Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #841
 
Maciek napisał(a):Skull skończ z tym Quaresmą już Zacięła ci się płyta czy jak?

Taa zacieła,wyrażam swoje zdanie i powtórze raz jeszcze,w razie odejscia Cristiano moim kandydatem nr jeden jest Quaresma! bo wiem że Ribery jest nie wydarcia raczej.

Maciek napisał(a):Wiadomo, że jak się ogląda Eurogoals albo inny magazyn

nie oglądam ,oceniam jego gre po tym co widzialem, w Porto razem z Lucho jest królem, w reprezentacji musi ustapic miejsca w skladzie na rzecz Ronaldo,ale jak dostaje szanse to zawsze pokazuje sie z dobrej strony.

To moze podaj swój typ Maciek?
18-07-2008 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #842
 
Skull napisał(a):ale jak dostaje szanse to zawsze pokazuje sie z dobrej strony.
Na EURO 2008 akurat zagrał bardzo słabo. O wiele lepsi od niego byli Ronaldo, Simao czy też Nani.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
18-07-2008 08:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #843
 
bo grał mało
18-07-2008 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #844
 
kapszti napisał(a):bo grał mało
A grał mało bo jest drugim po Cristiano Ronaldo skrzydłowym świata czy dlatego, że jest czwartym w Portugalii? Litości...


Skull napisał(a):Taa zacieła,wyrażam swoje zdanie i powtórze raz jeszcze,w razie odejscia Cristiano moim kandydatem nr jeden jest Quaresma!
Spoko, ale chodzi mi o to, że klepiesz jedno i to samo. Nie chodzi mi już o to, że tak kochasz Quaresme, ale że zawsze (praktycznie) jak przytaczane jest jego nazwisko w kontekście MU to na nazwisku się kończy :roll: Może niektórych nie, ale mnie na przykład bardzo interesuje, jakie jego piłkarskie cechy skłaniają cię ku poglądowi, że nadaje się on - a) do Premiership; b) do Man. United - i chciałbym, wolałbym czytać bardziej merytoryczne dyskusje, niż przerzucanie się nazwiskami



Skull napisał(a):w reprezentacji musi ustapic miejsca w skladzie na rzecz Ronaldo,ale jak dostaje szanse to zawsze pokazuje sie z dobrej strony.
Pierwsze nieprawda, drugie nieprawda Tongue Skrzydła są dwa, Ronaldo jest jeden, a zmiany są trzy w meczach oficjalnych


Swojej propozycji podawał nie będę, bo robiłem to podczas dyskusji w innym temacie, a tak poza tym, wygląda na to, że Cristiano Ronaldo zostanie. Chętnie poczytam dyskusję na temat Quaresmy (nie w tym temacie rzecz jasna) opartą na faktach i obserwacjach, a nie na pogaduszkach typu "Quaresma gra świetnie głową" czy coś w ten deseń, bo to tak jakby powiedzieć, że Berbatov to filigranowy napastnik
18-07-2008 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #845
 
Quaresma liczy sobie, o ilę się nie mylę, już 25 wiosen. To oznacza że wiele więcej niż jest teraz z niego nie będzie. A jest zdecydowanie żeby w ogóle stawiać go w jednym szeregu z tym sprzedawczykiem Ronaldo a co dopiero pisać o zastępowaniu go. Quaresma nie osiągnął i zapewne nie osiągnie nawet w połowie poziomu Ronaldo z jednego prostego powodu. Zły klub do rozwoju swojego talentu wybrał, klub w którym nie ma wychowawców tylko selekcjonerzy. Jeżeli już kogoś trzeba ściągać w miejsce Portugalczyka to jest to Agbonlahor.

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
18-07-2008 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #846
 
Maciek napisał(a):jak przytaczane jest jego nazwisko w kontekście MU to na nazwisku się kończy

No bo ile razy mam powtarzac dlaczego? jesli robie to tak czesto ze rzucasz haslo "plyta sie zaciela" to moze poszukaj sobie moich postów i w kilku napewno znajdziesz to czego teraz sie domagasz. Jesli uwazasz ze cechy ktore wymienilem nie są prawdziwe to ja mam wrażenie że to ty nigdy nie widziales go w akcji.

Morgan napisał(a):Jeżeli już kogoś trzeba ściągać w miejsce Portugalczyka to jest to Agbonlahor.

Agbonlahor jest typowym napastnikiem i na tej pozycji robil furore na pocżątku sezonu,bo gdy zostal przesuniety na skrzydlo to jakos o nim sie cicho zrobilo.

Morgan napisał(a):Quaresma nie osiągnął i zapewne nie osiągnie nawet w połowie poziomu Ronaldo

Moglbym to samo powiedziec o Agbonlahorze,ktory na dzien dzisiejszy nie dorasta do pięt Quaresmie.

DObra wiecej juz nie bede rozmawial na ten temat,bo swoje powiedzialem i nie chce znowu czytac o płytach winylowych ,jak Ronaldo odejdzie to wtedy wróce do tematu.
18-07-2008 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #847
 
Skull napisał(a):No bo ile razy mam powtarzac dlaczego?
Sory, ale naprawdę nigdy tutaj nie widziałem rzeczowej dyskusji na ten temat. Jesli się odbyła, to przepraszam, ale jej nie widziałem, stąd moje wrażenie


Skull napisał(a):Jesli uwazasz ze cechy ktore wymienilem nie są prawdziwe to ja mam wrażenie że to ty nigdy nie widziales go w akcji
Jeśli chodzi o grę głową, która jest rzekomo jego czołową cechą, to faktycznie może tak być Smile


Skull napisał(a):Agbonlahor jest typowym napastnikiem
Agbonlahor nigdy nie był i nigdy nie będzie typowym napastnikiem

Skull napisał(a):na tej pozycji robil furore na pocżątku sezonu,bo gdy zostal przesuniety na skrzydlo to jakos o nim sie cicho zrobilo
Jakie cicho? Przecież ten chłopak w 90% spotkań grał na prawej stronie, nawet przeciwko nam w każdym meczu rozpoczynał tak ustawiony. To typowy RW, wszędzie się go tak określa, a ponadto jest to jego naturalna pozycja, bo nawet (gdy jak mówisz) na początkowej planszy niby jest rozrysowany jako napastnik, to i tak potem z gry widać, że ciągnie go na prawą stronę


Skull napisał(a):Moglbym to samo powiedziec o Agbonlahorze,ktory na dzien dzisiejszy nie dorasta do pięt Quaresmie.
Ty chyba żartujesz Smile
Agbonlahor ma cechę, której Quaresma nigdy nie miał i mieć nie bedzie - jest stworzony do wielkich rzeczy, ma dobrą psychikę i uwielbia wyzwania, zawsze gra (co najmniej) dobrze w meczach z czołowymi klubami, jest motorem napędowym. Zamienienie Ronaldo na Quaresme będzie krokiem w tył i to sporym, ale zakup Agbonlahora będzie po prostu zmianą sposobu gry United
Grzechem byłoby kupowanie go i pozbawianie jego największego atutu, szybkości, poprzez przesuwanie go do gry w środku. To jest naturalny prawoskrzydłowy
Skull napisał(a):jak Ronaldo odejdzie to wtedy wróce do tematu
Taaaaak Tongue Wszyscy wtedy wrócimy do tematu, teraz nie ma co gadać 8)
18-07-2008 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #848
 
Maciek napisał(a):Taaaaak Razz Wszyscy wtedy wrócimy do tematu, teraz nie ma co gadać Cool

No to jeszcze ja wsadzę swoje pięć groszy Tongue

A więc chciałbym zacząć od tego że Quaresma to zły pomysł,bo zawodnik Porto,charakterem,sposobem bycia i stylem gry prawie w niczym nie różni się od Ronaldo,tyle tylko że najzwyczajniej w świecie jest gorszym piłkarzem,więc nie wiem Skull jaki sens widzisz w tym transferze.


Skull napisał(a):Agbonlahor jest typowym napastnikiem i na tej pozycji robil furore na pocżątku sezonu,bo gdy zostal przesuniety na skrzydlo to jakos o nim sie cicho zrobilo.

Mylisz się,jakbyś oglądał mecze z udziałem Aston Villi,to byś zauważył że The Villans zwykle grają w ten sposób że na szpicy jest ustawiony wysoki John Carew,którego ze skrzydeł wspomagają Ashley Young i właśnie Agbonlahor z tym że ten drugi z racji wyższego wzrostu częściej schodzi do środka.Jeśli pamięć mnie nie zawodzi na Villa Park w poprzednim sezonie straciliśmy jedynego gola po takiej akcji właśnie że Ashley dośrodkował a Gabriel zszedł na krótki słupek i wpakował piłkę do bramki głową obok bezradnego Van Der Sara.

Jeszcze dodam że dla mnie o czym już wielokrotnie pisałem najlepszą alternatywą po sprzedaży Ronaldo byłby wspomniany wyżej Ashley Young.Anglik wpadł mi w oko już wtedy kiedy grał w Watfordzie i niemiłosiernie kręcił Mickaelem Silvestrem na Vicarege Road,kiedy bardzo szczęśliwie wygraliśmy 2-1 na początku sezonu 06/07.A to co robił w tym sezonie w Aston Villi przeszło moje najśmielsze oczekiwania,przede wszystkim co różni go od paru innych angielskich skrzydłowych(Lennon,Wright-Phillips) to,to że oprócz szybkości ma głowę na karku i jest niebywale efektywny.

Agbonlahor jest zajebisty ale Young jeszcze lepszy Big Grin

CONCILIO ET LABORE
18-07-2008 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #849
 
Danny93 napisał(a):charakterem,sposobem bycia i stylem gry prawie w niczym nie różni się od Ronaldo

według Maciusia ich charaktery to jak niebo i piekło :roll:

Danny93 napisał(a):najzwyczajniej w świecie jest gorszym piłkarzem

Danny z drzewa spadles czy sie nie wyspales? Ja to wiem że jest gorszym,zresztą co mam wymienic lepszego? obecnie Ronaldo jest najlepszym i to "najzwyczajnej w swiecie" bedzie sie tyczyc kazdego zawodnika..

Co do pozycji Agbonlahora to jest on napastnikiem ,chodz przyznam że schodzi na skrzydlo,ale nigdy nie bedzie rypowym RM jak to pisal Maciek,sezon zaczal na szpicy, pozniej dobra forma Carew i zmiana taktyki,uwierz ze sledzilem dobrze losy Vilii (zaklad z Wojtkiem3) i ogladalem kazdy mozliwy mecz.
Nie gra typowego prawego pomocnika,lecz jest cofnietym napastnikiem i czesto schodzi do skrzydla,zreszta Rooney tez nie gra na szpicy i co nie jest napastnikiem???

Maciek napisał(a):Agbonlahor ma cechę, której Quaresma nigdy nie miał i mieć nie bedzie
\
akurat ta argumentacja mnie nie przekonuje, i nie mozesz tak po prostu ich porownywac,Quaresma gra na wysokim poziomie kilka lat,Agbonlahor dopiero zaczyna, jesli Ricardo jest naprwde taki dupny jak mowicie to co widzie w nim Mourinho??

Odpowiedzialem glownie na te 5 groszy Dannego i spadam z tego tematu :wink:
18-07-2008 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #850
 
Danny93 napisał(a):przede wszystkim co różni go od paru innych angielskich skrzydłowych(Lennon,Wright-Phillips) to,to że oprócz szybkości ma głowę na karku i jest niebywale efektywny.

Ale Lennon tez ma głowę na karku poprzednie sezony w Tottenhamie były bardzo udane troche w tym słabiej ale też jest to świetny zawodnik tak samo jak Wright-Phillips, a po za tym to oni mają troche więcej doświadczenia bo Young zagrał w Premiership jak do tej pory o ile sie nie myle dwa sezony a Lennon po mimo młodego wieku kilka więcej podobnie jak Phillips
18-07-2008 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #851
 
http://tnij.org/bi4m

Czyli telenowela "Ronaldo w Realu?" odc. 6509 raczej zakończona.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-07-2008 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #852
 
Ferg zapowiedział pozostanie Ronaldo więc saga raczej się kończy. Quaresma to sie do Interu nadaje a nie do United i tyle. Piłkarz po prostu ograniczony do zagrań fałszem i tyle. Nie ten poziom, i nie mówie tu o porównaniu do Ronaldo tylko o uwarunkowaniach do gry w najlepszym klubie o najwyższe cele Smile Lennon jeźdzcem bez głowy nie jest, nie wiem skąd te opinie, gość po prostu jest łamliwy jak Saha i to go skreśla. Transfer Aguero jest raczej mało prawdopodobny, Ronaldo zostaje, ale hipotetycznie dla mnie najlepszą alternatywą dla Portugalyczka jest własnie Agbonlahor. Gdzie Skull go widział na szpicy to ja nie wiem, chyba że go z Carew mylił Tongue;* Koleś jest przeniesamowity i im szybciej znalazł by się w United tym lepiej Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
18-07-2008 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #853
 
I ciekaw jestem teraz reakcji kibiców podczas jego pierwszego meczu po kontuzji, bo - nie ukrywajmy - trochę nerwów wszystkim napsuł.

capo di tutti capi

MUSC PL
18-07-2008 16:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #854
 
Skull napisał(a):Danny z drzewa spadles czy sie nie wyspales? Ja to wiem że jest gorszym,zresztą co mam wymienic lepszego? obecnie Ronaldo jest najlepszym i to "najzwyczajnej w swiecie" bedzie sie tyczyc kazdego zawodnika..

Nie jestem taki głupi i wiem że Ronaldo to obecnie najlepszy piłkarz świata,tylko po co sprowadzać na jego miejsce gorszą kopię?


Skull napisał(a):Nie gra typowego prawego pomocnika,lecz jest cofnietym napastnikiem i czesto schodzi do skrzydla,

Ta wersja jest już bliższa prawdy ale ja cały czas będę zdania że Agbonlahor to bardziej skrzydłowy niż napastnik,i raczej schodzi ze skrzydła do środka niż ze środka do skrzydła ale prawie się z tobą zgadzam :wink:


Morgan napisał(a):Lennon jeźdzcem bez głowy nie jest, nie wiem skąd te opinie, gość po prostu jest łamliwy jak Saha i to go skreśla.

Lennon to jeździec bez głowy i koniec,po za tym nie wiem skąd ci się wzięło to że skrzydłowy Spurs wyjątkowo często łapie kontuzje,nie mylisz go przypadkiem z kimś?

W ogóle to Ronaldo zostaje i dyskusję na temat jego następcy zapewne rozpętamy znów za rok Smile

Amen.

CONCILIO ET LABORE
18-07-2008 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #855
 
Cytat:Lennon to jeździec bez głowy i koniec,po za tym nie wiem skąd ci się wzięło to że skrzydłowy Spurs wyjątkowo często łapie kontuzje,nie mylisz go przypadkiem z kimś?

Nie sądzę, ale jeżeli trak uważasz to masz z kim miałbym go pomylić ? Smile Lubię Lennona jak piłkarza, rozwija się bardzo dobrze choć widać że przydałaby mu się zmiana klimatu na taki gdzie walczy się się przez cały sezon na każdym froncie Smile I o ile mnie pamięć nie myli, gdzieśtam była kiedyś zapowiedź Ramosa że Aaron jest do wyjęcia za dyszkę z powodu własnie kontuzjogennosci Wink

Cytat:W ogóle to Ronaldo zostaje i dyskusję na temat jego następcy zapewne rozpętamy znów za rok

Ja tam jednak ciągle wierzę że faceta pożegnamy. Ferguson niby podkreśla że Portugalczyk zostaje w klubie, ale Real trąbi na prawo i lewo że w przyszłym tygodniu finalizuje rozmowy, więc jakaśtam nadzieja jest Smile Ja osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji w przyszłym sezonie w której facet biega po boisku w czerwonej koszulce i to z numerem 7. Nie zniosę tego, ktoś kto tak nie szanuje klubu nie ma prawa w nim grać i w tym momencie dla mnie na dalszy plan schodzą zasady w myśl których Ronaldo miałby odejść z klubu dopiero za rok Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
19-07-2008 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości