Ankieta: Jaka zasada jest najlepsza przy ustalaniu listy do zimowego okienka transferowego?
Ankieta jest zamknięta.
Inna - napiszę w poście, jaka 17.65% 3 17.65%
Taka sama jak przed rokiem 23.53% 4 23.53%
Zasada "Odwrotnie niż w przedsezonowym drafcie" 41.18% 7 41.18%
Zasada "Najwięcej strzelonych bramek" 17.65% 3 17.65%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje zmian...
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #136
Re: Piłkarzyki - redcafe version
mlody_unw napisał(a):
Wróg Arsenalu napisał(a):Jak napisałeś, jest to bardzo mało prawdopodobne. Ale jednak możliwe, więc musiałem coś wymyślić. A czemu ma służyć to uzupełnienie składu ? Po prostu by szanse w meczu były wyrównane. A po spotkaniu ten piłkarz i tak by wrócił do "bez klubowiczów", o czym pisałem. Z drugiej strony, ciekawie by było, jakby osłabiona drużyna wygrała jakiś mecz. Smile

Będzie to mało rzeczywiste [czyt. mało realistyczne]. W zabawie trzeba wykazać się smykałką menadżerską, więc jeśli ktoś da ciała, będzie miał utrudnioną zabawę.
No i ok. Wink

radzio napisał(a):Wieczorem napiszę taki poprawiony regulamin ;-) bo ten od Wroga Arsenalu wymaga paru poprawek Big Grin
Po co się męczyć, weź z mufca...
:roll:

Blog
23-08-2008 11:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #137
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Informacje podstawowe:

1.Od uczestników zabawy wymaga się znajomości i przestrzegania niniejszego regulaminu.

2.Bramki zdobywane w meczach rzeczywistych przez piłkarzy których wyznaczyliście do podstawowego składu na daną kolejkę, będą jednocześnie strzelane dla Waszych zespołów.

3. W grze biorą udział osoby które zapisały się, a następnie potwierdziły to w odpowiednim temacie. Osoba biorąca udział w zabawie, która zarejestrowała się na forum niedawno bądź nie udzielała się na forum musi uzyskać akceptację pozostałych graczy (zabezpieczenie przed osobami, które mogą olać grę).

4.Liczba graczy na sezon 2008/09 wynosi X.


Piłkarze:


1.Piłkarze dostępni w grze, na co dzień występują w klubach z lig: angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej,
francuskiej, niemieckiej i polskiej.

2. Zawodników będziemy wybierać w systemie zwanym draftem (jak w NBA, wybiera się zawodników dostępnych w puli w określonej kolejności, w tym wypadku wg miejsc zajętych w poprzednim sezonie, pierwszy draft będzie wykonywany w losowej kolejności (komputer rozlosuje kolejność)

3.Każdy gracz musi posiadać w zespole 8 piłkarzy.

4. W wyjściowym składzie na mecz musi znajdować się 3 zawodników w tym przynajmniej 1 pomocnik.

5. Zrozumiałe jest, że nie przed każdą kolejką da się wybrać swój skład, dlatego też po drafcie wszyscy powinniście wyznaczyć swoją "Żelazną Trójkę", czyli graczy, którzy automatycznie będą desygnowani do reprezentowania Waszej drużyny, o ile sami nie zdążycie wystawić składu w odpowiednim czasie.

6. W sytuacji kiedy gracz nie ma do dyspozycji odpowiedniej liczby piłkarzy wymaganych do wystawienia do gry (3), może uzupełnić wyjściowy skład z 2 dwoma zawodnikami.

7. Zawodnika, który nie będzie mógł występować przez dłuższy okres czasu (np. z powodu kontuzji), będzie można zmienić dopiero w najbliższym okienku transferowym. Wcześniejsza zmiana nie jest możliwa.

8. Możliwe są transfery zawodników między graczami, ale tylko w okresie okienek transferowych




Spotkania oraz rozgrywki:


1.Za zwycięstwo w meczu zdobywa się 3 punkty, remis 1; bez wynagrodzenia za porażkę.

2. Mecze rozgrywane są w każdy weekend. (czyli co tydzień)

3. Gramy ze sobą systemem każdy z każdym w formie ligi, bramkę zdobywa się w wypadku, gdy zawodnik będący w meczowej trójce strzela bramkę w rzeczywistych rozgrywkach ligowych w swoim kraju,

4. Za każde zwycięstwo bądź remis gracz dostaje X wirtualnych funtów. Przy czym za pokokonanie drużyny znajdującej się wysoko w tabeli dostaje się więcej funtów niż za pokonanie drużyny z dołu tabeli. Podobnie sprawa ma się z remisami. Za przegraną nie dostaje się niczego. Wirtualne funty będą budżetem, który przyda się na okienku transferowym ;-). (co myślicie o tym pomyśle). Na początku rozgrywki każdy gracz dostanie Y funtów. (żeby na 0 nikt nie skończył xD)

Co myślicie o tym regulaminie ;D?

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
24-08-2008 07:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #138
Re: Piłkarzyki - redcafe version
radzio napisał(a):4. W wyjściowym składzie na mecz musi znajdować się 3 zawodników w tym przynajmniej 1 pomocnik.

Albo ja coś przeoczyłem, ale z tego co wiem to ustalaliśmy ze gramy 3 napastnikami i 1 pomocnikiem :|

radzio napisał(a):4. Za każde zwycięstwo bądź remis gracz dostaje X wirtualnych funtów. Przy czym za pokokonanie drużyny znajdującej się wysoko w tabeli dostaje się więcej funtów niż za pokonanie drużyny z dołu tabeli. Podobnie sprawa ma się z remisami. Za przegraną nie dostaje się niczego. Wirtualne funty będą budżetem, który przyda się na okienku transferowym ;-). (co myślicie o tym pomyśle). Na początku rozgrywki każdy gracz dostanie Y funtów. (żeby na 0 nikt nie skończył xD)

Wg mnie jest to bardzo dobry pomysł Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
24-08-2008 10:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #139
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Foster26 napisał(a):Albo ja coś przeoczyłem, ale z tego co wiem to ustalaliśmy ze gramy 3 napastnikami i 1 pomocnikiem :|
4 zawodników to za dużo :-), 3 zawodników w tym jeden pomocnik jest ilością optymalną i sprawdzoną na MUFCu ;-) nie ma co zmieniać czegoś czego nie znamy. Jak jeden sezon sobie pogracie wtedy można myśleć o zmianach, teraz lepiej oprzeć się na doświadczeniu chłopaków z MUFCa.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
24-08-2008 12:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #140
Re: Piłkarzyki - redcafe version
radzio napisał(a):4 zawodników to za dużo :-), 3 zawodników w tym jeden pomocnik jest ilością optymalną i sprawdzoną na MUFCu ;-) nie ma co zmieniać czegoś czego nie znamy. Jak jeden sezon sobie pogracie wtedy można myśleć o zmianach, teraz lepiej oprzeć się na doświadczeniu chłopaków z MUFCa.

Tylko że my od początku praktycznie mówiliśmy o 4 zawodnikach...ja tu od podejmowania decyzji nie jestem ale moim zdaniem 4 zawodników to najlepsze z możliwy rozwiązań.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-08-2008 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #141
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Foster26 napisał(a):Tylko że my od początku praktycznie mówiliśmy o 4 zawodnikach...ja tu od podejmowania decyzji nie jestem ale moim zdaniem 4 zawodników to najlepsze z możliwy rozwiązań.
Trudno ;-) za rok może być 4, teraz robimy 3 zawodników. Nie ma co eksperymentować teraz. Za rok jak już z grą się oswoimy można wprowadzać modyfikacje. Budżet imo jest wystarczającą modyfikacją jak na początek. Bo rozmawiałem z NiLokiem, który gra w piłkarzyki na MUFC.pl i stwierdził, że 3 zawodników jest ilością najbardziej optymalną i do tego sprawdzoną. Tyle w tym temacie. Tutaj używam prawa admina Big Grin czyli jak admin powie tak ma być ;D (3 zawodników i basta Big Grin)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
24-08-2008 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #142
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Tak jest szefie Big Grin

Cytat:Lista osób które potwierdziły:
1.Wróg
2.maju
3.Foster26
4.fidain
5.Miko
6.Zashi
7.muszeq
8.mlody_unw
9.Anirin
10.Lukas
11.Mata
12.Minh
13.paolo
14.Stefan1555
15.RedLucas
16.Olcia937
17.ring0
18.pawlo
19.Duras
20.Energy
21.zaga92

Z tej listy należy wykreślić użytkownika Energy, który nie udziela się forum, dotychczas był raz, zapisał się i znikł. Do tej listy Wróg musi jeszcze dopisać: ŁukaSsz i Barti MU, którzy potwierdzili już swój udział. Także nasza liga będzie liczyła sobie 22 zespoły.

Regulamin jest, teraz tylko wybrać zawodników i chyba można zaczyna (oczywiście na weekend), czy jeszcze coś potrzeba zrobić, co radziu?

edit//miko:
jeszcze badyl_mufc!



Mój Blog: Pod presją czasu
25-08-2008 11:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #143
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Foster26 napisał(a):Regulamin jest, teraz tylko wybrać zawodników i chyba można zaczyna (oczywiście na weekend), czy jeszcze coś potrzeba zrobić, co radziu?
Skrypt muszę napisać ;D żeby nam wsio podliczał Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
25-08-2008 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #144
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Foster26 napisał(a):edit//miko:
jeszcze badyl_mufc!

A kto to jest? Ja pierwsze słyszę. Miały brać udział w piłkarzykach osoby udzielające się na forum.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
25-08-2008 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #145
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Cytat:edit//miko:
jeszcze badyl_mufc!

Ja go nie uwzględniłem w tej liście, ponieważ jest to użytkownik, który dopiero parę dni temu się zarejestrował, a przecież ustaliliśmy że tacy nie będą brali udziału w naszej zabawie, ponieważ mogą ja popsuć Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
25-08-2008 11:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #146
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Czyli mnie tez wykreslicie bo sie nie udzialam? Tongue Ale przeciez mam range 'Nietykalny' to nic mi zrobic nie mozecie Wink

radzio, szybko szybko z tym skryptem Tongue to tylko "kilka" lini kodu :mrgreen:

amor patriae nostra lex
25-08-2008 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #147
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Zashi napisał(a):Czyli mnie tez wykreslicie bo sie nie udzialam? Tongue

Jak będzie taka potrzeba to jesteś pierwszy do odstrzału Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
25-08-2008 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #148
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Zashi napisał(a):Czyli mnie tez wykreslicie bo sie nie udzialam? Tongue Ale przeciez mam range 'Nietykalny' to nic mi zrobic nie mozecie Wink
Doskonale wiesz, że nie o takich ludzi jak ty chodzi w tym paragrafie Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
25-08-2008 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #149
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Dobra, to kiedy robimy drafta Big Grin?

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
26-08-2008 06:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #150
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Możemy i dzisiaj Big Grin Bo chyba już nic nie zostało, oprócz wybranie, kto pierwszy, drugi itd

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
26-08-2008 07:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 130 gości