Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Tevez
duMeL Offline
Unregistered

Liczba postów: 3
Dołączył: Sep 2008
Post: #61
Re: Carlos Tevez
Również liczyłem na występ Tevez'a w Carling Cup, no ale skoro SAF tak zadecydował to trzeba mu zaufać. Jestem ciekawy jak zaprezentuję sie Welbeck i żałuję ze Manucho nie zagra.
23-09-2008 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #62
Re: Carlos Tevez
Manucho jest jednak w kadrze meczowej, więc całkiem możliwe, że wybiegnie dzisiaj na boisko. Szkoda tylko, że Welbeck dostanie szansę w pierwszym zespole, kiedy nie jest - delikatnie mówiąc - w najlepszej formie. Jeszcze nie doszedł do siebie po kontuzji, co ponoć było widać w ostatnich meczach rezerw, gdzie grał bez wyrazu,

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-09-2008 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
duMeL Offline
Unregistered

Liczba postów: 3
Dołączył: Sep 2008
Post: #63
Re: Carlos Tevez
Co do Welbecka to może się akurat przełamię.
23-09-2008 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
yooyka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #64
Re: Carlos Tevez
Jeśli tak dalej będzie układała się współpraca na linii Roo - Carlos to będzie idealnie.
Tevez jest moim ulubionym zawodnikiem, świetny napastnik, który wg mnie jest sporym zagrożeniem. ^^
Oczywiście początki zawsze są trudne w nowym klubie nawet dla najlepszych i jasne jest, że nie każdego może przekonał do tej pory, ale myślę, że już najwyższy czas by go polubić. Big Grin
Jak już ktoś powiedział.. Roo - Tevez najlepszy atak w Premiership. ^^
05-10-2008 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #65
Re: Carlos Tevez
Ja w ostatnich meczach widzę współprace na lini Berba-Roo, a nie Carlos-Roo. Tevez ostatnio siada na ławce, bo jest nieco w słabszej dyspozcji od konkurentów. Jeśli chodzi o atak Berba-Roo to on rzeczywiście spisuje się ostatnio świetnie, ale i gra całego United wygląda lepiej Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-10-2008 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #66
Re: Carlos Tevez
mufc.pl napisał(a):Real Madryt jest zainteresowany transferem Carlosa Teveza, poinformowała hiszpańska Marca. Praw do zawodnika nie posiada Manchester United, a firma Media Sports Investment, z której Argentyńczyk jest tylko wypożyczony. Hiszpański dziennik upatruje szansy "Królewskich" na dokonanie zakupu napastnika.

"Manchester United musi zapłacić 37 milionów euro (28.8 mln funtów) MSI przed 30 stycznia." – czytamy w najnowszym wydaniu Marki. Dwuletnie wypożyczenie Teveza ma właśnie wygasać w zimie. - "Jeśli Anglicy nie spełnią wymagań, Real Madryt uczyni poważne kroki, aby sprowadzić piłkarza na Bernabeu w przyszłym sezonie."

"W tej chwili nic nie zależy od Realu, ale jeśli Tevez będzie znów pod kontrolą MSI, madrycki klub nie będzie musiał negocjować z Manchesterem United."


Fan United od 1992 roku
16-10-2008 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #67
Re: Carlos Tevez
Nie dziwie się że Real jest zainteresowany Tevezem. Każdy zespół chciałby mieć w swoich szeregach tak świetnego zawodnika. Do tego wszystkiego dochodzi fakt, że na razie niestety nie ma żadnych konkretnych wiadomości odnośnie umowy dla Carlosa :roll: Dziwi mnie to, bo Tevez niejednokrotnie podkreślał, że czuje się w Manchesterze dobrze i z wielką chęcią podpisałby kontrakt. Ostatnio faktycznie trochę rzadziej występuje, ale mam nadzieję że nie pójdzie na łatwiznę jak RvN i będzie walczył o miejsce w składzie z Roo i Berbą.
Podsumowując: liczę, że zarząd klubu jak najszybciej wykupi akcje z MSI,Tevez podpisze papiery i tym samym stanie się pełnoprawnym Diabłem.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-10-2008 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marrta25 Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #68
Re: Carlos Tevez
Zgadzam się Lucas. Manchester nie powinien zwlekać, choć naprawdę bardzo, bardzo wątpię w powyższy transfer (tzn. do Realu). Interesować to się oni mogą, zresztą kim to sie Real, podobnie jak chelsea nie interesuje Wink Ja czekam na umowę dla Teveza i jego bramki w barwach United. Czytałam dziś, ze według siebie zatracił skuteczność, więc do dzieła, trzeba ja odzyskać Wink
PS: A tak wogóle źródłem jest Marca... Coś jeszcze? Big Grin

Manchester is not ordinary club..
This is belief...
This is hope...
This is love...
THIS IS MY HOME...
THIS IS MY LIFE...
THIS IS MY WORLD...

------
Only one say... Only one thing... FOOTBALL - THIS IS MY LIFE
16-10-2008 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #69
Re: Carlos Tevez
marrta25 napisał(a):Zgadzam się Lucas.
:!:

Marca to nie jest jakieś bardzo wiarygodne źródło, lecz nawet gdyby Real się nim interesował sądzę, że Tevez i tak pozostanie w United. This is my opinion.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
16-10-2008 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #70
Re: Carlos Tevez
Może i Marca nie jest wiarygodnym źródłem, ale zarząd United powinien wyjść na przeciw wszystkim spekulacjom i wykupić już na stałe Teveza Smile
16-10-2008 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zuqu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #71
Re: Carlos Tevez
Carlito napisał(a):Może i Marca nie jest wiarygodnym źródłem, ale zarząd United powinien wyjść na przeciw wszystkim spekulacjom i wykupić już na stałe Teveza Smile

agent Teveza dziala i rozpuszcza plotki w prasie by naciskac na zarzad Manchesteru w spawie transferu i zgarnac pokazna kwote od tyle.
17-10-2008 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #72
Re: Carlos Tevez
Cytat:Goszczący w Anglii trener piłkarskiej reprezentacji Argentyny Diego Maradona przeprowadził w piątek rozmowy z kluczowymi graczami swej kadry, Javierem Mascherano i Carlosem Tevez, piłkarzami Liverpoolu i Manchester United.

http://www.sports.pl/pilka_nozna/artyku ... ykul=37686

Maradona chce, aby kapitanem był... Mascherano z LFC. Tongue

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
07-11-2008 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #73
Re: Carlos Tevez
Kurcze dziwna sprawa z tym Tevezem. Uważam go za świetnego zawodnika, pomimo, że nie jest obecnie w najlepszej formie, ale... No nie gra w pierwszym składzie i ciężko będzie mu się przedrzeć, bo wygląda na to, że Rooney i Berbatov świetnie współpracują. I tu mamy dwa dylematy - dla piłkarza i dla zarządu. Czy Tevez, widząc co się dzieje nie będzie chciał odejść? I czy zarząd zdecyduje się zapłacić 25 mln funtów za rezerwowego piłkarza? Trochę zagadkowa sprawa. Warto mieć takiego piłkarza w drużynie, żeby później nie grać Manucho w razie kontuzji któregoś z napastników. Zresztą i tak nie mamy ich dużo. Chciałbym, żeby Tevez został, bo lubię gościa - za ambicje no i rzecz jasna za sam styl gry. A slabsza forma zdarza się każdemu. Może powinien dostawać więcej szans. Choć z drugiej strony gramy kiepsko w tym sezonie i ryzyko może nas kosztować utratę kolejnych punktów.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
13-11-2008 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #74
Re: Carlos Tevez
Teveza pewnie kupimy, bo myślę, że na to zasłużył. Mimo wszystko taki zawodnik jak on jest potrzebny w drużynie. W obliczu kontuzji Roo (często łapie jakieś urazy) jest znakomitym zmiennikiem. Oczywiście Carlos obecnie szans na wykazanie się nie dostaje zbyt dużo, i tu jest problem... nawet boski Diego już się o to martwi. Cóż, wszystko dla dobra United. Zmiennik, Manucho? Kurde, ale on nawet takowej szans nie dostał z QPR. (Prędzej Welbeck zagra... hmm, pamiętajmy o Campbellu z Spurs....)
13-11-2008 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #75
Re: Carlos Tevez
Tevez jak na razie nie błyszczy w tym sezonie, ale wierzę że jeszcze pokaże jakim wartościowym jest zawodnikiem- przechodzi obecnie trochę słabszy okres, ale nie zawsze można grać olśniewająco. Argentyńczyk jeszcze swoje zagra- poza tym nie możemy grać cały sezon dwójką tych samych napastników-popracuje trochę więcej na treningach i będzie dobrze.
Co do jego wykupu to jestem pewien że zarząd na pewno to zrobi- taki klub jak United musi posiadać 3 równorzędnych napastników. Z resztą jak napisał Miko- Tevez zasłużył na to. Te bramki strzelane w ostatnich minutach- ze Spursami czy chociażby w Lyonie znacznie przybliżyły nas do podwójnej korony Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
13-11-2008 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości