Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #751
 
Adu na testach w Serie C :lol: To chyba cala serie C moze przyjechac na testy do niego.

Under The Boardwalk - United Warriors
11-06-2008 17:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #752
 
Skull napisał(a):Na oficjalnej stronie klubu włoskiej Salernitany z serie C napisali że są bliscy dogadania sie z Man Utd w sprawie wypożyczenia Ronaldo, drużyna zostala niedawno kupiona przez Portugalskiego milionera,który jest spokrewniony z ojcem Crisa, Luis Anreii Carnida chce stworzyc wielki team ,poczynil już pierwsze kroki ,tzn zatrudnił na stanowisko trenera Roberto Baggio, namówił Rivaldo do podpisania rocznego kontraktu ,na testach jest Freddy Adu z Benfiki, zatrudnil syna Gianfranco Zoli ,Marco Zole.
Carnida uważa Ronaldo za najlepszego piłkarza globu i jest w stanie zaproponowac mu kosmiczne pieniadze za gre w jego klubie, Cris teraz ma dylemat,byc najlepiej oplacanym piłkarzem świata ,lecz nie grac w LM czy brac troszke mniej i grac w Realu... :roll: Wszystkie gazety we włoszech o tym piszą!!
Bzdury. Nie wierzę żeby jakikolwiek zawodnik United przeszedł do Serie C, nawet za taką kasę. Nawet Ronaldo.
@Edit
Mógłbym dostać linka? Bo na stronie Salernitany nie mogę tego znaleźć. Cholera, było się uczyć włoskiego.
11-06-2008 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #753
 
El'Toro napisał(a):Bzdury. Nie wierzę

Ale onet i inne zaprzyjaznione źródła już o tym piszą :roll:
11-06-2008 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #754
 
Zamknijmy ten temat do 14 sierpnia.

Under The Boardwalk - United Warriors
11-06-2008 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #755
 
Wojtek3 napisał(a):Zamknijmy ten temat do 14 sierpnia.

Głupi pomysł ,po prostu skonczmy to głupie paplanie...

WoLaK napisał(a):w tematach o zawodnikach dyskutujmy o ich poczynaniach na boisku.

No więc dzisiaj Ronaldo dał rade,strzelił ładną bramke i asystowal przy kolejnej,a pierwsza bramka padla również po jego akcji ,tak więc cena idzie w góre :lol:
11-06-2008 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #756
 
Skull piszesz o paplaniu a jeszcze 4 godziny temu wkleiles nam informacje ktora jest jedna z najbardziej absurdalnych w dziejach plotek transferowych i nawet jesli jest prawdziwa
( w sensie ze gdzies to info zaistnialo ) to chyba nikt przy zdrowych zmyslach w to nie wierzy wiec po co znowu musielismy "stracic" strone na paplaniu o tej Salernitanie.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
11-06-2008 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #757
 
woyteq napisał(a):Skull piszesz o paplaniu a jeszcze 4 godziny temu wkleiles nam informacje ktora jest jedna z najbardziej absurdalnych w dziejach plotek transferowych

Widocznie nie zrozumiales mojej ironii...
Po prostu mam juz dosc tego i tamtego do tego stopnia że pozwolilem sobie na taki żart, uwierz że byli tacy ktorzy sie nabrali :lol: Ronaldo chce odejsc,wyprasza Fergusona z treningu? żenada! Dla przykładu,gazety pisały ze Ramsey oficjalnie w MU i co?
11-06-2008 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #758
 
Skull to żart pierwsza klasa, w sumie jak Hitchcock opowiadasz docwipy bo myślałem w trakcie czytania że to przeżywasz :lol: Ja prawie popuściłem ze śmiechu jak to czytałem


Dla przykładu gazety pisały, że Cardiff zaakceptowało oficjalnie ofertę MU za Ramseya, a nie, że Ramsey przeszedł oficjalnie do nas Wink
11-06-2008 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #759
 
Maciek napisał(a):bo myślałem w trakcie czytania że to przeżywasz Laughing

Miałem podobne odczucia.Już dawno się tak nie uśmiałem będąc na forum,chyba post miesiąca Tongue

Skull może zajmij się pisaniem dowcipów dla gazet itp. Tongue

CONCILIO ET LABORE
12-06-2008 08:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Brys Offline
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #760
 
No to nasza gwiazdeczka zakonczyła euro i nic szczegolnego nie pokazala.Do grania na wielkich imprezach jeszcze nie dorósł (chyba ze juz myslami byl w $realu) granie w lidze to jednak nie to samo co euro.

[Obrazek: 67.gif]
20-06-2008 05:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #761
 
Inne Euro2008 oglądałem widocznie
20-06-2008 09:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #762
 
Brys napisał(a):No to nasza gwiazdeczka zakonczyła euro i nic szczegolnego nie pokazala.Do grania na wielkich imprezach jeszcze nie dorósł (chyba ze juz myslami byl w $realu) granie w lidze to jednak nie to samo co euro.


Maciek napisał(a):Inne Euro2008 oglądałem widocznie

W rundzie grupowej Ronaldo spisywał się bardzo dobrze był wyróżniającym się zawodnikiem w meczach z Turcją i przede wszystkim Czechami,niestety wczoraj prawie nie istniał na boisku,i zostanie zapamiętany jako jeden z największych przegranych tych mistrzostw.Jednak wczorajszy mecz paradoksalnie może dobrze wpłynąć na Crisa,może przestanie chodzić z głową w chmurach.

CONCILIO ET LABORE
20-06-2008 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #763
 
Ja nie mogłem wczoraj z naszych super "ekspertów" z Polsatu, którzy ciągle powtarzali, że Ronaldo jako najlepszy piłkarz na świecie powinien zajść z Portugalią co najmniej do półfinału :lol: Czyli mam rozumieć, że w dzisiejszym futbolu turnieje wygrywa się tylko jednym zawodnikiem... Fakt, Ronaldo wczoraj nie zabłysnął z Niemcami, ale w fazie grupowej zagrał dwa dobre spotkania.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-06-2008 10:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #764
 
Co do Crisa i jego gry, to myślę, że zdecydowanie za bardzo gwiazduje. Faza grupowa to nie to samo co knock-out stage. Tutaj każdy gra do końca i nie ma szans na wystawienie rezerwowego składu. Myślę też, że wczoraj każdy mógł zobaczyc, że Cris nadprzyrodzonych zdolności nie ma i nie jest bogiem futbolu. Sam nie zrobi nic na boisku jeśli cała ekipa gra manianę. A dlaczego pisze właśnie o tym, ano ostatnio ciągła burza wokół niego, gwiazduje, gra na nosach kibiców i działaczy. Dla mnie stanął właśnie przed najcięższą decyzją swojego piłkarskiego życia. Tak jak wielu wielu innych fenomenalnych graczy ma do wyboru grę w klubie z którym osiągnął jak narazie największe sukcesy a przejściem do Realu, który jak zwykle okazuje się marzeniem wszystkich graczy... tyle tylko, że marzenia często pryskają. Cristiano Ronaldo jest największym przegranym tych mistrzostw? Niesądze, tyle tylko, że stracił możliwość pokazania się i podwyższenia ceny za swoją głowę.

A co do tych wielkich spekulacji i newsów z brukowców, to podam przykład bardzo dobry na to, w co można wierzyć a w co niebardzo.

News z wp:
Cytat:Po przegranym meczu z Niemcami Ronaldo odkrył karty. - Mam nadzieję, że w ciągu kilku dni przejdę do Realu Madryt. To było moje marzenie i wielki krok do przodu. Jak powiedział mi trener Scolari, taka szansa trafia się tylko raz. – przyznał Ronaldo.

- Decyzję o odejściu z Manchesteru podjąłem już jakiś czas temu. Nie chciałem jednak jej w trakcie trwania rozgrywek. To są zbyt ważne decyzje. - wytłumaczył milczenie w tej sprawie Potugalczyk.

Real zapłaci za Cristiano Ronaldo Manchestrerowi United rekordową sumę 80 milionów funtów.

A oto komentarz z Oficjalnej straony MU:
Cytat:Ronaldo has continually been linked with a move to Spanish side Real Madrid this summer.

However, the club reaffirmed its position to ManUtd.com on Friday morning. And the message is simple: the 23-year-old United star is “not for sale”.

Więc jezeli na oficjalnej jest takie stanowisko, to Ronaldo zostanie u nas i tyle. Czekam na oficjalne newsy na manutd.com a nie na pseudowywiady z wp i innych onietów...
Ale gdyby Ronaldo tak naprawdę powiedział, to napewno Glazer i rodzinka zedrą z niego ilke się będzie dało.

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-06-2008 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #765
 
Jak przejdzie do konkurencji (adidas), to Nike z niego zedrze tyle, ile się będzie dało Smile

capo di tutti capi

MUSC PL
20-06-2008 11:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości