Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
reason Offline
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #736
 
To, że Ferguson pojechał błagać Ronaldo to z pewnością bzdura, chociaż na bank czy osobiście czy telefonicznie z Ronaldo pogadał. A co do samego odejścia, to myślę że to kwestia czasu (kto wie czy nie tygodni ). Szmatławce, szmatławcami ale jest tyle spekulacji, że gdyby Ronaldo nie chciał odejść na bank by zwołał jakąś konferencje czy publicznie jasno określił że z klubu nie odchodzi i spokojnie zajął się grą na EURO.
Raczej władze MU nie kierują się informacjami z oneta czy wp pozywając Real :wink: Musi coś w tym być...
PS 100 baniek to dobry interes 3 świetnych zawodników... takie moje zdanie :wink:
09-06-2008 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #737
 
reason napisał(a):PS 100 baniek to dobry interes 3 świetnych zawodników
albo 1 zawodnik i spłacony choć troszkę dług G****** !!!

we're FC United - we're going up
10-06-2008 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #738
 
roo1410 napisał(a):
reason napisał(a):PS 100 baniek to dobry interes 3 świetnych zawodników
albo 1 zawodnik i spłacony choć troszkę dług G****** !!!

Hehe... Real dałby 100 MILIONÓW, a dług wynosi MILIARDY funtów Smile

Wizja trzech nowych zawodników jest bardzo kusząca, ale strata Ronaldo... Zreszta - nie ma zbytnio co o tym gadac, bo nie mamy oficjalnej informacji od włodarzy MU, ani nie mamy filmiku, na którym CR7 mówi, ze odchodzi. No chyba, ze ktos cos z was znalazł?

amor patriae nostra lex
10-06-2008 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #739
 
Zashi napisał(a):Hehe... Real dałby 100 MILIONÓW, a dług wynosi MILIARDY funtów Smile

W Bravo Sport takie rzeczy piszą, czy sam masz bujną wyobraźnię? Smile

capo di tutti capi

MUSC PL
10-06-2008 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #740
 
Zashi napisał(a):Hehe... Real dałby 100 MILIONÓW, a dług wynosi MILIARDY funtów Smile
MILIARDY ???? chyba miliony !!!!! :lol:

we're FC United - we're going up
10-06-2008 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #741
 
Ciampel napisał(a):
Zashi napisał(a):Hehe... Real dałby 100 MILIONÓW, a dług wynosi MILIARDY funtów Smile

W Bravo Sport takie rzeczy piszą, czy sam masz bujną wyobraźnię? Smile

BravoSport nie kupuje, wiec mam wybujała wyobraźnie Tongue tak mi sie wydawało :wink: :lol:

amor patriae nostra lex
10-06-2008 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
$FA$ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #742
 
Zashi napisał(a):Wizja trzech nowych zawodników jest bardzo kusząca, ale strata Ronaldo... Zreszta - nie ma zbytnio co o tym gadac, bo nie mamy oficjalnej informacji od włodarzy MU, ani nie mamy filmiku, na którym CR7 mówi, ze odchodzi. No chyba, ze ktos cos z was znalazł?

Tylko jeżeli mamy przeprowadzić te transfery to jak najszybciej bo jeżeli Ferguson chciałby sprowadzić takiego Ville czy Quaresme to musi brać na uwagę fakt, że oni są na listach życzeń innych klubów.

I zgadzam się z tobą, że nie ma co zbytnio gadać o transferze jeżeli nie ma oficjalnych informacji.
11-06-2008 07:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #743
 
http://redlog.pl/2008/06/10/wright-jako ... nej-klasy/

Bardzo ciekawy artykuł oparty na słowach wspaniałego przed laty napastnika Arsenalu Iana Righta,pokazujący jakim człowiekiem jest Cristiano Ronaldo.

CONCILIO ET LABORE
11-06-2008 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
$FA$ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #744
 
Danny93 napisał(a):http://redlog.pl/2008/06/10/wright-jako-...nej-klasy/

Bardzo ciekawy artykuł oparty na słowach wspaniałego przed laty napastnika Arsenalu Iana Righta,pokazujący jakim człowiekiem jest Cristiano Ronaldo.

I w 100% zgadzam się z tym co znajduje się w tym artykule. Jako piłkarz Cris jest wielki ale jako człowiek jest nikim. Ale w tych czasach większość piłkarzy leci na kasę niestety.
11-06-2008 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #745
 
Danny93 napisał(a):http://redlog.pl/2008/06/10/wright-jako-...nej-klasy/

Bardzo ciekawy artykuł oparty na słowach wspaniałego przed laty napastnika Arsenalu Iana Righta,pokazujący jakim człowiekiem jest Cristiano Ronaldo.
Ian powiedział dokładnie to, co ja myślę. Świetne słowa, uważam dokładnie tak samo.
I jak Ronaldo by nie grał - dla mnie, jest już nikim.
11-06-2008 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #746
 
Przypominam, że Ronaldo to nadal zawodnik Manchesteru United Smile

capo di tutti capi

MUSC PL
11-06-2008 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #747
 
Ciampel napisał(a):Przypominam, że Ronaldo to nadal zawodnik Manchesteru United Smile
Powiem Ci szczerze, że powoli staje mi się to obojętne. Przykro mi tylko, że tak znakomity zawodnik traci w nie tylko moich oczach, ale i innych fanów United. Mógł być legendą.
11-06-2008 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #748
 
Ciampel napisał(a):Przypominam, że Ronaldo to nadal zawodnik Manchesteru United Smile

I niewykluczone że jeszcze przez najbliższe 2,3 lata Ronaldo będzie grał na Old Trafford(przypomnijmy sobie co było w 2006 roku,kiedy również wszystko wskazywało na to że CR7 opuści Anglię i chyba tylko jakieś magiczne słowa Sir Alexa zadecydowały o tym że Ronaldo jednak pozostał),ale możliwe również że już tego lata odejdzie do Realu,tak naprawdę nikt nie ma pojęcia co zrobi Portugalczyk i samo jego postępowanie,niezdecydowanie,prawdopodobna chęć opuszczenia klubu i ludzi którzy tak wiele dla niego zrobili i tak bardzo go kochają sprawia że co raz więcej kibiców powoli traci szacunek do Ronaldo i ja jestem jednym z nich.

CONCILIO ET LABORE
11-06-2008 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #749
 
Chciałbym powiedzieć że od jakis dwóch tygodni piszecie ciągle o tym samym Smile . Nie nudzi sie to Wam?
11-06-2008 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #750
 
Na oficjalnej stronie klubu włoskiej Salernitany z serie C napisali że są bliscy dogadania sie z Man Utd w sprawie wypożyczenia Ronaldo, drużyna zostala niedawno kupiona przez Portugalskiego milionera,który jest spokrewniony z ojcem Crisa, Luis Anreii Carnida chce stworzyc wielki team ,poczynil już pierwsze kroki ,tzn zatrudnił na stanowisko trenera Roberto Baggio, namówił Rivaldo do podpisania rocznego kontraktu ,na testach jest Freddy Adu z Benfiki, zatrudnil syna Gianfranco Zoli ,Marco Zole.
Carnida uważa Ronaldo za najlepszego piłkarza globu i jest w stanie zaproponowac mu kosmiczne pieniadze za gre w jego klubie, Cris teraz ma dylemat,byc najlepiej oplacanym piłkarzem świata ,lecz nie grac w LM czy brac troszke mniej i grac w Realu... :roll: Wszystkie gazety we włoszech o tym piszą!!
11-06-2008 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości