troche smieszyc :o

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
17-05-2008 08:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #502
 
Wojtek - przeciwstawianie się Glazerowi poprzez założenie nowego klubu nic nie daje jeśli chodzi o Manchester United, jeśli chodzi o ideę sportu bez komercjalizacji to tak.

Wojtek3 napisał(a):A moze wykupic MAN UNITED co ?

Zbieranie pieniędzy, jak to czynią kibice Liverpoolu (oprócz tego, że klub sobie też założyli) w razie nadarzenia się okazji i z tego co jakiś czas temu czytałem to kibice United też to czynią, więc to pochwalam.

Cytat:Juz sie przyzwyczailem do tego, ze nie pojmujesz calej ideii zalozenia FC UNITED, prosze Cie tylko na przyslosc nie zabieraj glosu w tej sprawie bo nie masz o tym zielonego pojecia, a to wszystkich najbardziej tu drazni.

A ja już się przyzwyczaiłem, że jeśli ktoś nie zgadza się z celowością założenia takiego klubu to nie pojmuje idei jego założenia, na niczym się nie zna i jest zwolennikiem Glazera :wink:

Wojtek3 napisał(a):To nazywamy pasją.

http://video.google.co.uk/videoplay?doc ... 3&hl=en-GB

Bez oglądania wiedziałem co tam będzie i po zobaczeniu nic się w moim życiu nie zmieniło Smile

pawlo napisał(a):Skoro wiesz, ze taka sytuacja jest nie mozliwa, to po cholere zadajesz tak durne pytanie?

Odpowiedź jest w fragmencie mojego postu, który zacytowałeś.

Pawlo - innego wyjścia, jak próby współpracy z Glazerem, nie ma. Jego rodzina będzie prawdopodobnie rządzić jeszcze przez przynajmniej kilkadziesiąt lat i nic się nie zmieni w kwestiach dopingu na Old Trafford, jeśli nastawienie kibiców jest takie jakie jest (o nastawieniu Glazera już nie pisząc).

pawlo napisał(a):Czy jak odbiore twoj dom, to ty bedziesz sie staral zawrzec ze mna kompromis, czy moze jednak odebrac mi go bo to twoj?

Tyle tylko, że założenie nowego klubu przez kibiców United nie jest próbą odbierania "starego domu", tylko zakładaniem sobie nowego. I sytuacja tutaj jest trochę inna, bo poprzez taką walkę nic tutaj z Glazerami nie zdziałasz.

Seki napisał(a):a na OT juz przed Glazerem była kapa a ten pajac dojebał jeszcze bardziej co nie oznacza ze zmieniam klub

I ja mam takie samo podejście co ty, tyle że FC United w ogóle nie kibicuję (może jedynie zgadzam się z jego ideą walki z komercjalizacją, ale nie kosztem Manchesteru United).
Ale niektórzy próbują mnie przekonać do FC United linkami z dobrym dopingiem na FCU.

P.S. Szczególnie pawlo, ale inni też - po raz drugi w ciągu kilku dni proszę o ograniczenie wulgaryzmów do totalnego minimum. Emocje można wyrażać w inny sposób.
17-05-2008 10:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #503
 
jesli chodzi o linki toz dobrym dopingiem an MUFC mozna znalesc takich miliony Smile W Rzymie Red Army miało o stokroc lepszy doping Smile

Na Zagłebiu cos takiego oglądam conajmniej raz na dwa tygodnie więc nie staje mi na ten widok Smile

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
17-05-2008 10:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #504
 
Seki nie wiem czy dobrze zrozumialem Twojego posta troszke wyzej, ale to nie przez doping powstalo FC UNITED to tak dla jasnosci, bo tak z Twojego postu troche to wynika Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
17-05-2008 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #505
 
Dla scislosci, ja tez jestem przde wszystkim kibicem man united. Tyle ze bardzo mnie meczy komercjalizacja footbalu i sportu ogolnie. Brakowali mi naprawde czegos takiego czym obecnie jest fc. Cos co maja te male kluby bez sukcesow. Ten klimat.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
17-05-2008 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #506
 
Napisalem jebuckiego posta i kur*a nie wczytalo :x

Tak więc teraz w skrócie, nigdy nie zabieralem głosu w kwesti o której ostatnio jest tu dużo wymiany zdan,ale przyszedl czas by wyrzucic to z siebie.

Od zawsze kibicowałem MU i zawsze tak bedzie, równiez uważam Glazera za wielki problem na drodze ,ale nawet on nie odsunie mnie od klubu. Rozumiem angielskich kibiców , sam mam zamiar sie wybrac na kilka spotkan FCUM i wogole interesuje mnie to jak sobie radzą,ale to zwykła sympatia,a z United łączy mnie coś wiecej...
18-05-2008 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #507
 
KanT napisał(a):Wiecie coś o celebracji poza stadionem?

Po środowym finale Ligi Mistrzów,odbędzie się uroczysta parada ulicami Manchesteru.

Miejmy nadzieję że zawodnicy i kibice obecni na owej paradzie oprócz tytułu mistrzowskiego będą celebrować także zwycięstwo w Champions League.

CONCILIO ET LABORE
18-05-2008 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #508
 
To jest tak, i musicie to pojąć. Ze nikt do tego nikogo nie zmusza. Chcesz byc sympatykiem/ fanatykiem FCUM, badz. Nie chcesz to nie. Czasami az dziw bierze, ze jacys ludzie mysla, ze kibice FCUM to jakis wyrzutek spoleczny, niekibicujacy juz MUFC. Szkoda, naprawde zal ludzi ktorzy zabieraja glos w tej sprawie nie majac zadnego pojecia.

Dla mnie FC United to drugi dom i mysle jeszcze jeden sezon i bede kochal go tak jak MUFC. Czuje to w sercu, zreszta ciezko pisac cos o FCUM / MUFC nie majac stycznosci z ludzmi z Greater Manchester a mysle, ze to podstawa. Dopoki nie mialem stycznosc z Gigg Lane nie wiedzialem nic, teraz wiem co robie i nie zaluje decyzji.

FUCK YOU GLAZER. Przysiegam, ze odspiewam z RED ARMY piesn na czesc jego smierci.

Under The Boardwalk - United Warriors
18-05-2008 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #509
 
Moje podejście jest podobne do tych Sekiego, czy Skulla. Nie potrafiłbym kochać drugiej drużyny tak, jak United. Owszem, interesuję się, darzę klub sympatią z oczywistych względów, chociaż wolałbym żeby nigdy nie było potrzeby zakładania FC

Fuck off Glazer


Danny93 napisał(a):Po środowym finale Ligi Mistrzów,odbędzie się uroczysta parada ulicami Manchesteru.

Nie przekręciłeś czegoś? Popatrz kilka postów do góry na wypowiedz moja i Ciampela.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
19-05-2008 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #510
 
KanT napisał(a):Nie przekręciłeś czegoś? Popatrz kilka postów do góry na wypowiedz moja i Ciampela.

Racja,wygląda na to że celebracja tytułu i ewentualnego zwycięstwa w LM odbędzie się dopiero latem.Jak dla mnie to chore,choć z drugiej strony i tak nie będzie mnie na tej paradzie więc w sumie wisi mi to kiedy się ona odbędzie.

CONCILIO ET LABORE
19-05-2008 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości