Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CM & FM, managery piłkarskie
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #136
Re: CM & FM
Próbuję podkupić 16-letnie talenciaki i wszystko jest git, ale chwilę po podpisaniu kontraktu wyskakuje wiadomość że gość podpisuje nowy kontrakt z klubem. O co kaman? Okienko transferowe jest zamknięte, ale nawet nie ma info że w zimę przechodzi do mnie. Kupuję zawodników z UE, bo spoza nikogo nie mogę przyjąć teraz.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
01-09-2008 10:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #137
Re: CM & FM
Dwie sprawy. Jedna odnośnie FM 2008, druga 2009.

Jeśli chodzi o 2008, to łapcie najnowszego update'a, ze zmiana aktualnymi na dzień 4.09., więc jest już i Berbatov w United.

Mirror 1: Sendspace
Mirror 2: Rapidshare
Mirror 3: Ziddu

Można pograć, zanim nie ma nowej wersji.

I tak oto płynnie przechodzę do Managera 2009 Wink Data premiery nie jest do końca znana, bo jedne źródła mówią o 31 października, inne o 1 listopada, a jeszcze inne o dacie 14 listopada(najbardziej prawdopodobna). Oczywiście jest to data premiery na świecie, więc w Polszy pojawi się pewnie później, bo jeszcze trzeba ją przetłumaczyć. Czyli pod koniec listopada, powinna być już do ścią... kupienia . Chyba, że już grę tłumaczą na polski i wyjdzie w parę dni po premierze światowej, tego nie wiem.

Jeśli chodzi o zmiany, to tych pierdół mi się nie chce opisywać(aktualizacja składów itp, relacje z mediami). Ale jest jedna nowość, która będzie przełomowa dla tej serii. Mecze będzie można oglądać, już nie tylko w obrazie 2D, ale również w 3D! Gracz ma mieć wybór, jak chce oglądać mecze. Bardzo dobre rozwiązanie, bo raz, że na słabszych kompach, gra mogłaby się ciąć(teraz na byle złomie, dało się w fm-a pograć, a przy 3D to już inna bajka), a po drugie masa ludzi - w tym i ja - woli wygląd 2D. Na tym polegał klimat tej gry, tabelki, statystyki i kulki biegające po zielonym prostokącie Smile Takiego managera uwielbiam. Aczkolwiek przetestuje nowe rozwiązanie, a nuż okaże się, że mamy do czynienia z cudem. Choć jak znam życie, pewnie ze 2 lata jeszcze będzie trzeba przeczekać, 2 serie ulepszania, aż 3D będzie znośne.

No i błagam(już od dwóch serii), niech w końcu poprawią... hmm jak to nazwać, chodzi o to, żeby kupowanie graczy było normalne. A nie, że gracz wyceniany jest na 4 mln Ł, a proponując 15 i tak jest nie na sprzedaż, po czym zgłasza się jakiś inny klub oferuje 10 mln Ł, i gracz jest ich. Wkurwiające do potęgi entej. Albo podobna sytuacja jest z podpisywaniem kontraktów z piłkarzami, a raczej z próbą podpisania kontraktu z zawodnikiem. Przykład taki, grałem kiedyś belgijskim zespołem Bornem, w 3 lata awansowałem z 3 ligi do 1, a że z kasą było chujowo, więc szukałem grajków po niższych ligach, głównie 3 liga belgijska, bo i dobrzy i tani. Znajduje kolesia, składam klubowi ofertę, oferta przyjęta, no to se myślę 'teraz już jest mój', a tu kurwa suprise, bo oferuje mu kontrakt i mi pisze, że 'gracz nie jest zainteresowany grą w twoim klubie' czy jakoś tak. Debilizm, gracz z 3 ligowego klubu nie jest zainteresowany grą w klubie pierwszoligowym :lol: . Po czym za parę dni, czytam że przyjął propozycję od klubu drugoligowego, albo i trzecioligowego, bo i takie cuda się zdarzały, z pensja 10 razy mniejszą niż ja mu proponowałem. I to nie jest przypadek, że jeden czy dwóch zawodników tak zrobiło, tylko to jest nagminne. I to w każdej lidze! No grać się odechciewa.

Jak to poprawią, to chyba spać, nie będę chodził tylko w FM gierczył 8-)

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-09-2008 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
buri Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #138
Re: CM & FM
A ten tryb 3D to ma byc jak w FIFA Manager?
06-09-2008 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #139
Re: CM & FM
Chyba trochę inaczej. Po prostu zmieni się tylko budowa człowieka. Zamiast kulki będzie głowa, nogi itd. Ciekawe jak oni to zrobią. Teraz nie wystarczy, że piłka zostanie oddana z kulki A do kulki B, tylko strzał głową, przewrotką musi być dobrze odwzorowany. Narazie podchodzę do tego sceptycznie. Coś mi się wydaje, że to nie wypali.

Co do nowości to pojawi się... wybór płci. I po co to komu? A oprócz tego konferencje prasowe i ogólnie bardziej rozbudowane media. Na przykład bedą gazety wiarygodne i zwykłe brukowce i dopiero po jakimś czasie zorientujemy się kto rozsiewa plotki, a kto sprawdzone informacje. W związku z tym pewnie będziemy musieli uważać ze zbyt śmiałymi odpowiedziami w wywiadzie z brukowcem. Oprócz tego dziennikarze będą pamiętać nasze wypowiedzi.

Tak w ogóle to w zapowiedzi na okładce ukazał się Che Guevara - rewolucjonista. W takim razie nowy FM też ma być małą rewolucją Wink Zobaczymy jak to będzie. Osobiście nie mogę się doczekać. A obecnie żeby poczuć mały przedsmak gram z updatem - nowe transfery w FM 2008.

Oto screen z wersji 3D: http://www.miastogier.pl/baza/Encyklope ... 2009_4.jpg

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
06-09-2008 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #140
Re: CM & FM
Cytat:Co do nowości to pojawi się... wybór płci. I po co to komu?
Żeby babki nie musiały grać facetami.

Fajne te trzyde. Mógłbym zmienić kropki na coś takiego.
Mogłaby być opcja "nawrzucaj pismakom";). Ja zazwyczaj prowadzę rozmowy z mediami "na Janasa".

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
06-09-2008 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
qermitt Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #141
Re: CM & FM
gram w FM 08 LEEDS potrzebuje napastnika i bramkarza jak ktoś zna takowych, którzy przejdą do 2 ligi proszę o pomocBig Grin
07-10-2008 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #142
Re: CM & FM
Zmienili datę premiery FM2009, ma wyjść 21 listopad, a myślę że jeszcze przełożą na później. Niech przekładają, ale żeby błędów nie było jak ostatnio.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
24-10-2008 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #143
Re: CM & FM
Ten FM ma być na takich samych zasadach jak poprzednie, czy to ma być jakoś sieciowo czy cuś?

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
24-10-2008 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #144
Re: CM & FM
Zadaj konkretne pytanie.
25-10-2008 08:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #145
Re: CM & FM
Mam nadzieję, że 2009 będzie na poziomie 2006, bo 2 ostatnie wydania to lipa, zwłaszcza 07.
25-10-2008 08:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #146
Re: CM & FM
Tomassen napisał(a):Ten FM ma być na takich samych zasadach jak poprzednie, czy to ma być jakoś sieciowo czy cuś?
Tak, po prostu zwykła kontynuacja. Może pomyliło Ci się z FM Live - internetową wersją managera tej samej firmy.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
25-10-2008 09:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #147
Re: CM & FM
Cytat:Mam nadzieję, że 2009 będzie na poziomie 2006, bo 2 ostatnie wydania to lipa, zwłaszcza 07.
Ja gram w 08 i bardzo mi się podoba, nie wiem co można zarzucić tej gierce.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
25-10-2008 10:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #148
Re: CM & FM
pan_opticum napisał(a):Ja gram w 08 i bardzo mi się podoba, nie wiem co można zarzucić tej gierce.

Też przez jakiś czas grałem. Ale mój post neguje 07 nie 08 Wink
Ale stwierdzam, że do 06 obu wiele brakuje. Nie są tak wciągające. Nad 06 przesiedziałem 15 dni czasu rzeczywistego, nas 08 może dzień.
25-10-2008 10:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #149
Re: CM & FM
Oskar napisał(a):Tak, po prostu zwykła kontynuacja. Może pomyliło Ci się z FM Live - internetową wersją managera tej samej firmy.

O właśnie. Dzięki.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
25-10-2008 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #150
Re: CM & FM
Panowie warto ściągać FM09? Bo słyszałem, że w piratach pełno bugów jest, że wielomiesięczne kontuzje zdarzają się w prawie co każdym meczu, że w niektórych ligach jest tak, że można grać tylko do jakiejś daty, po czym gra się wyłącza.

Wyszły już jakieś łatki? Bo w przeciwnym wypadku, taka gra nie ma sensu.

E: Jest już patch. A tu lista naprawionych błędów.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
02-01-2009 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości