Ankieta: Jaka zasada jest najlepsza przy ustalaniu listy do zimowego okienka transferowego?
Ankieta jest zamknięta.
Inna - napiszę w poście, jaka 17.65% 3 17.65%
Taka sama jak przed rokiem 23.53% 4 23.53%
Zasada "Odwrotnie niż w przedsezonowym drafcie" 41.18% 7 41.18%
Zasada "Najwięcej strzelonych bramek" 17.65% 3 17.65%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje zmian...
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #91
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Troche dziwne, ze zamierzacie brac zawodnikow z tylko 6 lig :roll:
Przeciez skoro jest 22 uczestnikow, a mamy brac po 8 zawodnikow to nie znajdzie sie tylu dobrych zawodnikow. Nie lepiej powiekszyc zasob lig o np. Szkocka, Holenderska, Portugalska moze Belgijska i Rosyjska.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
20-08-2008 19:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #92
Re: Piłkarzyki - redcafe version
No więc tak:
1 jestem jak najbardziej za podziałem ligi na Wschodnią i Zachodnią
2 jestem za wywalenie Polskiej ligi a np. dorzucenie ligi Portugalskiej i Holenderskiej, wtedy nie będzie problemu z tą przerwą zimową Wink
3 jestem za tym aby grac 4 zawodnikami (3 napastników i 1 pomocnik lub 2 napadziorów i 2 pomocników) tak będzie najlepiej, a liczba zawodników do dyspozycji gracz - 8, tyle wystarczy, czterech rezerwowych jak coś
4 mecze rozgrywamy tak: Sumujemy bramki strzelone przez piłkarzy, jeśli nasi strzelą ich więcej od przeciwnika, wygrywamy. nie ma co więcej na ten temat dyskutować

Załatwiamy to co jeszcze trzeba i od przyszłego weekendu gramy Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
20-08-2008 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #93
Re: Piłkarzyki - redcafe version
No ale skoro tylu rezerwowych to chyba nie zaszkodzi nikomu liga Polska. Jak nie beda grac wtedy zawodnicy beda rezerwowymi.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
20-08-2008 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #94
Re: Piłkarzyki - redcafe version
zaga92 napisał(a):Troche dziwne, ze zamierzacie brac zawodnikow z tylko 6 lig :roll:
Przeciez skoro jest 22 uczestnikow, a mamy brac po 8 zawodnikow to nie znajdzie sie tylu dobrych zawodnikow. Nie lepiej powiekszyc zasob lig o np. Szkocka, Holenderska, Portugalska moze Belgijska i Rosyjska.
Piłkarzy jest 321, uczestników 26, więc wychodzi po 12 zawodników na jednego gracza, a i tak każdy ma mieć po 8. Jeśli natomiast doszły by jeszcze dwie osoby (za czym optuje) to będzie 28 graczy i 11 piłkarzy na jednego uczestnika.

PS. Jednak jest 25 graczy. Raz i dwa. Szukamy 3 chętnych.

Blog
20-08-2008 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #95
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Foster26 -- uczestnicy gry głosowwali i przegłosowali na rzecz ligi polskiej, w takim razie czemy wbrew ich woli wywalać tą ligę? Zaga dobrze, że zauważył, że mając 8-miu piłkarzy, masz 4 rezerwowych. Szczerze wątpie, aby komukolwiek trafiło się 5+ zawodników z polekiej ligi.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
21-08-2008 08:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #96
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Jak chcecie ja tylko zaproponowałem, ponieważ w Polsce ta przerwa ma zawsze coś ok 100 dni. Dajmy masz tych 8 zawodników, dajmy na to 3 z ligi Polskiej a tu nagle się złoży tak że Twoja podstawowa trójka dozna kontuzji i co wtedy? Z 8 dostępnych zawodników zostaje Ci 3Tongue

Róbcie jak uważacie, ja tam z Polskiej ligi jak już to bym wybrał tylko Brożka, więc....

Co trzeba jeszcze ustalić aby móc w końcu zacząć grać (ruszamy od 30,08)? Czy prócz tych trzech graczy trzeba coś jeszcze?



Mój Blog: Pod presją czasu
21-08-2008 08:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #97
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Albo czegoś nie zrozumiałem, albo twoje liczby sie nie zgadzaja.
8 - ilość w kadrze
3 - z polskiej ligi
5 - reszta kadry
3 - podstawowa trójka (5 rezerwowych)

jeśli mi wyleci podstawowa trójka (chyba, że się pomyliłeś i chciałeś napisać piątka), to na rezerwie mam jeszcze pięciu Tongue

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
21-08-2008 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #98
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Foster26 napisał(a):Z 8 dostępnych zawodników zostaje Ci 3Tongue

Miało być tak: Z 8 dostępnych zawodników zostaje Ci 2 Tongue [ 8 - (3 + 3) = 8 - 6 = 2] Big Grin

Masz 3 graczy z Polskiej ligi - jest ta przerwa i oni teraz nie graja
Masz 3 dajmy na to z Włoch - i cała trójka doznaje kontuzji
Wtedy masz do dyspozycji tylko 2 zawodników
Scenariusz mało prawdopodobny ale możliwy

Ponawiam pytanie:

Co trzeba jeszcze ustalić aby móc w końcu zacząć grać (ruszamy od 30,08)? Czy prócz tych trzech graczy trzeba coś jeszcze?



Mój Blog: Pod presją czasu
21-08-2008 09:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #99
Re: Piłkarzyki - redcafe version
radzio napisał(a):A czego nie ma:
1) Zasad i regulaminu
2) Ilu zawodników w drużynie
3) Jak rozgrywamy mecze
1. W zasadzie sami ustaliliście na poprzedniej stronie.
2. Ciągle, kiedy mówimy o piłkarzykach mamy na myśli ośmioosobową kadrę. Myślę, że nie ma po co tego zmieniać. A podstawowych zawodników powinno być czterech (2+2)
3. Gra team X z teamem Y. Kadra X: a,b,c,d. Kadra Y: z,x,c,v. a - 0 goli, b-1, c-2, d-0, z-1, x-1, c-1, v-1. X 3-4 Y. Mniej więcej obrazowo tak to IMO powinno wyglądać.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
21-08-2008 09:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #100
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Wróg Arsenalu napisał(a):Piłkarzy jest 321, uczestników 26, więc wychodzi po 12 zawodników na jednego gracza, a i tak każdy ma mieć po 8. Jeśli natomiast doszły by jeszcze dwie osoby (za czym optuje) to będzie 28 graczy i 11 piłkarzy na jednego uczestnika.

Dobrze rozumiem. Ale na co np. zawodnicy z klubow ktore beda walczyc o utrzymanie. Oni za duzo nie postrzelaja. A powiekszenie lig z ktorych mozna wybierac mialoby raczej na celu uatrakcyjnienie calej zabawy.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
21-08-2008 10:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #101
Re: Piłkarzyki - redcafe version
zaga92 napisał(a):Dobrze rozumiem. Ale na co np. zawodnicy z klubow ktore beda walczyc o utrzymanie. Oni za duzo nie postrzelaja. A powiekszenie lig z ktorych mozna wybierac mialoby raczej na celu uatrakcyjnienie calej zabawy.

Mi jest to obojętne z ilu lig będą zawodnicy, wybierzcie sobie jakie chcecie, tylko chcę wiedzieć ponieważ ułatwi mi to ustawienie paru rzeczy w piłkarzykach. Może być liga amerykańska, armeńska, gruzińska, chińska, japońska kurka południowoafrykańska - wolna amerykanka.

Jeśli chcecie możemy w ogóle brać zawodników z jakiej ligi na świecie się chce ;-) tylko że wtedy jest problem z tymi przerwami w różnych ligach bo w Europie mniej więcej w tych samych terminach są te przerwy i to trzeba mieć na uwadze ;-).

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
21-08-2008 10:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #102
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Jak ktoś już wcześniej wspomniał, była kiedyś odpowiednia sonda, gdzie użytkownicy wybierali z jakich lig chcą piłkarzy, nie zmieniajmy więc decyzji ogółu, no chyba że ta sama w sobie się zmieni.

Teraz proszę o potwierdzenie, żeby kolejna rzecz już została ustalona:
8 piłkarzy w zespole z czego 4 gra co tydzień

Tak ? (albo nie)

Blog
21-08-2008 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #103
Re: Piłkarzyki - redcafe version
tak. I proponuję 2 napastników + 2 pomocników. No chyba, że o tym w następnej sondzie.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
21-08-2008 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #104
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Tak i ja jestem za tym aby zrobić 3 napastników i 1 pomocnik, choć była też propozycja 2 n i 2 p, więc trzeba wybrać Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
21-08-2008 13:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #105
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Jestem za 3 napastnikami plus jednym pomocnikiem w wyjściowym składzie.

Teraz jeszcze kwestia, ilu ma być ich w drużynie np. 5 napastników i 3 pomocników czy wybieramy jak chcemy ?

Blog
21-08-2008 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości