Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania kibiców
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #256
Re: Spotkania kibiców
Dobra, koniec tego wrzucania na siebie!!! Każdy kolejny tekst o szczekaniu dupami, sraniu swetrami itp. będzie usuwany/karany ostrzeżeniami! Wrzućcie na luz Panowie i Panie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
15-03-2009 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #257
Re: Spotkania kibiców
KrzyWho napisał(a):To wiesz czy nie wiesz, że wychodzisz z takim tekstem?

Słyszałem jedynie pogłoskę, więc na 100% nic nie mówię ale widziałem jak się niektórzy potrafią zachować a to zapewne właśnie między głownymi uczestnikami wczorajszych ekscesów toczy się dyskusja na forum MUSC więc ani trochę bym się nie zdziwił gdyby latały nieciekawe teksty
15-03-2009 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kala Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #258
Re: Spotkania kibiców
Zdzichu napisał(a):Nie wiem co się dzieje na forum MUSC ale z tego co wiem to oni tam są niewiele bardziej kurtularni...
Mówisz o mnie jak sądzę, bo w takim razie nie widzę powodu cytowania mnie.... Pokaż mi coś gdzie pokazałem swój brak kultury oprócz tego, że nie nikogo nie obraziłem tutaj? Proszę o pokazania, a to z tym swetrem jest wyjęty z postu poprzednika, więc jest cytacikiem, ale nie dałem w cudzysłów, bo zmieniłem zesrać na srać, więc nie mogę tego zacytować Wink

Aga. napisał(a):potem na forum względem Minha
Na forum względem Minha zrobiła to bezdyskusyjnie jedna osoba, a można wyciągnąć wniosek z Twego postu, że zrobiło to kilka osób co jest absolutną nieprawdą.
15-03-2009 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aga. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #259
Re: Spotkania kibiców
Aga. napisał(a):czy to daje Wam prawo obrażać innych?
Kala napisał(a):Nie, ale "Wam prawo obrażać innych? " Z tego co tu widzę to tu jest wzajemne obrażanie się, a nazwanie Minha (jak już mówiłem trzy razy) to była przesada...

teraz tak, zgadza się, nawzajem się obrażamy. ale jak do tego doszło sam już dobrze wiesz..
nie chciałam się w ogóle udzielać w tej sprawie, bo nie za bardzo mnie to dotyczyło. ale nie mogę nie skomentować tego, w jaki sposób osoby z MUSC zwracają się do moich dobrych znajomych.
zapewne jak Wy z niecierpliwością czekam na komentarze zarządu MUSC i wyjaśnienie całej sprawy.
15-03-2009 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #260
Re: Spotkania kibiców
Aga. napisał(a):z niecierpliwością czekam na komentarze zarządu MUSC i wyjaśnienie całej sprawy.

No chętnie bym przeczytał ich wypowiedzi :roll:
Ale jakoś nie możemy się doczekac :?

matys napisał(a):Dobra, koniec tego wrzucania na siebie!!! Każdy kolejny tekst o szczekaniu dupami, sraniu swetrami itp. będzie usuwany/karany ostrzeżeniami! Wrzućcie na luz Panowie i Panie.
Daj nam chwile. Ładnie proszę :roll:

Kala napisał(a):Mówisz o mnie jak sądzę, bo w takim razie nie widzę powodu cytowania mnie.... Pokaż mi coś gdzie pokazałem swój brak kultury oprócz tego, że nie nikogo nie obraziłem tutaj? Proszę o pokazania, a to z tym swetrem jest wyjęty z postu poprzednika, więc jest cytacikiem, ale nie dałem w cudzysłów, bo zmieniłem zesrać na srać, więc nie mogę tego zacytować Wink
Broń Boże, nie mówie po nickach nawet bo nie widzę tego co się dzieje na forum MUSC, Ciebie widzę tylko tutaj. Ale jeśli Aga mówi, że ten czy tamten członek MUSC rzuca nieciekawymi tekstami na Minha czy innych Warszawiaków to ja jej wierze acz zrobić nic nie zrobię bo nie mam tam wstępu Wink
15-03-2009 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KrzyWho Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #261
Re: Spotkania kibiców
Zdzichu napisał(a):ani trochę bym się nie zdziwił gdyby latały nieciekawe teksty
Wierz mi, nie latają. I naprawdę, proszę, bez takich tekstów, nie wiesz, a piszesz dwie linijki przemyśleń. To jakbym powiedział: "Nie znam Zdzicha, ale słyszałem, że nie jest zbyt fajny".

Aha, i nie wiem skąd macie info, że komuś z obsługi Championsa coś nie pasowało. Kuba rozmawiał z bodajże kelnerką i było w porządku, podobno pytali, kiedy będziemy znowu.
15-03-2009 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aga. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #262
Re: Spotkania kibiców
Kala napisał(a):Na forum względem Minha zrobiła to bezdyskusyjnie jedna osoba, a można wyciągnąć wniosek z Twego postu, że zrobiło to kilka osób co jest absolutną nieprawdą.

z mojego postu wynika, że kilka osób (ogólnie) rzucało rasistowskie teksty. najpierw na meczu (nie wiem w jakiej ilości), potem na forum (jedna). więcej niż jedna osoba to kilka, zgadza się?
15-03-2009 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #263
Re: Spotkania kibiców
KrzyWho napisał(a):podobno pytali, kiedy będziemy znowu.
A co mają powiedzieć? :lol: To jest biznes.
15-03-2009 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kala Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #264
Re: Spotkania kibiców
Aga. napisał(a):
Kala napisał(a):Na forum względem Minha zrobiła to bezdyskusyjnie jedna osoba, a można wyciągnąć wniosek z Twego postu, że zrobiło to kilka osób co jest absolutną nieprawdą.

z mojego postu wynika, że kilka osób (ogólnie) rzucało rasistowskie teksty. najpierw na meczu (nie wiem w jakiej ilości), potem na forum (jedna). więcej niż jedna osoba to kilka, zgadza się?
Jednakże nie sprecyzowałaś czy tu było kilka i tu kilka, czy tu jedna, a tam kilka, bądź na odwrót Wink Jednak temat został wyjaśniony (o co mi chodziło). Dziękuję

Masz buziaka Ago ;*(chciałem napisać Agnieszko, ale równie dobrze możesz mieć na imię Agata, więc w celu uniknięcia pomyłki zachowałem oryginalny zapis Wink ) bez względu na płeć, wygląd zewnętrzny, przekonania, religię, to którą nogą wstajesz, czy masz telefon z Orange, Plusa czy Biedronki Wink
Peace & Love
15-03-2009 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #265
Re: Spotkania kibiców
KrzyWho napisał(a):Aha, i nie wiem skąd macie info, że komuś z obsługi Championsa coś nie pasowało. Kuba rozmawiał z bodajże kelnerką i było w porządku, podobno pytali, kiedy będziemy znowu.

Byłem przy tej rozmowie bo chcieliśmy zarezerwować miejsca ale nie pamiętaliśmy kiedy i o której jest następny mecz więc nie wyszło, przedzwonimy. Wierz mi, nie pytali kiedy będziemy nast. razem Wink

Babki tamtejsze nas znają i lubią (większość ) i po prostu nie chcemy żeby to się zmieniło....
Oburzone na pewno nie było bo wiadomo, akcje typu potłuczenie kufla się zdarza, problem w tym, że nam raczej z rzadka i nie chcemy żeby na nas panie krzywo następnym razem patrzyły bo my jednak tam idziemy za tydzień na Fulham a MUSC to nie wiem kiedy...
15-03-2009 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #266
Re: Spotkania kibiców
KrzyWho napisał(a):podobno pytali, kiedy będziemy znowu.

Może chcą się odpowiednio przygotować :lol:

Tak czytam i czytam i się zastanawiam o co robić aferę, bo według mnie nie ma o co.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-03-2009 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aga. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #267
Re: Spotkania kibiców
żeby nie było nie jasności, Agnieszka Wink
15-03-2009 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Osaa Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #268
Re: Spotkania kibiców
Wydaje mi się, że nie pozostało nam nic innego niż poczekać na decyzję zarządu MUSC PL i rozwiązywanie wszelkich sporów na tle rasistowskim i tych dotyczących meczu zostawić Im



UWS !!!!
15-03-2009 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #269
Re: Spotkania kibiców
muszeq napisał(a):Tak czytam i czytam i się zastanawiam o co robić aferę, bo według mnie nie ma o co.
A kufel to co? Sam się nie pobił
Kocham ten naród Wink - swój swojemu nie przepuści.

PS. Co nie zmienia faktu, że moja opinia o MUSC po przeczytaniu kilku stron tego tematu legła w gruzach. Nie popisaliście się panowie i panie .
15-03-2009 22:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Osaa Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #270
Re: Spotkania kibiców
chyba nie słusznie przekreślasz stowarzyszenie na podstawie jednego incydentu...
15-03-2009 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości