Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania kibiców
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #211
Re: Spotkania kibiców
Przepraszam, postanawiam poprawę. Jako pokutę obejrzę następny mecz United w domowym zaciszu.
15-03-2009 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harcesis Offline
Member
***

Liczba postów: 55
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #212
Re: Spotkania kibiców
Kula, wiem o co Ci chodzi, ale czy jedno takie zachowanie (jeśli było, bo na razie to jest opinia tylko osób z Wawy) powininno wykluczać ze stowarzyszenia kibicowskiego? Nie jestem we władzach MUSC, więc wypowiadam się w swoim imieniu, jako członek MUSC i uważam, że nie powinien. Nigdy nie myślałem, że jestem liberałem, ale widzę, że w tej kwestii jestem większym niż Ty Wink
Cytat:Wiadomo chłopaki mają w czubie, nie wiedzą, co robią i nie ma co z nimi dyskutować.

Chodziło mi o to, że sam sobie tak bym to tłumaczył i dodatkowo nie szukał większej draki.
15-03-2009 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #213
Re: Spotkania kibiców
Jedno raczej nie, ale mam wrażenie że albo tutaj na forum lub na gg, ktoś napisał, że akurat te "osoby" nie zachowują się tak po raz pierwszy. Nie chce wnikać w temat, myślę, że Ci co są z MUSC i byli wczoraj w Warszawie wiedzą na ten temat najwięcej. Przykre jest też to, że z niektórych postów w tym temacie, prawie bije duma z tego, że wyszła mała "rozpierducha".

Dlatego czekam na wypowiedź prezesa MUSC PL.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
15-03-2009 12:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #214
Re: Spotkania kibiców
Cytat:MUSC PL - nikt nikogo do niczego nie zmusza, a nikogo prosić się o członkostwo nikt nie ma zamiaru.

Sam ktoś wcześniej powiedział, że głównym celem było zachęcenie, jakby nie patrzeć dość sporej grupy, Warszawiaków do wstąpienia do MUSC.
Co MUSC poczyniło w tym kierunku ? W moich oczach nic. Jeżeli wiecie, że dane osoby sprawiają problemy regularnie to po kiego grzyba je bierzecie na zjazd który ma nas zachęcić do wstąpienia ?! No Po kiego !? :/

Cytat:Co masz na myśli, mówiąc, że nie bierzemy odpowiedzialności? Mamy odkupić parę potłuczonych szklanek, umyć podłogę na ringu i wysłać kwiaty do kolegi, który "uronił łzę"? Tak jak napisałem wcześniej, parę osób przesadziło, ale sam byłem świadkiem, jak była zwracana uwaga koledze, który już nie powinien pić. Powiedz mi co teraz powinniśmy zrobić? Tych, którzy podbijali do miejscowych kibiców wyrzucić z MUSC, a tych, którzy rozbili szklankę zawiesić w prawach?

Powiedzmy przez rok zawiesić im prawo wyjazdu na wszelakie zjazdy, chyba, że takie psucie wam opinii jest wam na rękę. A czy wy przynajmniej powiedzieliście im, że zachowywali się nie w porządku? Myślę, że zarząd powinien to zrobić.

Cytat:Ja przepraszam, miałem się nie udzielać już więcej, ale...

mało tego, jeden z Naszych przez ten cały incydent, przez nerwy uronił kilka łez, a tego kurwa nie daruje i tolerować nigdy nie będę.



nie wytrzymałem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Faktycznie, zabawne jak 150 :?


Pokory trochę. Nie ukrywajmy MUSC w porządku nie było i zamiast najmniejszego wyjaśnienia i jakichkolwiek konsekwencji to prawie, że wypieracie się swoich członków. Też mi stowarzyszenie :|
15-03-2009 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #215
Re: Spotkania kibiców
http://www.youtube.com/watch?v=HgzT9tFQ7...re=related

http://www.youtube.com/watch?v=EhQ-DIHF3fA

To tak na podsumowanie. Normalnie życzyłbym wam takiego wyjazdu jak wszystkim innym, ale byście się nie poczuli zrażeni albo zgorszeni postawą kibiców, życzę wam przytulnego meczu obok tych arabów przy ławce rezerwowych na Old Trafford Smile

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
15-03-2009 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #216
Re: Spotkania kibiców
Tak zniżmy się do tego poziomu! Możemy zacząć jechać po MUSC dopiero jak zejdą poniżej poziomu Legionistów w Wilnie...

:/
15-03-2009 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #217
Re: Spotkania kibiców
KanT napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=HgzT9tFQ7...re=related

http://www.youtube.com/watch?v=EhQ-DIHF3fA

To tak na podsumowanie. Normalnie życzyłbym wam takiego wyjazdu jak wszystkim innym, ale byście się nie poczuli zrażeni albo zgorszeni postawą kibiców, życzę wam przytulnego meczu obok tych arabów przy ławce rezerwowych na Old Trafford Smile

Słuchaj naprawdę żal mi Ciebie jeśli uważasz, że takie rzeczy wypada robić w Championsie Wink. Jeśli nie potrafisz zrozumieć, że w niektórych miejscach trochę kultury jest wymagane no to sorry. Tylko ciekaw jestem czemu tak się w uparte idziesz i chcesz pokazać, że to dobre było. Zrozum, że Champions to pub w którym przebywają biznesmeni, ludzie po 40 przychodzą z dziećmi żeby zaszczepić im miłość do piłki. Nie wiem jak ty, ale swoje dziecka nie wziąłbym to pubu gdzie rozbijane są kufle ;-) albo jakieś lole zachowują się po prostu chamsko. Ale cóż nie musisz tego rozumieć.

Zamiast szukać porozumienia to ty tylko docinek szukasz. Ja rozumiem, że Bishopie kibice United dają czadu, ale Champions to nie Bishop.

Naprawdę taką postawą to tylko sobie ludzi zrażacie i tylko psujecie świetną robotę Prezesa i Shadowa i reszty zarządu. Brawo ;]

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
15-03-2009 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harcesis Offline
Member
***

Liczba postów: 55
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #218
Re: Spotkania kibiców
Zdzichu napisał(a):Pokory trochę. Nie ukrywajmy MUSC w porządku nie było i zamiast najmniejszego wyjaśnienia i jakichkolwiek konsekwencji to prawie, że wypieracie się swoich członków. Też mi stowarzyszenie :|

Zdzichu spokojnie, wszyscy wrócą do domu, to na pewno ktoś kompetentny z zarządu się wypowie Wink Ja w żadnym swoim wcześniejszym poście nie wyparłem się kolegów i ich nie wybielam. Wciąż jednak myślę, że Wasze oburzenie jest przesadzone, jak na społeczność kibicowską. To jakie jest stowarzyszenie, ile ważnych rzeczy zrobiliśmy i wciąż robimy to nie masz prawa wiedzieć, bo do niego nie należysz, ale jeśli cały Twój pogląd jest oparty na wczorajszym meczu to gratuluję obiektywizmu. Zanim Nas ocenisz to dowiedz się trochę więcej Wink
15-03-2009 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RyaN.pl Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #219
Re: Spotkania kibiców
Każdy wie, że ludzie są różni. Może więc lepiej zorganizować 2 grupy ? "Bardziej spokojni" i "bardziej żadni wrażeń". Być może podobne grupy utworzą kibice innych drużyn i wystarczą dwa lokale Wink

W pierwszym będzie można spokojnie obejrzeć sobie mecz... w drugim na pewno nie zabraknie wrażeń ;]

Zaraz polecą teksty "ale jesteśmy UNITED".... jednak aby stworzyć zjednoczoną grupę potrzebny jest albo silny przywódca, który ma autorytet wśród wszystkich osób albo .... [wiele innych czynników]


Teraz każdy wie jakie zachowanie jest oczekiwane w lokalu Champions. Dlatego jak będę kiedyś w W-wie to wiem, gdzie w razie potrzeby wybiorę się na mecz do Championsa. Z kolei jakby był człowiekiem, który potrzebuje więcej wrażeń to z szacunku dla kibiców z Champions wybrałbym się gdzieś indziej.
15-03-2009 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #220
Re: Spotkania kibiców
Z początku ten temat traktowałem z lekkim przymrużeniem oka, ale niektóre teksty to prostu mnie zniszczyły.
Zdzichu napisał(a):Powiedzmy przez rok zawiesić im prawo wyjazdu na wszelakie zjazdy, chyba, że takie psucie wam opinii jest wam na rękę. A czy wy przynajmniej powiedzieliście im, że zachowywali się nie w porządku? Myślę, że zarząd powinien to zrobić.
No aż mnie to zatkało Smile ale trzeba przyznać, że tekst jest mocny. Akurat w tej kwestii dużo możecie sobie zawieszać, zakazywać etc. etc.

Mnie w Warszawie nie było, ale jednego możecie być pewni, że nikt na pewno nie będzie dzielił naszego Stowarzyszenia na jakieś dwie części, a tym bardziej nikt wśród nas nie będzie szukał kozłów ofiarnych czy "winowajców", bo my jesteśmy ekipą, a ekipa zawsze razem się trzyma.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
15-03-2009 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RyaN.pl Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #221
Re: Spotkania kibiców
WoLaK napisał(a):Mnie w Warszawie nie było, ale jednego możecie być pewni, że nikt na pewno nie będzie dzielił naszego Stowarzyszenia na jakieś dwie części, a tym bardziej nikt wśród nas nie będzie szukał kozłów ofiarnych czy "winowajców", bo my jesteśmy ekipą, a ekipa zawsze razem się trzyma.

A kto mówi o dzieleniu Stowarzyszenia na jakieś dwie części? Świetnie, że jesteście ekipą i trzymacie się razem. Tylko z jednej strony ktoś prosi aby nie generalizować na całą grupę... a teraz piszesz, że jesteście jedną ekipą, zawsze trzymacie się razem i aby nie szukać pojedynczych osób jako kozłów ofiarnych...

Ja na całe to zajście (a raczej relacje z niego) patrze z szerszej perspektywy i stąd propozycja podziału, która wcale nie musi być dobrym rozwiązaniem ;] Przebywając przecież z różnymi osobami można się wiele nauczyć o sobie i innych.

Z drugiej strony dyskusja ta mogła bardzo szybko się zakończyć... "dzięki tym, którzy zachowywali się fair", druga strona "sorry za tych co zachowywali się trochę nie tak jakbyście Wy sobie tego oczekiwali" ;]
15-03-2009 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KrzyWho Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #222
Re: Spotkania kibiców
Nie przesadzajcie.
Champions to nie Bishop, ale też wszyscy, którzy chcą mecz w spokoju pooglądać mogą sobie usiąść, krzywda im się nie stanie przecież. Nie wiem, czemu niektórzy mają takie pretensje o to szkło. Nie mam pojęcia, ile szklanek zostało zbitych ale przecież jedna zbita szklanka to mnóstwo szkła. Komuś po prostu nastrój się udzielił, praktyk znanych z wyjazdów do Stoke wyjazdówki United przecież nie było Wink A jak komuś w takim lokalu śpiewy przeszkadzają...
Parę osób przyszło nawalonych, ale to nie jest przecież grupa harcerska Grzybki, ani wycieczka szkolna. Jakieś pretensje po meczu były, ale było parę osób, które nie pozwoliły, aby doszło do rękoczynów i myślę, że takie osoby zawsze się znajdują Wink
A ci, którzy chcą dzielić MUSC na dwie grupy niech się pukną w czoło. Bejsbolem najlepiej.

Pozdrawiam.
15-03-2009 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #223
Re: Spotkania kibiców
WoLaK napisał(a):bo my jesteśmy ekipą, a ekipa zawsze razem się trzyma.

I przez taką łyżkę dziegciu w beczce miodu chcecie zrazić do siebie kupę ludu który chciał zapewne do was dołączyć?
Ja na przykład chcę, ale z tego co czytam, to na razie wstrzymam się podobnie jak Kula do czasu podjęcia odpowiednich kroków. Osobiście uważam że rozwiązanie zaproponowane przez Kulę było by najlepsze.
Wybaczcie że generalizuję, ale jako że jesteście stowarzyszeniem, patrząc z punktu widzenia kandydata na członka, wolelibyście mieć renomę 'chuliganów-alkoholików', czy też może kulturalnej grupy wiernych, oddanych kibiców którzy potrafią zachować się adekwatnie do miejsca, czy to Champions czy BB?
Ja na przykład zwracam na to uwagę, bo wyrosłem na osiedlu gdzie więcej było tych pierwszych i jestem pewien że nie chciałbym mieć w moim Curriculum Vitae epizodu o przynależności do organizacji kojarzonej jako 'chuliganka', zapewne jak każdy z tu się wypowiadających.
Pozdrawiam wszystkich porządnych członków MUSC, bo wierzę że wykonujecie świetną robotę. Życzę również waszemu szefostwu, aby nie brakło wam konsekwencji!
UNITED we stand!

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
15-03-2009 15:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RyaN.pl Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #224
Re: Spotkania kibiców
KrzyWho napisał(a):A ci, którzy chcą dzielić MUSC na dwie grupy niech się pukną w czoło. Bejsbolem najlepiej.

A zauważasz takie osoby?
15-03-2009 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kielon Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #225
Re: Spotkania kibiców
Osobę, której zaginęła flaga proszę o kontakt na e-mail <!-- e -->[email protected]<!-- e -->

Flaga się znalazła i zostanie zwrócona jej właścicielowi. Przepraszam za wszelkie problemy z tym związane. Odpowiednich wyjaśnień udzielę przez mail.

Pozdrawiam,
Tomek
15-03-2009 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości